Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد بیش از 3 میلیون نفر به استرالیا پذیرای COVIDSafe برنامه, کشور مرگ و میر می ایستد در 83

نیویورک شهرستان, کانون ما coronavirus شیوع خواهد شد برخی از خیابان ها به ترافیک خودرو گسترش پياده و موقت ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری به ارائه نیویورکی بیشتر فضا را از هم جدا ماندن در خارج به عنوان مستند اقدامات ادامه شهردار می گوید.

اعلام توسط شهردار, بیل د Blasio می آید تنها چند روز پس از مسئولان شهرستان و شهردار خود هشدار داد در برابر یک پیشنهاد برای باز کردن خیابان به پیاده گفت: آن را نمی تواند انجام شود با خیال راحت در یک شهر به عنوان متراکم نیویورک.

The once bustling streets of New York are now virtually empty.

یک بار شلوغ خیابان های نیویورک در حال حاضر تقریبا خالی است. اعتبار:AP

اما در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه به وقت محلی شهردار گفت: شورای شهر آمده بود به جلو با یک چشم انداز برای باز کردن بیشتر خیابان ها که کاهش نگرانی ها توسط پلیس.

“بیش از ماه آینده ما ایجاد خواهد شد حداقل 40 مایل (64km) خیابان باز. و به عنوان بحران ادامه می دهد و هدف این است که برای دریافت تا 100 مایل (160km)” de Blasio گفت.

وجود دارد در حال حاضر 3 میلیون مورد ثبت شده از COVID-19 در سراسر جهان با نزدیک به 900,000 از آن بازیافت. بیش از 207,000 نفر کشته شده اند.

رئیس سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر به دور از بیش و گفت که او “عمیقا نگران” در مورد تاثیر این اختلال عادی خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص در کودکان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

“همه گیر شده است” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اضافه کرد که بدن نگران افزایش روند در آفریقا و شرق اروپا و آمریکای لاتین و برخی از کشورهای آسیایی است. “ما یک راه طولانی جلوتر از ما و بسیاری از کار را به انجام,” او گفت:.

او افزود که کمبود واکسن در برابر بیماری های دیگر بودند که گزارش شده در 21 کشور به عنوان یک نتیجه از مرز محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر به نقل از جهانی GAVI واکسن داد.

“تعداد موارد مالاریا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند دو,” او گفت:. “که نمی باید اتفاق می افتد, ما در حال کار با کشورها به حمایت از آنها.”

برلین فرمول یک رئیس تعقیب کری است که “در حال حاضر به طور فزاینده اعتماد به نفس” مسابقه می توانید شروع با جایزه بزرگ اتریش در جولای 5 به عنوان ورزش به نظر می رسد برای از سرگیری پس از شیوع کروناویروس.

“ما در حال هدف قرار دادن یک شروع به مسابقه در اروپا از طریق آگوست و اوایل سپتامبر با اولین مسابقه محل مصرف در اتریش در 3-5 جولای آخر هفته او گفت:” در یک بیانیه منتشر شده پس از فرانسه جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 27, گفت: آن را نمی خواهد اجرا در سال 2020 است.

Renault F1 drivers Daniel Ricciardo, right, and Esteban Ocon, left, pictured in Melbourne before the Australian Grand Prix was cancelled.

رنو رانندگان F1 Daniel Ricciardo راست و استبان Ocon سمت چپ تصویر در ملبورن قبل از استرالیا جایزه بزرگ لغو شد. اعتبار:AAP

“اکتبر و نوامبر خواهد ببینید ما نژاد در اوراسیا و آسیا و آمریکا به پایان رساندن فصل در خلیج فارس در ماه دسامبر با بحرین قبل از سنتی آخر در ابوظبی پس از اتمام بین 15-18 مسابقه است.”

کری گفت: این تقویم در عین حال به نهایی شد و انتظار اولیه مسابقه را در پشت درهای بسته.

اما با کاهش درآمد و تیم های کوچکتر از جان گذشته برای درآمد در نظر گرفته است که گام های لازم برای اطمینان از زنده ماندن است.

تمام 10 تیم پرواز به ملبورن برای فصل باز, Australian Grand Prix در مارس 15, اما به تعویق افتاد و در کوتاه توجه و مسابقه نشده است قادر به از سرگیری.

“این FIA تیم مروج و دیگر شرکای کلیدی کار کرده اند با ما در طول این مراحل و ما می خواهیم برای تشکر از آنها را برای تمام حمایت خود و تلاش در طول این فوق العاده به چالش کشیدن زمان گفت:” کری.

“ما همچنین می خواهم به رسمیت شناختن این واقعیت است که این تیم شده اند حمایت از ما در همان زمان که آنها شده اند با تمرکز زیاد و تلاش های قهرمانانه برای ساخت هواکش برای کمک به کسانی که آلوده Covid-19.”

کری نمی ارائه جزئیات به موقت جدید تقویم از قبیل اینکه آیا دو مسابقه مطرح در اتریش و بریتانیا در نظر گرفته خواهد شد.

اما تاخیر به زمان پایان فصل – در حال حاضر 29 نوامبر در ابوظبی – اصل تایید شده است.

PA

میلیاردر بیل گیتس بنیاد تمرکز تمام منابع خود را در مبارزه با کروناویروس با توجه به بار مالی.

نیکوکار و بنیانگذار مایکروسافت گفت که بنیاد بیل و ملیندا گیتس با وقف بیش از $US40 میلیارد دلار ($62 میلیارد دلار) را به “مجموع توجه” به این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 200 ، 000 و roiling اقتصاد در سراسر جهان او در مصاحبه با روزنامه.

"We've taken an organisation that was focused on HIV and malaria and polio eradication, and almost entirely shifted it to work on this": Bill Gates.

“ما گرفته ایم یک سازمان است که با تمرکز بر ایدز و مالاریا و فلج اطفال و تقریبا به طور کامل منتقل شده و آن را به کار بر روی این”: بیل گیتس.اعتبار:بلومبرگ

“شما در حال رفتن به اقتصاد تا حد زیادی با کاهش سطح فعالیت برای سال گیتز گفت:”. همه گیر می تواند هزینه اقتصاد جهانی “دهها تریلیون دلار گفت:” در مصاحبه.

بنیاد کمک $US250 میلیون ($387 میلیون دلار) برای کمک به مقابله با کروناویروس و دوباره purposing واحد اختصاص داده شده به مبارزه با بیماری های دیگر برای پیوستن به در نبرد در برابر این بیماری همه گیر.

“ما گرفته ایم یک سازمان است که با تمرکز بر ایدز و مالاریا و فلج اطفال و تقریبا به طور کامل منتقل شده و آن را به کار بر روی این” او گفت FT.

گیتس همچنین در دفاع از سازمان جهانی بهداشت در برابر اتهامات از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بدن به حال و سنن و ویروس پاسخ.

“است که به وضوح بسیار مهم است و باید در واقع پشتیبانی اضافی برای انجام نقش خود را در طول این اپیدمی” گیتس گفت. او گفت که او باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال کنید از طریق خود تهدید به خروج بودجه برای که.

بلومبرگ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید در دسترس بودن در روز دوشنبه به عنوان او در دیدار با مدیران ارشد و رهبران صنعت اما کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد شد و نه برگزاری یک جلسه یک سخنگوی کاخ سفید گفت.

این گروه ضربت سر گرفته خواهد شد جلسات در هفته بعد به دولت وارد بازگشایی فاز از مبارزه با کروناویروس کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت:.

“آنها ممکن است یک نگاه جدید به آنها تمرکز جدید به آنها,” او گفت: “اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده که هر چیزی را که گفت: ما آنها را به عنوان منفی است زیرا در واقع ما فکر می کنیم که آنها شده اند بسیار مثبت و مفید را برای رئیس جمهور به صحبت می کنند به مردم آمریکا.”

ایسنا

نینتندو آماده برای فروش افزایش است و در حال حاضر گفته می شود تکاپوی به سطح شیب دار بالا تولید و تهیه کلید قطعات الکترونیکی. سوال: آیا شرکت ژاپنی قادر به رفع آن زنجیره تامین گلایه قبل از تقاضا wanes?

در ماه فوریه به عنوان coronavirus پخش شد در سراسر جهان نینتندو شروع به دیدن نشانه های اولیه از محدودیت عرضه. جزء کمبود در چین به گزارش موثر بر خروجی کارخانه در ویتنام است. سوئیچ محموله به نینتندو کشور ژاپن تاخیر شد با توجه به تامین کننده تنگناها یک چشم انداز نگران کننده ای برای بازدید محور کسب و کار که تا به حال بالقوه فیلمهای بازی مانند عبور از حیوانات و کنکوری زندان ها در بهار.

Yoshi's Crafted World, one of the Nintendo Switch's flagship games.

Yoshi گردد جهان, یکی از نینتندو سوئیچ گل سرسبد بازی ها.

“ما فراموش نمی بینم هر یک تأثیر عمده ای در حمل و نقل به ما در حال حاضر, اما ما هوشیار باشند و اقدامات صورت لزوم” نینتندو سخنگو گفته بلومبرگ در زمان. “این ممکن است عرضه خواهد بود آسیب دیده توسط ویروس اگر آن را گسترده تر می شود و طولانی مدت.”

توسط ماه بعد سخت افزاری کمبود دنبال این ویروس را در سراسر جهان گسترش. سوئیچ بود هیچ جا یافت می شود در شمال امریکا در Amazon, Best Buy, هدف, یا خارج شده است. بی پروا سوئیچ scalpers با کمک رباتها شروع هاوکینگ این کنسول در بازار آنلاین با نشانه های تهاجمی از 55 درصد و یا به مراتب بیشتر است.

برخی از اندیشه پارسه حتی شروع به ساخت خود را بد گویی کردن سوئیچ سیستم از ابتدا.

هنوز هم فروش رفت آسمان. فروش ماه گذشته رشد رقبا با توجه به شرکت تحقیقاتی NPD Group و حجم خرید و بیش از دو برابر از سال گذشته است. این دستگاه فروخته شده است و عملا در همه جا.

نینتندو در حال حاضر ظاهرا با هدف افزایش تولید آن به 22 میلیون واحد در این سال مالی قابل توجه با توجه به چشم انداز مثبت سوئیچ در حال حاضر سه سال است. که بیش از نینتندو فروخته شده در ایالات متحده بزرگترین بازار از این کنسول را برای اولین بار در سال 2017 به سال گذشته است.

در عین حال این تلاش ها ممکن است سیر تقاضا در هر زمان به زودی: یک تحلیلگر خرده فروشی پیشنهادی سهام ممکن است گرفتن نیست به تقاضا تا ماه ژوئن.

دولت آلمان می خواهد به حمایت از لوفت هانزا در راه است که تضمین می کند آن را به باقی می ماند یک ملی گل سرسبد حامل با وجود عظیم محدودیت های مسافرتی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس معاون وزیر اقتصاد گفت: در روز دوشنبه.

Lufthansa has been severely affected by the severe slump in demand caused by COVID-19.

لوفت هانزا بوده است به شدت تحت تاثیر شدید و رکود تقاضا ناشی COVID-19.اعتبار:AP

“ما بسیار علاقه مند و همچنین انجام همه چیز را به اطمینان حاصل شود که ما همچنان قوی ملی حامل” توماس Bareiss به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که هنوز خیلی زود به بحث در مورد جزئیات اقدامات برای کمک به لوفت هانزا.

دولت باید در پیدا کردن یک راه برای اطمینان حاصل شود که لوفت هانزا باقی می ماند مالی پایدار و رقابتی Bareiss گفت که هر گونه راه حل است که در آن دولت آلمان خریداری سهام این شرکت را به طور موقت.

ایسنا

کشورهایی که موفقیت در مقابله با عفونتها مانند استرالیا و بسیاری از چالش های مختلف اما یک دشمن مشترک – coronavirus. ما در پنج دیگران که عمل اولیه و تست شده به طور گسترده ای در مبارزه با این بیماری همه گیر.

استرالیا دلیلی برای خوشبینی محتاطانه. سه هفته پس از مرحله سه مستندات معرفی شدند, ملت عفونت و مرگ و مير شده است پیشتر. روزانه عفونت نرخ در حال حاضر معلق در هوا در اطراف و یا زیر 10 و شده اند وجود دارد روز بدون مرگ و میر. دو گزارش شد در روز جمعه در کنار 15 عفونت های جدید در سراسر کشور.

به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون گفت: “ما جلوتر از جایی که ما فکر می کنیم خواهد بود – من فکر می کنم که بسیار خشنود است.”

در اینجا پنج کشور دیگر که باید مورد ضرب و شتم شانس و موفق به مهار گسترش coronavirus.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 206,000. وجود دارد بیش از 2.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 867,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 83 و وجود دارد 6721 موارد تایید شده.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de