Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی مورد تصویب نه میلیون استرالیایی مرگ و میر می ایستد در 104

بیکار و حرفه ای-عصبی استرالیایی در حال تبدیل به نیروی دفاع در droves از طریق COVID-19 گیر با سال در سال های کاربردی نزدیک به 40 درصد در ماه آوریل به تنهایی.

نابودی صنعت حمل و نقل هوایی میان جهانی محدودیت های مسافرتی شده است یکی از عوامل هجوم با توجه به استخدام به عنوان نگاه مردم به اشتغال پایدار در فرو ریختن بازار کار.

Applications to join the Defence Force have been increasing throughout the COVID-19 pandemic.

برنامه های کاربردی برای پیوستن به نیروی دفاع شده اند, افزایش طول COVID-19 بیماری همه گیر. اعتبار:گتی ایماژ

مدیر نظامی استخدام کاپیتان Jan نونان (زد) از این گفته شده بود برنامه های خوشه اما “شتاب” در سال 2020 دوره چیزی جدید بود.

در طول بحران مالی جهانی, به عنوان مثال تاثیر در برنامه های کاربردی دیده نمی شد تا حدود چهار ماه پس از این کار بحران آغاز شد, او گفت:.

برنامه های کاربردی برای پیوستن به ADF شد تا نزدیک به 4300 از دسامبر تا مارس افزایش 18 درصد در مدت مشابه در 2018-19. این ارقام در ادامه تشدید آوریل که در آن زمان دفاع پردازش در مجموع 39,000 آینده نگر استخدام بالاترین تعداد در حداقل چهار سال کاپیتان نونان گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

جایی بین ما بی حد و حصر زوم تماس و bazillionth Nespresso, هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از استرالیا کارگران تصویب فروتنی نقطه عطف این هفته ما به عنوان علامت بیش از 100 روز از کار از خانه.

از اواسط ماه مارس بسیاری از ما با اتخاذ روش های جدید پانسمان از “لوکس در بالای, ساق پوش, پایین” به “رسمی و جمعه ها” و “biz-اوقات فراغت”. و در حالی که activewear, کفش ورزشی و دلپذیری لباسهای بافتنی باید همه تبدیل به اجباری وجود دارد یک اسب قهرمان قطعه سزاوار است که برخی از یک ظاهر طراحی شده تریاژ.

Unless you're J-Lo, leave the terry-toweling robe on the bathroom hook.

مگر اینکه شما J-Lo ترک تری-toweling لباس بلند و گشاد در قلاب.اعتبار:گتی ایماژ

زمانی که رئیس خود را به شما می دهد پنج دقیقه توجه کنید برای تماس تصویری و یا شما نیاز به پرش از پیلاتیز برای ارائه یک لباس بلند و گشاد می تواند مورد که گم شده است از خود WFH کمد لباس. یک جارچی که من نوشته اند قبل از احساس بیش از حد فشارنده در حالی که گاهی اوقات یک گره می تواند مانند شما سعی کرده اند به اندازه کافی سخت.

به عنوان روانپزشک دنیس McDermott گفت: نیویورک تایمز اخیرا در یک لباس بلند و گشاد “است که تقریبا شبیه به خودتان اجازه استراحت, اما آن را نیز باعث می شود من احساس قدرتمند و با اعتماد به نفس”.

و به نظر می رسد او نه تنها با جستجو برای لباس تا 23 درصد در ماه ژوئن با توجه به جهانی مد پلت فرم جستجو Lyst. مشاهیر از جمله نیکول ریچی, ویکتوریا بکهام و Chrissy Teigen همه ارسال شده عکس های خود را با پوشیدن روسری در مراحل مختلف شده است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

وجود دارد دو گریم جهانی نقاط عطف در افق امروز ما به عنوان حرکت و نزدیک به 10 میلیون نفر و 500,000 مرگ و میر در سراسر این سیاره است.

آخرین شماره با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حال 9.937 میلیون نفر و 497,427 مرگ و میر.

آیا ما به هر کدام از این نقاط عطف امروز باقی مانده است دیده می شود اما هر دو بسیار نزدیک هستند.

به طور جدی ؟ #DefundTheABC شده است روند در توییتر این هفته پس از بودجه دولت کاهش نشانه آن است که جنون از Trumpism – حمله رسانه های با کیفیت و گنگ همه چیز را به طوری اوباش را باور هر چیزی است که بیشتر به گرفتن نگه دارید از ما قهوه ای و دلپذیر زمین. گسترده موضوع پال خواستار قطع بودجه دولت ABC جنبش است که ما مردم چیزی برای پول ما. به طور جدی!

به تلافی یک موضوع حقیقت این است که هرگز ABC ثابت ارزش خود را بیش از گذشته بحران از bushfires و طاعون که در آن برای استرالیایی ها در سراسر کشور آن را قابل اعتماد ترین منبع برای به روز و غالبا زندگی-صرفه جویی در اطلاعات است.

Under attack: The ABC in Sydney on Wednesday.

تحت حمله: ABC در سیدنی در روز جمعه.اعتبار:Steven Siewert

و دوباره به تلافی یکی دیگر از تم شما فقط نیاز به نگاه به چهار گوشهبرای ارزش. هزینه آن در حدود 5 میلیون دلار در سال است.

پس از سال 2016 داستان آن را دیده اند سلطنتی کمیسیون نامیده می شود برای همه چیز از جوانان بازداشت شیوه در شمال سرزمین های به سرقت آب در موری دارلینگ حوضه به ژیان رفتار بانک های بزرگ به هولناک درمان سالمندان در مراقبت از سالمندان, همه در حالی که امثال لوئیس میلیگان انجام شده بود او را زمین شکستن کار در جورج آرتور پل که کمک به تغییر رویکرد کل کلیسا نسبت به قربانیان خود را.

شما می توانید از رانش.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

استرالیا هستند رو به یک تابستان محلی-تنها ترکیب تیم در شلوغ ترین زمان از سال برای جشنواره های موسیقی با هیچ مسیر روشنی تعریف شده برای باز کردن مرزهای بین المللی به خارج از کشور هنرمندان.

جشنواره فصل به طور سنتی جشنواره X در ماه نوامبر و در نتیجه با Laneway در ماه فوریه و شامل محبوب حوادث مانند سقوط جشنواره و روز زمینه. با استرالیا مرزهای بسته forseeable آینده بعید است بین المللی اعمال می شود مجاز به کشور به تیتر چنین حوادث – حداقل نه بدون اجباری قرنطینه.

Falls Festival organisers have announced this year's event will be fully "home grown". Vance Joy playing Falls Festival 2014.

آبشار برگزارکنندگان جشنواره اعلام کرده اند این رویداد را سال خواهد بود به طور کامل “خانه رشد کرده است”. Vance Joy بازی می افتد جشنواره 2014.اعتبار:آنتونی اسمیت

برگزارکنندگان جشنواره در حال دست و پنجه نرم کردن با طیف وسیعی از چالش های جدید به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله به طور بالقوه نیاز به تنظیم خاص مناطق قرنطینه باید یک بازدید کننده توسعه علائم ویروس انطباق اجتماعی فاصله اقدامات و ظرفیت محدود و افزایش هزینه های مربوط به آن از جمله بیمه.

جلال در چمن و سقوط جشنواره سازمانده جسیکا Ducrou گفت: این هزینه ها به احتمال زیاد خواهد بود به طرفداران از طریق افزایش قیمت بلیط.

“من فکر می کنم هر گونه افزایش در هزینه های, آیا آن را از طریق بیمه اضافی از طریق مدیریت است که شما باید برای قرار دادن در محل و یا که شما در حال خواسته به توسط ذینفعان کلیدی و یا سازمان های دولتی, همه هزینه های آن در نهایت کمک به چه قیمت بلیط به پایان می رسد تا” او گفت:.

دولت فدرال COVIDSafe برنامه نیست شناسایی هر گونه تماس از یک فرد مبتلا به کروناویروس که در حال حاضر یافت شده است از طریق دستی تماس با ردیابی با وجود اینکه دریافت بیش از 6 میلیون استرالیایی در دو ماه.

به عنوان تعدادی از عفونت های soars در ویکتوریا مرکز داد سناتور رکس پاتریک گفت: دولت در حال نادرست در مورد اثربخشی برنامه که نخست وزیر اسکات موریسون تبلیغ به عنوان “ضد آفتاب” در برابر عمده شیوع بیماری و به عنوان کلیدی برای لغو محدودیت.

The COVIDSafe app has not identified a single close contact of a person infected with the coronavirus.

این COVIDSafe برنامه است نه شناسایی تک تماس نزدیک فرد مبتلا به کوروناویروس.اعتبار:Alex Ellinghausen

سناتور پاتریک که دارای یک پس زمینه مهندسی و مدیر پروژه درگیر در سریع-نمونه سازی و تست گفت: دولت حاضر به تن برنامه “کار نمی کند به درستی اگر در همه”.

“من فکر می کنم نخست وزیر و دولت بودند متقلب با استرالیا و من فکر می کنم که آن را بسیار غم انگیز گفت:” سناتور حامی این برنامه مفهوم که خود تشخیص داده شد با COVID-19.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

سیزده مترو قطار کارکنان فرستاده شده اند خانه را به خود منزوی پس از آمدن به تماس با Flinders Street کارمند که تست مثبت برای کوروناویروس.

در یک ایمیل داخلی دیده توسط سنمترو, قطار افسر ارشد عامل کاترین باکستر گفت: کارکنان است که بررسی آنها با انجام شناسایی 13 نفر که آمده بودند به تماس نزدیک با فرد است.

Thirteen Metro staff have been sent home to self-isolate after coming into contact with a Flinders Street staff member who tested positive for coronavirus.

سیزده کارکنان مترو فرستاده شده اند خانه را به خود منزوی پس از آمدن به تماس با Flinders Street کارکنان عضو که تست مثبت برای کوروناویروس.اعتبار:ادی جیم

“تحقیقات ما آن تاسیس شد وجود دارد 13 نفر از کارمندان ایستگاه تیم که تا به حال در تماس با ناخوشی کارمند” او ایمیل گفت.

“بسیاری از این افراد برای یک دوره کوتاه از زمان و در نتیجه خطر انتقال خواهد بود پایین. این کارکنان ابلاغ شده است با دستورالعمل ها را به خود انزوا و به دنبال یک COVID-19 تست.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

G’day همه. این Roy Ward و من پیشرو امروز زنده وبلاگ به عنوان ما همچنان این جریان COVID-19 بیماری همه گیر.

دیروز نگران کننده دیگری تجربه برای ویکتوریایی با 41 مورد جدید گزارش شده و بیشتر نگرانی های مطرح شده در مورد جامعه انتقال مسائل.

ما باید بیشتر تحولات امروز به عنوان آنها آشکار در ویکتوریا بقیه از استرالیا و در سراسر جهان است.

لطفا احساس رایگان برای ترک یک نظر در وبلاگ و یا من شلیک یک صدای جیر جیر در @rpjward در توییتر.

لذت بردن از این داستان آمده است!