Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی مورد تصویب 9 میلیون استرالیایی مرگ و میر می ایستد در 104

سال 12, دانشجو, Elsie Gillezeau از خواب بیدار شدم جمعه گذشته برای پیدا کردن که هزینه رویای او مدرک کارشناسی هنر در سیاست و روابط بین الملل, حال صعود توسط $23,000 یک شبه.

یوسف Haynes, 19, آموخته خود در سال فاصله شده بود به طور غیر منتظره یکی از گران قیمت; تعویق انداختن هنر/قانون تا سال 2021 خواهد او را هزینه $32,000 در هزینه های اضافی اما دوستان خود را در تحصیل علم خواهد پرداخت کمتر از آنها برنامه ریزی شده است.

نه در نظر دارد به تغییر مسیر و در حالی که Gillezeau عصبانی است – “این واقعا سخت به خصوص در آب و هوای فعلی” – Haynes است فلسفی. “ما باید به کودکان و نوجوانان به بنیادی [علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی],” او می گوید. “ما بیش از حد بسیاری از وکلا.”

که همان صبح, دانش آموزان, برنامه ریزی برای تبدیل شدن به معلمان و پرستاران و مهندسین آموخته درجه خود را تبدیل به ارزان تر تحت یک دولت فدرال برنامه ریزی برای استفاده کاهش می یابد موضوع کمک به تشویق آینده نیروی کار به بالا و تقاضا به عنوان زمینه اقتصاد دچار تزلزل.

بزرگ افزایش در هزینه های است که می تواند یک عامل بازدارنده برای مطالعه برخی از مدارک تحصیلی به ویژه علوم انسانی تحت عناوین. اما به خاک سپرده شد در چاپ خوب بود داستان دیگر – که اگر بسته می گذرد مجلس باعث تغییرات اساسی در راه دانشگاه آموزش و پژوهش و پیامدهای عمیقی برای دانش آموزان و نهادهای کشور است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

در ارتفاع COVID-19 مستند با دفاتر جعبه, بسته, بازیگران و خدمه ایستاده بود پایین و هنر و صنعت سرگرمی خونریزی اضطراری ذخایر خشک پیشرو استرالیا در مرحله تولید Michael کسل به عملکرد حرفه ای خود را.

او به هنر وزیر Paul Fletcher یک دوره سقوط در چگونه برای قرار دادن در یک نمایش.

Minister for Communications, Cyber Safety and the Arts Paul Fletcher.

وزیر ارتباطات سایبر ایمنی و هنر Paul Fletcher.اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما تا به حال یک گفتگو” فلچر به یاد می آورد در روز جمعه.

کسل در زمان فلچر از طریق اقتصاد هری پاتر و نفرین کودک, کسل آمار نشان می دهد در حال حاضر در وقفه: جعبه دفتر حقوق و دستمزد خواسته هزینه ها و منافع در گردشگری spinoffs رستوران درآمد اتاق های هتل ها.

“او در مورد تعداد افرادی که مشغول به کار در نمایش” فلچر گفت.

“و سپس او در مورد چالش تصمیم گیری است که او قرار بود به صورت در برخی از نقطه که آیا برای راه اندازی مجدد نشان می دهد.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

لندن: حتی بوریس جانسون علامت تجاری بلوف و هیاهو می تواند پنهان گریم حقایق در مورد مقیاس بریتانیا coronavirus بحران است.

به مراتب بیشتر مردم در حال حاضر فوت در طول همه گیر تر شد, کشته در حمله رعد اسا. هیتلر Luftwaffe بمب افکن snuffed 43,000 زندگی غیر نظامی در هشت ماه مبارزات انتخاباتی است که هنوز هم ثابت شده کشور است.

رسمی COVID-19 تلفات ایستاده بود در نزدیکی یکسان 43,230 در پنج شنبه, اما بیش از حد “مرگ” سوابق نشان می دهد که تعداد واقعی قربانیان بیش از چهار ماه گذشته است که به احتمال زیاد 65,000.

هزاران نفر هنوز در حال آزمایش مثبت در هر هفته. و حدود 150 در حال مرگ هستند از این ویروس هر روز. در سرانه اساس بیشتر مردم فوت کرده اند در بریتانیا از تقریبا در هر نقطه دیگری در جهان است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

برخی از حومه سیدنی را ثبت COVID-19 تست نرخ هستند که سه بار این ایالت به طور متوسط با افزایش قابل توجهی در تست در میان کودکان مدرسه از ابتدای ماه ژوئن است.

Schofields و Edmondson پارک در سیدنی غرب و جنوب غرب ثبت شده حدود 31 و 26 آزمون برای هر 100 نفر زندگی می کنند در هر پستی با وجود داشتن بدون ثبت موارد هرالد تحلیل NSW سلامت داده ها را نشان می دهد.

برونته Woollahra رز خلیج و باندی در این شهر شرقی باید هر یک از ثبت حدود 20 آزمون به ازای هر 100 نفر از ابتدای COVID-19 شیوع و در مجموع نزدیک به 160 از دولت 3168 موارد است.

متوسط تست ميزان 8.6 آزمون در هر 100 نفر در سراسر 610 postcodes که شامل هر دو NSW بهداشت و استرالیا دفتر آمار اطلاعات.

سیدنی postcodes با زیر نرخ میانگین تست شامل Cabramatta, Silverwater و Fairfield, با کمتر از پنج تست در هر 100 نفر در هر.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

برای پنج ساعت در روز پنج شنبه ارتش نمی دانم که آیا آن را در حال آمدن و یا رفتن.

دولت ویکتوریا داشتن ارائه درخواست شب گذشته برای کمک 850 نیروی دفاع استرالیا پرسنل در یک خیابان به خیابان نبرد در برابر COVID-19 ناگهان لغو سفارش در مورد ظهر.

ADF personnel assist NSW Police in the COVID-19 response.

ADF پرسنل کمک NSW Police در COVID-19 پاسخ.اعتبار:پلیس و رسانه

سپس حدود 5 بعد از ظهر جدید و متفاوت درخواست رسیده دفاع مرکزی. این فراخوان برای 200 پزشکی و پرسنل تدارکات به کمک ویکتوریا تست تلاش است. یک full-blooded حمله شده است کاهش می یابد به یک یورش.

نظامی تقویت شروع ورود به ملبورن در شب جمعه. سه وظایف را به انجام تست در مکان های تعیین شده حمل و نقل نمونه ها به ایالتی آزمایشگاه و ارائه لجستیکی و پشتیبانی اداری.

با ویکتوریا در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در خانه ها و برخی از محلات تخصص نظامی خواهد بود به آسانی استقبال در حومه خط مقدم.

در عین حال سردرگمی و اشتباه اطراف آن استقرار خود را نشان داد چیزی به ندرت دیده می شود در این بیماری همه گیر – یک اندروز دولت نامشخص از آن بعدی حرکت می کند.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

Coronavirus عفونت با یک منبع ناشناخته در بالاترین سطح خود را پس از همه گیر رسیده ویکتوریا قرار دادن دولت در یک “وضعیت خطرناک” به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با تعداد رو به رشد شیوع است.

موارد که در آن کسی آلوده شده با این ویروس اما ندارد لینک کلیک کنید برای شیوع بیماری شناخته شده به تازگی پیشی گیرد و عفونت در بازگشت مسافران یک تجزیه و تحلیل از وزارت بهداشت و خدمات انسانی داده ها با سن نشان داده است.

A man in Pakenham wearing a face mask on Friday.

یک مرد در Pakenham با پوشیدن یک ماسک صورت در روز جمعه.اعتبار:جو Armao

سی مورد جدید از COVID-19 گزارش شده در جمعه دهم روز متوالی از رشد دو رقمی در عفونت های ویکتوریا.

بیش از یک سوم از عفونت های جدید را تایید کرد بین ماه های ژوئن 17 و 23 ژوئن مشکوک به برداشت شده است تا جایی در جامعه ندارد و مربوط به شناسایی شیوع است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

تگزاس و فلوریدا در مرکز جدید ایالات متحده افزایش coronavirus عفونت, روز جمعه صورت گرفت گام به عقب از تلاش برای کاهش محدودیت در کسب و کار سفارش میله به دوباره و محکم کردن قوانین در رستوران.

فرماندار گرگ ابوت دستور میله در سراسر تگزاس به اواسط روز و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ظرفیت به 50 درصد فلوریدا در حالی که مقامات وزارت امور خارجه گفت: بارها به بلافاصله متوقف خدمت به الکل در محل خود.

اعلام کرد تگزاس نوار صاحبان که گفت ابوت جمهوری خواه در دوره دوم خود به عنوان فرماندار به آنها داده بود تنها چهار ساعت متوجه است که آنها تا به حال به نزدیک ظهر. مارک مارتینز صاحب یک Lubbock باغ آبجو آموخته زمانی که دوستان پیامک او این خبر در حدود ساعت 8 صبح

“من صرف هزاران دلار در موجودی آماده برای این آخر هفته. من می توانستم واقعا استفاده می شود که (پول) برای اجاره است که به دلیل در هفته آینده گفت:” مارتینز 44.

“ما فقط رسیدن به جایی که ما می تواند پرداخت صورتحساب” گفت: Tish کلر صاحب Triple J Chophouse و دم شرکت. در مرکز شهر Lubbock. “ما را به پایین به 50 درصد ظرفیت بدان معنی است که ما نمی خواهد به اندازه کافی کسب و کار به پرداخت کارکنان اجازه دهید به تنهایی صورتحساب.”

کلر گفت که او تا به حال هیچ ایده چه مدت او می تواند باز بماند و تحت قوانین جدید و مخوف در تلاش برای صرفه جویی در کسب و کار خود را از خراب کردن دو بار در یک سال.

فلوریدا صادر قوانین جدید آن پس از ضبط شگفت انگیز 8,942 موارد جدید COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس گرفتی دولت یک روز رکورد 5,511 رسیده در ژوئن 24.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز جمعه گفت که Imperial County, در شرق لس آنجلس تبدیل شده است به طوری غرق ویروس است که دولت آن را توصیه مسئله سخت جدید اقامت در خانه سفارش دهید.

Newsom همچنین گفت که در پاسخ به افزایش COVID-19 hospitalisations او متوقف شد اجازه می دهد شهرستانهای بیشتر به بازگشایی اقتصاد خود را.

ایسنا

ما ساخت یک دیوار بزرگ ما در مرز جنوبی و ما باید ملبورن پرداخت که دیوار. NSW وزیر بهداشت براد Hazzard اضافه شده است که هنگامی که از 10 ، 000 طرفداران مجاز به هر یک از ملی راگبی لیگ از 1 ژوئیه ویکتوریایی و کثیف خود را در نقاط خواهد بود خوش آمدید.

“انتظار نداریم که قادر به آمده چرا که آنها در حال فروش بلیط به شما و ما نمی خواهیم شما را به می آیند” Hazzard اعلام کرد.

در NRL غرفه بلیط NSW مقامات بهداشتی خواهد شد چک کردن مجوز رانندگی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نشانه های ثبتشده از قبیل مچ پا, شلوار, فدورا, کلاه, ثابت, دنده, دوچرخه, وینیل رکورد بازیکنان سیاسی آرمان و ویکتوریایی’ مهار نشده در آغوش خود کلیشه.

به ویکتوریایی ما می گویند نمی سعی کنید برای دریافت در. شما می دانید که هیچ گذشته NSW Health (مگر اینکه شما یکی از 3000 نفر سرفه خود را در راه را به پایین راهرو از یک کشتی کروز).

وجود دارد تا به حال به برخی از خبر خوب از این coronavirus و در نهایت ما آن را داشته باشد. هیچ ویکتوریایی!

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

در اینجا برخی از چیزهایی که من کشف کرده ایم در حالی که در قرنطینه. نوشیدن ماست همه سرگرم کننده به طور منظم ماست اما با کار کمتر. (چرا از آن است که قاشق به طور خاص به نظر می رسد به ضرب در سینک ظرفشویی آشپزخانه?)

وجود دارد در واقع چنین چیزی به عنوان بیش از حد خشک شده انبه. یکی دیگر وحی با عذر خواهی به عشق داستانیا شاید Fight Club: خوب دولت به این معنی هرگز نیاز به بحث در مورد خوب دولت است.

Politicians are supposed to solve big problems. But in the US they've turned even mitigating strategies, like mask-wearing, into political acts.

سیاستمداران قرار است برای حل مشکلات بزرگ است. اما در ما آنها تبدیل کردم حتی کاهش استراتژی های مانند ماسک-پوشیدن به سیاسی عمل می کند.اعتبار:گتی ایماژ

اجازه می دهد به من توضیح دهد. به استرالیا باز می شود تا آن را دشوار است به توضیح به دوستان و خانواده وجود دارد و فقط آنچه عظیم ظروف سرباز یا مسافر ایالات متحده باقی مانده است. آنها آن را دریافت نمی. مطمئن شوید که همه چیز در حال “باز کردن” در اینجا بیش از حد.

مردم در حال ساخت صداهای مورد مراحل که نشان میدهد برخی از مرتب کردن بر اساس طرح. اما این تصمیم برای از سرگیری زندگی عادی است با این وجود بر اساس یک جمعی توهم که coronavirus حل شده است که در واقع موارد هنوز هم در حال افزایش در بیش از 20 ایالت و ما هیچ نزدیک به پیدا کردن یک راه از ما در ماه مارس.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

G’day همه. این Roy Ward اینجا و من در صندلی برای امروز COVID-19 وبلاگ زندگی می کنند.

با تشکر دوباره برای پیوستن به ما به عنوان ویکتوریا به نظر می رسد برای پیدا کردن یک راه برای دریافت در بالا رشد مورد اعداد که از نقاط شهر.

آیات است که مردم از ورود به ملبورن نبوده و مجبور به COVID-19 آزمون را شگفت زده دیروز. من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر در واکنش به این که ما حرکت را از طریق روز.

لطفا احساس رایگان برای ترک یک نظر در وبلاگ و یا من شلیک یک صدای جیر جیر در @rpjward در توییتر.

لذت بردن از داستان و تحولات به آمده در طول روز است.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme nakitMobil Ödeme BozdurmaŞehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarıtakipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Bozdurma BetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmahurdaci