Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Global موارد نزدیک به 10 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 104

دولت ویکتوریا خواهد شد که آن COVID-19 پايه بلند كن بادي در 11: 30 am. ما امیدواریم که به یک جریان زنده و در حال اجرا برای آن است.

این در اصل برنامه ریزی شده برای ساعت 10.30 صبح بود اما دوباره برنامه ریزی شده است.

به من گفت: دیروز, دستی, انجام دریافت نقل مکان کرد و از زمان به زمان به خصوص در تعطیلات آخر هفته پس همین حالا آن را به عنوان یک یقین است که مورد اعداد بالا رفته است.

اما با توجه به افزایش تعداد این هفته گذشته و حمله رعد اسا در تست و آگاهی است که می تواند بیشتر موارد.

پوکر ماشین آلات در حال نصب در مناطق NSW باشگاه قبلا ممنوع از بازی مانند رستوران ها و لابی به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات طراحی شده برای نگه داشتن دوستدار فوتبال از هم جدا.

دستورات بهداشتی معرفی شده در پاسخ به کروناویروس همه گیر نیاز به باشگاه یا خاموش در هر ثانیه ماشین پوکر و یا پیدا کردن بیشتر فضای طبقه به گسترش ماشین آلات خود را.

Club Marconi has set up a temporary gaming room near the entrance to the club.

باشگاه مارکونی راه اندازی موقت اتاق بازی در نزدیکی در ورودی به باشگاه.اعتبار:Rhett Wyman

باشگاه ها می توانید فضای اضافی برای pokies با گسترش مناطق محدود به مکان های که در آن افراد زیر سن قانونی می تواند مانند ورودی و لابی و اسنوکر اتاق, رستوران, ورزش, سالن و اتاق عمل.

اتحاد برای قمار اصلاحات NSW مبارز Dr کیت دا کوستا گفت: برخی از باشگاه ها شد ساخت “فرصت طلب با استفاده از بهداشت عمومی سفارشات” با گسترش خود را قمار مناطق.

“در بیشتر نشانه آن است که مشروب & Gaming NSW به نظر می رسد به کار برای این صنعت نیست, آنها می گویند در وب سایت خود را که برخی از برنامه های کاربردی ممکن است دریافت “موقت تصویب” قبل از روند نهایی شدن” Dr دا کوستا گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

واشنگتن: معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام کمپین حوادث در فلوریدا و آریزونا این هفته آینده به عنوان ایالات تجربه افزایش جدید کروناویروس موارد است.

پنس هنوز هم سفر به کشورهایی که رکورد جدید برای تایید عفونت در روزهای اخیر کاخ سفید تایید کرد و گفت او را دیدار با فرمانداران و سلامت خود تیم است.

پنس روز جمعه گفت در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است که او را از دیدن فلوریدا تگزاس و آریزونا برای دریافت یک “زمین گزارش” در خونتان موارد COVD-19 سراسر منطقه است.

Vice-President Mike Pence.

معاون رئیس جمهور مایک پنس.اعتبار:AP

سه کشور’ فرمانداران جمهوریخواه در آمده اند تحت انتقاد برای هل دادن تهاجمی بازگشایی پس از ویروس-مستندات مربوط به موارد در ایالات متحده افزایش یابد.

پنس در سفر به دالاس در روز یکشنبه برای شرکت در “جشن آزادی تجمع” در اولین کلیسای باپتیست دالاس قبل از ملاقات با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. اما برنامه ریزی رویدادهای سیاسی در هفته بعد شده اند تحت فشار قرار دادند.

در روز سه شنبه پنس قرار بود به آدرس یک مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین “ایمان در امریکا” رویداد در Tuscon, آریزونا, قبل از ملاقات با رژیم صهیونیستی است. mlb در یوما. کمپین رویداد به تعویق افتاده است.

در فلوریدا در پنجشنبه پنس بود که سوار بر یک اتوبوس تور از جمله ظاهر در لیک ویلز در یک رویداد سازمان یافته توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, امریکا, اولین سیاست در صورتحساب یا لیست به عنوان “بزرگ به آمریکا باز گشت تور.”

این گروه اعلام کرد که “از فراوانی از احتیاط در این زمان ما در حال به تعویق انداختن بزرگ آمریکایی باز گشت تور توقف در فلوریدا. ما مشتاقانه منتظر به تغییر زمان به زودی.”

ساراسوتا کانتی حزب جمهوری خواه را تایید کرد در یک توجه داشته باشید به هواداران که پنس را رویداد کمپین در امتداد سواحل خلیج فارس از دولت نیز به تعویق افتاد. او هنوز هم برای مقابله با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

AP

خانواده هایی که با استفاده از au جفت در حال تقلا برای جایگزین مهد کودک به حدود 10 ، 000 برگشت ترک استرالیا هر ماه و آنهایی که جدید هستند و محروم از ورود به دلیل مرز محدودیت.

Wendi Aylward های اجرایی فرهنگی جفت Au Association of Australia (CAPAA) گفت: ملت میزبان 4000-7000 au pairs یک سال اما با کمبود شدید به دلیل coronavirus و آن را به بدتر است.

Amy Lawrence has hosted several au pairs to help take care of her two daughters Ava, 4, and Emily, 2.

ایمی لارنس میزبانی چندین جفت طلا برای کمک به مراقبت از او دو دختر Ava, 4 و امیلی 2. اعتبار:James Brickwood

“Au pairs تنها گزینه برای تعداد فزاینده ای از خانواده های شاغل,” Ms Aylward گفت. “دولت نیاز به اقدام در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که گزینه همچنان ادامه دارد. بحران بدتر شدن روز به روز.”

Au جفت جوان مردم از خارج از کشور اغلب از اروپا که ماندن با یک خانواده میزبان برای تبادل فرهنگی و مشارکت در نگهداری از کودکان در بازگشت به اتاق و هیئت مدیره و کمک هزینه. Au جفت معمولا در یک ویزای کار و تعطیلات, اما می توانند با یک خانواده میزبان برای 12 ماه.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

استرالیا موسیقی مروج شروع بحث در مورد امکان در خارج از کشور هنرمندان ضبط در اینجا در حالی که در قرنطینه در یک پیشنهاد به سرعت در مسیر بازگشت از تور بین المللی به این کشور است.

“وجود دارد مقدار زیادی از مثبت بحث رفتن در اطراف تمرین هاب و یا ضبط هاب در حالی که آنها در قرنطینه به نگه داشتن آنها را مشغول” زندگی در کشور استرالیا مدیر عامل راجر زمینه گفت: در صنعت موسیقی میزگرد برگزار شده توسط این سن و The Sydney Morning Herald این هفته است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از اعمال که موافق به در آمده و قرنطینه” توافق جانباز پروموتر مایکل Chugg که CMC جشنواره سنگ در کوئینزلند یکی از اولین قربانیان coronavirus خاموش کردن زمانی که آن را لغو شد تنها چند روز قبل از آن بود که با توجه به شروع در 20 مارس. “ما تا به حال بین المللی اعمال می رسند در فرودگاه سیدنی و مستقیما صفحه اصلی” Chugg گفت.

How long will it be before Australia will once again see music crowds packed like this?

چه مدت طول خواهد آن را قبل از استرالیا را یک بار دیگر ببینید موسیقی جمعیت بسته بندی شده مثل این ؟ اعتبار:James Alcock

با وجود این وضعیت در ویکتوریا داشتن کمتر مشخصی در هفته گذشته, استرالیا همچنان به نگاه منطقی خوبی برای اوایل ظهور از بحران با این احتمال که ممکن است یکی از چند کشور که بین المللی هنرمندان می تواند feasibly سفر.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

بیکار و حرفه ای-عصبی استرالیایی در حال تبدیل به نیروی دفاع در droves از طریق COVID-19 گیر با سال در سال های کاربردی نزدیک به 40 درصد در ماه آوریل به تنهایی.

نابودی صنعت حمل و نقل هوایی میان جهانی محدودیت های مسافرتی شده است یکی از عوامل هجوم با توجه به استخدام به عنوان نگاه مردم به اشتغال پایدار در فرو ریختن بازار کار.

Applications to join the Defence Force have been increasing throughout the COVID-19 pandemic.

برنامه های کاربردی برای پیوستن به نیروی دفاع شده اند, افزایش طول COVID-19 بیماری همه گیر. اعتبار:گتی ایماژ

مدیر نظامی استخدام کاپیتان Jan نونان (زد) از این گفته شده بود برنامه های خوشه اما “شتاب” در سال 2020 دوره چیزی جدید بود.

در طول بحران مالی جهانی, به عنوان مثال تاثیر در برنامه های کاربردی دیده نمی شد تا حدود چهار ماه پس از این کار بحران آغاز شد, او گفت:.

برنامه های کاربردی برای پیوستن به ADF شد تا نزدیک به 4300 از دسامبر تا مارس افزایش 18 درصد در مدت مشابه در 2018-19. این ارقام در ادامه تشدید آوریل که در آن زمان دفاع پردازش در مجموع 39,000 آینده نگر استخدام بالاترین تعداد در حداقل چهار سال کاپیتان نونان گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

جایی بین ما بی حد و حصر زوم تماس و bazillionth Nespresso, هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از استرالیا کارگران تصویب فروتنی نقطه عطف این هفته ما به عنوان علامت بیش از 100 روز از کار از خانه.

از اواسط ماه مارس بسیاری از ما با اتخاذ روش های جدید پانسمان از “لوکس در بالای, ساق پوش, پایین” به “رسمی و جمعه ها” و “biz-اوقات فراغت”. و در حالی که activewear, کفش ورزشی و دلپذیری لباسهای بافتنی باید همه تبدیل به اجباری وجود دارد یک اسب قهرمان قطعه سزاوار است که برخی از یک ظاهر طراحی شده تریاژ.

Unless you're J-Lo, leave the terry-toweling robe on the bathroom hook.

مگر اینکه شما J-Lo ترک تری-toweling لباس بلند و گشاد در قلاب.اعتبار:گتی ایماژ

زمانی که رئیس خود را به شما می دهد پنج دقیقه توجه کنید برای تماس تصویری و یا شما نیاز به پرش از پیلاتیز برای ارائه یک لباس بلند و گشاد می تواند مورد که گم شده است از خود WFH کمد لباس. یک جارچی که من نوشته اند قبل از احساس بیش از حد فشارنده در حالی که گاهی اوقات یک گره می تواند مانند شما سعی کرده اند به اندازه کافی سخت.

به عنوان روانپزشک دنیس McDermott گفت: نیویورک تایمز اخیرا در یک لباس بلند و گشاد “است که تقریبا شبیه به خودتان اجازه استراحت, اما آن را نیز باعث می شود من احساس قدرتمند و با اعتماد به نفس”.

و به نظر می رسد او نه تنها با جستجو برای لباس تا 23 درصد در ماه ژوئن با توجه به جهانی مد پلت فرم جستجو Lyst. مشاهیر از جمله نیکول ریچی, ویکتوریا بکهام و Chrissy Teigen همه ارسال شده عکس های خود را با پوشیدن روسری در مراحل مختلف شده است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

وجود دارد دو گریم جهانی نقاط عطف در افق امروز ما به عنوان حرکت و نزدیک به 10 میلیون نفر و 500,000 مرگ و میر در سراسر این سیاره است.

آخرین شماره با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حال 9.937 میلیون نفر و 497,427 مرگ و میر.

آیا ما به هر کدام از این نقاط عطف امروز باقی مانده است دیده می شود اما هر دو بسیار نزدیک هستند.

به طور جدی ؟ #DefundTheABC شده است روند در توییتر این هفته پس از بودجه دولت کاهش نشانه آن است که جنون از Trumpism – حمله رسانه های با کیفیت و گنگ همه چیز را به طوری اوباش را باور هر چیزی است که بیشتر به گرفتن نگه دارید از ما قهوه ای و دلپذیر زمین. گسترده موضوع پال خواستار قطع بودجه دولت ABC جنبش است که ما مردم چیزی برای پول ما. به طور جدی!

به تلافی یک موضوع حقیقت این است که هرگز ABC ثابت ارزش خود را بیش از گذشته بحران از bushfires و طاعون که در آن برای استرالیایی ها در سراسر کشور آن را قابل اعتماد ترین منبع برای به روز و غالبا زندگی-صرفه جویی در اطلاعات است.

Under attack: The ABC in Sydney on Wednesday.

تحت حمله: ABC در سیدنی در روز جمعه.اعتبار:Steven Siewert

و دوباره به تلافی یکی دیگر از تم شما فقط نیاز به نگاه به چهار گوشهبرای ارزش. هزینه آن در حدود 5 میلیون دلار در سال است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

استرالیا هستند رو به یک تابستان محلی-تنها ترکیب تیم در شلوغ ترین زمان از سال برای جشنواره های موسیقی با هیچ مسیر روشنی تعریف شده برای باز کردن مرزهای بین المللی به خارج از کشور هنرمندان.

جشنواره فصل به طور سنتی جشنواره X در ماه نوامبر و در نتیجه با Laneway در ماه فوریه و شامل محبوب حوادث مانند سقوط جشنواره و روز زمینه. با استرالیا مرزهای بسته forseeable آینده بعید است بین المللی اعمال می شود مجاز به کشور به تیتر چنین حوادث – حداقل نه بدون اجباری قرنطینه.

Falls Festival organisers have announced this year's event will be fully "home grown". Vance Joy playing Falls Festival 2014.

آبشار برگزارکنندگان جشنواره اعلام کرده اند این رویداد را سال خواهد بود به طور کامل “خانه رشد کرده است”. Vance Joy بازی می افتد جشنواره 2014.اعتبار:آنتونی اسمیت

برگزارکنندگان جشنواره در حال دست و پنجه نرم کردن با طیف وسیعی از چالش های جدید به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله به طور بالقوه نیاز به تنظیم خاص مناطق قرنطینه باید یک بازدید کننده توسعه علائم ویروس انطباق اجتماعی فاصله اقدامات و ظرفیت محدود و افزایش هزینه های مربوط به آن از جمله بیمه.

جلال در چمن و سقوط جشنواره سازمانده جسیکا Ducrou گفت: این هزینه ها به احتمال زیاد خواهد بود به طرفداران از طریق افزایش قیمت بلیط.

“من فکر می کنم هر گونه افزایش در هزینه های, آیا آن را از طریق بیمه اضافی از طریق مدیریت است که شما باید برای قرار دادن در محل و یا که شما در حال خواسته به توسط ذینفعان کلیدی و یا سازمان های دولتی, همه هزینه های آن در نهایت کمک به چه قیمت بلیط به پایان می رسد تا” او گفت:.