Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Gladys Berejiklian دفاع پیچ در پیچ پشت NSW محدودیت در روز جمعه به عنوان جهانی COVID-19 موارد فراتر از 4 میلیون استرالیایی مرگ و میر می ایستد در 97

مقامات چینی گزارش روز یکشنبه چه چیزی می تواند آغاز موج جدیدی از کروناویروس موارد را در شمال شرق چین با یک شهرستان در استان جیلین بودن طبقهبندی به عنوان در معرض خطر بالای سه لایه بندی سیستم.

جیلین مقامات افزایش خطر سطح شهر Shulan به بالا از متوسط داشتن برافراشتند آن را به رسانه از پایین فقط روز قبل پس از یک آزمایش مثبت در مارس 7.

یازده موارد جدید در شولن تایید شده در مارس 9, همه آنها اعضای خانواده و یا افرادی که در تماس با او و یا اعضای خانواده.

ادامه مطلب: در شمال شرق چین برخورد با کروناویروس عفونت ووهان گزارش مورد جدید

گرفتن شما را به ادینبورگ, اسکاتلند که در آن برای اولین بار وزیر Nicola Sturgeon است که پرداختن رسانه ها.

ماهیان خاویاری رهبر چپ میانه حزب ملی اسکاتلند گفت: این مستند ادامه خواهد داد در اسکاتلند به رغم آنچه که نخست وزیر بریتانیا و رهبر محافظه کار بوریس جانسون اعلام کرد بعد.

او خواسته است که جانسون و نه تبلیغ جدید خود را ‘هشدار’ راهنمایی در اسکاتلند است.

اسکاتلند گزارش کرده است 1857 در انگلستان به طور کلی مرگ و میر. این کشور دارای 13,486 تایید موارد coronavirus افزایش 181 در 24 ساعت گذشته.

اولین وزیر گفت: موارد بيشتر در انگلستان شمالی در مقایسه با سایر نقاط کشور و هشدار داد که مردم می میرند “بی ارزش” اگر در خانه بماند پیام بود در حال حاضر کاهش یافته است.

با این حال زمانی که خواسته به ارائه عفونت مجدد رای است که عرضه شده در گذشته توسط بریتانیا پزشکی و علمی مشاوران ماهیان خاویاری رد کرد و گفت این شماره وجود نداشت در یک “جامد … مبتنی بر شواهد در راه است.”

“برای اسکاتلند در حال حاضر… آن فاجعه بار خواهد بود برای من به رها کردن در خانه بماند پیام به همین دلیل است که من آماده به آن را انجام دهد” او گفت:.

“و من بخصوص آماده انجام آن به نفع یک پیام است که مبهم است و مبهم.

“من نمی آنچه ‘هشدار’ به معنی … اگر شما به من می گویند: “آیا این معنی است که من در خانه بماند یا نه؟’ من نمی توانم به شما پاسخ مستقیم در آن است.”

اما ماهیان خاویاری گفت که اسکاتلندی خواهد شد مجاز به ترک خانه های خود به صورت نامحدود ورزش از شنبه حرکت به طور گسترده ای انتظار می رود اعلام شده توسط جانسون.

او گفت که این مجوز برای شروع جلسه در گروه در پارک ها و یا سواحل است. ماهیان خاویاری نشسته در COBR – گروهی از سیاستمداران و مشاوران ابداع ملی پاسخ به همه گیر; COBR ملاقات یک زمان کوتاه پیش.

او اشاره کرد که نخست وزیر اعلام خواهد کرد 14 روز قرنطینه خارج از کشور برای ورود و نام آن را به اجرا در اسرع وقت.

او نیز شک و تردید در این ایده از اسکاتلند بازگشت دانش آموزان به کلاس درس در ژوئن 1, اشاره که که می تواند تاریخ زمانی که انگلستان مدارس را از سر آموزش.

و او گفت که اسکاتلند را در نظر افتتاحیه باغبانی مغازه ها و اجازه می دهد برخی از انواع کار در فضای باز – دو اقدامات جانسون است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام بعد.

انگلیسی ها دیگر که گفته بودن “در خانه ماندن” و به جای توصیه به “هشدار” در پاسخ به گسترش coronavirus.

نخست وزیر بوریس جانسون پرده برداری از جدید ارشاد پیش از سخنرانی خود به ملت در هفت دقیقه, که در آن او را به پرده خود را مرحله به مرحله طرح در بریتانیا به خروج از مستند.

دولت های پزشکی و علمی مشاوران باید به طور مداوم گفت: عفونت مجدد نرخ شده است زیر 1 – سطح مورد نیاز برای هر کاستن از اقامت در خانه سفارشات.

اما با انگلستان تلفات از 31,662 بالاترین در اروپا سست شدن محدودیت های است که به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

اسکاتلند و وزیر اول نیکولا ماهیان خاویاری رهبر چپ میانه حزب ملی اسکاتلند است که چسبیده به سابق مشاوره, به tweeting, شعار در مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک همه سرمایه به زودی پس از جانسون را صدای جیر جیر.

در اینجا این است که روز دوشنبه صفحه اول.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.

Latika Bourke در اینجا شما را از طریق تحولات یک شبه.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 279,000. وجود بیش از 4 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1.3 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 97 و وجود دارد 6941 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de