Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: فرانسه, اسپانیا, به مستند آمریکا به گسترش اروپا ممنوعیت سفر به انگلستان

آن است که هنوز هم خوب به رفتن به سینما و به باشگاه ارائه به مردم در حال تمرین خوب بهداشت وجود دارد اما می تواند بیشتر اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید.

استاد مورفی گفته خودی که با استفاده از حمل و نقل عمومی بازدید از سینماها و کار کردن در سالن ورزش است که “خوب” وجود دارد اما باید تمرکز بر شستن دست و با استفاده از دست sanitisers.

“در این لحظه ما نشان می دهد مردم باید بالا با استفاده از حمل و نقل عمومی” آقای مورفی گفت.

مشاوره در برابر مجامع عمومی از 500 یا بیشتر مردم از دوشنبه به بعد شامل معافیت برای حمل و نقل عمومی و کار و مدرسه و دانشگاه.

کسانی که بیش از 70 باید “دقت بیشتری” به خصوص اگر آنها را به یک بیماری مزمن, او گفت:.

سر افسران پزشکی در جلسه روزانه برای بحث در مورد وضعیت در حال تحول و بیشتر اقدامات می تواند در معرفی به متوقف کردن گسترش.

وزیر بهداشت گرگ شکار شده است گفت: ABC کل کابینه آماده شد به خود منزوی کردن زیر صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون تشخیص با کروناویروس در روز جمعه.

کابینه ملاقات روز سه شنبه و آقای Dutton شروع به داشتن علائم در صبح روز جمعه.

آقای هانت گفته خودی این صبح “کل کابینه” آماده شده به خود قرنطینه اما آن را لازم نیست تحت مشاوره پزشکی.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: تنها کسانی که تا به حال شده است در تماس با آقای Dutton در روز قبل از او ارائه شده با علائم نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی.

“هیچ کس می تواند کاملا خاصی درباره همه چیز اما همه از ما مشاوره بین المللی است که اوج عفونی دوره زمانی است که شما باید علائم. شده اند که موارد بسیار کمی از مردم انتقال این ویروس در 24 ساعت قبل,” او گفت:.

آقای مورفی گفت که “تمام راه را از طریق” پس از ماه ژانویه بوده است استرالیا مشاوره در دستورالعمل کشوری.

بیش از 7000 بیماران خود را اعمال جراحی الکتیو سریع ردیابی به پایان خواهد رسید در چند هفته آینده به آزاد کردن ظرفیت در ویکتوریا بیمارستان ها به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر کشور تلاش برای آماده شدن برای یک “سونامی” از COVID-19 بيمار.

این اندروز دولت امروز اعلام $60 میلیون بسته با هدف فشار اعمال جراحی الکتیو از طریق خصوصی و عمومی سیستم ها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس قله.

“ما نیاز به گرفتن به عنوان بسیاری از بیماران که ممکن است در الکتيو در حال حاضر به ارائه ظرفیت بیشتر در بیمارستان سیستم برای زمانی که ما به آن نیاز دارند” گفت: برتر Daniel Andrews.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گرفته شده است یک آزمایش برای تعیین اینکه آیا او coronavirus روز پس از یادگیری است که او می خواهم به تازگی در تماس با افرادی که آلوده بودند و یا نگران هستند آنها ممکن است virus.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او ندارد تب و زمان آزمون در پاسخ به تکرار سوالات رسانه ای. مغلوب ساختن پیشی جستن حال گفت که کاخ سفید گفته پزشکان او نمی نیاز به آزمایش می شود. “من نمی خواهد می دانم که برای یک یا دو روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از نتایج.

می آید یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور یک شام در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و تعدادی از مقامات برزیلی که پس از آزمایش مثبت است.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر جمعه که این کشور کاردار, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام.

بنابراین بیش از حد بالا aide به Bolsonaro که در زمان یک عکس با تهمت و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که روز شنبه با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

Bolsonaro نیز آزمایش شده است; نتایج برگشتم منفی برای ویروس.

بلومبرگ AP

مردم در بریتانیا با سن بیش از 70 دستور داده خواهد شد به زودی توسط دولت به ماندن در سخت انزوا به مدت چهار ماه به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی پاسخ به coronavirus انگلستان پخش ITV سیاسی ویرایشگر می گوید.

رابرت Peston گزارش روز شنبه دولت بود به احتمال زیاد برای به اجرا درآوردن “در زمان جنگ به سبک” بسیج تلاش در آینده 5-20 روز.

از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده شامل مجبور requisitioning از هتل ها و ساختمان های دیگر به عنوان موقت بیمارستان ها و requisitioning از بیمارستان های خصوصی گفت.

این می آید به عنوان استرالیا و UK, نخست وزیران اسکات موریسون و بوریس جانسون صحبت کرد و در روز شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر و مربوطه خود را پاسخ.

سخنگوی دولت گفت که رهبران دو کشور “به توافق نیاز به یک علم بر اساس روش برای کاهش تاثیر آن.”

آنها همچنین توافق کردند که “نیاز به هماهنگی های بین المللی به این بحران همچنان ادامه دارد به ویژه برای اطمینان از کشورها دسترسی به بهداشت و درمان تجهیزات و لوازم آنها نیاز به مقابله با شیوع.

“در نهایت حل آنها از نزدیک کار از جمله از طریق G20 در تلاش برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی از کروناویروس که بیشتر تاثیر زندگی مردم است.”

با مهر

سیدنی جشنواره سالانه موسیقی و چراغ را نمی خواهد بروید پیوستن به این موج فرهنگی ورزشی و رویدادهای مذهبی شده اند که قربانی در پاسخ به این دولت عملی ممنوعیت غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر.

دولت را لغو زنده جشنواره بود که شروع به برنامه ریزی شده در اواخر ماه مه نشان می دهد که دیگر حوادث اتفاق می افتد در این دوره از جمله Anzac Day, مراسم بزرگداشت نیز ممکن است به تعویق افتاد.

حدود 2.7 میلیون نفر بازدید واضح حوادث سال گذشته ساخت آن را یکی از NSW کلیدی گردشگری drawcards.

وزیر گردشگری استوارت آیرس گفت: دولت NSW گرفته نشده بود تصمیم به تعطیل زنده به آرامی.

“ما تصمیم گرفته شده در اوایل در نظر گرفتن کسانی که برنامه ریزی برای سفر به سیدنی برای جشنواره” آقای آیرس گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

سخت جدید محدودیت های مسافرتی در نیوزیلند انداخته اند تعدادی از کدهای ورزشی به بی نظمی با سوپر راگبی اعلام و آن را لغو تمام مسابقات به طور نامحدود از هفته آینده.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, اعلام محدودیت های سخت در روز شنبه با همه مسافران پس از رسیدن در این کشور – از جمله شهروندان – نیاز به خود منزوی برای 14 روز.

که سخت ترین coronavirus محدودیت در جهان به اجرا در آمده در روز یکشنبه در نیمه شب نیوزیلند به وقت.

در عرض نیم ساعت از اخبار کریکت نیوزیلند اعلام کرد بازیکنان و کادر بودند راه خود را به فرودگاه و دو باقی مانده یک روز بین المللی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در سیدنی و جمعه هفته آینده در هوبارت می گیریم.

مدت کوتاهی پس از نیوزیلند رزمندگان راه می رفت خاموش مک دونالد جونز ورزشگاه پس از 20-0 دست دادن به نیوکاسل مطمئن نیستید اگر آنها از رفتن به خانه و یا باقی مانده در استرالیا.

اواخر شنبه شب SANZAAR منتشر شد بیانیه ای گفت که نیمکره جنوبی راگبی سازمان “بر این باور است که هیچ گزینه ای جز تعلیق 2020 Super مسابقات راگبی در نتیجه آخر این هفته مسابقات برای آینده قابل پیش بینی.”

“پنج نیوزیلند تیم در بازی 15-تیم فوق العاده مسابقات راگبی و SANZAAR به طور کامل درک بخشنامه صادر شده توسط نیوزیلند دولت داده شده و نگرانی در سطح جهان بیش از COVID-19 ویروس و هدف اصلی برای کاهش قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس.”

جزئیات بیشتر در سوپر راگبی لغو اینجا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما از گسترش آن به طور موقت محدودیت های مسافرتی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس شامل انگلستان و ایرلند دو کشور از سمت چپ زودتر به منظور منع سفر با قاره اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گزارش می دهد که محدودیت های در حال انتظار در یک شنبه در کنفرانس خبری در کاخ سفید که به دنبال یک جلسه از coronavirus گروه ضربت.

این محدودیت را به اثر در روز دوشنبه در نیمه شب گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“همه ما کارشناسان بهداشت” شد و به اتفاق آرا بر مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از حرکت او گفت:.

ایتالیا گزارش کرده است بزرگترین آن روز به روز پرش در تعداد موارد آلوده از COVID-19 با این که اعلام اروپا است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر. در اینجا برخی از آخرین شماره از اروپا:

 • ایتالیایی مقامات بهداشت ثبت شده 3,497 موارد جدید در 24 ساعت حدود 20 درصد افزایش در موارد از روز قبل. کمی بیش از نیمی از این موارد رخ داده در لومباردی پرجمعیت منطقه شمال است که سخت ترین ضربه در اروپا بدترین شیوع. مرگ و میر افزایش 175 1,441. ایتالیا با مجموع موارد در حال حاضر شمارش 21,157.
 • در اسپانیا, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گفت: بیش از 5,700 مردم وجود دارد را تایید کرده اند coronavirus عفونت. که افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت.
 • فرانسه ثبت کرده است حداقل 3,600 عفونت با این ویروس گسترش سریع است.
 • یونان گزارش دو مورد جدید مرگ و میر آوردن مجموع به سه و ممنوع اعلام کرده است سفر به ایتالیا. آن را تا به حال 38 جدید تایید موارد coronavirus از جمعه افزایش تعداد عفونت به 228.
 • از جمعه وجود دارد 3,062 تایید موارد coronavirus در آلمان با پنج مرگ و میر.

سیم

صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا برخی از آخرین بین المللی یک شبه تحولات:

Italian soldiers process passengers leaving from Milano Centrale train station.

سربازان ایتالیایی فرایند مسافر خروج از Milano Centrale train station.اعتبار:گتی

 • فرانسه به تازگی دستور داد تمام رستوران ها و مغازه ها و خدمات غیر ضروری را دید از نیمه شب (که در چند ساعت زمان).
 • اسپانیا نیز کشیده شده تا برنامه ای برای قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.
 • چندین کشور اروپایی در حال حاضر ممنوع سفر با ایتالیا که در آن موارد همچنان به افزایش در میان افزایش مرگ و میر.
 • نیوزیلند دارای قفل کردن مرزهای خود نیاز به همه ورود بین المللی از جمله شهروندان به قرنطینه.
 • در ایالات متحده, که روز پیش محروم مسافران از حد از اروپا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلام کرد که گسترش تحریم بریتانیا و ایرلند که در آن موارد در حال افزایش است.
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین فاش کرد که او آزمایش شده برای این ویروس; اما نتایج بلافاصله منتشر شد.
 • چین در عین حال که در آن معضل به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته همچنان ادامه دارد و به استراحت خود شدید محدودیت نشان دادن راه مرکز ثقل در بحران معطوف شده به سوی غرب به سمت اروپا است.
 • این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5600.

باشید در طول روز, و ما شما را از آخرین تحولات در استرالیا و از سراسر جهان است.

AAP بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>