Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا, استرالیا مرگ و میر می ایستد در 72 به عنوان COVID-19 موارد بیش از 2.5 میلیون نفر در سراسر جهان

بالا رسمی در انگلیس وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت که او انتظار می رود نخست وزیر بوریس جانسون به چوب به موجود تا پایان آذر آخرین مهلت برای رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا است.

British Prime Minister Boris Johnson has been recovering from coronavirus.

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و دوره نقاهت بعد از coronavirus.

دولت بارها و بارها اصرار داشت آن هیچ برنامه ای برای گسترش پست-Brexit انتقال ترتیبات با توجه به پایان 31 دسامبر با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس که آمار بریتانیا و بسیاری از اروپا و مختل مذاکرات است.

خواسته یک نماینده مجلس که آیا این مهلت هنوز واقع بینانه سیمون مک دونالد دائم تحت دبیر و سر از خدمات دیپلماتیک در وزارت امور خارجه گفت که “به وضوح یک گزینه” تمدید دوره گذار است.

“اما دولت دلبستگی به آن مهلت به همان اندازه روشن” گفت: مجلس کمیته امور خارجی.

هر دو طرف را به توافق تا پایان ماه ژوئن به گسترش دوره توسط یک یا دو سال. پارلمان بریتانیا با تصویب قانون حاکم است که ،

مک دونالد گفت: این سوال را از یک فرمت شد یک دولت نیاز به در نظر گرفتن “در هفته آینده” خواهد بود و یکی از اولین چیزهایی که جانسون که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از COVID-19 را برای تصمیم گیری در زمانی که او بازگشت به کار.

“من معتقدم که نخست وزیر را تایید موجود در جدول زمانی,” او گفت:

آن را در مقایسه با 3 میلیون به 5 میلیون مورد از بیماری شدید ناشی سالانه توسط آنفلوانزای فصلی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند.

در حالی که کارشناسان می گویند واقعی موارد ابتلا به کروناویروس جدید به احتمال زیاد بالاتر از زمان گزارش این شماره هنوز هم می افتد به مراتب کمتر از آنفولانزای اسپانیایی آغاز شد که در سال 1918 و آلوده حدود 500 میلیون نفر است.

با وجود رشد تعداد موارد در زمان بیماری همه گیر وجود دارد نشانه هایی که گسترش coronavirus رو به کاهش است و با بسیاری از کشورها ورزش مستند اقدامات است.

در آغاز آوریل کل مورد رقم رشد در نرخ از 8 تا نه درصد در هر روز و پس از کاهش به 3 تا 4 درصد در هر روز در طول هفته.

بیش از 1.1 میلیون مورد گزارش شده در اروپا و از جمله تقریبا 400,000 موارد در ایتالیا و اسپانیا که در آن بیش از 10 درصد از موارد گزارش شده منجر به مرگ شده است.

شمال امریکا حساب برای یک سوم از تمام موارد هر چند تا کنون این منطقه گزارش کاهش نرخ مرگ و میر. در هر دو ایالات متحده و کانادا 5% از موارد گزارش شده منجر به مرگ شده است.

موارد در آمریکای لاتین همچنان به رشد سریع تر از دیگر مناطق است و در صدر 100,000 در 24 ساعت گذشته.

در چین که در آن ویروس است که به فکر سرچشمه گرفته و روزانه موارد جدید باید کاهش یافته و به کمتر از 20 روز بیش از سه روز گذشته و هیچ مرگ و میر گزارش شده این هفته است.

اما در هفته گذشته چین مطرح رسمی آن مرگ و میر 40 درصد اضافه کردن یکی دیگر از 1290 مرگ و میر است که مقامات بهداشت گفت: نمی شد و گزارش شد.

ایسنا

انگلستان گزارش داد که بالاترین تعداد مرگ و میر در یک هفته رکورد با مرگ و میر در مراقبت از خانه های بیش از quadrupling در هفت روز میرایی امیدوار است که coronavirus به زودی تحت کنترل است.

وجود دارد 18,516 مرگ و میر ثبت شده در این هفته پایان مارس 10, 76 درصد بیش از این رقم به طور متوسط برای همین هفته بیش از پنج سال گذشته. دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه گفت که از 8000 بیش از حد مرگ و میر بیش از 6200 در ارتباط بودند به coronavirus با توجه به فایرفاکس.

UK Health Secretary Matt Hancock.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock.اعتبار:Pippa Fowles

بر خلاف روزانه اعداد تولید شده توسط دولت فایرفاکس شامل مرگ و میر در مراقبت از خانه و hospices و همچنین مواردی که COVID-19 تنها ذکر شده به عنوان یک عامل کمک کننده در گواهی مرگ.

به گفته وزیر بهداشت مت, Hancock, آمار تاخیر روزانه آمار و ارقام به دلیل جمع آوری اطلاعات است که بیشتر وقت گیر است.

یک تفاوت وجود دارد از بین 1700 اضافی مرگ و میر نسبت به میانگین هفتگی شکل و کسانی که از فایرفاکس نسبت به کوروناویروس.

برخی از COVID-19 مرتبط با مرگ و میر احتمالا در حال از دست رفته در حالی که فشار همه گیر است و قرار است در منابع پزشکی نیز ممکن است باعث مرگ و میر بر اساس پژوهش مستمر مرگ و میر بررسی است.

برای دولت که روز گذشته با اشاره به “نشانه های دلگرم کننده” است که شیوع بیماری رو به کاهش است به عنوان مرگ روزانه شمارش و تعداد افراد بستری در لندن سقوط کرد – از فایرفاکس اعداد نشان می دهد که چگونه سیاستگذاران را به تعادل متناقض و ناقص اطلاعات در مورد ویروس زمانی که آنها تصمیم می گیرید که چگونه به محدودیتهای جنبش که آورده اند و اقتصاد این کشور به نزدیکی متوقف شد.

دولت تحت خاص موشکافی بر سر راه آن شمارش COVID-19 مرگ و میر.

دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه شامل مرگ و میر در اجتماعی, مراقبت های روزانه خود را در برگه. مراقبت از خانه شده اند یک نقطه داغ برای این ویروس در سراسر اروپا که در آن افراد مسن و افرادی که به دنبال پس از آنها ثابت کرده اند که در معرض این بیماری همه گیر.

با توجه به آمار هفتگی از شیوع است که با داشتن یک شدید به خصوص تاثیر در لندن که در آن بیش از نیمی از تمام مرگ و میر درگیر coronavirus نسبت به یک سوم در سراسر کشور. که فایرفاکس شروع به گردآوری اطلاعات در سال 2010.

ایسنا

یک شمال غربی استان در خط مقدم چین coronavirus نبرد گزارش اولین موارد در نزدیک به سه هفته در روز سه شنبه تمام اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور به عنوان وارد شده و عفونت آغاز شده به سطح دیگر.

مانند دیگر کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر چین دستور داده است دشوار محدودیت هایی برای ورود مسافران از جمله اجباری قرنطینه علاوه بر کاهش در پروازهای بین المللی و محدود کردن ورود اتباع خارجی از جمله بازدید کنندگان کسب و کار.

در همان زمان با حدود 2.5 میلیون coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان چین هشدار به شهروندان خود در برابر سفر به خارج از کشور.

این بخش کنسولی چین وزارت امور خارجه گفت که شهروندان چینی باید به طور کامل بررسی “جدی” خطر آلوده شدن و قادر به بازگشت.

“کسانی که در چین باید با خودداری از سفر به خارج از کشور در حالی که کسانی که در حال حاضر در خارج از کشور باید به جلوگیری از مرزی سفر” وزارت گفت.

شمال غربی استان شاآنشی گزارش 21 عفونت های جدید از خارج از کشور و همچنین هفت مورد با هیچ علائم بالینی همه مسافران یک پرواز تجاری از مسکو عازم پکن بود.

به عنوان نتیجه ممنوعیت پروازهای بین المللی از ورود به پکن هوایی چین جت فرود آمد و روز دوشنبه در استان شیان که در آن ویروس شناسایی شد توسط کارکنان در حال اجرا آزمون در فرودگاه و تایید شده در روز سه شنبه.

تمام کسانی که آلوده بودند اتباع چینی.

جدید وارداتی عفونت در سرزمین اصلی چین کاهش یافت و به چهار روز دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: کمترین میزان از مارس 12.

با وجود محدودیت ورود وارداتی موارد ثابت شده است دشوار است برای پیش بینی, اگر چه در گذشته 14 روز شهروندان چینی بازگشت صفحه اصلی و یا از طریق کشور همسایه روسیه را تشکیل دهند.

ایسنا

تعداد زیادی از مردم در مواجهه با ناامنی غذایی حاد می تواند تقریبا دو برابر این سال به 265 میلیون دلار با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا (WFP) روز سه شنبه گفت:.

تاثیر از دست داده گردشگری درآمد در حال سقوط حواله و سفر و محدودیت های دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود به ترک برخی از 130 میلیون نفر بشدت گرسنه در این سال اضافه به حدود 135 میلیون نفر در حال حاضر در این رده است.

“COVID-19 بالقوه فاجعه بار برای میلیون ها نفر که در حال حاضر hanging by a thread” گفت: عارف حسین اقتصاددان ارشد و مدیر پژوهش و ارزیابی و نظارت در برنامه جهانی غذا.

ایسنا

یک پناهنده که ترس او را قرارداد COVID-19 ویروس است که به چالش کشیدن موریسون دولت در دادگاه برای آزادی او در یک آزمون مورد با مفاهیم 1400 نفر در بازداشت است.

حقوق بشر قانون مرکز تسلیم این ادعا در دادگاه عالی روز سه شنبه در یک حرکت خود با عنوان “برای اولین بار از بسیاری از” است که می تواند به ارمغان آورد در طول coronavirus بحران است.

A refugee in detention is taking the federal government and Home Affairs Minister Peter Dutton to court in a bid to be released during the coronavirus pandemic.

یک پناهنده در بازداشت است در نظر گرفتن دولت فدرال و وزیر امور پیتر داتون به دادگاه در تلاش برای منتشر خواهد شد, در طول coronavirus بیماری همه گیر. اعتبار:Alex Ellinghausen

مرکز ثبت اولین گام در این ادعا در دادگاه عالی اواخر روز سه شنبه و گفت: صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون پاسخ باید اجازه مرد از بازداشت.

“وزیر Dutton یک وظیفه قانونی برای حفاظت از مردم در دولت مراقبت در بازداشتگاه های اداره مهاجرت گفت:” مرکز حقوقی, مدیر, David Burke.

“به جای او انتخاب به نگه داشتن زنان و مردان در کهنه بازداشتگاه که آن را غیر ممکن به تمرین فیزیکی فاصله.”

مقامات کاخ سفید گفته اند که تهمت می تواند امضای یک فرمان اجرایی به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، این امر تعلیق تقریبا همه مهاجرت تحت منطق جلوگیری از گسترش عفونت توسط خارجی ها. آن است که تصور می شود توقیف موقت و معلوم نیست چه معافیت ممکن است اجازه داده شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است اعتباری برای خود محدودیت در سفر به آمریکا از چین و سخت برخورد کشورهای اروپایی با این استدلال آن را کمک به کند کردن روند گسترش این ویروس در ایالات متحده است. اما او هنوز برای تمدید آن محدودیت به کشورهای دیگر در حال حاضر دچار ویروس شیوع است.

“آن را حس می کند برای محافظت از فرصت های شغلی برای نیروی کار ما در حالی که این بیماری همه گیر نقش گفت:” توماس هومن تهمت سابق سرپرست ایالات متحده مهاجرت و گمرک. “این واقعا در مورد مهاجرت. آن را در مورد همه گیر و نگه داشتن کشور ما امن تر در حالی که حفاظت از فرصت های شغلی برای بیکاران آمریکایی است.”

ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس به حالت تعلیق در تمام روال ویزا و خدمات مهاجرتی و غیر مهاجرتی در بسیاری از کشورها در سراسر جهان با توجه به شیوع کروناویروس در یک حرکت است که به طور بالقوه نهفته صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

دولت ایتالیا در حال کار بر روی یک بسته محرک اقتصادی جدید به ارزش حداقل 50 میلیارد یورو ($86.4 میلیارد دلار) برای کاهش تاثیر coronavirus بحران نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در روز سه شنبه.

Italian Premier Giuseppe Conte.

ایتالیایی برتر جوزپه کرد.اعتبار:AP

اقدامات پرده برداری خواهد شد قبل از پایان ماه کونته گفت: مجلس سنا.

ائتلاف حاکم مورد تایید آخرین ماه های اولیه 25 میلیارد یورو ($43.2 میلیارد دلار) بسته برای کمک به اقتصاد و مقابله با شیوع بیماری که کشته 24,114 مردم در ایتالیا که از روز دوشنبه دوم-بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

ایسنا

از شیوع کروناویروس در ترکیه شروع به رسیدن به یک فلات و این کشور با هدف بازگشت به زندگی عادی پس از ماه مبارک رمضان به پایان می رسد که در اواخر ماه مه طیب اردوغان رئیس جمهور بیان شد که توسط دولتی “آناتولی” روز سه شنبه.

“هدف ما برای رسیدن به حداکثر رعایت اقدامات در طول ماه رمضان و انشالله انتقال به زندگی عادی برای کشور ما بعد از تعطیلات (در پایان ماه مبارک رمضان)” اردوغان گفت.

ایسنا

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواهد سر به کاخ سفید روز سه شنبه به عنوان او به دنبال میلیاردها دلار در فدرال کمک های اولیه و کمک به کروناویروس تست.

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

کومو و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور متناوب مورد ستایش و انتقاد هر یک از دیگر بیش از مربوطه خود را در پاسخ به شیوع بیماری. این جفت ارز معامله barbs به تازگی به عنوان جمعه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Cuomo باید دست به کار پس از فرماندار استدلال کرد که دولت فدرال نیاز به سرب در ramping تا توده تست.

کومو خواهد شد و حضور در کاخ سفید در جلسه روز سه شنبه بعد از ظهر. نه طرف اطلاعات ارائه شده در این جلسه اما آن را می آید به عنوان کومو لابی فدرال کمک کند.

“اندرو در حال رفتن به در آینده با برخی از مردم خود را بنابراین ما نگاه به جلو به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه دوشنبه.

کومو و دیگر فرمانداران می خواهیم 500 میلیارد دلار ($A798 میلیون) بدون محدودیت در کمک به جبران شیوع بیماری های مرتبط با کمبود درآمد.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakittakipçi satın alGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaAlbibetSpaceman Oynavozol 2200Vizyon ITbuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmapoultry processingLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyathipercasino