فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید تست سریع انزوا و تماس با ردیابی از coronavirus موارد کلیدی برای سرکوب گسترش coronavirus در استرالیا و موارد و بدون هیچ منبع شناخته شده مطرح “خواب تهدید”.

دولت فدرال را در مدت کوتاهی انتشار کوروناویروس تماس با ردیابی نرم افزار که به آن معتقد است مرکزی را به تلاش برای سرکوب گسترش COVID-19 در جامعه است. ثبت نام برای این برنامه خواهد بود داوطلبانه دولت تایید کرده است.

“اگر ما نمی توانیم اثری که منبع پس از آن که تبدیل به یک تهدید برای همه است که اصلی
فرد ممکن است سهوا تماس با” آقای هانت گفت: آسمان, اخبار امروز صبح. “اما ما در حال پیشرفت هستیم.”

آقای هانت گفت: “ما در حال برنده شدن اما ما برنده نشده و اگر ما همچنان به انجام آنچه ما انجام می دهیم, پس از آن من
فکر می کنم ما در یک موقعیت قوی”.

یکی دیگر از 22 مورد از coronavirus تاييد شده بود در سراسر کشور در 24 ساعت گذشته از جمله سه مرگ و میر در NSW.

رئیس اجرایی Anglicare سیدنی می گوید تعدادی از “به طور جدی بیمار” مردم در آن Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در غرب سیدنی که در آن سه تن از ساکنان کشته شده اند و شیوع کروناویروس.

اعطای میلارد گفت: “ما در چشم طوفان به صورت دو بعدی یا سه روز” را به عنوان بیش از 55 کارکنان بوده است “گرفته شده از معادله” از آنجا که آنها تا به حال شده است در تماس نزدیک با یک فرد که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus یا تا به حال آزمایش مثبت خود را دارند.

Three residents of the Anglicare Newmarch House aged cared facility have died after contracting coronavirus.

سه ساکنان Anglicare Newmarch خانه سالخورده مراقبت تسهیلات فوت کرده اند پس از عقد قرارداد coronavirus.اعتبار:Rhett Wyman

آقای میلارد گفت: ABC News 24 “ما یک تعداد به طور جدی بیمار مردم با COVID-19 در لحظه ای که” اما “ما احساس خوبی پشتیبانی شده توسط NSW Health”.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار تایید کرد امروز صبح در مجموع 42 نفر – 14 کارکنان و 28 ساکنان شده بود مربوط به مراقبت از سالمندان در خانه Caddens در غرب سیدنی است.

روز سه شنبه 92 ساله زن مرده پس از عقد قرارداد COVID-19 در مرکز اقامت سوم به مرگ پس از مجموعه ای از موارد تایید شد.

“ما یک بیماری عفونی پزشک متخصص که در واقع وجود دارد در سایت به ما کمک می کند. این یک چالش عظیم برای مقابله با نیروی کار مورد نیاز برای کافی [پرستاران ثبت نام شده] … و سرپرستان در این وضعیت” آقای میلارد گفت.

“ما واقعا در حال خاراندن اطراف به کارکنان کافی وجود دارد. امروز ما خوشحال هستیم که ما رو خوب تعداد RNs کمی کوتاه در مراقبین. ما شده اند رسیدن به سازمان های محلی.

“این یک محیط خشن, برخی به طور جدی بیمار مردم است. و فقط به انجام کارهای عادی مراقبت از نیازهای مردم در یک روز به صورت روز این تقاضا به ویژه برای ما در این زمان است.”

ویکتوریا در انتظار آن نرخ بیکاری به 11 درصد با توجه به مدل سازی ارائه شده توسط خزانه دار تیم پالاس.

دولت در انتظار است به از دست دادن 270,000 شغل با اوج بیکاری در ماه سپتامبر سه ماهه.

Victorian Treasurer Tim Pallas is predicting a catastrophic loss of jobs in the state.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس به پیش بینی های فاجعه بار از دست دادن شغل در دولت است.اعتبار:AAP

“این است که اساسا دو بار در این سطح از بیکاری است که ما در حال حاضر تجربه” آقای پالاس گفت: توصیف مدلسازی به عنوان “رک و پوست کنده بسیار فاجعه بار”.

قیمت ملک نیز انتظار می رود به سقوط نه درصد تا پایان سال است.

“برای شش ماه اول این سال ما تا به حال پیش بینی برای دیدن اقتصاد بود در مورد اندازه $226 میلیارد. در حال حاضر این تعداد خواهد بود $194 میلیارد” آقای پالاس گفت.

آقای اندروز گفت: آسیب به اقتصاد خواهد بود حتی بدتر اگر بحران بهداشت و درمان پرداخته است.

“آنچه در این مدل سازی نشان می دهد که این نه تنها بزرگترین چالش های بهداشتی است که ویکتوریا مواجه شده است و در حافظه آن نیز بزرگترین اقتصادی و اشتغال چالش است که ما دولت مواجه شده است و شاید تا کنون,” او گفت:.

“اگر ما نمی تواند سلامت ما مشکل ثابت اگر ما نمی تواند چالش های بهداشتی با برخورد مناسب و سپس ما را در واقعیت ببینید و حتی بیشتر آسیب های اقتصادی.”

ویکتوریا ثبت کرده است دو coronavirus موارد یک شبه اما حذف دو مورد از آن به طور کلی شمارش و تغییر آنها را به ایالتی آمار و ارقام ترک دولت در مجموع 1336.

“دو حذف شده اند بر این اساس است که آنها اضافه شده اند به ایالتی برگه. که در آن آنها آزمایش مثبت” برتر Daniel Andrews گفت.

Victoria's Premier Daniel Andrews said two new coronavirus cases had been recorded overnight.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: دو coronavirus موارد ثبت شده است یک شبه.اعتبار:ادی جیم

“همانطور که می دانید این شماره انجام پرش در اطراف یک کمی روز به روز دارد و گاهی اوقات چند کمی اصلاحات که در حال ساخته شده است.”

بیست و نه نفر باقی می ماند در بیمارستان در کشور از جمله 12 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

آقای اندروز گفت: 88,000 coronavirus آزمون های تکمیل شده به تاریخ در ویکتوریا.

“تست بیشتر و در عین حال بسیار با ثبات نتایج. اگر ما همچنان به دیدن این نتایج پس از آن ما خواهد باید گزینه های است که خواهد بود را تکذیب کرد به ما و اگر ما نمی باید این ویروس اساسا تحت کنترل” او گفت:.

“من تشکر می کنم از تک تک ویکتوریا برای انجام کار درست. جایگزین به عنوان ما می دانیم که تنها بیش از حد خوب است که بسیاری از هزاران نفر از مردم در حال مرگ در برخی از صحنه های وحشتناک که ما دیده ایم در سایر نقاط جهان است.”

آقای اندروز گفت: سرکوب موارد بود “شکننده” و “اگر ما استراحت محدودیت سرعت بیش از حد و بیش از حد گسترده پس از آن ما خواهد بود که ما دو یا سه هفته پیش با تعدادی از موارد دو برابر شدن هر چند روز و حتی سختگیرانه تر مستندات لازم”.

“این چیزی است که رخ داده است در کشورهای دیگر,” او گفت:.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews ارائه خواهد شد coronavirus به روز رسانی به زودی. شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

کوئینزلند مجلس بازگشت برای یک ماراتن یک روز نشسته امروز به تصویب اضطراری coronavirus قانون به عنوان نگرانی در مورد قدرت بدون کنترل.

یک مدرج-پشت مجلس, برای اجازه, فیزیکی, فاصله, خواهد, بحث, پیشنهاد قوانین برای محافظت از مستاجران در طول COVID-19 بحران اجازه می دهد تا بخواهد به امضا الکترونیکی و تغییر قوانین به اجازه مجلس برای نشستن تقریبا.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk on Wednesday.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk در روز چهارشنبه.اعتبار:AAP

این است که کمتر از 16 نمایندگان مجلس را در واقع در اعتراض به نمایندگان مجلس اطمینان اقامت توصیه می شود 1.5 متر دورتر از یکدیگر در اتاق.

غیر دولتی و نمایندگان مجلس انتظار برای دریافت یک نسخه از پیش نویس قوانین بعد از ظهر دیروز ترک آنها کمتر از 24 ساعت به عنوان خوانده شده از طریق و مورد مداقه قرار دادن قوانین مجلس برگزار و در 9.30 امروز هستم.

این LNP مخالفت کرده است به نام جدید کمیته برای نظارت بر دولت در پاسخ به کروناویروس بحران به برگزاری وزیران به حساب هزینه های تصمیم گیری و استفاده از قدرت عظیم بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

زمین کریکت ملبورن می تواند مرحله به نیم دوجین AFL مسابقات یک هفته زمانی که فوتبال را برمی گرداند و هنوز هم امیدوار است تا میزبان فینال به شش ایالت و دو سرزمین های آماده برای میزبانی قرنطینه بازیکن هاب.

MCG مرکزی برای لیگ برنامه ریزی برای یک ماه جولای بازگشت با توجه به ورزشگاه منابع.

The MCG is central to the AFL's plans for a July return, sources say.

MCG مرکزی به AFL را به برنامه ریزی برای یک ماه جولای بازگشت منابع می گویند.اعتبار:پت اسکالا

ملبورن کریکت باشگاه های اجرایی استوارت فاکس در دسترس بود به نظر اما یک سخنگوی گفت groundstaff نگه داشته بود محل در یک وضعیت به بلافاصله میزبان بازی های متعدد در هر هفته یک بار AFL داده شد همه روشن را از سر گرفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید: “بهترین توصیه” از کارشناسان پزشکی این است که کسی که بازیابی از coronavirus بعید است به آن را گرفتن دوباره, اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

“ما تا به حال یک مقاله تهیه شده توسط رئیس و دانشمندان خود را در تعادل قضاوت آن است که به احتمال زیاد به [ایمنی],” او گفت:.

“این است که تضمین کند. وجود دارد تحقیقات جهانی در حال انجام است اما خود را در تعادل قضاوت است که شما به احتمال زیاد به ایمنی.”

آقای هانت گفت: موارد خارج از کشور که در آن یک فرد به نظر می رسد که گرفتار coronavirus برای بار دوم ممکن است نمونه هایی از یک “غلط ترخیص کالا از گمرک” با داشتن داده شده در مرحله قبل.

“بنابراین بیشتر جهانی کار می کنند اما این بهترین مشاوره علمی. PM و از من خواسته که دقیقا سوال از رئیس دانشمندان و او به سفارش [مقاله] … بهترین توصیه است که شما بعید است که به گرفتن دوباره آن را,” او گفت: نه به امروز برنامه این صبح است.

او گفت: آنتی بادی آزمایش برای تعیین اگر یک نفر در حال بهبود از coronavirus ممکن است مورد استفاده در استرالیا “اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را بی خطر است و دقیق قبل از ما با آن ادامه دهید”.

“ما در واقع یک فروشگاه از کیت های آزمایش. ما خریداری 1.5 میلیون کیت های آزمایش در صورتی که آن را موفقیت آمیز است. ما آنها را در کشور. ما نمی خواهد از آنها استفاده کنید مگر اینکه ما قطعی دانشمند مشاوره.”

آقای هانت گفت: سه مرگ و میر ثبت شده در NSW شبانه – که یکی از آنها گزارش شد اواخر دیروز – یک “هوشیار یادآوری” که رمان کروناویروس یک بیماری مرگبار است و “آهسته جاده پیش رو”.

“ما این کار را با احتیاط. ما نمی خواهیم برای دیدن موج دوم. ما می خواهیم برای حفاظت از زندگی است. ما در حال گرفتن وجود دارد. اگر ما حرکت بیش از حد به سرعت ما را قرار داده استرالیایی در معرض خطر” او گفت:.

آقای هانت گفت: رشد جدید کروناویروس موارد در استرالیا شده بود زیر یک درصد برای ده روز و سه روز با متوسط کمتر از نیمی از یک درصد است. این کشور ساخت “پیشرفت بزرگ” او گفت:.

استرالیا ثبت 22 مورد جدید از coronavirus در 24 ساعت گذشته.

Bondi ساحل مجموعه ای اجازه می دهد تا دسترسی محدود به ساحل برای خوانندگان و شناگران برای اهداف ورزش تنها از سه شنبه هفته آینده, Angus تامپسون و سارا Keoghan گزارش این صبح است.

Waverley شورا رای به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های شب گذشته به عنوان “شنا و برو” و “گشت و گذار و برو” نشانه های خال خال شد در Bondi ساحل پارکینگ. قوانین جدید را ببینید مناطق خاصی از باندی, برونته و Tamarama سواحل باز برای دسترسی به آب های بین 7 صبح و 5 بعد از ظهر در روزهای هفته تنها.

An empty Bondi Beach on April 5.

خالی Bondi ساحل در مارس 5.اعتبار:بروک میچل

این حرکت در می آید و پس از رندویکک شورای شهر افتتاح سواحل آن صرفا برای ورزش از دوشنبه این هفته است. انتظار می رود برای نظارت بر وضعیت از نزدیک که بیشتر مردم گله به آب به دلیل افزایش درجه حرارت در این هفته.

حرکت به بازگشایی در سواحل سیدنی حومه شرقی شده اند و بدون جنجال. این مناطق در میان coronavirus نقاط مهم در دولت که در آن موارد وجود داشته است از COVID-19 ثبت شده و بدون هیچ منبع شناخته شده از عفونت است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ما coronavirus مرگ و میر دو برابر شده اند در بیش از یک هفته و در حال حاضر بیش از 45,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده تا کنون بزرگترین تعداد از تایید coronavirus موارد تقریبا چهار بار به عنوان بسیاری از کشور اسپانیا, کشور با دوم بیشترین تعداد است.

A patient is loaded into an ambulance by emergency medical workers outside a health centre in Brooklyn.

یک بیمار به آمبولانس فوریتهای پزشکی کارگران در خارج از یک مرکز بهداشت در بروکلین.اعتبار:AP

در سطح جهانی موارد صدر 2.5 میلیون در روز سه شنبه آمریکای شمالی حسابداری برای یک سوم از همه موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de