راشل Hippolyte از پرت می گوید او رزرو آنچه که او معتقد است که صندلی در یک خانه پرواز به استرالیا پس از DFAT مشاوره برای همه استرالیایی ها برای بازگشت به صفحه اصلی برای جلوگیری از رشته در خارج از کشور.

در یک ویدیو ارسال شده on Facebook, او گفت که او نگران او بود و گیر کرده در انگلستان پس از DFAT هشدار به ژاپن و کره جنوبی برای بازگشت به خانه و برش های کوتاه سفر خود را با یک هفته.

“وجود دارد یک شانس من نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن خانه,” او گفت:.

“این کاملا سورئال من فوق العاده استرس صرفا به خاطر نمی دانستند که قادر به دریافت نگه دارید از هر کسی [به تغییر پرواز],” او گفت:.

او می گوید: او پرداخت بیشتر برای بلیط یک طرفه از او برای او اصلی بازگشت پرواز با کوانتاس اما او نمی تواند از طریق دریافت خدمات به مشتریان خود برای تغییر پرواز و فقط تصمیم به ترک است.

آن را کاملا در بازی های المپیک, اما دوم-بزرگترین رویداد ورزشی سال به تعویق افتاده است.

2020 مسابقات قهرمانی اروپا که اساسا جام جهانی فوتبال اگر آن را تنها شامل کشورهای اروپایی شده است برای یک سال به تعویق افتاد.

Empty seats as the teams line up prior to the UEFA Europa League round of 16 first leg match between Olympiacos FC and Wolverhampton Wanderers at Karaiskakis Stadium on March 12, 2020 in Piraeus, Greece. The match is played behind closed doors as a precaution against the spread of COVID-19.

صندلی های خالی به عنوان تیم خط تا قبل از UEFA Europa League round of 16 پا برای اولین بار مسابقه بین Olympiacos FC و ولورهمپتون واندررز در Karaiskakis ورزشگاه در روز 12 مارس سال 2020 در پیرئوس از یونان. بازی بازی پشت درهای بسته و به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19.اعتبار:گتی

آن بود که با توجه به شروع در ماه ژوئن. معمولا برگزار می شود در یک کشور میزبان آن بود که برگزار شد در سراسر 12 شهرستانها عمده در سراسر این قاره پیچیده سفر خطرات و حتی بیشتر.

وجود داشته است گمانه زنی های گسترده که ماه مسابقات خواهد بود تحت فشار قرار دادند یک سال به جای لیگ های عمده ای از این قاره که در حال حاضر به حالت تعلیق با توجه به COVID-19 شیوع.

در حالی که هیچ چیز تایید شده است و در عین حال این نشانه روشنی است که جاری لیگ برتر فصل, همراه با هر کشور دیگری در لیگ اجرا خواهد شد به اروپا تابستان را برای زمان از دست رفته به جای تواند کوتاه و یا لغو شود. آنها معمولا در پایان در اوایل ممکن است.

این خبر خواهد بود به خصوص به انجمن خوش آمدید طولانی رنج می برند طرفداران لیورپول و لیدز یونایتد. سابق در مسیر را به نفع خود عنوان برای اولین بار در 30 سال دومی است که در حال حاضر شانس برای به دست آوردن ارتقاء بازگشت به لیگ برتر پس از 16 سال در بخش پایین تر از انگلستان است. کسانی که تمجید بودند در خطر لغزش را از طریق هر یک از تیم انگشتان دست اگر فصل شد باطل است.

Coles معرفی جدید خرید محدودیت در طیف وسیعی از محصولات با توجه به ارسال بیانیه به خبرنگار ما جنیفر دوک.

از امروز مشتریان خواهد بود محدود به خرید دو مقدار زیادی از:

  • شکر
  • لبنیات شیر
  • مواد غذایی شیر
  • کنسرو گوجه فرنگی
  • سس پاستا
  • مایع صابون

Coles در حال حاضر معرفی محدودیت بر روی کاغذ توالت ماکارونی, آرد, برنج, حوله کاغذی و کاغذ بافت دست sanitisers, گوشت چرخ کرده, گوشت, تخم مرغ و منجمد سبزیجات و دسر.

Empty toilet paper shelves in Coles, Wetherill Park, Sydney. 5th March 2020

خالی کاغذ توالت قفسه در Coles, Wetherill پارک سیدنی. 5 مارس سال 2020اعتبار:جینی Barrett

این محدودیت ها آورده شده است به عنوان یک نتیجه از وحشت-خرید و احتکار مواد غذایی دیده می شود در سراسر کشور از COVID-19 شیوع.

یدکی فکر ایرلندی آنها به عنوان “جشن” روز سنت پاتریک با هیچ راهپیمایی و هیچ pubs.

تمام راهپیمایی ها لغو شده و جرم است و در حال جریان آنلاین!

“امروز به عنوان چهره جهان را گسترش جهانی coronavirus ما به نام بیشتر از همیشه به دنبال ارزش های مندرج در این داستان سنت پاتریک” کشور (تشریفاتی) رئیس جمهور Michael Higgins گفت: در پیام ویدئویی خود که ویژگی های فیلم از سفر به سیدنی.

“این یک چالش است که بر سنت و عمل جوامع ما با هم کار شناخت نیازهای تمام اعضای خود و به ویژه در کسانی که بیشتر در معرض خطر” هیگینز گفت.

در ضمن با بارها تعطیل جین تولید Listoke رسومات است متوقف تمام تولید چند روز گذشته به عنوان آن را جابجا ساخت جین برای الکل بر اساس دست sanitiser به جای.

زمان های عجیب و غریب در واقع…

تنها چند ساعت پس از استرالیا صادر شده آن توصیه های سفر, انگلستان, وزیر امور خارجه این کشور دومینیک Raab گفت: عوام که همه استرالیایی ها باید به جلوگیری از “غیر ضروری” مسافرت های بین المللی برای سی روز.

British Foreign Secretary Dominic Raab with Foreign Affairs Minister Marise Payne in Canberra, in February 2020.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab با وزیر امور خارجه Marise پین در کانبرا در فوریه سال 2020 است.اعتبار:Alex Ellinghausen

مشاهده کامل مشاوره از وزارت امور خارجه در اینجا.

جالب, انگلستان است نه ارائه مشاوره به شهروندان خود به خانه بازگشت اما می گوید: مسافران باید در نظر داشته باشید که پروازهای لغو می شوند در کوتاه مدت متوجه و یا سفر دیگر محدودیت ممکن است در محل قرار داده شده توسط دولت های خارجی.

بیشتر Raab گفت: انگلستان “کار فوری o اطمینان بین المللی دولت ها باید معقول برنامه ای برای فعال کردن بازگشت و مسافران دیگر و مهمتر این که آنها در حفظ مرزهای باز هم به اندازه کافی اجازه می دهد تا مردم را به بازگشت به خانه در پروازهای تجاری.”

وزارت امور خارجه فرستاده است تکان طریق جامعه پس از صدور یک تماس به استرالیا سفر خارج از کشور به بازگشت به خانه در حال حاضر توسط تجاری به معنی.

خبرنگار ما Eryk Bagshaw بیشتر در اینجا.

چه این توصیه چیست ؟ اساسا با بیشتر و بیشتر دولت تحمیل ممنوعیت سفر هواپیمایی برش هستند برنامه های خود را, برخی, توسط, تا آنجا که 90 درصد دولت استرالیا نمی تواند تضمین نماید که قادر به استخراج استرالیایی اگر آنها را تبدیل به رشته در خارج از کشور.

وزیر امور خارجه Marise Payne با صدور یک پیام روشن به این اثر یک زمان کوتاه پیش.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

در اینجا پیشرفت های عمده ای از آخرین 24 ساعت (روکش اینجا با دیروز زنده-وبلاگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de