Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Daniel Andrews به سهولت COVID-19 محدودیت در ویکتوریا از روز شنبه به عنوان NSW, QLD بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس استرالیا مرگ و میر می ایستد در 97

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او خواهد بود نا امید اگر چین بود که افزایش ترس استرالیا شد, آزادسازی جو به کشور به عنوان تلافی به دنبال یک پرس و جو به کروناویروس’ ریشه.

چین را متهم استرالیا از نقض ضد دامپینگ تجارت دستورالعمل در آن جو تجارت اما استرالیا بر این باور نیست که اتهام مربوط به فشار خود را برای پرس و جو.

“[جو صادرات برنامه] برنامه ای است که در جریان بوده است به مدت 18 ماه” آقای موریسون گفت.

“این یک موضوع در حال انجام میان دو کشور.”

چین تهدید تعرفه ها تا 80 درصد است که هزینه استرالیا صدها میلیون دلار از بیش از نگرانی های این کشور است که آزادسازی این محصول است.

دولت فدرال پیشنهاد کرده است که این امر ارجاع موضوع به سازمان تجارت جهانی اگر ناراضی با یافته های اولیه به دلیل در ماه ژوئن.

“انتظار داریم و امیدواریم که این موضوع می تواند در تعیین شایستگی آن” آقای موریسون اضافه شده است. “[چین] قطعا نشده مطرح شده آن را به عنوان متصل به هر گونه مسائل دیگر و من می تواند بسیار نا امید اگر در آن بود.”

کافه ها و رستوران ها هنوز مجاز به ارائه جدول-خدمات در ویکتوریا با برتر Daniel Andrews گفت: توصیه شده بود که صندلی تنها 10 مراجعان خواهد بود نه یک مدل کسب و کار ماندگار.

او گفت: قوانین خواهد بود مورد بررسی در سه هفته با گزینه ای را برای دیگری آرامش از قوانین در ماه ژوئن.

اگر ویکتوریا همچنان شامل همه گیر برتر گفت: کافه ها و رستوران ها ممکن است در یک موقعیت به صندلی بیشتر کاربران از ماه ژوئن است.

“من فکر می کنم غذای آماده خواهد شد یک ویژگی برای یک مدت زمان طولانی است.”

اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها به صندلی تا 10 مراجعان یکی از ویژگی های مرحله اول ملی دولت برنامه ای برای آرامش اجتماعی فاصله محدودیت در استرالیا اتخاذ شده است کشورهای دیگر.

در NSW, کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به تجارت با 10 مراجعان از روز جمعه با نخست وزیر Gladys Berejiklian گفت: صبح امروز که در سالن می تواند با برگزاری نشست های متعدد ارائه شده در جداول کاملا تمیز بین شام.

با Mary Ward

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: دولت به اعلام برنامه های برای بازگشت کودکان به کلاس های درس.

اما پرداختن رسانه ها صبح امروز آقای اندروز گفته پدر و مادر باقی مانده از ترم دو خواهد بود تدریس از راه دور “برای اهداف یقین”.

“ما در حال حاضر بر این باورند که تدریجی از صحنه بازگشت به چهره به چهره آموزش امن است محتاط و مناسب با توجه به تست انجام داده ایم و شرایط ما. امروز نه روز به اعلام جزئیات” آقای اندروز گفت.

کودکان در نیوساوت ولز و کوئینزلند آغاز کرده اند مبهوت بازگشت به کلاس های درس این هفته است.

نخست وزیر اسکات موریسون است که پرداختن رسانه ها با وزیر کشاورزی دیوید Littleproud.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرده است که برای اولین بار آرامش را به دولت lockdown قوانین با پنج بازدید کنندگان اجازه در خانه از 11.59 ب. ظ در سه شنبه ،

او گفت: کسانی که پنج بازدید کنندگان باید به دوستان و خانواده.

“اینجا جایی است که آن را واقعا صدمه دیده مردم قادر به اتصال به افرادی که ميانگين بیشتر به آنها.”

این آرامش است که در خط با دستورالعمل تعیین شده توسط ملی کابینه و آینه اجتماعى کردن مجاز در NSW از جمعه.

ده نفر خواهد بود قادر به پاسخگویی به خارج از منزل تحت اولین مرحله از آرامش قوانین.

ده نفر نیز در حال حاضر مجاز به شرکت در یک عروسی. بیست و عزاداران هم اکنون می توانید جمع آوری برای یک مراسم تشییع جنازه و یا 30 نفر برای تشییع جنازه.

مشاوره و خدمات اجتماعی نیز اجازه داده می شود با 10 نفر و تحت بلکه او را تشویق کارفرمایان برای ادامه کار از خانه ترتیبات که در آن ممکن است برای بقیه ممکن است.

آقای اندروز گفت: ویکتوریایی نیاز به حفظ بهداشت و اجتماعی فاصله در حالی که ملاقات با دوستان.

“این است که نه یک دعوت به یک مهمانی شام در هر خانه هر شب,” او گفت:. “ما مجبور به استفاده از حس مشترک ما, ما باید متناسب باشد.”

یکی دیگر از هفت نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در ویکتوریا از جمله یکی متصل به سرو گوشت شیوع.

چهار تا از این موارد در حال بازگشت مسافران از خارج از کشور و دو تا از موارد هنوز در حال بررسی است.

برتر Daniel Andrews گفت این بود: “توانا تلاش” از ویکتوریا جامعه پس از 161,000 مردم جلو آمد برای تست حمله رعد اسا.

از کسانی که در آزمون 141,000 نتایج آمده اند. که شامل 30 تشخیص است که نمی خواهد شناسایی شده اند بدون حمله رعد اسا آقای اندروز گفت.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است که با توجه به آدرس رسانه ها در 11 بعد از ظهر. روز جمعه آقای اندروز گفت که او خواهد بود ساخت یک اطلاعیه در مورد کاستن اجتماعی فاصله محدودیت در دولت امروز.

مراحل اولیه به سهولت همه گیر خاموش کردن همراه با کروناویروس جدید مکمل پرداخت به کسانی که از دریافت مزایای بیکاری کمک کرده شناور هزینه های سراسر اقتصاد است.

کلی هزینه شد 7 درصد زیر قبل از همه گیر هنجار در هفته آوریل 27-مارس 4, اما این یک بهبود قابل توجه در هفته گذشته بود که توسط 20 درصد بدترین نتیجه پس از شروع COVID-19 شیوع.

زمان واقعی spending tracker توسعه یافته توسط تجزیه و تحلیل شرکت AlphaBeta بخشی از Accenture و اعتبار دفتر illion نشان می دهد 550 $در هر دو هفته coronavirus مکمل که در لگد از مارس 27 تحویل حیاتی اقتصادی افزایش دهد.

آن را زیر یک $750 فدرال محرک توزیع به تمام تامین اجتماعی دریافت کنندگان اوایل ماه گذشته.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است به علت یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 11 صبح امروز, جایی که او در مورد صحبت خواهد شد چه اگر هر گونه تاخیر ویکتوریایی را دریافت خواهد کرد از این کشور در سخت ترین مستند اقدامات است.

ویکتوریا گذشته دولت اعلام طرح خود را برای اتخاذ مرحله یکی از ملی کابینه چارچوب است که توصیه می شود بازگشایی کافه ها و رستوران ها برای 10 کاربران اجازه می دهد صفحه اصلی بازديد از پنج مهمانان و تجمعات 10 بالاتر بره تشییع جنازه حضور کلاه به 30 و همچنین به عنوان اجازه می دهد به منطقه ای سفر می کند.

برخی دیگر از کشورها و مناطق در حال حاضر نقل مکان کرد و جلوتر از چارچوب در حالی که دیگران خود را اعلام کرد قصد دارد به اتخاذ آن را در بخشی و یا تمام روز جمعه و در آخر هفته.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که دیگر کشورها و مناطق نیز اعلام کرد در حال حاضر برخی از کاستن از محدودیت های قبل از ملی کابینه در روز جمعه: در NSW و عمل دو بزرگسالان بوده و مجاز به بازدید از یک خانه در ضمن Queenslanders داده شده بود پنج مهمانان برای روز مادر و غربی استرالیا اجازه داده شد برای جمع آوری در گروه 10. در ویکتوریا اصلی قوانین باقی مانده در نیروی.

چه خواهد شد ویکتوریایی مجاز به دریافت تا این آخر هفته ؟ با ما باشید برای 11صبح.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفته او در حال کار با دولت فدرال در یک اجتماعی فاصله معافیت برای مسافران در پروازهای داخلی.

زبان به الفبای 7.30آقای جویس گفت: “نمی خواهید به اتخاذ یک مدل که در آن صندلی بود عمدا به سمت چپ خالی زمانی که پروازهای داخلی در رزومه ادعا وجود فقدان شواهد در مورد هوا انتقال از coronavirus در میان مسافران و خدمه.

“حتی اگر شما را از وسط صندلی که خالی است که 60 سانتیمتر. اجتماعی فاصله, قوانین, قرار بود 1.5 متر است. اگر شما که شما می خواهم که تعداد بسیار کمی از مردم بر روی یک هواپیما و airfares را باید بسیار بالا” آقای جویس هشدار داد.

او گفت: پروازهای چارتر حامل عمل کرده است و از کشورهایی مانند هند در طول همه گیر نداشته صندلی های خالی و دولت فدرال شده بود “بسیار خوشحال است که”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de