کریگ کون در اینجا مصرف بیش وبلاگ برای این بعد از ظهر از راشل ادی.

و همچنین به عنوان یکی از سن‘s coronavirius livebloggers من نیز ساکن اطلاعات روزنامه نگار پس از آن تضمین شده وجود خواهد داشت بیشتر نمودار ها و نقشه ها در این وبلاگ بیش از حد معمول این بعد از ظهر.

صحبت از آن در اینجا این است که نمودار نشان مجموع در حال اجرا برای تعداد تایید coronavirus موارد همراه با بهبود و مرگ و میر:

شده اند وجود دارد 1299 تایید COVID-19 موارد در ویکتوریا پس از شروع شیوع. امروز یکی دیگر از هشت نفر اضافه شده به چوب خط حساب کردن که شد هرحال توسط 19 نفر در بخش بهداشت و درمان گزارش ساخته شده اند بهبودی کامل از coronavirus.

برای هر روز در این ماه وجود داشته است بیشتر بهبود ثبت هر روز از شده اند وجود دارد موارد جدید به این معنی که تعداد موارد فعال شده است به آرامی در حال کاهش است. از امروز وجود دارد 148 شناخته شده فعال موارد coronavirus در ویکتوریا:

این رقم محاسبه شده است با در نظر گرفتن تعداد کل موارد ثبت شده در ویکتوریا و سپس کم کردن شماره که در صورت فوت و یا بهبودی کامل. فعال موارد تعداد برآورد است و حساب نیست برای هر زمان تفاوت بین زمانی که موارد جدید ثبت شده در هر روز و زمانی که بهبود سیستم هستند.

مقامات بهداشتی باید به طور مداوم هشدار داد ممکن است مردم در جامعه با خفیف یا بدون علائم است که آزمایش نشده و یا نمی تواند تست شده و واقعی تعداد فعال موارد می تواند بالاتر باشد.

اجاره بها را افزایش می دهد و اخراج خواهد شد غیر قانونی به مدت شش ماه به عنوان بخشی از یک 500 میلیون دلار بسته به محافظت از صاحبخانه و مستاجر در بخش مسکونی و تجاری.

این اندروز دولت ارائه خواهد شد $420 میلیون در زمین کاهش مالیات برای تشویق مالکان به “انجام کار درست” توسط مستاجران.

Premier Daniel Andrews announcing the rent relief package on Wednesday morning.

برتر Daniel Andrews اعلام اجاره بسته امداد در روز یکشنبه است.اعتبار:ادی جیم

نیز وجود خواهد داشت یک $80 میلیون اجاره صندوق کمک به حمایت از مستاجرها که درآمد از دست رفته ناشی از کوروناویروس.

برتر Daniel Andrews گفت: دولت می خواست مستاجرها دچار مشکلات و صاحبخانه به شرکت در میانجیگری برای کمک به آنها برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

وجود دارد 132 مورد از coronavirus در ویکتوریا که ممکن است به دست آورد از طریق جامعه انتقال بدون شناخته تماس با یک مورد تایید شده و یا خارج از کشور سفر.

هجده نفر هستند در بخش مراقبت های ویژه در دولت, در میان تعداد 39 بيمار در بيمارستان. چهارده نفر کشته شده اند از coronavirus در دولت است.

یکی دیگر از هشت نفر تشخیص داده شده است در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 1299. این موارد عبارتند از: 674 مردان و 625 زنان با بیماران سالخورده از نوزادان خود را در اوایل 90s.

آنها عمدتا در ملبورن که در آن وجود داشته است 1033 موارد با 236 در مناطق و بقیه تحت بررسی است.

“در حالی که ما در حال شروع به دیدن برخی از بهبود در میزان انتقال این نرخ می تواند به صعود به سرعت اگر ما از دست دادن تمرکز” رئیس بهداشت افسر دکتر برت Sutton گفت.

بیش از 72,000 افراد آزمایش شده اند.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت sympathises با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رییس جمهور آمریکا از خارج کمک مالی از سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus اما گفت که استرالیا نمی خواهد به دنبال کت و شلوار.

“من sympathise با انتقادات و من کمی از خود من است. ما این چیزی به نام هفته قبل از این که” آقای موریسون گفت: Gareth پارکر در 6PR با اشاره به تصمیم دولت برای اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر در اواسط ژانویه.

Prime Minister Scott Morrison said Australia would continue to fund the WHO.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا ادامه خواهد داد به صندوق که.اعتبار:Alex Ellinghausen

اما آقای موریسون گفت که کار باقی مانده و مهم است که در استرالیا ادامه خواهد داد بودجه اوج سلامت سازمان است.

نخست وزیر همچنین گفت که او می خواهم که هیچ مشکلی در فرستادن فرزندان خود به مدرسه اگر آنها قادر به یادگیری از خانه.

“بچه های ما می توانید یک محیط یادگیری در خانه,” او گفت:. “این یادگیری وجود دارد که من می خواهم به را – نه فقط minding.”

آقای موریسون خواست معلمان در مدرسه باقی می ماند به طوری که کودکان بدون ایمن محیط های یادگیری در خانه و یا که پدر و مادر مشغول به کار بودند می توانند شرکت کنند.

یک زن سالخورده در 60 سالگی درگذشت از coronavirus در عمل پس از دستیابی به COVID-19 در حالی که در روبی شاهزاده کشتی کروز.

او در کانبرا بیمارستان عمل رئیس بهداشت افسر Dr Kerryn کلمن اعلام کرد روز چهارشنبه بعد از ظهر.

مرگ او طول می کشد تلفات در عمل به سه 63 مرگ و میر در سراسر کشور.

بیش از یک دوجین مرگ و میر شده است متصل به روبی شاهزاده خانم کروز شکست.

روز چهارشنبه NSW دولت اعلام کرد که یک کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده افتضاح در کنار جنایی و coronial تحقیقات.

استرالیا پست نامه و بسته خدمات قابل توجهی به تعویق افتاد کاهش در حمل و نقل هوایی پرواز باعث تماس از ارتباطات اتحادیه برای دولت به ارائه اضطراری پرواز بسیار آسیب پذیر جوامع می توانید دریافت منابع حیاتی است.

“اگر مسافر پرواز نیست دوام ما نیاز به حمل و نقل اضطراری پرواز به اطمینان حاصل شود ما پست الکترونیکی و بسته های ضروری را می توانید در ادامه به کسانی که بیشترین نیاز به آن گفت: ارتباطات اتحادیه رئیس جمهور شین مورفی.

Rural and regional communities are experiencing significant delays in receiving mail.

روستایی و منطقه ای جوامع در حال تجربه تاخیر در دریافت ایمیل.اعتبار:لوئیس Kennerley

“ما posties در حال ارائه اقلام ضروری به آسیب پذیر در جامعه ما – افرادی که دیگر نمی تواند فقط اردک پایین به فروشگاه را انتخاب کنید تا دارو یا دیگر اقلام ضروری آنها به فوریت نیاز است.”

استرالیا ارسال وجود دارد گفت: تاخیر در سراسر آن شبکه “به ویژه منطقه ای و جوامع روستایی”.

زمان تحویل به پرت و بریزبین افزایش یافته و به پنج روز, North Queensland, هفت روز, Tasmania سه روز و با پست اکسپرس خدمات به منطقه ای روستایی و جوامع ممکن است متوقف استرالیا پست گفت.

خریداران را متوقف کرده اند احتکار و به جای آن در حال سوخت پایین با تیز می افتد در هزینه های سراسر هیئت مدیره شین رایت ،

آمارهای بانک مشترک المنافع بر اساس آن گسترده اعتباری و دبیت کارت شبکه نشان می دهد ترکیبی از coronavirus-ارتباط خاموش شدن ناگهانی و زود احتکار در حال حاضر هدف قرار دادن کل بخش خرده فروشی.

Coronavirus panic buying last month emptied supermarket shelves.

Coronavirus وحشت خرید در ماه گذشته خالی قفسه های سوپر مارکت.اعتبار:رنه Nowytarger

در این هفته به مارس 10, هزینه لباس در حال حاضر 58 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته. حمل و نقل هزینه های (44 درصد) مراقبت شخصی و محصولات زیبایی (61 درصد) و تفریح و سرگرمی (37 درصد) نیز ثبت شده بزرگ می افتد.

در سراسر کشور, بزرگترین آبشار در هزینه ها در ویکتوریا و نیو سات ویلز با قطره تقریبا 15 درصد در مدت مشابه سال گذشته است.

داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

دانشگاه ملبورن و موناش دانشگاه دانشجویان خواستار یک “تور ایمنی” تضمین با توجه به همه گیر اختلالات, Michael فاولر ،

برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه لا تروب, Swinburne و دانشگاه NSW اعطا کرده دانشگاهی عفو به دانش آموزانی که موفق افراد به معنی آن علامت خواهد بود از مطالعه حذف از خود دانشگاهی و ریز نمرات.

University student Katrina Young.

دانشجوی دانشگاه کاترینا جوان است.اعتبار:Simon Schluter

کاترینا جوان یک سوم سال بیومدیکال دانشجویی در دانشگاه موناش است در کلاس های آنلاین شکست خورده اند برای مطابقت با دست در یادگیری او به طور معمول از 12 ساعت از آزمایشگاه و آموزش در هر هفته.

Ms جوان 20 گفت: به طور متوسط وزن علامت [وام] خواهد بود بسیار مهم است که او امر به تحصیل پزشکی بعد از فارغ التحصیلی در سال آینده.

“اگر من به شکست یک موضوع که قطره من کلی علامت گذاری به طور قابل توجهی و من توانستم در – اما یک لا تروب دانشجو نتواند و آن را به حساب نمی کند – برای من که عادلانه نیست,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

غرب استرالیا مردی که با مراجعه به ايميل خود انزوا رهنمود به دیدار دوست دخترش تبدیل شده است اولین کسی که به زندان فرستاده شده در استرالیا برای جرم است.

در چهارشنبه پرت دادرس ایلین Campione با اشاره به 35 سال جاناتان دیوید “خودخواهی” جریمه او را 2000 دلار و او را محکوم به شش ماه و دو هفته در زندان است. او را در خدمت یک ماه پشت میله های زندان.

Jonathan David admitted sneaking out of his room at the Travelodge Hotel Perth to see his girlfriend while in 14-day quarantine.

جاناتان دیوید بستری رخنه کردن اتاق خود را در Travelodge هتل پرت برای دیدن دوست دختر خود را در حالی که در 14 روز در قرنطینه. اعتبار:Facebook

دیوید پرواز به پرت از ویکتوریا در مارس 26 و منتقل شد به Travelodge هتل به تکمیل اجباری 14 روز دوره قرنطینه.

او در موارد متعدد فرار هتل قرنطینه به دیدار دوست دخترش در ارمدل.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بین المللی تعداد بازدید کننده به استرالیا سقوط کرد 26 درصد در سال در سال از طریق فوریه به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گسترش در سراسر جهان شین رایت ،

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در مارس 19 که استرالیا نزدیک مرزهای خود را به تمام افرادی که نه ساکنان استرالیا و یا مستقیم خود را دارند.

There was a sharp drop in visitor numbers even before the travel ban, ABS figures reveal.

وجود دارد یک افت شدید در تعداد بازدید کننده و حتی قبل از سفر بان ABS ارقام نشان می دهد.اعتبار:ادی جیم

آخرین آمار از اداره آمار استرالیا نشان می دهد کاهش چشمگیر در تعداد بازدید کننده در ماه فوریه است.

بیش از 200 ، 000 چینی بازدید استرالیا در ماه فوریه سال گذشته است. این فوریه آن را فقط بیش از 20 ، 000.

اما کشورهای دیگر نیز نشان داد بزرگ می افتد. وجود 28 درصد کاهش در بازدید از هنگ کنگ 25 درصد کاهش سنگاپوری بازدید کنندگان و 16 درصد کاهش در تعداد از آلمان است.

گردشگران هند را به مبارزه طلبیده روند با 16 درصد ، ویکتوریا NSW و تاسمانی همه ثبت قطره در بازدید از تقریبا 30 درصد در حالی که این عمل گزارش 37 درصد کاهش است.

حداقل متاثر از دولت استرالیای غربی با یک سال-در-سال رها از 9 درصد است.

مطلق همچنین گزارش وجود دارد که 34 درصد و یا 62,590 کاهش دانشجویان خارجی به کشور در مقایسه با یک سال پیش.

پاییز بود و تا حد زیادی در بخش آموزش عالی با 41 درصد سقوط یا یک قطره از 61,400 دانش آموزان است. مدارس بخش گزارش 43 درصد سقوط و یا یک قطره از 2100 دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو