Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Daniel Andrews اعلام مستندات در حومه ملبورن به مبارزه COVID-19 گسترش; QLD مرز به بازگشایی استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 104

یک کنفرانس مطبوعاتی با ویکتوریا برتر Daniel Andrews است که با توجه به شروع در 3.15 pm.

این است که کنجکاو است که کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده است تا در اواخر روز امروز است که می تواند نشان می دهد نوعی از اعلام. تایید شده است که دفتر نخست وزیر ارسال 800 کارکنان برای کمک به دولت در مقابله با آن coronavirus پاسخ در نقطه داغ مناطق.

شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

فقط توجه داشته باشید سریع است که من امضاء برای روز و توزیع به همکار من دنی Miletic, که حفظ خواهد کرد ارسال به روز رسانی تا زمانی که گرد و غبار حل و فصل در این آخرین اطلاعیه ها.

این یک روز بسیار شلوغ است و من به وبلاگ نویسی است, برای طولانی تر از پیش بینی است, بنابراین من فکر می کنم آن را در مورد زمان من گام به دور و پهلو به من slow cooker stew است که متلاطم دور در آشپزخانه من حدود نه ساعت در حال حاضر.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید ستایش از اجرای ‘شمالی-غرب تاسمانی مدل’ به ویکتوریا و اگر چه او اذعان کرد که رویکرد آزمون ردیابی و پاسخ خواهد بود سخت تر در یک شهر بزرگ اما صرفه جویی در زندگی می کند.

“سطح تست ما دیده ایم در ویکتوریا است که استثنا و بی سابقه,” او گفت:.

“مشترک المنافع استقبال و پشتیبانی از اقدامات که توسط دولت ویکتوریا.”

او اعلام کرد که وجود داشته اند 7834 موارد COVID-19 در استرالیا از ظهر روز سه شنبه با 104 مرگ و میر.

آقای کید از این گفته شده بود 71 موارد جدید در سراسر 24 ساعت گذشته با پنج نفر از کسانی که در نیو ساوت ولز در استرالیا غربی – که همه از بازگشت مسافران که در هتل قرنطینه.

باقی مانده 64 بودند همه در ویکتوریا.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: او می خواهم پروازهای بین المللی به منحرف شود از ملبورن برای دو هفته آینده به دولت هایش با افزایش coronavirus موارد است.

نخست وزیر گفت که او قرار داده و آن را به نخست وزیر اسکات موریسون در روز سه شنبه است که او می خواهم او را برای منحرف کردن تمام پروازهای دور از ملبورن بعد از دو هفته از امروز شروع.

“من باید گفتگو با دیگر رهبران دولت به توضیح است که و برای تشکر از آنها را در پیشبرد برای بار اضافی را که آنها انجام خواهد داد” او گفت:.

او افزود که دولت فدرال به حال رسما توافق به پرواز منحرف نشده است, اما او “کاملا مطمئنم که جواب این خواهد بود بله”.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton توصیف کرده است ویکتوریا افزایش coronavirus موارد به عنوان یک “دلخراش به نوبه خود از وقایع” اما تاکید کرد که افزایش موارد می تواند تبدیل به اطراف.

این می آید به عنوان برتر Daniel Andrews اعلام کرد 10 postcodes در ملبورن خواهد بود قفل شده است برای جلوگیری از این ویروس از گسترش ساخت آنها موضوع را به یک سطح مشابه از محدودیت های که در اوایل این سال است.

او گفت: “هیچ طرح B در اینجا” و ویکتوریایی باید توجه عمومی و توصیه های بهداشتی از جمله حفظ اجتماعی فاصله و ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار هستند.

“این حق بهداشت عمومی اقدامات و ما می دانیم که آنها می توانند کار” استاد Sutton گفت. “من می خواهم به اطمینان مردم ما می دانیم چه کار می کند در این فضا و ما کاملا می توانید آن را به نوبه خود در اطراف.”

“من فکر می کنم مردم خواهد بود تازه اگر انگیزه آنها شاید رفته به برخی از عادت های قدیمی آنها را تازه و با انگیزه برای انجام کار درست است. این ها چیزهایی هستند که کار می کرد در ماه های مارس و آوریل و در زمان ما به روز که در آن ما تا به حال صفر موارد است.”

پیش از آقای اندروز’ کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ویکتوریا اقدامات دولت تا به حال کامل حمایت و پشتیبانی از کشورهای مشترک المنافع.

او لعنتی دیگر دولت برای بستن مرزهای خود را به ویکتوریایی ترغیب آنها به دنبال رهبری از سرزمین شمالی.

NT هنوز هم باز کردن مرزهای خود در جولای 17, اما مردم که زندگی می کنند در COVID-19 نقاط را به خود منزوی برای 14 روز در هزینه های خود را پس از ورود.

آقای موریسون گفت: برای متحده به مقاومت در برابر “همه ویکتوریا” ساخته “کمی احساس”است.

“وجود دارد نقاط در یک قسمت از ملبورن مسلما آن را بسیار جدی آن است ما کل تمرکز و آن را از نگرانی های بزرگ,” او گفت:.

“اما اگر شما زندگی می کنند در ونگرتا سپس شما بیشتر تحت تاثیر آنچه که در آن حومه ملبورن از اگر شما در وهیللا بنابراین ما نیاز به برخی از چشم انداز.”

آقای موریسون گفت وجود دارد که در ادامه به شیوع بیماری ها و نقاط مهم اما “شما نمی توانید فقط بسته استرالیا تا هر زمان وجود دارد شیوع”.

“ما باید اطمینان حاصل کردن اقتصاد می سازد با اعتماد به نفس و انعطاف پذیری” او گفت:. “ما نمی توانیم اجازه دهید ما ما را به عقب نگه و ما نمی تواند به توقف و شروع با کسانی که همه چیز. “

این نقشه نشان می دهد که 10 postcodes که در آن یک مادر اقامت در خانه مستند سفارش را در محل از فردا تا تاریخ 24 ژوئیه به دلیل نرخ بالای coronavirus انتقال است.

در این postcodes محدودیت های شبیه به آن اعمال شده در مارس و آوریل خواهد بود دوباره به راه افتادند معنی ساکنان تنها می تواند خانه را ترک برای کار به ارائه مراقبت به ورزش و یا به خرید مواد غذایی.

پلیس خواهد گشت زنی در این مناطق خواهد شد و موضوع در نقطه جریمه برای هر کسی که ايميل مستند محدودیت.

آقای اندروز گفت: بسیاری از راهروهای اصلی حمل و نقل در داخل و خارج از این مناطق خواهد بود که موضوع “مشروب الکلی اتوبوس از نوع” چک.

“وسایل نقلیه متوقف خواهد شد به طور تصادفی اما در یک حرکت سازمان یافته و هماهنگ راه و مردم در حال حرکت در داخل و خارج از حومه خواسته خواهد شد که برای شناسایی خود,” او گفت:.

همه کافه ها و رستوران ها و هتل ها در کانون حومه خواهد شد رفتن به مرحله سه محدودیت ورزشگاه بسته خواهد شد, او گفت:.

فوری 5000 دلار کمک مالی در دسترس خواهد بود به کسب و کار در 10 postcodes ضربه بیشتر مستندات برای کمک به آنها را در هفته های آینده.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرده است مستند اقدامات اعمال خواهد شد در 10 آذر postcodes از فردا شب اما گفته است که برای کسانی که کد پستی در مستند آن معنا نیست که آنها می تواند حرکت آزادانه در سراسر دولت است.

“این فوق العاده مراحل اینها چیزهایی که ما تا به حال برای انجام این کار در گذشته اما چنین است ماهیت این ویروس آن است که بسیار شدید عفونی است که اگر ما این مراحل ما به پایان خواهد رسید تا در یک وضعیت که در آن به جای قفل کردن 10 postcodes ما خواهد بود قفل کردن هر کد پستی,” او گفت:.

برتر نیز اعلام کرد یک تحقیق قضایی به عفونت پروتکل نقض در قرنطینه هتل است که منجر به ده ها تن از افراد آلوده و سوخت جامعه گسترش یافته است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: بیش از 93,000 به علاوه تست های انجام شده پس از تست حمله رعد اسا انجام شد در ملبورن coronavirus نقاط مهم هفته گذشته است.

حدود 37000 درب شده اند زدم بر آقای اندروز گفت.

شده اند وجود دارد برخی از 233 مورد جدید از coronavirus پس از گذشته پنج شنبه با اکثریت ساکنان واقع در Broadmeadows Fawkner و Albanvale, او گفت:.

Victorian Premier Daniel Andrews

ویکتوریا برتر Daniel Andrewsاعتباری:با Traynor

اما برتر گفت: بیش از 900 ساکنان حاضر به تست.

“احساس می کنم موظف به اطلاع شما که در Broadmeadows و Keilor فراز به تنهایی برخی از 929 مردم حاضر به آزمایش می شود” آقای اندروز گفت.

“در حال حاضر من نمی تواند تغییر دهد. که اتفاق افتاده است. همه من می توانید انجام دهید این است که کسانی که مردم را تشویق به جلو آمده و تست شده امروز.”

ماندن در خانه سفارشات تحمیل خواهد شد در 10 آذر postcodes در ملبورن شمال و غرب از فردا شب به دلیل “غیر قابل قبولی بالا” نرخ از جامعه انتقال coronavirus برتر Daniel Andrews گفته است.

از 11.59 pm فردا تا 24 جولای برتر اندروز گفت: مردم در postcodes 3012, 3021, 3032, 3038, 3042, 3046, 3047, 3055, 3060, 3064 فقط باید ترک خانه برای کار به ارائه مراقبت به ورزش و یا به خرید مواد غذایی.

او گفت: هر کسی در این postcodes که پیدا شد در خارج از خانه خود را بدون دلیل دریافت یک نقطه خوب است.

آقای اندروز گفت: این اقدام گرفته شد در این postcodes برای جلوگیری از گسترش ویروس و وضعیت رسیدن به یک مرحله که در آن “هر پستی” بود قفل شده است.

بیشتر به آمده

بزرگترین COVID-19 تهدید به NSW می آید از به طور فزاینده ای راضی جامعه در درون خود مرزهای برتر Gladys Berejiklian هشدار او به عنوان مقاوم در برابر تماس های نزدیک به مرز به ویکتوریا بدتر شدن coronavirus تجدید حیات.

وزیر بهداشت براد Hazzard نیز رد مرز تعطیلی اما می خواهد دولت ویکتوریا به قفل کردن آن ویروس hotspot حومه.

"Don't relax", Premier Gladys Berejiklian told NSW communities in Sydney on Tuesday.

“آیا آرامش” برتر Gladys Berejiklian گفت NSW جوامع در سیدنی در روز جمعه. اعتبار:لوئیس Kennerley

NSW برتر Gladys Berejiklian را تشویق کرده است Annastacia Palaszczuk برای باز کردن کوئینزلند مرزها.

NSW ثبت شده فقط پنج مورد جدید همه بازگشت مسافران در هتل قرنطینه در آخرین 24 ساعت گزارش دوره اما مقامات بهداشتی حفظ این ویروس در حال گسترش است خفا در جامعه است.

ویکتوریا چهره تر بی باک coronavirus تجلی ضبط 64 موارد جدید در آخرین 24 ساعت دوره گزارش. چهارده مدارس و چهار مهد کودک بسته شده اند به طور موقت با توجه به موارد مثبت بیش از این دوره از قیام در موارد و 19 مسکونی مراقبت از سالمندان مراکز در مستند به مدت دو هفته به عنوان یک احتیاط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de