Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe محبوبیت پیش افتادن از 4.5 میلیون COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان در مجموع بیش از 250 ، 000 به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 96

ویکتوریا ثبت کرده است 17 موارد جدیدی از کروناویروس یک شبه پس از گزارش 22 مورد جدید در صبح روز دوشنبه.

سنبله است که عمدتا به دلیل شیوع در یک کشتارگاه در ملبورن: 11 امروز از موارد مربوط به این تاسیسات که در حال حاضر به 34 مورد.

یکی دیگر از مواردی است که در اجباری هتل قرنطینه دو آمد از طریق درایو-از طریق آزمایش درمانگاه و سه از موارد تحت بررسی ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس گفت: این صبح است.

با راشل ادی

روبی شاهزاده تحقیق لگد کرده است دوباره امروز با سه جلسه برنامه ریزی شده برای این هفته است. سازمان دیده بان پرس و جو افتتاحیه آدرس زندگی می کنند.

کوانتاس امن یکی دیگر از $550 میلیون دلار بدهی به دیدن آن از طریق coronavirus خاموش شدن و گسترش آن گسترده پروازها به دلیل وجود دارد هیچ نشانه روشنی از زمانی که محدودیت های مسافرتی را به سهولت.

تازه بدهی بودجه امن در برابر سه بوئینگ 787s آن صاحب در آمد بالای 1 میلیارد دلار مطرح شده در مارس و کوانتاس نقدینگی کافی برای زنده ماندن از طریق دسامبر 2021 حتی در زمان شرایط معاملاتی شرکت هواپیمایی گفت: در روز سه شنبه.

Qantas says it was extending domestic and trans-Tasman cancellations through to the end of June and other international fights through to the end of July.

کوانتاس می گوید آن را گسترش داخلی و ترانس تاسمان لغو طریق به پایان ماه ژوئن و بین المللی دیگر دعوا را از طریق به پایان ماه ژوئیه.اعتبار:Jason جنوبی

کوانتاس در حال حاضر پرواز معادل حدود 5 درصد از آن قبل از همه گیر داخلی ظرفیت و 1 درصد از آن را بین المللی ظرفیت. این شرکت گفت: در روز دوشنبه آن را گسترش داخلی و ترانس تاسمان پروازها از طریق به پایان ماه ژوئن و بین المللی دیگر دعوا را از طریق به پایان ماه ژوئیه.

این شرکت گفت: حدود 25000 آن 30,000 کارکنان باقی خواهد ماند ایستاده بود پایین تا حداقل تا پایان ماه ژوئن.

پنج مورد جدید از COVID-19 ثبت شد در کوئینزلند یک شبه.

پرداختن رسانه های امروز صبح, برتر Annastacia Palaszczuk گفت: سه نفر از کسانی که “پیر موارد” که در حال حاضر ثبت شده در کشورهای دیگر.

از دیگر موارد یکی بود یک تماس با یک مورد تایید شده در بریزبن southside بود و دیگری در ساحل طلا.

شده اند وجود دارد 1043 افراد آلوده پس از شروع شیوع و حداقل 980 از کسانی که بهبود یافته اند.

وجود دارد و نه مردم در کوئینزلند بیمارستان چهار نفر از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه. همه از بستری COVID-19 بیماران در ساحل طلا و بریزبن.

Ms Palaszczuk تشکر Queenslanders برای رعایت فاصله فیزیکی از قوانین است که باید کمک به دفع عفونت های جدید.

پست-coronavirus بخش خرده فروشی خواهد بود بشود تماس با ما خرید با استرالیا خرده فروشان انجمن, مدیر ارشد اجرایی پل زهرا نشان می دهد یک حرکت به دور از نقد و لمس کردن آیتم ها در فروشگاه.

Mr زهرا به عنوان مثال در تست عطر در فروشگاه های بزرگ به عنوان یک تمرین به احتمال زیاد به پایان رسید به عنوان $325 میلیارد و بخش خرده فروشی و شروع بازگشایی بعد از این ماه است.

A couple of people in masks ride the escalator in a nearly deserted Westfield in Sydney.

یک زن و شوهر از مردم در ماسک سوار پله برقی در تقریبا خالی از سکنه وستفیلد در سیدنی. اعتبار:جینی Barrett

“هر چیزی که از با استفاده از کارت های اعتباری به مشتریان در حال لمس کردن” تغییر خواهد کرد خرده فروشی انجمن, مدیر اجرایی گفت: در میان یک “حس آگاهی در اطراف بهداشت”.

آقای Zhara همچنین هشدار داد کمتر از فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد وجود دارد در طرف دیگر از coronavirus.

“این COVID-19 وضعیت تسریع اختلال و انتقال دیجیتال برای صنعت خرده فروشی که بدان معنی است که وجود خواهد داشت کمتر فروشگاه در آینده,” او گفت:.

Mr زهرا گفت: فروشگاه های شما به احتمال زیاد از حد مشتریان به عنوان آنها بازگشایی و صورت مذاکرات سخت با صاحبخانه بر عدم پرداخت اجاره.

“هنگامی که ما به عقب بر گردیم به برخی از خرده فروشی پس از آن وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مذاکره و بحث به خصوص در اطراف اجاره برای دیدن آنچه که پرداخت می شود,” او گفت:.

NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گنجاندن در امروز ملی در جلسه هیئت دولت یک تصمیم مثبت است.

ملی در جلسه هیئت دولت مورد بحث پروازهای بین استرالیا و نیوزیلند مسافران بدون نیاز به انجام 14 روز از قرنطینه در انتهای هر سفر است.

“من در واقع بسیار هیجان زده شده توسط چشم انداز چون ما می دانیم که متاسفانه مسافرت های بین المللی است mid-به-چشم انداز بلند مدت. و بنابراین اگر ما می تواند ایجاد یک مرکز بین نیوزیلند و استرالیا, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار مثبت حرکت” Ms Berejiklian گفت.

“ما به طور بالقوه می تواند یک کمی نیوزیلند-استرالیا همکاری خواهد شد که حداقل به ما اجازه می دهد به جلو و اقتصادی ما منابع بکشید ما فرصت های تجاری بلکه حرکت با هم به آینده و من فکر می کنم که یک چیز مثبت است.”

سایه صفحه اصلی وزیر امور Kristina Keneally گفت: تعداد مهاجران موقت باید پیشتر به طوری که استرالیا را برای اولین بار انتخاب کنید پس از coronavirus شغل.

دولت فدرال پیش بینی کرده است مهاجرت را رها 85 درصد در سال مالی آینده, ترک شکاف بزرگ از مهمان نوازی و مراقبت از سالمندان بخش است.

“ما در مواجهه با بحران اقتصادی بی سابقه ای,” سناتور Keneally گفت: در رادیو ملی این صبح است.

“آنچه این بحران است افشای استرالیا است که به شدت با تکیه بر مهاجرت موقت که اغلب نتایج در کارگران در حال بهره برداری است.

“این گفتگو که ما باید در این کشور نیازی به, است و نه یک حمله فردی افراد است که به استرالیا برای کار.”

سناتور Keneally از دولت خواست به ساخت تا مهارت های برنامه به اطمینان حاصل شود هیچ شکاف وجود دارد در این پست coronavirus اقتصاد و همچنین پیشنهاد این دوره به دقت ارزیابی موقت مهاجر بهره برداری در بخش هایی مانند مهمان نوازی.

“کسب و کار که در حال رقابت در قیمت هیچ چاره ای اما به دنبال کت و شلوار و آن را به سرعت تبدیل به یک مسابقه به پایین – افرادی که صدمه دیده و بسیاری از آنها کارگران هر دو استرالیایی و مردم در ویزای موقت” او گفت:.

NSW برتر Gladys Berejiklian است تشویق به کسب و کار در وزارت امور خارجه به “رفتن” در بازگشایی درهای خود را پیش از ملی کابینه جلسات به بحث در مورد کاستن از خاموش کردن اقدامات این هفته است.

Ms Berejiklian گفت: دولت قطعا مخالف به کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی ارائه شده وجود دارد اقدامات ایمنی در محل.

“اگر شما می خواهید برای باز کردن درهای خود را, لطفا خوب اجتماعی فاصله در جای خود خوب دست sanitiser در دسترس است و شما لازم نیست که بیش از حد بسیاری از مردم در مغازه ها در یک زمان,” او گفت:.

نظرات پس از برتر بیان موقعیت خود را که یک بار محدودیت ها کاسته در دولت او نمی خواهید آنها را دوباره.

“وجود خواهد داشت محدودیت های که ملی کابینه خواهد شد که در نظر آن را به اثر در دوره به دلیل آن خواهد آمد در زمان مناسب و به طور مداوم” او به خبرنگاران گفت: در صبح روز سه شنبه به جلسه.

“استراتژی NSW نیست برای رفتن به عقب. من نمی خواهم به انجام آنچه در کشورهای دیگر انجام داده اند که در آن آنها را باز و بسته و باز و بسته مستند و مستند. ما می خواهیم به مطمئن شوید که در هر مرحله یک گام به جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de