Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe اوج محبوبیت به عنوان جهانی COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 210,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 88

دولت استرالیا لعنتی چینی سفارت برای نقض دیرینه پروتکل دیپلماتیک با انتشار “ادعا جزئیات” از یک تماس تلفنی بین استرالیا دیپلمات ارشد فرانسیس Adamson و چینی سفیر چنگ Jingye.

Ms Adamson, وزیر وزارت امور خارجه و تجارت در روز دوشنبه به نام آقای چنگ برای توضیح بیش نظرات خود را که کانبرا پیگیری جهانی coronavirus نقد و بررسی می تواند جرقه یک چینی به تحریم دانشگاه, گردشگری و کشاورزی است.

سفارت منتشر شد جزئیات این گفتگو در روز سه شنبه گفت: آقای چنگ را رد کرد و استرالیا نگرانی خود را از نظرات و “نامیده می شود در استرالیا به کنار گذاشتن تعصب ایدئولوژیک” و بیشتر به ترویج روابط دو جانبه.

در یک بیانیه DFAT گفت آن اشاره کرد: “با تاسف” است که سفارت چین با صدور بیانیه ای انتشار “ادعا جزئیات رسمی دیپلماتیک مبادلات”.

“این بخش را پاسخ نمی دهند خود به خود نقض طولانی مدت دیپلماتیک آداب و معاشرت و شیوه های حرفه ای به آن ادامه خواهد داد به پایبندی,” DFAT گفت.

“چگونه به ماموریت خارجی تعامل با رسانه های استرالیا هستند مهم برای کسانی که ماموریت.

“برای آن گروه ادامه خواهد داد به دنبال استرالیا منافع با تمام ماموریت های خارجی با توجه به بالاترین استانداردهای حرفه ای و ادب و احترام برای ما هستند.”

تعداد کل افراد در حال مرگ از تمام علل در بریتانیا است که در حال حاضر دو برابر آنچه به طور معمول برای این زمان از سال و دامن زدن ترس است که همه گیر است و فقط در حال زندگی می کند به طور مستقیم بلکه وادار کردن برخی از مردم به دست زندگی-صرفه جویی در بیمارستان درمان است.

آیات قرار داده اند جدید فشار بر نخست وزیر بوریس جانسون دولت و خدمت به عنوان یک هشدار به دیگر کمتر تحت تاثیر کشورهایی از جمله استرالیا – در مورد نیاز به درستی محافظت افراد مسن و بیمار که مستندات کاسته.

بریتانیا رسمی مرگ و میر 21,678 یکی از بالاترین در جهان است. اما آن را تنها نشان دهنده قربانیان در بیمارستان می کند و شامل افرادی که فوت کرده اند در مراقبت از خانه و hospices در سراسر کشور است.

تحقیقات نشان می دهد واقعی coronavirus مرگ و میر در بریتانیا می تواند حداقل 39 درصد بالاتر از آنچه گزارش شده توسط دولت در هر روز. یک مدل با بار مالی تخمین زده واقعی مرگ و میر به 46,000.

صبح به خیر این است Mary Ward, مصرف بیش از این وبلاگ. در اینجا صفحه اول امروز صبح سیدنی هرالد.

ما خواهد شد آوردن شما زندگی می کنند پوشش از شیوع کروناویروس در استرالیا در طول روز است. اگر شما یک نکته لطفا برای ما ایمیل بفرستید: فرد منینگ وبلاگ اولین نام در لیست بالا (من [email protected]).

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

صبح به خیر, اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا این تحولات یک شبه:

در خارج از کشور:

  • بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از داده های جدید نشان داد مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش
  • زندانیان در پرو برگزار ضد شورش به تظاهرات خود متزلزل شرایط زندگی پس از مرگ چند همکار زندانیان از جدید کروناویروس اما شورش را در خود ثابت کشنده با نه زندانی مرگ
  • مجلس نمایندگان ایالات متحده نمی خواهد بازگشت به واشنگتن در هفته آینده با رهبر اکثریت Steny Hoyer با استناد به ادامه خطر از گسترش coronavirus در منطقه واشنگتن
  • رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز سه شنبه تمدید غیر کار دوره در روسیه با هدف شامل گسترش این رمان coronavirus تا مارس 11, صحبت, طول تلویزیونی دیدار با مقامات ارشد دولتی و منطقه ای سر

و که آن را از من تحویل به مری وارد خواهد کرد که شما را از طریق روز تحولات است.

سابق BHP اجرایی تراشه گودیر به نام برای کشور به کنار گذاشتن اختلافات و ساخت نزدیک جهانی روابط در پی coronavirus بحران به عنوان یک بازی سرزنش بیش از وقوع تهدید به ملتهب استرالیا و آمریکا تنش با چین است.

Former BHP boss Chip Goodyear chairs the mining giant's philanthropic foundation.

سابق BHP رئیس تراشه گودیر صندلی معدن غول پیکر بشردوستانه پایه و اساس است.اعتبار:Jason جنوبی

آقای گودیر که زد استرالیا بالا معدنچی از طریق اوایل 2000s و در حال حاضر ریاست شرکت را به سازمان خیریه وجود دارد گفت: “هیچ راهکار” در مورد چگونگی به حرکت در این مسیر را از طریق بی سابقه ای اضطراری اما مهم درس برای دولت و رهبران کسب و کار بود و نیاز به تقویت همکاری و ارتباطی است.

“چیزی در شما دیده می شود در سراسر جهان در طول چند سال گذشته شده است وجود دارد یک حس بیشتر تضاد و بیشتر اختلال و ما به سادگی نیاز به از طریق آن دریافت کنید,” او گفت: سن و صبح سیدنی هرالد.

“و این [گیر] ممکن است کاتالیزور برای مردم بگو: شما چه می دانید در واقع ما همه در این نکته با هم”.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

انگلیسی, جنگ جهانی دو جانباز کاپیتان تام مور است که در بسیار ویژه تولد 100 روز پس از آنکه به خوبی wishers از سراسر جهان بازپرداخت شکستن رکورد خود را اعانه با ارسال دهها هزار نفر از کارت های تولد.

مور را مطرح کرده است بیش از 29 میلیون پوند ($36 میلیون) برای خدمات بهداشت ملی با اتمام دور از باغ خود را با کمک از یک پیاده روی قاب.

Captain Tom Moore has turned 100.

کاپیتان تام مور تبدیل شده 100.اعتبار:PA

مردم تنظیم شده از سراسر جهان برای تماشای پیشرفت خود را آنلاین تبدیل مور به طور غیر منتظره نقطه کانونی برای سیل کمکهای مالی به دولت-بودجه سیستم بهداشت و درمان است که دست زدن به کشنده شیوع کروناویروس.

پس از اتمام 100 دور – شکستن هر دو اولیه خود را از 1000 پوند هدف و سپس رکورد جهانی گینس برای یک موسسه خیریه راه رفتن – مور دریافت کرده است بیش 125,000 کارت تولد.

“این شگفت انگیز ترین فوران عشق برای یک مرد بزرگ گفت:” جیمز هاجسون headmaster از نزدیک بدفورد مدرسه در انگلستان گرفته شده در این ماموت وظیفه باز کردن و نمایش کارت.

کف سالن مدرسه تبدیل شده به یک دریا از حسن نیت پیام را با دقت سرپرستی داوطلبان که ساعت را صرف خواندن آنها در طول هفته گذشته.

“ما تا به حال کارت از سراسر جهان و نه فقط در انگلستان … ما تا به حال کارت از دو ساله و ما تا به حال کارت از 92 ساله,” هاجسون گفت.

حتی به عنوان بیشتر می رسند و هر روز هاجسون گفت: این طرح برای نمایش به عنوان بسیاری که ممکن است و ارسال مور یک عکس از نتایج.

یک دست کشیده کارت از 11 سال Rebekah در ولز جنوبی به عنوان خوانده شده: “به قهرمان من! با تشکر از شما برای همه شما انجام داده اند. شما کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم با پول شما را مطرح xx”

ایسنا

دولت خود را منتشر coronavirus برنامه ردیابی و مردم نگران در مورد حفظ حریم خصوصی. نگرانی این است که “COVIDSafe” نشانه نزول به یک Orwellian تب-رویای است که ویژگی های واقعی تب.

من این را می دانند چرا که بسیاری از مردم گفته اند تا در رسانه های اجتماعی. و من می دانم که پس از آنها ضربه ارسال در کسانی Facebook مطالب سایت به طور خودکار علامت را “نگران در مورد حفظ حریم خصوصی” جعبه بر روی پروفایل خود را به طوری که آنها می تواند ارائه شمش طلا و Vpn.

حریم خصوصی ما به طور مداوم در حال فرسایش آیا توسط دوربین مدار بسته scammers یا عزیز ما گوشی های هوشمند – جستجو برای “Google جدول زمانی” یا “آیفون قابل توجهی مکان” اگر شما می خواهم به تجربه حاد پارانویا.

اما COVIDSafe برنامه فقط ممکن است اولین حریم خصوصی تاخت و تاز است که منافع ما به جای تبلیغ و یا دولت است. ما یک کمی کوتاه در حقوق فقط در حال حاضر – آزادی حرکت و انجمن برای شروع. من به تظاهر به ورزش فقط به ترک خانه. ما حتی نمی توانید وارد کوئینزلند – وجود دارد برخی از حرکت صعودی. اما ما نیاز به قادر به استراحت این محدودیت ها در حالی که کنترل عفونت های جدید.

البته ما نباید بی حد و حصر ایمان در یک دولت که به ما robodebt و وزیر امور پیتر داتون – اگر چه من هنوز هم به آن اعتماد بیش از مارک زوکربرگ.

خواندن کامل اینجا قطعه

ایرلند موفق به رسیدن به هدف خود را به انجام 100,000 coronavirus آزمون در هر هفته و نمی خواهد آن دیدار تا هفته 18 مه سه هفته بعد از برنامه ریزی ارشد بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

مقامات بهداشتی باید گفت توانایی به سرعت تست و منزوی کردن هر کسی که جلب ویروس است که یک جزء کلیدی در این بحث بیش از اینکه به سهولت اقامت-صفحه اصلی محدودیت در حال حاضر در محل تا زمانی که ممکن است 5.

ایرلند اعمال شدید ترین آن محدودیت در مارس 29 کشور و افسر ارشد پزشکی, تونی Holohan تصریح کرد در روز سه شنبه است که او قادر خواهد بود به توصیه هر گونه کاهش مگر اینکه پیشرفت بیشتر در گسترش و تاثیر این بیماری ساخته شده است.

Holohan مجموعه ای از 100,000 تست ظرفیت هدف در مارس 17 و گفت: خدمات سلامت برای دیدار برنامه ریزی شده آن را ظرف 10 روز آن را قادر می سازد به گسترش شبکه ممکن است بیماران است که می تواند آزمایش می شود.

در یک کنفرانس خبری Cillian د Gascun صندلی از ایرلند coronavirus کارشناس مشاوره گفت تست ظرفیت شده بود افزایش یافته و به 60,000 آزمون در هر هفته در حال سقوط کوتاه از هدف.

است که می تواند یک عامل در روز جمعه هنگامی که روسای سلامت توصیه هایی را در محدودیت او گفت: اما نرخ جدید موارد hospitalisations و پذیرش در بخش مراقبت های ويژه خواهد بود ملاحظات اصلی.

ایرلند گزارش 229 موارد جدید در روز جمعه را به کل آن به 19,877 با 1159 مرگ و میر. سلامت و خدمات انجام شده در 153,054 آزمون تا پایان روز دوشنبه بیش از 41,000 انجام شده در طول هفته گذشته.

وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: کمترین روزانه افزایش موارد جدید در تقریبا یک ماه بود که خبر خوب اما این است که در حالی که تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته بود به 117 اطراف از اوج 160, آن را هنوز هم بسیار بالا است.

او افزود که دولت امیدوار به تولید آن نقشه راه در چگونه آن را در نظر دارد به تدریج باز کردن این اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس “در پایان این هفته است.”

ایسنا

ما موارد از رمان coronavirus صدر 1 میلیون در روز سه شنبه با داشتن دو برابر شده در 18 روز و تا یک سوم از تمام عفونت ها در جهان, با توجه به یک همشهری چوب خط حساب کردن.

بیش از 56,500 آمریکایی ها کشته شده اند بسیار مسری تنفسی بیماری COVID-19 ناشی از این ویروس به طور متوسط حدود 2000 یک روز این ماه با توجه به شمارش.

تعداد واقعی موارد است که تصور می شود بالاتر با دولت و مقامات بهداشت عمومی هشدار می داد که کمبود آموزش کارگران و مواد را محدود تست ظرفیت.

حدود 30 درصد از موارد رخ داده در ایالت نیویورک, مرکز ایالات متحده شیوع و پس از نیوجرسی ماساچوست و کالیفرنیا و پنسیلوانیا است.

شیوع بیماری می تواند بیش از 74,000 ما زندگی Aug. 4 در مقایسه با مارس 22 پیش بینی بیش از 67,600 با توجه به دانشگاه واشنگتن مدل پيشبينی.

بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از داده های جدید نشان داد مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش.

یک روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون صحبت از موفقیت در مقابله با شیوع این آمار و ارقام جدید نشان داد این هفته پایان مارس 17 بود که بریتانیا پس از مرگبارترین قابل مقایسه سوابق در سال 1993 آغاز شد.

Britain's death toll is one of the highest in Europe.

بریتانیا مرگ و میر یکی از بالاترین در اروپا است. اعتبار:AP

دفتر آمار ملی گفت: 21,284 مردم مرده بود در انگلستان توسط مارس 17 با اشاره COVID-19 روز مرگ خود را گواهی.

همراه با آمار و ارقام از اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی کل بریتانیا تلفات حداقل 24,000 به عنوان از آوریل 19.

“انگلستان در حال رفتن به سمت راست وجود دارد در میان ملل بدترین ضربه اولیه موج” گفت: لایحه Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de