Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe اوج محبوبیت به عنوان جهانی COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 210,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 85

مجلس نمایندگان ایالات متحده نمی خواهد بازگشت به واشنگتن در هفته آینده پس از همه, رهبر اکثریت Steny Hoyer به خبرنگاران گفت: روز شنبه با استناد به ادامه خطر از گسترش coronavirus در واشنگتن در منطقه است.

House Majority Leader Steny Hoyer.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer.

“خانه پزشک مشاهده شد که یک خطر وجود دارد به اعضای که او نمی خواهد توصیه می کنند مصرف” هویر گفت. دکتر گفت عفونت اعداد در واشنگتن شد و هنوز هم در حال افزایش است و این ناحیه را به “نقاط داغ” در مریلند از حزب دموکرات گفت.

او همچنین گفت: هیچ نیاز به فشار برای بازگشت, در بخشی به دلیل مرحله بعدی coronavirus کمک قانون نمی تواند آماده برای عمل است.

Hoyer گفته بود آمریکا در یک کنفرانس تلفنی جمعه که خانه خواهد بود در جلسه هفته آینده که رای مارس برگزار می شود.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق خود قصد بازگشت به واشنگتن ممکن است 4 و او شده است طراحی از اولویت های جمهوری خواه برای دور بعدی از قانون کمک.

مک کانل گفت که اصرار بر مسئولیت حمایت از صاحبان کسب و کار که بازگشایی و نشان داد او می شود به برخی کمک های اولیه برای محاصره متحده است.

دموکرات ها در حال هل دادن برای کمک به دولت های ایالتی و محلی. Hoyer گفت که این مجلس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد بحث و بررسی محاسن مسئولیت برای حمایت از کسب و کار.

وزیر بهداشت گرگ شکار مطمئن استرالیایی است که مقامات ایالات متحده نمی خواهد بود قادر به دسترسی به داده های جمع آوری شده توسط دولت coronavirus ردیابی برنامه به عنوان crossbench سناتور Jacqui Lambie مطرح ترس این اطلاعات می تواند سوء استفاده می شود.

آقای شکار در روز سه شنبه گفت که او تا به حال دریافت مشاوره از دادستان کل مسیحی پورتر را که تحت حمایت استرالیا امنیت زیستی عمل خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن هر گونه خارج از کشور ،

Greg Hunt says he has received advice saying the United States could not access COVIDSafe data.

گرگ شکار می گوید که او دریافت مشاوره و گفت ایالات متحده نمی تواند دسترسی COVIDSafe داده است.اعتبار:Simon Schluter

ABC قبلا گزارش شده است که اطلاعات جمع آوری شده توسط COVIDSafe برنامه ممکن است به دست آمده از طریق احضاریه تحت امریکا ابر عمل می کنند که می تواند به ما نیاز ذخیره سازی داده ها خدمات به تولید داده ها آنها را نگه دارید مهم نیست که در آن ذخیره شده است. ما فن آوری های غول پیکر آمازون برنده قرارداد برای ذخیره داده های جمع آوری شده توسط نرم افزار در استرالیا.

“این کاملا روشن است که هیچ نرم افزار به قانون ایالات متحده در رابطه با این برنامه است. آن اعمال نمی کند در استرالیا” آقای شکار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ویکتوریا. “در هر صورت امنیت زیستی قانون تعیین trumps آن است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز سه شنبه تمدید غیر کار دوره در روسیه با هدف شامل گسترش این رمان coronavirus تا مارس 11, صحبت, طول تلویزیونی دیدار با مقامات ارشد دولتی و منطقه ای در سر.

Russian President Vladimir Putin.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.اعتبار:AP

محدودیت به علت برداشته شود در پایان ماه آوریل است اما پوتین گفت: اوج روسیه coronavirus عفونت به حال نشده است رسیده است.

او دستور دولت به آمده تا با اقدامات با هدف حمایت از اقتصاد و شهروندان و آماده سازی توصیه به تدریج کاهش coronavirus مستند محدودیت های اعمال شده توسط مه 5.

ایسنا

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض چگونه شکننده جوامع هستند اما اگر دولت با هم کار کنند در چالش های مشترک از جمله گرم شدن کره زمین می توان آن را یک فرصت برای “بازسازی جهان ما بهتر است.”

در سخنرانی خود در دو روز نشست بین المللی تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: تنها پاسخ موثر به سراسر جهان بهداشت و درمان اضطراری “شجاع رویایی و رهبری مشترک.”

UN Secretary-General Antonio Guterres.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.اعتبار:گتی ایماژ

“همان رهبری است که مورد نیاز برای رسیدگی به بلندی تهدید وجودی از آب و هوا اختلال” اشاره به این حادثه تلخ گفت و اشاره کرد که در دهه گذشته بود داغترین در تاریخ پس از اندازه گیری آغاز شد.

او خواست اتحادیه اروپا برای نشان دادن “رهبری جهانی” با ارائه به روز رسانی برنامه کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا پایان سال است که اروپا در دوره برای تبدیل شدن به اولین آب و هوا-خنثی قاره تا سال 2050.

اما اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است که دیگر قطره چکان نیز آمده اند در هیئت مدیره. او اشاره کرد که این گروه از 20 عمده در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور با هم حساب برای بیش از 80 درصد از انتشار جهانی.

“توافق پاریس بود و تا حد زیادی امکان تعامل ایالات متحده و چین” گفت: با اشاره به 2015 آب و هوا خبر داد. “بدون کمک از قطره چکان تمام تلاش های ما محکوم خواهد شد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده نقل مکان کرد تا برای خروج از توافق پاریس که متعهد به نگه داشتن گرمایش جهانی به کمتر از 2 درجه سانتیگراد تا پایان قرن.

“این روز تاریک اما آنها بدون امید” اشاره به این حادثه تلخ گفت. “ما نادر و کوتاه پنجره فرصت برای بازسازی جهان ما بهتر است.”

“اجازه بدهید ما با استفاده از همه گیر بازیابی به ارائه یک پایه برای یک محیط امن و سالم و فراگیر و بیشتر انعطاف پذیر جهان برای همه مردم است,” او اضافه شده است.

AP

استرالیا بالا محققان علم و رهبران باید با تشکیل یک نیروی ضربت برای کمک به دولت فدرال حرکت COVID-19 بحران است.

این گروه شناخته شده به عنوان سریع اطلاعات پژوهشی فروم هشدار داده است که ویروس است که باعث COVID-19 است به احتمال زیاد به گسترش سریع تر در آب و هوای سرد و می گوید استرالیا و جهان می تواند به صورت سالانه در زمستان coronavirus فصل است.

Chief Scientist Dr Alan Finkel is chair of the forum.

دانشمند ارشد دکتر آلن Finkel است از صندلی های فروم.اعتبار:AAP

رئیس انجمن دانشمند ارشد دکتر آلن Finkel و آن 35 عضو شامل دولت و قلمرو دانشمندان رئیس.

راه اندازی دو هفته پیش این گروه ملاقات روزانه از طریق ایمیل به در نظر گرفتن سوال از کابینه وزیران.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: یک مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را نجات داده است ده ها هزار نفر از زندگی اما زمان آن رسیده است که برای کاهش محدودیت برای دفع سقوط اقتصادی.

مرگ و میر در فرانسه تصویب 23,000 در دوشنبه چهارم جهان را-بالاترین پشت, ایالات متحده, ایتالیا و اسپانیا.

French Prime Minister Edouard Philippe, left, speaks with French Minister for Solidarity and Health Olivier Veran.

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ چپ صحبت می کند با وزیر همبستگی و سلامت Olivier Veran.اعتبار:AP

اما دولت در حال حاضر به دنبال استفاده از کاهش میزان عفونت به نجات یک سقوط آزاد اقتصاد هر چند فیلیپ گفت: “مردم فرانسه را مجبور به انطباق با یک راه جدید برای زندگی است.

“ما می رویم به یاد بگیرند برای زندگی با ویروس” فیلیپ گفت: مجلس روز سه شنبه به عنوان او شروع به ترسیم اقدامات به تدریج کاهش مستند. “ما باید یاد بگیرند برای زندگی با COVID-19 و برای محافظت از خودمان را از آن.”

فیلیپ دولت در برابر یک عمل تعادل ظریف مشتاق به از بین بردن نصب سرخوردگی مردم پناه در خانه های خود از اواسط ماه مارس بدون تشدید خطر موج دوم عفونت اگر فرانسه حرکت می کند بیش از حد سریع است.

فرانسه آغاز خواهد شد در حال ظهور از مستند, on May 11, مگر اینکه آن را نا امن برای انجام این کار فیلیپ گفت.

“اگر شاخص نیست حق ما را نمی خواهد باز کردن قفل در مارس 11, و یا ما آن را انجام دهد به شدت بیشتر,” او گفت:.

سپس فرانسه خواهد باید از این ظرفیت برای انجام 700,000 آزمون در هفته نخست وزیر ادامه داد. دولت را پوشش کامل هزینه های آزمایش.

فیلیپ آدرس خواهد شد و پس از بحث و رای گیری در شب فقط با 75 مجلس شورای ملی را 577 قانونگذاران نشستن در مجلسی به احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

هند در حال نزدیک شدن است 30,000 عفونت کروناویروس دوم تنها به چین در آسیا افزایش مداوم است که آن را دشوار است به بلند کردن نزدیک به شش هفته ای مستند است که به پایان می رسد آخر این هفته مقامات بهداشت و برخی از رهبران دولت می گویند.

همسایه پاکستان نیز ثبت شده پرش در موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 وجود دارد نگرانی هایی است که بسیاری از مردم جمع آوری شد و در مساجد نماز عید فطر با وجود قوانین سختگیرانه در فاصله.

نارندرا نخست وزیر هند به دولت اجازه داده است برخی از مزرعه و فعالیت های صنعتی به رزومه در کمتر متاثر از مناطق روستایی پس از خاموش شدن از اقتصاد چپ میلیون ها نفر بدون کار و غذا و سرپناه.

اما با حدود 1500 مورد جدید در هر روز به طور متوسط در طول هفته گذشته دولت با آن مواجه است تماس برای سهولت بیشتر و به جای نگه داشتن جهان بزرگترین تعطیل در نیرویی فراتر از مارس 3, حتی اگر تنگنای اقتصادی عمیق تر شدن است.

AP

با وجود رکورد پایین رسمی نرخ بهره و یکی از عمیق ترین رکود اقتصادی از همه زمان کارت اعتباری بهره توسط وام دهندگان عمده باقی مانده است در همین سطوح بالا به یک سال پیش.

پول نقد نرخ بهره توسط بانک مرکزی استرالیا (RBA) قطع شده است و نه بار از ماه فوریه 2015 به تنها 0.25 درصد است.

Despite the cash rate falling to 0.25 per cent from 1.5 per cent over the past year, credit card rates overall have hardly budged

با وجود این نرخ در حال سقوط به 0.25 درصد از 1.5 درصد بیش از سال گذشته نرخ کارت اعتباری به طور کلی باید به سختی budgedاعتبار:Rainer Holz

اما نرخ بهره در کارت های اعتباری توازن باقی می ماند و به دو رقم با برخی از موسسات مالی شارژ بیش از 20 درصد است.

“استاندارد” کارت اعتباری نرخ بهره در حال حاضر در 19.94 درصد – کمی بالاتر از یک سال پیش – بانک مرکزی آمار و ارقام نشان می دهد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 211,000. وجود بیش از 3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 895,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 88 وجود دارد 6733 تایید موارد پس از چهار بیشتر ساکنان از یک مرکز مراقبت از سالمندان در نزدیکی پنریته درگذشت.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از روز سه شنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im