Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe محبوبیت در ادامه به افزایش جهانی COVID-19 موارد بالا 3.6 میلیون دلار به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 97

آوردن شما برخی از اخبار که شکست در اواخر شنبه شب در مورد دولت فدرال طرح اجازه می دهد دسترسی سریع به superannuation.

این طرح با هدف ارائه آمار کارگران توسط coronavirus محدودیت های اقتصادی برخی از انعطاف پذیری.

اداره ی مالیات استرالیا تایید کرده است که طرح شده است متقلبانه دیده موثر بر حدود 100 نفر است.

موضوع تحویل داده شده است به پلیس فدرال استرالیا که در حال بررسی است.

بیشتر بخوانید از خبرنگار سارا Keoghan: ATO بررسی فعالیت های جعلی از دولت فوق العاده طرح

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت ادامه خواهد داد “نامحدود” اما تغییر تمرکز خود را به درمان COVID-19 و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

Coronavirus taskforce: Dr Anthony Fauci speaks while Seema Verma, administrator of the Centres for Medicare and Medicaid Services, President Donald Trump, Surgeon-General Jerome Adams and Dr Deborah Birx, White House coronavirus response coordinator, listen, in March.

Coronavirus گروه ضربت: دکتر Anthony Fauci صحبت می کند در حالی که Seema Verma, مدیر, مراکز مدیکر و مدیکید خدمات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, جراح عمومی جروم آدامز و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش در ماه مارس است.اعتبار:AP

اعلام شده توسط رئیس جمهور در توییتر می آید کمتر از 24 ساعت پس از کاخ سفید حاکی از این گروه ضربت خواهد بود بسته.

روکش کردن با این گزارش از ما ما خبرنگار متی Knott: ‘خروج مرحله به چپ’: کاخ سفید به باد کردن coronavirus گروه ضربت

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به دلیل taskforces موفقیت در گرداندن مراکز فساد به اندازه کافی تجهیزات پزشکی “نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

“ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب” رئیس جمهور گفت:.

“نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن شهركرد. با تشکر از شما!”

اروپا و شلوغ ترین فرودگاه هیترو لندن, شروع محاکمه حرارتی, تشخیص چهره و غربالگری با هدف ایجاد جهانی استاندارد مشترک برای سلامت غربالگری.

چنین استاندارد خواهد بود کلید در kickstarting جهانی گردشگری و حمل و نقل هوایی بخش بوده که متوقف در آهنگ های خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اقتصادی و مستندات اعمال شده در سراسر جهان است.

Heathrow's Terminal 4 shown nearly empty as a result of coronavirus pandemic which has grounded the aviation sector.

هیترو ترمینال 4 نشان داده شده تقریبا خالی به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر کوروناویروس که مبتنی بر بخش حمل و نقل هوایی.اعتبار:Alamy

هیترو مدیر عامل John Holland-کی گفت: برخی از اقدامات در حال بررسی عبارتند از: اشعه ماوراء بنفش بهداشت برای امنیت سینی تشخیص صورت حرارتی غربالگری تکنولوژی به دقت پیگیری دمای بدن و تماس با ما-امنیتی رایگان غربالگری تجهیزات برای کاهش فرد-به-فرد تماس بگیرید.

هلند-کی گفته اولین بار در دادگاه آغاز خواهد شد در دو هفته آینده در ترمینال 2 مهاجرت سالن. داده ها به اشتراک گذاشته خواهد شد برای کمک به ایجاد استاندارد بین المللی.

“این استاندارد است کلیدی برای به حداقل رساندن انتقال COVID-19 سراسر مرزها و تکنولوژی ما trialling در هیترو می تواند بخشی از راه حل” او گفت:.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

Latika Bourke در اینجا شما را از طریق تحولات یک شبه.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 258,000. وجود دارد بیش از 3.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1.2 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 97 و وجود دارد 6875 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de