Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe محبوبیت در ادامه به افزایش جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 3.5 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 96

سوار-به اشتراک گذاری شرکت ها در تلاش برای بهبود ایمنی برای رانندگان در طول coronavirus همه گیر دادن به آنها تجهیزات حفاظتی ممکن است نقض قوانین محل کار است که اجازه می دهد آنها را به استخدام کارگران به عنوان پیمانکاران مستقل.

فرفره-اقتصاد کسب و کار مانند Uber و Deliveroo تکیه بر پیمانکاران مستقل که نه مرخصی استعلاجی و یا اخراج ناعادلانه حمایت به آنها ارزان تر نیروی کار انعطاف پذیر.

The ride-sharing service Ola has offered drivers protective equipment if they spend 50 hours a week on the platform.

سوار-به اشتراک گذاری خدمات Ola ارائه کرده است رانندگان تجهیزات حفاظتی و اگر از آنها صرف 50 ساعت در هفته بر روی پلت فرم.اعتبار:رایان استوارت

اما قانون استخدام کارشناسان هشدار می دهند که آن دسته از کارگران بیشتر تجهیزات به معنی دادگاه هستند احتمال بیشتری برای دیدن آنها را به عنوان کارکنان که حق بازنشستگی و ترک.

Ola یک بارگذاری رقیب در هفته گذشته اعلام کرد یک برنامه آزمایشی به نام Ola نرم افزار ارائه می دهد که رانندگان تجهیزات حفاظت شخصی و یک صفحه نمایش خود را جدا از مسافران و اگر آنها کار حداقل 50 ساعت در هفته و قبول 75 درصد از سواری. شرکت رئیس بین المللی سیمون اسمیت گفت: در حالی که تقاضا کاهش یافته بود به دلیل COVID-19 pro سرویس کمک به مردم را “بحرانی” سفر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

استرالیا و سازمان های اطلاعاتی باید مورد سوال شواهد بوق و کرنا توسط ایالات متحده مقامات ظاهرا لینک coronavirus به ووهان آزمایشگاه به عنوان حکومت رشد است که فشار را از خط خارج تلاش برای از بین بردن خطرناک حیات وحش, مرطوب بازار.

Australian intelligence officials have no evidence suggesting the Wuhan Institute of Virology is the likely source of the virus.

استرالیا مقامات اطلاعاتی هیچ شواهد نشان می دهد که ووهان موسسه ویروس شناسی است که به احتمال زیاد منبع ویروس است.

اعضای ارشد استرالیا هوش جامعه گفت: سیدنی هرالد صبح و عصر یک سند تحقیقاتی مشترک در محافل سیاسی تحت پنج چشم هوش آرایش بیشتر بود بر اساس گزارش های خبری و حاوی هیچ مواد از جمع آوری اطلاعات.

15-صفحه: “پرونده” شده است به طور گسترده ای به نقل محلی و رسانه های بین المللی در مورد چین را به اتهام پوشش ویروس. استرالیا مقامات امنیتی باید پس از شناسایی در یک گزارش که بر اساس به طور کامل در منبع باز مواد. مقامات گفت که به احتمال زیاد گزارش شده است.

ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا کرد در روز یکشنبه وجود دارد “شواهد زیادی” coronavirus شیوع سرچشمه در چین, آزمایشگاه, اما نمی ارائه هر گونه آمار به عقب خود را ادعا. آقای Pompeo همچنین گفت که او موافقت کرد که این ویروس بود نه انسان ساخته شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای سهشنبه, مه 5 سال 2020 است.

مت Bungard در اینجا شما را از طریق تحولات یک شبه.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 247,000. وجود دارد بیش از 3.5 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1.1 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 96 و وجود دارد 6823 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de