Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe محبوبیت نزدیک 5 میلیون COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان در مجموع بیش از 250 ، 000 به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 96

مجبور بودن توسط کارفرمای خود را به حرکت در خارج از خانه مادر خود مطمئن است که یک راه برای فرار از لانه.

کانتربری Marcelo مونتویا 24 ساله به عنوان یکی از اولین NRL بازیکنان را مجبور به بیرون از خانه و به طور موقت اسکان چرا که مادر خود را با این نسخهها کار در مراقبت از سالمندان این هرالد‘s مسیحی Nicolussi گزارش.

Marcelo Montoya has been asked to move house because his mother works in aged care.

Marcelo مونتویا خواسته شده است به حرکت در خانه از آنجا که مادر خود را با این نسخهها کار در مراقبت از سالمندان.

The Bulldogs نیست نام مونتویا اما تایید کرد یکی از بازیکنان خود انتظار بود به حرکت به برآوردن دقیق اقدامات امنیت زیستی در این بازی به تصویب رسید برای اطمینان از مه 28, رقابت, راه اندازی مجدد نیست به خطر انداخته.

تقریبا یک میلیون شغل ناپدید شده اند از استرالیا پس از ظهور دشوار اجتماعی فاصله اقدامات با هدف توقف گسترش coronavirus.

ویژه داده های جمع آوری شده توسط اداره آمار استرالیا و روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد در شش هفته از اواسط ماه مارس و 7.5 درصد از مشاغل ناپدید شده اند. در این هفته شروع آوریل 11, 1.5 درصد از مشاغل یا تقریبا 200,000 رفت.

کاهش مشاغل نیز تغذیه به کاهش شدید در درآمد. مجموع حقوق و دستمزد پرداخت می شود از اواسط ماه مارس کاهش یافته 8.2 درصد است.

بزرگترین ضربه بخش مسکن و مواد غذایی با یک سوم از شغل و یا بیش از 310,000 رفته اند بیش از شش هفته گذشته. در هنر و منطقه تفریحی و 27 درصد از مشاغل ناپدید شده اند.

ویکتوریا شده است سخت ترین آمار دولت با 8.6 درصد از مشاغل از دست رفته از طریق این دوره در حالی که در تاسمانی حدود 8 درصد رفته اند. بهترین اجرای ایالت کوئینزلند اما حتی آنها را از دست داده اند 6.5 درصد است.

زنان همچنان به رنج می برند بیشتر با کارمند زن از اعداد پایین 8.1 درصد در مقایسه با 6.2 درصد برای مردان است.

جوانترین اعضای نیروی کار نیز copping یک حوله از محدودیت های فعلی. کارمند اعداد برای کسانی که در سن 20 سقوط 18.5 درصد در حالی که در میان 20 تا 29 ساله شده است وجود دارد یک 11.8 درصد سقوط.

اکثر استرالیایی ها فکر می کنم بیکاری حمایت نباید بازگشت به قبل از coronavirus رای از 40 دلار در هر روز یک بار این بیماری همه گیر فروکش.

ضروری نظرسنجی نشان می دهد که 57 درصد از مردم استرالیا فکر می کنم کارجویان نباید قطع شود به آن مقدار قبلی در حالی که 15 درصد مطمئن بودند.

پرداخت دو برابر شده و به حدود 1100 دو هفته اما دولت می گوید از آن خواهد شد کاهش در پایان ماه سپتامبر.

شورای استرالیا از خدمات اجتماعی رئیس کاساندرا گلدی می گوید: کارجویان پرداخت به طور رسمی شناخته شده به عنوان Newstart باید به اندازه کافی برای مردم برای زنده ماندن.

“روشن است که ما نیاز به یک ثابت دائمی به ما شبکه امنیت اجتماعی. درآمد ما سیستم پشتیبانی بی رحمانه بود قبل از این بحران آغاز شد” دکتر گلدی گفت.

“ما هرگز نمی تواند به عقب برویم به خشونت تلاش برای زنده ماندن در 40 دلار در روز است. ما نیاز به یک امن خالص ایمنی محافظت می کند که همه ما از فقر است.”

AAP

خوب که سریع بود. نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اتحاد چپ ملی در جلسه هیئت دولت و با توجه به یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من پیوست این جلسه در خیلی آغاز و من باید توجه داشته باشید آن است که هنوز هم در جریان است بنابراین شما ببخش من برای نه گفتن بیش از حد در اینجا در این نقطه” Ms protocol wine studio به خبرنگاران گفت: در ولینگتون.

“این است که ما قصد صدور بیانیه ای در پایان ملی کابینه به منظور ارائه به شما با یک به روز رسانی برخی از مسائل مورد بحث و برخی از نتایج بالقوه آن نشست.”

Ms protocol wine studio گفت: بحث متمرکز در سفر بین استرالیا و نیوزیلند و تنها ممکن است به عنوان یک نتیجه از هر دو کشور “جهان پیشرو اقدامات” در مدیریت این ویروس.

“ما باید هر دو افتخار از تلاش های که ساخته شده اند و تظاهرات مهم Anzac پیوند میان ما,” او گفت:.

نیوزیلند نخست وزیر باقی مانده کم حرف در پیگیری سوال از خبرنگاران گفت: در آنجا خواهد بود “بسیاری از کار” انجام می شود قبل از کشورها موافق به سفر بدون یک دوره قرنطینه (به خصوص با توجه محدودیت های فعلی در مسافرت داخلی) اما این طرح در واقع برای یک ترانس تاسمان حباب که در آن چنین سفر می تواند رخ دهد.

“مردم نمی مسافرت اگر آنها تا به حال به ماندن در هر دو طرف در قرنطینه برای یک دوره دو هفته ای و باید برای انجام همان زمانی که شما بازگشت” Ms protocol wine studio گفت.

نیوزیلند ثبت دومین روز از هیچ جدید کروناویروس موارد است.

برای 47 روز و شب کارکنان و ساکنان Vilanova خانه سالمندان در حومه شرقی-مرکزی شهر لیون منتظر از coronavirus طوفان هم در حالی که COVID-19 کشته و دهها هزار نفر از مردم در خانه های دیگر در سراسر اروپا از جمله بیش از 9000 در فرانسه.

“من گفتم:” نه. نه مال من است. من ساکنان هنوز خیلی برای زندگی,'” گفت: مدیر خانه در یک مصاحبه. “من نمی خواهم این ویروس به کشتن آنها را زمانی که آنها را از طریق بسیار بوده است.”

Residents show posters reading "Thank you for everything".

ساکنان نمایش پوستر خواندن “با تشکر از شما برای همه چیز”. اعتبار:AP

صاحب روبی شاهزاده کشتی می گوید که قصد دارد به تدریج از سر کروز در آمریکای شمالی در ماه اوت نزدیک به پنج ماه پس از آن متوقف عملیات به دلیل coronavirus.

اما عملیات از استرالیا در بازار خواهد شد در خود نگه دارد از طریق حداقل تا 31 اوت و برنامه ریزی قایقرانی از هونولولو به بریزبن در اکتبر 6 در حال حاضر لغو شده است.

میامی-بر اساس کارناوال کروز خط است بزرگترین نام تجاری متعلق به کارناوال شرکت که همچنین صاحب شاهزاده Cruises.

شاهزاده Cruises’ کشتی شاهزاده خانم روبی شده است مربوط به بیش از 20 coronavirus مرگ و میر و 600 عفونت در سراسر استرالیا پس از 2700 مسافر اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در ماه مارس است.

یک کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده خانم است ادامه داد: این صبح است.

در سخنان افتتاحیه خود این پرسش را کمیسر وکیل مدافع برت واکر SC گفت: واقعیت این است که coronavirus می تواند به راحتی بر روی کشتی های کروز “می تواند شگفت زده هیچ کس” با توجه به مسری ویروس است.

“این کشتی بسیار بزرگ سهام آنها ظرفیت حمل هزاران نفر از مسافران و خدمه,” او گفت:.

“در این کشتی در مجاورت نزدیک به یکدیگر مردم خوردن با هم نوشیدنی با هم رقصیدند با هم و تماشای سرگرمی با هم. شیوع اسهال و استفراغ و آنفلوانزا غیر معمول نیست.”

آقای واکر در ادامه به آن می گویند به نظر می رسید به احتمال زیاد مردم در این کمیسیون تا به حال تبدیل شدن به آلوده به COVID-19 در جامعه پس از آمدن به تماس با کسی که قرارداد این بیماری در کشتی.

با AAP

ویکتوریا معاون بهداشت و درمان مسئول حذف توییتر از کار او تلفن و توصیه شده است که امکان استفاده از رسانههای اجتماعی برای تضعیف جامعه اعتماد در خدمات عمومی.

Annaliese ون دیمن در هفته گذشته نوشت: یک صدای جیر جیر در مقایسه با عواقب ناشی از جیمز کوک ” در سفر به استرالیا به این بیماری همه گیر باعث تماس برای اخراج از دولت لیبرال مخالف است.

لیبرال backbencher مراجعه کننده صدای جیر جیر خود را به خدمات عمومی دیده بان ویکتوریا خدمات عمومی کمیسیون که امروز دقیق آن رسیدگی به این موضوع است.

دبیر وزارت بهداشت, Kym Peake یافت که دکتر ون دیمن نیست نقض وزارت کد رفتاری که در آن تصریح کارمندان باید هر چیزی را انجام دهید به “تاثیر منفی خود را ایستاده به عنوان یک مقام دولتی یا … عمومی خود را کارفرمای بخش یا بخش دولتی به بی احترامی”.

Ms Peake گفت: Dr ون دیمن نوشت که این توییت در روز خاموش شد و صحبت در مورد خطرات ناشی از استفاده از رسانههای اجتماعی و گفت: این حادثه باعث شد یک نقد و بررسی از بخش های رسانه های اجتماعی دستورالعمل.

“[Ms Peake] توصیه کرده است که او راضی است که دکتر ون دیمن در حال حاضر آگاه از خطرات بالقوه خصوصی رسانه های اجتماعی تفسیر … خطرات ناشی از استفاده از رسانه های اجتماعی در هنگام کار در بخش دولتی و به ویژه در زمانی که اشغال یک نقش است که شامل بالا مشخصات عمومی ارتباطات مورد بحث قرار گرفته اند با دکتر ون دیمن گفت:” نامه ای از VPSC.

“علاوه بر Ms Peake توصیه کرده است این کمیسیون که دکتر ون دیمن به رسمیت می شناسد خطر انحراف توجه از مهم سلامت عمومی پیام به جامعه است و پس از آن حذف حساب توییتر خود را از تلفن خود را.”

خزانه دار تیم پالاس صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه گفت او آگاه نیست اگر Dr ون دیمن شده بود توصیه و گفت: جنجال بر سر او صدای جیر جیر یک حواس پرتی “شایسته نیست از هر نظر و یا بررسی”.

Coles را تمدید ساعات معاملاتی در 200 فروشگاه به کمک مشغول مشتریان دریافت یک صبح زود مغازه در سطوح سهام بازگشت تقریبا به حالت عادی در سراسر کشور است.

از روز جمعه به بعد سوپر مارکت را درب باز در 6 صبح در فروشگاه های منتخب برای تمام خریداران جایگزین آن صبح زود “جامعه دقیقه” برای افراد مسن و محروم مشتریان.

رئیس افسر عملیات مت Swindells تغییر شد و با توجه به میزان سهام در فروشگاه بازگشت تقریبا به سطح نرمال کاهش نیاز به منحصر به فرد خرید ساعت.

“با عرضه تقریبا به حالت عادی بازگشت, برای, ضروری, مواد غذایی, Coles است که بازگشایی این ساعت به تمام مشتریان دوباره به عنوان به خوبی به عنوان باز کردن زودتر که در آن ما می توانید برای خرید راحت تر برای همه در جامعه,” او گفت:.

جدید در اوایل ساعات خواهد شد نورد از هر کجا که مقررات دولت اجازه آقای Swindells گفت.

ملی کابینه دیدار خواهد کرد دو بار در این هفته برای بحث در مورد کاهش coronavirus مربوط به محدودیت ها به عنوان ویروس را تحت کنترل در آورده است در استرالیا.

همانطور که روز گذشته نشان داد وجود یک مهمان ویژه در جلسه امروز: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

Australian PM Scott Morrison and New Zealand PM Jacinda Ardern.

استرالیا PM اسکات موریسون و نیوزیلند PM Jacinda protocol wine studio.اعتبار:Alex Ellinghausen/گتی ایماژ

با نیوزیلند بیرون آمدن از آن کامل مستند در هفته گذشته به نظر می رسد “ترانس تاسمان حباب” است که مجموعه ای به بالا از دستور کار امروز است.

یک طرح برای از سرگیری پروازهای بین استرالیا و نیوزیلند مورد بحث قرار خواهد The Sydney Morning Herald و سن‘s ارشد سیاسی خبرنگار دیوید کرو گزارش با این گزینه باز کردن سفر با جزایر اقیانوس آرام پس از آن.

چهره های کلیدی در Morrison دولت بنا به گزارش ها توجه نیوزیلند به عنوان “خانواده” و می خواهید برای رسیدن به توافق. اما بعید است تا قبل از کنترل مرز و محدودیت های مسافرتی کاسته بین کشورهای استرالیا و مناطق.

صحبت در مورد ملی کابینه در ABC تلویزیون صبح امروز, Queensland, برتر Annastacia Palaszczuk تاکید کرد که این تصمیم به بازگشایی داخلی دولت مرزهای مهم برای ایالات متحده و سرزمین های که تا به حال آنها را بسته است.

نیوزیلند استرالیا مقصد پروازهای بین المللی حسابداری برای 17 درصد از مسافران در داخل و خارج از کشور در سال گذشته با توجه به بخش زیرساخت ها است.

Ms protocol wine studio نیز به احتمال زیاد به می خواهید به انتخاب استرالیا مغز مورد COVIDSafe برنامه به عنوان نیوزیلند قصد دارد به انتشار خود تماس ردیابی نرم افزار به زودی.

پس از امروز مذاکرات ملی کابینه را دوباره ملاقات در روز جمعه.

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ ممکن است شکسته سلول قوانین در اسپانیا با رفتن به یک زمین تنیس در روز دوشنبه.

جوکوویچ ارسال شده یک ویدیو در Instagram نشان دادن او تبادل عکس با مرد دیگری در یک باشگاه تنیس در شهر ساحلی ماربلا که در آن صرب نیز در آنجا ماند.

اسپانیا در روز دوشنبه سست برخی از مستند اقدامات بود که در جای خود از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد ورزشکاران حرفه ای برای بازگشت به تمرین آسوشیتد پرس گزارش.

اما امکانات ورزشی قرار است بسته باقی می ماند حداقل تا هفته آینده در اکثر نقاط کشور به استثنای مراکز آموزشی برای تیم های در لیگ های حرفه ای در ورزش هایی مانند فوتبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de