Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVIDSafe برنامه زنده رود به عنوان جهانی COVID-19 موارد نزدیک به 3 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 83

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد نگه دارید و به طور منظم خود را coronavirus توجیهی برای دومین روز متوالی پس از طوفان در اطراف او پیشنهاد که اشعه و مواد ضد عفونی کننده تزریق می تواند trialled که ممکن است coronavirus درمان است.

ضد عفونی کننده و تولید کنندگان و سازمان های سلامت هشدارهای صادر شده اصرار مردم در برابر خوردن محصولات تمیز کردن.

رئیس جمهور ایالات متحده را سوالات در جمعه جلسه توجیهی و کنسرو روز شنبه در کنفرانس خبری در دسترس نباشد. در حال حاضر برای دومین روز متوالی مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد به نظر می رسد قبل از این رسانه ها است.

زودتر از او شکایت در توییتر در مورد برگزاری این جلسات که به مدت دو ساعت در گذشته است.

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوال و پس از آن حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت,” او گفت:.

“آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

آوردن شما برخی از عکس های دوست داشتنی از کودکان در اسپانیا با بهره گیری از خارج از منزل برای اولین بار از کشور رفت و به مستند در 14 مارس.

A woman watches her son jump with a scooter in Madrid, Spain during the first day children under 14 are allowed outside.

یک زن به تماشای پسرش پرش با روروک مخصوص بچه ها در مادرید اسپانیا در اولین روز کودکان زیر 14 مجاز خارج است.اعتبار:گتی ایماژ

اسپانیا ثبت کرده است 23,190 مرگ و میر; در این کشور شیوع به اوج خود رسید و در مارس 2 زمانی که 950 نفر در یک روز.

Children play at Plaça de la Vila de Gracia on April 26, 2020 in Barcelona, Spain.

بازی کودکان در Plaça de la Vila de Gracia در تاریخ 26 آوریل سال 2020 در بارسلونا ، اعتبار:گتی ایماژ

اما اخیر روزانه تلفات افزایش 288 – کمترین مرگ و میر گزارش شده در ماه است.

Toni Roses runs on the street outside his house in Barcelona, Spain.

Toni گل سرخ اجرا می شود در خیابان خارج از خانه اش در بارسلونا ، اعتبار:گتی ایماژ

بزرگسالان ممکن است اجازه داده شود در خارج از منزل برای ورزش آخر هفته آینده اگر ميزان عفونت را افزایش نمی دهد, نخست وزیر پدرو سانچز گفته است.

A father and his son play football in Barcelona, Spain.

یک پدر و پسرش در بازی فوتبال در بارسلونا ، اعتبار:گتی ایماژ

نیویورک فرماندار اندرو کومو مشخص شده است که چگونه دولت را بازگشایی کرد و گفت ساخت و تولید خواهد بود که اولین بخش به چراغ سبز داده می شود.

دولت بوده است و بدترین آمار در ایالات متحده است. با این حال دولت های اخیر روزانه مرگ و میر کاهش یافته و به 367 – بالاترین همه ماه است.

New York's Governor Andrew Cuomo addressing the media on the coronavirus pandemic.

نیویورک فرماندار اندرو کومو پرداختن رسانه ها در coronavirus بیماری همه گیر.

ایالت نیویورک است که در مستند حداقل تا مارس 15 اما این مجموعه به سهولت برای برخی از بخش ها.

“مردم نیاز به می دانم که وجود دارد باز دارد که آینده ای که وجود دارد امید” کومو گفت. “مردم نیاز به یک دریچه تسکین.”

کومو گفت: مناطق که تا به حال تجربه کاهش در hospitalisations برای 14 روز خواهد برای اولین بار به بازگشایی در خط با راهنمایی از ما آژانس حفاظت بهداشت CDC.

کومو گفت: مدارس باید به بازگشایی قبل از حرکت به مرحله بعدی این مستند که اجازه می دهد کسب و کارهای بزرگتر به سر کار.

کسب و کار خواسته خواهد شد که به ارائه برنامه های خود را برای چگونه آنها می توانند راه اندازی مجدد در حالی که نگه داشتن عفونت نرخ پایین.

کومو خواست کسب و کار به “reimagine” چگونه به وجود, در جهان با کروناویروس به جای کار نسبت به بازگرداندن کسب و کار به عنوان معمول است.

“وجود دارد هیچ بازگشت به دیروز … این در مورد حرکت رو به جلو,” او گفت:.

انگلستان به ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از 31 مارس با 431 جدید مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

این است که تقریبا نیمی از روز شنبه روزانه تلفات و 813 معنای چند روز آینده داده خواهد شد بسیار مهم در اندازه گیری که آیا انگلستان شیوع در حال حاضر.

“مرگ و میر هستند یا plateauing در سراسر کشور و یا کاهش یافته است,” استفان Powis از NHS انگلستان گفت.

“این است که قطعا نشان می دهد که ما با رعایت اجتماعی فاصله است اثبات مفید آن را کاهش انتقال و گسترش ویروس.”

انگلستان جهان پنجم-بالاترین مرگ و میر – 20,732 و پنجم-بالاترین میزان مرگ و میر. کشور است مستند حداقل تا مارس 7.

Co-ordinator کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت به او می گوید نگران است که مداوم تمرکز بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s ضد عفونی کننده نظرات است غرق کردن رسمی بهداشت عمومی مشاوره.

دبورا Birx شوکه به نظر می رسد در فیلم که پخش شد که رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد trialling اشعه و مواد ضد عفونی کننده تزریق ممکن coronavirus درمان است. ضد عفونی کننده تولید کنندگان از جمله Dettol صادر اظهارات گفت: محصولات خود را هرگز نباید مصرف; ایالات متحده آمریکا آژانس حفاظت بهداشت CDC صادر مشابه مشاوره.

“زمانی که او برای من روشن ساخته است و او می دانست که آن نه یک درمان است و من فکر می کنم این نوع از گفت و گو اتفاق خواهد افتاد” Birx سی ان ان گفت.

“این مرا ناراحت می کند این است که هنوز هم در اخبار, چون من فکر می کنم ما در حال از دست رفته بزرگتر قطعه,” او گفت:.

“به عنوان یک دانشمند و بهداشت عمومی رسمی و به عنوان یک محقق – گاهی اوقات من نگران که ما نمی دریافت اطلاعات به مردم آمریکا که آنها نیاز به زمانی که ما در ادامه به آوردن چیزی بود که از پنج شنبه شب.

“این بود غرق در افکار … اما من می خواهم ما را به حرکت می کند قادر به دریافت اطلاعات به مردم آمریکا است که می تواند کمک به آنها را به حفاظت از هر یک از دیگر.”

انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی می گوید و ادعا می کند در حال گسترش در رسانه های اجتماعی است که یک داوطلب در کشور اولین آزمایش واکسن درگذشت نادرست است.

“اخبار گردش در رسانه های اجتماعی است که اولین داوطلب در انگلستان coronavirus آزمایش واکسن مرده است کاملا خلاف واقع است” این بخش گفت.

یک حساب توییتر مسئله به یک زن مستقر در سیدنی به نام شینا Alexandra ارسال شده در لینک به این گزارش نادرست به میزبانی موقت سایت نما به عنوان یک خبر در خروجی.

این وب سایت ادعا دانشمند الیسا Granatoکه تجویز یک دوز از آکسفورد واکسن گروه آزمایشی واکسن در روز پنج شنبه فوت کرده است.

اما BBC پزشکی خبرنگار فرگوس والش گفت: او را به صحبت Granato یک زمان کوتاه پیش از طریق اسکایپ و او بسیار زنده است.

توییت ارسال شده هشت دقیقه پیش هنوز حذف شده توسط توییتر با وجود کاربران متعدد گفت: آنها تا به حال گزارش آن را برای پخش دروغ.

حساب قبلا ارسال شده در محتوای ضد واکسیناسیون محتوا. همان لینک نيز ارسال شده در Facebook, گروه, برخی از کسانی که پست ها حذف شده اند.

بیش از 1 میلیون استرالیایی دریافت کرده اند دولت COVIDSafe برنامه در چهار ساعت پس از راه اندازی آن.

The COVIDsafe tracing app launched by the Australian government in response to the COVID-19 coronavirus pandemic seen on a mobile phone.

این COVIDsafe ردیابی برنامه راه اندازی شده توسط دولت استرالیا در پاسخ به COVID-19 coronavirus همه گیر دیده می شود بر روی یک تلفن همراه است.اعتبار:Alex Ellinghausen

“همانطور که در 10.30 ساعت 1 میلیون استرالیایی در حال حاضر دانلود و ثبت نام برای COVIDSafe برنامه” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

“لطفا به ما بپیوندید و کمک به محافظت از خودمان خانواده های ما هر یک از دیگر, اما بالاتر از همه چیز ما پرستاران و پزشکان است.”

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 203,000. وجود دارد بیش از 2.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 828,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 83 و وجود دارد 6714 موارد تایید شده.

روز یکشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net