Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 بيمار در آمریکا محاکمه بوئینگ تعدیل

کوئینزلند ثبت نشده هر coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته.

“خبر خوب برای کوئینزلند!” برتر Annastacia Palaszczuk در توییتر نوشت در روز پنج شنبه صبح.

“متاسفانه شش Queenslanders فوت کرده اند از coronavirus. 943 بیماران بهبود یافته اند.”

شده اند وجود دارد 108,137 تست های انجام شده برای این ویروس در کوئینزلند از ژانویه با 1033 بازگشت یک نتیجه مثبت است.

مستقل و کاتولیک مدیران مدارس را رد کرد دولت فدرال $3.25 میلیارد پیشنهاد برای بازگشایی مدارس خصوصی در ماه ژوئن در تناقض دولت ویکتوریا موقعیت.

ادموند برنج آموزش و پرورش استرالیا – اجرا می شود که سنت کوین, کالج, کالج سنت پاتریک سنت برنارد کالج و رژه کالج – گفت: آن را دنبال ویکتوریا رئیس بهداشت افسر مشاوره کری آدم و مایکل فاولر گزارش.

خاخام جیمز Kennard اصلی کوه اسکوپوس یادبود, کالج, گفت که او “بسیار نا امید” در “کشیده در هر دو جهت”.

Rabbi James Kennard says he is 'extremely frustrated' at 'contradictory pressures' from governments.

خاخام جیمز Kennard می گوید: او بسیار نا امید ‘ در ‘متناقض فشارهای’ از دولت است.اعتبار:جاستین McManus

خواندن چه دیگر مدیران باید به اینجا می گویند.

بررسی مستقل از شیوع کروناویروس در منطقه ای در شمال غربی تاسمانی نشان داده روبی شاهزاده کشتی بود که “زمین صفر” برتر پیتر Gutwein گفت: این صبح است.

“وجود دارد که من می خواهم: هیچ مسافری مقصر است و هیچ درمانی کارگر مقصر است” آقای Gutwein اضافه شده است.

Tasmanian Premier Peter Gutwein.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein.اعتبار:AAP

برتر گفت: این گزارش که بعدا منتشر خواهد شد امروز نشان داد بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی که انجام این ویروس کار می کرد غافل بودند و حمل علائم.

دو سوم Tasmania را 219 موارد واقع در منطقه همراه با همه اما یکی از آن 12 مرگ و میر اخیر که اعلام شد این صبح است.

خوشه ای از موارد در سلامت کارگران و بیماران در بورنی شمال غرب بیمارستان منطقه ای مجبور تسهیلات را بسته و ارسال بیش از 4500 نفر در منطقه به انزوا.

ADF و AusMAT پزشکان پرواز از دولت دیروز پس از کمک به بیمارستان عملیات.

ANZ بانک به حالت تعلیق در آن سود سهام به عنوان سود سقوط 60 درصد و قرض دهنده در زمان 1 میلیارد دلار هزینه در انتظار یک موج از وام های بد است.

چهار بزرگ بانک شد اول از وام دهندگان عمده به تاخیر انداختن تصمیم گیری در سود سهام موقت خود را تا زمانی که اطمینان بیشتری در مورد چشم انداز اقتصادی کسب و کار خبرنگار Clancy Yeates می نویسد.

ANZ chairman David Gonski said suspending the dividend was the prudent decision.

ANZ رئیس David Gonski گفت: تعلیق سود سهام بود تصمیم محتاطانه.اعتبار:

رئیس David Gonski گفت: این تصمیم نه منعکس کننده نگرانی در مورد آن موقعیت مالی و هیئت مدیره در نظر گرفتن این موضوع بیش از ماه های پیش رو با توجه به شدت قفل کردن اقدامات است که باید کتک اقتصاد است.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است و این هیئت در نظر گرفته شده تمام گزینه های در دسترس به عنوان ما درک می کنیم تاثیر این خواهد شد که در آن دسته از سهامداران که تکیه بر سود سهام” آقای Gonski گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

86-year-old woman تبدیل شده است 12th فرد به مرگ از coronavirus در تاسمانی.

برتر پیتر Gutwein تایید که شد از دولت, شمال, درگذشت, روز چهارشنبه, مصرف ملی تلفات به 91.

“من گسترش عمیق ترین همدردی به عزیزان و خانواده و دوستان در این زمان بسیار سخت است,” او گفت:.

AAP

سایه وزیر آموزش و پرورش, Tanya Plibersek متهم کرده است که دولت فدرال از “قلدری” مدارس خصوصی به بازگشایی در ماه ژوئن به دریافت $3.25 میلیارد پیشرفت در بودجه.

مستقل و مدارس کاتولیک را مورد انتقاد پیشنهاد شده در سه شنبه شب در حالی که دولت ویکتوریا حفظ موقعیت خود است که مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته برای تمام ترم دو.

“به جای رشوه دادن و یا به طور بالقوه قلدری این مهم است که نخست وزیر نشستن با برتر و سعی کنید برای رسیدن به یک پیام با, برتر,” Ms Plibersek گفت: ABC رادیو ملی این صبح است.

او گفت: مخلوط پیام در مدارس بود “رانندگی پدر و مادر دیوانه” و پیشنهاد پدر و مادر خود را دنبال ایالت و قلمرو رهبران.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

“نخست وزیر گفتن پدر و مادر یک چیز و برتر است که گفتن آنها چیز دیگری است و آن را فقط رانندگی پدر و مادر دیوانه” Ms Plibersek گفت.

“من می تواند به دنبال مشاوره از هر کشور برتر چرا که آنها آنهایی که اجرای مدرسه روز به روز.”

اطلاعات جزئی از سه آزمایش های مختلف از مواد مخدر remdesivir از Gilead Sciences, Inc ایجاد هیجان و سردرگمی است. زیر آن چیزی است که ما نمی دانیم در مورد آخرین سه مطالعات.

آنچه ما در مورد دولت ایالات متحده نتایج آزمایش

ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) منتشر شد نتایج اولیه از یک بزرگ تصادفی آزمایشی نشان می دهد در بیمارستان بستری بیماران با COVID-19 ريه و عوارض بهبود 31 درصد سریعتر با remdesivir در مقایسه با دارونما.

در 1063-بیمار محاکمه این زمان آن را در زمان برای نیمی از بیماران به بهبود بود 11 روز با remdesivir در مقابل 15 روز برای بیماران در گروه دارونما.

داده ها همچنین نشان می دهد امکان بقا بهره مند شوند با remdesivir اما اين اختلاف از نظر آماری معنی آن ممکن است با توجه به شانس و جلعاد مبارزه با مواد مخدر.

مقايسه مواد مخدر به یک دارونما باید به محققان پاسخ قطعی در مورد remdesivir را در اثر بیماری است.

محاکمه نتایج نهایی را به احتمال زیاد شناخته نمی شود تا زمانی که در ماه آینده.

آنچه ما در مورد نتایج یک جداگانه trial رهبری جلعاد

جلعاد گزارش داد که در شدید COVID-19 موارد پنج روز از درمان با remdesivir بود به عنوان خوب به عنوان 10 روز از درمان, بنابراین اگر مواد مخدر است که در نهایت تلقی می شود مفید خواهد بود وجود دارد بیشتر از آن برای رفتن به اطراف. آن را نیز می تواند به کاهش احتمالی هزینه های درمان است.

در این مطالعه اکثر بیمارانی که موفق به دریافت 5 روز رژیم در نظر گرفته شد “بهبود” پس از 10 روز. کسانی که موفق به دریافت 10 روز دوره درمان را نشان داد بهبود پس از 11 روز.

پس از دو هفته بیش از نیمی از بیماران در هر دو گروه شده بود از بیمارستان مرخص و 64.5 درصد در 5 روز درمان و 53.8 درصد در 10 روز درمان بهبود بود.

داده ها از مطالعه همچنین نشان می دهد که شروع remdesivir درمان دیر پس از توسعه علائم ممکن است کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 خارج از بیمارستان سریع تر از آن که شروع درمان در مراحل بعدی این دوره از بیماری است.

اما این مطالعه یک گروه کنترل پس ما نمی دانیم که آیا بیماران در دو گروه درمان را شانس بهتر از بیماران مبتلا تحت درمان با remdesivir.

آنچه ما می دانیم درباره نتایج آزمایش از چین

در یک مطالعه تصادفی از بزرگسالان در بیمارستان بستری شدید COVID-19 در ووهان چین – اصلی کانون همه گیر – 158 بیمار دریافت remdesivir نمی بهبود هر چه سریعتر نسبت به 79 نفر در گروه کنترل که دارونما دریافت کردند. این دارو همچنین موفق به کاهش میزان ویروس در بدن و یا خطر مرگ.

اما به دلیل شیوع بیماری در چین تحت کنترل در آورده محققان تا به حال مشکل ثبت نام بیماران کافی در دادگاه به تولید آماری داده ها پس از نتایج نه قطعی. این گزارش مطالعه تحت بررسی دقیق قبل از انتشار در مجله لانست.

AAP رویترز

گزارش مرگبار شیوع کروناویروس در شمال غربی تاسمانی منتشر خواهد شد توسط دولت این صبح است.

دو سوم از این جزیره 219 موارد واقع در منطقه همراه با همه اما یکی از آن 11 مرگ و میر.

خوشه ای از موارد در سلامت کارگران و بیماران در بورنی شمال غرب بیمارستان منطقه ای مجبور تسهیلات بسته شدن برای تمیز کردن عمیق کمی بیش از دو هفته پیش.

بیمارستان عملیات بودند در روز چهارشنبه دست به کارکنان دولت پس از پرسنل نیروی دفاع و AusMAT پزشکان که در پرواز برای کمک به تکمیل کار خود را.

بخش اورژانس در این بیمارستان از بازگشایی به عنوان خدمات به تدریج بازگشت.

حدود 4500 کارکنان و بیماران و خانواده های آنها مجبور شدند به دو هفته قرنطینه در زمانی که بیمارستان بسته است.

شهر بورنی جمعیت 19,000.

با AAP

بیش از 7300 آزمایشات انجام شده در NSW در اخیر 24 ساعته گزارش دوره نزدیک به دولت 8000-a-day هدف است.

“لطفا اگر شما علائم اگر شما کار بودند مردم آسیب پذیر اگر شما نگران هستند لطفا به جلو آمده و آزمایش” NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: در روز پنج شنبه صبح.

شده اند وجود دارد موارد جدید ثبت شده در کشور: یک با یک منبع شناخته شده و در حال حاضر تحت بررسی است.

NSW Premier Gladys Berejiklian on Thursday.

NSW برتر Gladys Berejiklian در روز پنج شنبه.اعتبار:نیک Moir, مدیر

Ms Berejiklian وعده داده شده بیشتر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات در “آینده نزدیک” اگر تغییرات از فردا درمان می شوند مسئولانه است.

از روز جمعه دو بزرگسالان ممکن است دیدار یکی دیگر از خانواده در دولت در آرامش محدودیت در دولت است.

“ما نمی خواهیم برای دیدن سنبله بزرگ در مواردی است که باعث می شود وضعیت قابل کنترل و برای ما به بازگشت به آنچه مارس شبیه,” Ms Berejiklian گفت.

برتر گفت: سه نفر وجود دارد تغییرات بزرگ در دولت در مه: دو بالغ بازدید از کمک هزینه مدارس, بازگشت از ماه مه 11 و انتظار است که تعدادی از رسانه های خرده فروشی را بازگشایی شده است.

او به نام برای NSW خریداران به ورزش اجتماعی فاصله قوانین اگر مغازه ها را بازگشایی شده است.

“من اعتماد به نفس اگر همه ما هم بچسبند و این تغییرات در مارس وجود خواهد داشت فرصت های دیگر برای ما در آینده نزدیک برای کسب آزادیهای بیشتر و فرصت های بیشتر برای رسیدن به برخی از چیزهایی که ما استفاده می شود به انجام قبل از محدودیت آمد به محل” Ms Berejiklian گفت.

بیش از 85,000 را امضا کرده اند تا برای TAFE NSW 21 رایگان دوره های کوتاه مدت به عنوان عالی آموزش و پرورش ارائه می افزاید: 13 دوره جدید به لیست.

برتر Gladys Berejiklian گفت که او “غافلگیر” توسط takeup پس از این دوره بودند اوایل این ماه اعلام کرد.

“این بدان معنی است که مردم در حال فکر کردن در مورد بهبود مدارک تحصیلی خود و یا reskilling یا فکر کردن در مورد آنچه که کار آنها ممکن است می خواهم برای رفتن برای یک بار فعالیت را افزایش می دهد به آینده” او گفت:.

وزیر مهارت و آموزش عالی جف لی پزشکی گفت: دولت یکی از محبوب ترین دوره ها با 10 ، 000 ثبت نام.

NSW برتر Gladys Berejiklian ارائه به روز رسانی. سازمان دیده بان آن را در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im