کلیسای کاتولیک به پایان خواهد رسید و همه توده ها و جشن ها در ویکتوریا برای آینده قابل پیش بینی.

تعلیق را نیز گسترش به میلادی, مانند مجالس ترحیم و عروسی و تعمید و به این معنی عید پاک خدمات برگزار خواهد شد.

“ما بسیار آگاه هستند که این محدودیت خواهد بود دشوار است به ویژه برای خانواده هایی که در حال برنامه ریزی میلادی مانند مجالس ترحیم و عروسی و تعمید” نامه ای از اسقف ویکتوریا گفت: در شب چهارشنبه.

“در این زمان تا زمانی که اقدامات احتیاطی مناسب هستند قادر به در محل قرار داده (مانند فاصله بین شرکت کنندگان) ممکن است ممکن است برای این liturgies برای ادامه و با دقت محدود جماعت.

تعویق انداختن این liturgies نیز ممکن است گزینه ای است که ارائه شده است به خانواده ها است.

“در پرتو این همه کاتولیک ها در ویکتوریا در حال توزیع خود را از یکشنبه تعهد تا اطلاع ثانوی (canon 1248).”

گزینه های آنلاین به صورت انبوه در حال ارائه هستند.

یکی از استرالیا بزرگترین بسته بندی شرکت های پیمان گروه تبدیل خطوط تولید در سه تا از آن گیاهان سیدنی به عنوان آن شروع به ساخت دست sanitiser برای اولین بار.

The ASX-listed packaging company Pact Group is converting three of its plants in order to make hand sanitiser for the first time.

این ASX-ذکر شده شرکت بسته بندی پیمان گروه تبدیل شده است و طی آن گیاهان به منظور دست sanitiser برای اولین بار.اعتبار:iStock

این ASX-شرکت ذکر شده را تغییر دهید بیش از محصولات مانند پاک کننده های صنعتی به دست sanitiser در پاسخ به افزایش تقاضا برای این محصول به دلیل افزایش شیوع کروناویروس.

سوپر مارکت شیمیدان و سخت افزار قفسه های فروشگاه شده اند محروم کردن دست sanitiser در هفته های اخیر به خانواده ها و شرکت ها و سازمان های دیگر به نوبه خود به محصول en-مرتبه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

مجرمان اینترنتی در حال حاضر به دنبال سود حاصل از جهانی هرج و مرج ایجاد شده توسط coronavirus با ظهور چندین وب سایت های جعلی که ادعا به ارائه اطلاعات عمومی در مورد این بیماری همه گیر اما مخفیانه دسترسی به اطلاعات خصوصی.

A phishing email purporting to provide information on coronavirus.

یک ایمیل فیشینگ مسئله به ارائه اطلاعات در coronavirus.

نرم افزارهای مخرب نیز ارسال از طریق ایمیل و پیام های اس ام اس که ادعا می کنند برای ارائه به روز رسانی در گسترش COVID-19 اما برداشت اطلاعات محرمانه مانند نام کاربری و کلمه عبور.

یک وب سایت است که ادعا می شود در ارتباط با پزشکی و آژانس در ایالات متحده ارائه می دهد یک لیست از موارد جدید در اطراف شهر” و شامل یک لینک خراب شده است که اجازه می دهد تا نرم افزارهای مخرب برای وارد کردن سرور. دیگر ایمیل های فیشینگ برای درخواست بیت کوین کمک های مالی برای کمک به توسعه یک واکسن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

اندونزی ثبت کرده است یکی دیگر از افزایش شدید در coronavirus موارد با 227 نفر در حال حاضر ثبت شده به عنوان آلوده. که 55 مورد جدید از شنبه, بزرگترین واحد-افزایش روز کشور ثبت کرده است به تاریخ.

بیشتر به طور قابل توجهی مرگ و میر نزدیک به چهار برابر شد و به 19 نفر از پنج.

A medical team checks passenger body temperature at an underground station in Jakarta.

یک تیم پزشکی چک مسافری درجه حرارت بدن در یک ایستگاه زیرزمینی در جاکارتا.اعتبار:AP

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: در روز چهارشنبه جلسه توجیهی روزانه که کشور در حال حاضر در “شتاب” فاز از این بیماری است.

Achmad هشدار داده است که افزایش قابل توجهی در مواردی است که انتظار می رود به عنوان کشور belatedly رمپ تا تلاش های خود را به آزمون برای Covid-19 و ابراز امیدواری کرد که با این وضعیت را تحت کنترل.

این کشور در نهایت انتظار می رود را به دیگر آزمایشگاه های آنلاین به فرآیند آزمون از جمله Eijkman موسسه در جاکارتا دانشگاه اندونزی و یک آزمایشگاه در Airlangga دانشگاه در این کشور را که دومین شهر سورابایا.

آزمون در بالی خواهد بود در حال حاضر فرستاده شده به سورابایا است که بسیار نزدیک از نظر جغرافیایی به تعطیلات جزیره است. هجده نفر در حال حاضر در بالی بیمارستان و تحت نظارت – 11 خارجی و هفت محلی.

رسمی دولت آمار وزارت بهداشت, سایت دولت فقط 1255 نفر آزمایش شده اند تا کنون یک تعداد نسبت به جمعیت کشور نزدیک به 270 میلیون نفر و در مقایسه با کشورهای همسایه از جمله مالزی و استرالیا و سنگاپور.

اخبار سایت Kompas.com گزارش کشور دستور داده بود 500,000 coronavirus کیت های آزمایش از چین در مارس 10, اما تحویل کیت برگزار شده بود توسط وزارت بهداشت مقررات.

رئیس جمهور Joko Widodo بازدید ملی تامین انبار برنج در شمال جاکارتا که در آن 1.6 میلیون تن برنج ذخیره شده به عنوان وحشت خرید را افزایش می دهد در سراسر کشور و محدودیت های جدید معرفی شده در چه خریداران می توانید خرید.

استرالیا سریع مواد غذایی می تواند غول محوری به درایو از طریق و ارائه خدمات تنها با توجه به گسترده نگرانی های سلامت و رشد تردید در میان مصرف کنندگان به بازدید از فضاهای عمومی از جمله اتاق ناهار خوری.

Hungry Jack's, McDonald's and KFC may close dining rooms across the country, but keep drive-thrus open.

گرسنه جک های مک دونالد و KFC ممکن است نزدیک اتاق ناهار خوری در سراسر کشور, اما نگه داشتن درایو-thrus باز است.اعتبار:سازمان

“واقعیت این است که وجود دارد بالقوه برای خاموش شدن ناگهانی بلکه بالقوه در بازار است. ما بسیار خوش شانس است که ما باید درایو-thrus و تحویل کانال” گرسنه جک مدیر عامل کریس سبز گفت: صبح سیدنی هرالد و سن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

مسافران کشتی کروز شده اند مجاز به پیاده در درون و پرواز خانه با وجود 30 روز توقیف کشتی, ورود به استرالیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نقره روح لنگر انداخت در بندر داروین در چهارشنبه داشتن دکمه سمت چپ آخرین آن پورت در Langkaui در مالزی در 8 مارس.

The Silver Spirit has docked in Darwin.

نقره روح است لنگر انداخت در درون.

این گردشگران داخلی که پروازهای شبانه روزی در خانه تنها نیاز به خود منزوی به مدت چهار روز به خاطر آنها شده اند در دریا به مدت 10 روز در حال حاضر.

“نقره روح خواهد شد بنابراین باید چهار روز باقی مانده از آن دوره قرنطینه” یک سخنگوی استرالیا مرز زور گفت.

“هنگامی که لنگر انداخت مسافران در هیئت مدیره نقره روح اجازه خواهد داشت برای رفتن مستقیم از کشتی خود را رزرو داخلی و یا بین المللی پرواز.

“ابتلا به مسافران یک پرواز داخلی به یکی دیگر از استرالیا مقصد مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی خود را در هتل و یا خانه تا پایان دوره قرنطینه که پس از اتمام در نیمه شب 22 ماه مارس است.”

همه مسافران دیگر فرود در استرالیا از خارج از کشور نیاز به جداسازی برای 14 روز به حداقل رساندن خطر گسترش coronavirus.

کروز اجرا شده توسط Silversea است معاف از دولت استرالیا را 30 روز توقیف کشتی کروز واردان به دلیل آن در حال حاضر سمت چپ آخرین آن پورت زمانی که اعلام شده.

این بنیاد برومند گفت: بقیه مسافران به سمت چپ در هیئت مدیره نیاز به دیدن از دوره قرنطینه در نقره روح.

“مسافران ممکن است در ادامه به ترک نقره روح در هر زمان اگر آنها کتاب یک پرواز خروج.

“این بنیاد برومند است که با همکاری نزدیک با کشتی اپراتور در این زمینه است.”

یک ایمیل فرستاده شده به مشتریان در چهار شنبه شب گفت که تحویل و انتخاب یو پی اس خواهد شد و دیگر نیاز به یک امضا.

“مانند کسب و کارهای دیگر ما در حال درخواست از اعضای تیم ما برای حفظ استانداردهای بالای بهداشتی و پاکیزگی.

“هنگامی که شما در یکی از ادارات پست لطفا سعی کنید به نگه داشتن اجتماعی فاصله هر جا که امکان پذیر است و اگر شما احساس ناخوشی نیست ما مراجعه کنید فروشگاه” ایمیل به عنوان خوانده شده.

Australia Post deliveries will no longer require a signature.

استرالیا پست تحویل خواهد شد و دیگر نیاز به یک امضا.اعتبار:جاستین McManus

“به حداقل رساندن خطرات برای همه, همه بسته – می شود آن را در اداره پست یا در یک محل اقامت – دیگر نمی خواهد نیاز به یک امضا برای تحویل و یا مجموعه است. تیم ما ادامه خواهد داد به ثبت نام و تحویل ما دستگاه دستی.”

این شرکت نشان می دهد مردم استفاده 24/7 قالبهای بسته برای کمک به جلوگیری از تماس انسان و اذعان به مشکلات جاری در شرایط بین المللی تحویل تدارکات.

63 ساله شمال لیسمر مرد بازداشت شده است پس از اتهام هل دادن چرخ دستی به زنان قبل از حمله یک زن عضو هیات مدیر فروشگاه و یک گارد امنیتی.

روز سه شنبه بعد از ظهر, پلیس می گویند این مرد شد آشفته در Coles در لیسمر مربع مرکز خرید زمانی که او قادر به پیدا کردن آیتم های او می خواست.

پس از این پلیس ادعا او تحت فشار قرار دادند واگن برقی خود را به زنان ضربه زدن به زمین پانچ 45 ساله کارگر در صورت و قفسه سینه و سپس مورد ضرب و شتم مدیر فروشگاه و گارد امنیتی قبل از اینکه خارج از فروشگاه.

این عضو هیات پایدار کبودی و تورم به سمت چپ فک کبودی و تورم به سمت چپ ساعد یک پارگی کوچک به سمت چپ ساعد و سفتی به گردن کبودی به او قفسه سینه است اما کمک های پزشکی.

دو نفره زنان چپ فروشگاه بدون ترک جزئیات خود را و آن را ناشناخته اگر آنها مجروح شدند.

ده روز پیش در یک نامربوط حادثه دو زن سالخورده 23 و 60 بودند به اتهام affray بیش ادعایی مبارزه در Chullora, Woolworths فروشگاه در صبح روز شنبه برانگیخته شده توسط یک آشکار اختلاف بیش از کاغذ توالت.

با وجود آخرین دولت فدرال توصیه نمی از جمله دانشگاه گریفیث دانشگاه به حالت تعلیق در تمام کلاس ها با بیش از 100 ثبت نام دانش آموزان است.

در بیانیه این دانشگاه گفت: احتیاط خواهد اثر را از روز شنبه در سراسر آن در جنوب شرق کوئینزلند دانشگاه.

“گریفیث دانشگاه است که با در نظر گرفتن COVID-19 همه گیر به طور جدی و تمرکز اولیه ما این است که سلامت و تندرستی ما دانش آموزان و کارکنان” گریفیث گفت.

“دانشگاه در حال انتقال این [تاثیر] کلاس های از راه دور/آموزش آنلاین در هر کجا که ممکن است.

“که در آن این است که ممکن است ما را از برقراری ارتباط با این دانش آموزان به طور مستقیم. در حال حاضر کتابخانه های مواد غذایی, رسانه ها و کودک-careservices باز باقی می ماند در دانشگاه های ما.”

وحشت خرید در داروخانه ها و سوپر مارکت ها را برانگیخته تماس برای دولت به کشف راه هایی برای محدود کردن توانایی مردم برای فروش اقلام ضروری بیش از حد در قیمت های متورم.

People have again been urged not to panic buy.

مردم باید دوباره خواست به وحشت خرید.اعتبار:Fairfax Media

عجله در سوپر مارکت ها به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رهبری برتر Gladys Berejiklian دوباره به اصرار مردم برای خرید تنها چیزی که آنها نیاز به دلیل وجود “است به اندازه کافی برای رفتن به اطراف”.

NSW Labor معاون رهبر یاسمین Catley گفت: قوانین سخت تر از دو سال پیش برای جلوگیری حاضر قیمت سنگ آهن در بازار بلیط اما وجود دارد نه قدرت برای جلوگیری از همان اتفاق می افتد برای کالاهای اساسی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو