Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 خوشه ظهور در ملبورن meatworks; AFL امید در ماه ژوئن راه اندازی مجدد

مینیاپولیس: رشد COVID-19 همه گیر می تواند تا دو سال با پتانسیل موج دوم در شمال پاییز با توجه به مشهور دانشگاه مینه سوتا اپیدمیولوژی مایکل Osterholm و یک تیم از محققان.

مسیر دقیق این بیماری را نامشخص است اما با هیچ واکسن و جهانی جمعیت که تا به حال هیچ ایمنی جدید coronavirus COVID-19 می تواند به دنبال الگوهای قبلی دیده می شود در بیماری های همه گیر.

A man gets tested for COVD-19 in a drive-through setting in Minneapolis, Minnesota.

یک آزمایش برای COVD-19 در یک درایو-از طریق تنظیمات در مینیاپولیس, مینه سوتا. اعتبار:استار تریبیون/AP

که بدان معنی است که دولت را باید به طور مستمر خود را تنظیم کنید همه گیر پاسخ به امواج از عفونت است که می تواند دارای چندین قله و نه از یک دوره متمایز از بیماری است که می سوزد در یک ماده از ماه.

“ما در حال یادگیری چگونه به مرگ با این ویروس و ما باید به یاد بگیرند که چگونه با آن زندگی می کنند” گفت: Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه ها و عفونت های مکرر بیماری کارشناس مهمان در ملی کابل ،

دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی پزشک گفت: در این هفته او فکر پاییز موج جدید موارد بود “اجتناب ناپذیر”.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard, NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار و NSW سلامت آسیب شناسی بالینی میکروبیولوژیست دکتر کاترین پیتمن با یک به روز رسانی در COVID-19

بررسی هشت جهانی آنفلوانزا بیماری های همه گیر بیش از صدها سال محققان اشاره کرد که سه بیماری های همه گیر از سال 1918 بوده است که با یک موج اولیه از موارد در بهار و پس از یک بزرگتر و گسترده تر موج در پاییز.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

سریع تر تست کیت که می تواند بازگشت COVID-19 نتایج در یک ساعت در دسترس هستند در NSW خواهد شد نورد از این منطقه به مناطق NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت.

“آن را همه تا یک ساعت یا چند ساعت برای دریافت نتایج است که فوق العاده است و به معنی ما می تواند به ردیابی [مخاطبین سریع تر]” آقای Hazzard گفت.

او گفت: بیشتر از کیت ارائه خواهد شد به مکان هایی مانند Broken Hill تمورته و Wagga Wagga که در آن کمتر پروازهای تر ساخته اند آن را دشوار است برای گرفتن آزمایش به آزمایشگاه به سرعت.

NSW سلامت آسیب شناسی بالینی میکروبیولوژیست کاترین پیتمن گفت جدید تست کیت ها ما محصول اما NSW است “امن عرضه”.

Dr پیتمن وجود دارد گفت: 47 دستگاه است که می تواند روند کارتریج مورد استفاده در کیت و آنها که قرار است در سراسر کشور.

او گفت جدید تست کیت نیز می تواند مفید باشد در صورت شیوع بیماری در مکان هایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات و زندانها.

تست های دیگر می تواند 72 ساعت یا بیشتر آقای Hazzard گفت.

NSW مقامات بهداشتی باید شناسایی مسائل ممکن است با فرآیندهای کنترل عفونت در Newmarch مرکز مراقبت از سالمندان است که مرتبط با 61 مورد و 13 مرگ و میر.

دو کارشناس کنترل عفونت پرستاران اعزام شده بودند به این مرکز در Cadden در سیدنی غرب این هفته به گزارش و کمک به بهبود شیوه های کنترل عفونت در خانه سالمندان که در آن دو اضافی کارکنان تایید شد به عنوان داشتن COVID-19 امروز صبح.

Anglicare Newmarch House in Caddens.

Anglicare Newmarch خانه در Caddens.اعتبار:Edwina ترشی

“شده اند وجود دارد برخی از عناصر که در آن مطابق برنامه عمل رخ داده است نیست” NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: در روز شنبه.

“ما به دنبال در ثانویه موارد دیده ایم انتقال است که به نظر می رسد مانند نقض از کنترل عفونت به ویژه در میان کارکنان است.”

Dr شعار گفت: کنترل عفونت کارشناسان در حال کار با ارائه دهندگان و کارکنان در این مرکز به اطمینان حاصل شود که پروسه سخت در اطراف تجهیزات حفاظت فردی و سایر موارد مورد نیاز هستند که رعایت به طور مداوم.

او گفت: مقامات بهداشتی نیز در حال بررسی این احتمال که آخرین اعضای هیات تشخیص داده می شود ممکن است به دست آورد و عفونت خارج از مرکز.

13th مرگ مرتبط به خوشه تایید شد در روز پنج شنبه. اولین مورد تشخیص داده شد آوریل 11.

تعدادی از چالش های ارائه شده در هنگام برخورد با خوشه در مراقبت از سالمندان امکانات از جمله این واقعیت است که بیماران مسن هستند و گاهی اوقات قادر به شناسایی علائم از قبیل خستگی به مرتبط بودن این بیماری Dr شعار گفت.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: دولت به ادامه کار با دولت فدرال و تسهیلات به مدیریت شیوع.

او گفت که او ساخته شده خود را “نمایش در [وقوع] بسیار روشن به Anglicare” ارائه دهنده تسهیلات.

G’day همه! این Roy Ward اینجا و من فرمان وبلاگ باقی مانده از امروز و این شب را به عنوان ما همچنان به دیدن اخبار بیشتر پدیدار شود.

آن را بزرگ برای دیدن AFL و NRL گام برداشتن به سوی بازگشت اما من باید اعتراف من حتی بیشتر از جان گذشته برای دیدن ورزش در جامعه خود باز گشت هر چند که آیا من هفتگی بسکتبال بازی است در هر زمان به زودی به نظر می رسد در شک و تردید.

من به جلو نگاه به ساعت به آمده لطفا احساس رایگان برای ترک یک نظر در وبلاگ و یا من شلیک یک صدای جیر جیر در @rpjward

لذت بردن از!

با تشکر از شما برای زیر ما زنده و رایگان پوشش همه گیر. Roy Ward خواهد راس پوشش ما برای باقی مانده از روز و به ارمغان خواهد آورد شما اخبار بیشتر از NSW که در آن سریع تست کیت که می تواند بازگشت COVID-19 نتایج در یک ساعت در حال نورد.

در اینجا نگاهی به پیشرفت های عمده ای از آن روز تا کنون:

  • یک coronavirus خوشه کشف شده است در ملبورن برای پردازش گوشت گیاه, در میان هشدارهای ویکتوریا پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر باقی می ماند “بسیار شکننده”.
  • هفت مورد جدید تایید شده اند در سراسر ویکتوریا آوردن مجموع به 1371. پنج مورد جدید گزارش شده در NSW در حالی که تاسمانی است و هیچ مورد جدید. کشور مرگ و میر می ایستد در 93.
  • AFL باشگاه کارفرمایان گفته شد در یک گوشی نو Gillon McLachlan امروز صبح که قرنطینه hub مدل تایید شده توسط هر یک از دولت رئیس بهداشت افسران.
  • مقامات در حال برگزاری نفس خود را به عنوان Queenslanders سرمایه گذاری در خارج برای اولین بار پس از سال زندگی در یک نیمه مستند. غیر ضروری در سفر مجاز است اما هنوز هم وجود دارد محدودیت.
  • مقامات در حال انجام همان در NSW که در آن دو بزرگسالان در حال حاضر مجاز به مراجعه به خانه دیگری.
  • و در سراسر جهان: ما تنظیم کننده اجازه داده اند اضطراری استفاده از داروی آزمایشی remdesivir که به نظر می رسد برای کمک به برخی از coronavirus بیماران سریعتر بهبود می یابند. سازمان جهانی بهداشت می گوید که می خواهد به کار با دولت ها به تدریج رزومه عادی مسافرت هواییو سوئیس است که اجازه می دهد کودکان به آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را در آنچه که خواهد شد یک آزمایش مورد برای بقیه جهان است.

اگر شما می خواهم برای حمایت از ما گزارش را به عنوان یک مشترک, شما می توانید گزینه های برای اشتراک در اینجا.

AFL باشگاه مدیران و روسای جمهور به پایان رسید تلفن خود را قلاب تا با رئیس لیگ Gillon McLachlan جایی که آنها در جریان پتانسیل گزینه های در دسترس از سرگیری بازی.

صبح امروز جلسه تعیین شد تا پس از ملی کابینه تصویب یک مجموعه ای از دستورالعمل ها برای جامعه و ورزش حرفه ای است که پیش بینی سه مرحله روش به بازگشت به رقابت.

از همه مهمتر باشگاه کارفرمایان گفته شد که AFL را قرنطینه hub مدل بود تصویب هر یک از دولت رئیس بهداشت افسران.

Gillon McLachlan briefed AFL club bosses in a phone hook-up this morning.

Gillon McLachlan جریان AFL باشگاه کارفرمایان در یک گوشی قلاب-تا امروز صبح.اعتبار:گتی ایماژ

اما فوتبال ما نویسنده پیتر Ryan گزارش می دهد که باشگاه گفته شد AFL نمی خواهد اجازه می دهد باشگاه ها برای آموزش در گروه 10 تا هر یک از پنج دولت با باشگاه ها در دولت خود توافق کردند که برای کاهش محدودیت های, ورزش, در خط با دستورالعمل کشوری روز جمعه منتشر خواهد شد.

باشگاه را پس از آموزش در گروه 10 تا ملی کابینه و دولت مورد تایید بیشتر کاهش محدودیت – وابسته به گسترش coronavirus – که اجازه می دهد تیم به آموزش به عنوان یک گروه قبل از رفتن به بازی.

گوشی قلاب-تا McLachlan پیشنهاد تیم ممکن است تنها نیاز به دو هفته از رقابتی آموزش اگر آنها تا به حال تجربه چند هفته آموزش در گروه 10 قبل از بازی دور اگر چه AFL تأکید آنها صحبت نکرده بود به مربیان یا مطبوع پرسنل که در مورد چشم انداز.

باشگاه گفته شد AFL ترجیح یک مدل است که می بینید تیم های پرواز و پرواز کردن دولت به بازی بازی اما این حرکت وابسته به غرب استرالیا و جنوب استرالیا کاستن از مرز محدودیت های آنها در محل است.

کوئینزلند در حال حاضر با توجه به AFL موافقت های اولیه برای تیم به پرواز در داخل و خارج به بازی بازی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال سختگیرانه قرنطینه پروتکل در تصمیم گیری سازگار با اجازه به NRL.

اگر تیم را به پرواز در داخل و خارج از دولت آنها هنوز هم ممکن است اقامت در قرنطینه هاب – و یا به عنوان McLachlan تلاش برای تعریف دوباره آنها را در روز شنبه بر Fox Footy با عملکرد بالا روستاها – برای یک زمان کوتاه و بازی چند بازی در برابر همه باشگاه ها در دولت در یک زمان و در یک جاده طولانی سفر.

بیشتر بخوانید از پیتر Ryan اینجا هستید:: حرکت های ایجاد شده برای AFL شروع فصل پس از شنبه, جلسه توجیهی

سازمان جهانی بهداشت می گوید که می خواهد به کار با دولت ها به تدریج رزومه عادی مسافرت هوایی.

سازمان کمیته مشورتی بین المللی کارشناسان پزشکی برگزار می شود مذاکرات این هفته و از او خواسته که به توسعه استراتژی برای سفر هوایی و تجزیه و تحلیل اقدامات ایمنی از جمله سلامت و غربالگری و جداسازی و قرنطينه.

“این مشکل به دلیل آن است که یک سوال از اعتماد بین کشورهای عضو آن است که یک سوال از سفر ایمن” اذعان کرد دیدیه Houssin فرانسوی سلامت کارشناس سیاست که سر مشاوره بدن.

Virgin planes grounded at Melbourne airport.

باکره هواپیما ریشه در فرودگاه ملبورن.اعتبار:Chris هاپکینز

NSW را coronavirus شمارش رشد کرده است به 3031 پس از ثبت پنج مورد جدید بیش از 24 ساعت گذشته.

دولت وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: موارد جدید آمد از 8809 آزمون دوم بالاترین نرخ از تست ثبت شده در سراسر NSW پس از شیوع COVID-19 بحران است.

در میان پنج مورد جدید دو محلی هستند-به دست آورد موارد از یک منبع شناخته شده در دو از یک منبع ناشناخته و هنوز تحت بررسی است.

به تاریخ 2300 نفر در NSW بهبود به نمایندگی از 76 درصد میزان بهبودی.

از کسانی که نمی بهبود 109 در حال درمان با NSW سلامت از جمله 14 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه با 12 از این افراد نیاز به هواکش.

با AAP

امروز کارتون می آید حسن نیت ارائه میدهد از اندرو Dyson:

Cartoon.

کارتون.اعتبار:Dyson

شما می توانید بیشتر از اندرو کارتون COVID-19 همه گیر در اینجا.

این ممکن است انگیزه شما نیاز به امروز به خارج به عنوان ابر شروع به پاک کردن.

هر روز صبح علی Kirkpatrick, تماس, میز جلو در 5.30 بعد از ظهر به همراهی به استخر عرشه غربی, هتل, جایی که او تحت مجبور 14 روز در قرنطینه.

پلیس باز کردن بریزبن درب اتاق هتل با تک ورودی کلیدی قبل از گرفتن او را در آسانسور.

Ms حقیقت که بازگشت از ما تنفس در یک lungful از هوای تازه و شروع به در حال اجرا از 65 متر به عقب و جلو در حالی که سه افسر نگهبانی.

Ali Kirkpatrick is guarded by police as she runs on the pool deck level of a hotel.

علی حقیقت است که توسط پلیس محافظت به عنوان او اجرا می شود در استخر عرشه سطح یک هتل.

سپس او در زمان است.

“من برای اجرای یک ساعت و پس از آن من صرف 24 ساعت آینده در اتاق من” او گفت:.

“من بسیار سپاسگزار برای پلیس کوئینزلند برای شناخت من نیازهای روانی از تمایل برخی از هوای تازه.

این دونده ماراتن گفت که اجازه بیرون رفتن و اجرا ساخته شده بود “تفاوت بزرگ”.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de