Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 نفر در سراسر جهان تصویب 3.3 میلیون

حدود 12 درصد از نیویورک داده شده آنتی بادی آزمایش آزمایش مثبت یک علامت آنها به احتمال زیاد در حال حاضر coronavirus.

این نظرسنجی از 15000 نفر را نشان داد که 12.3 درصد از نیویورک آزمایش مثبت است. این نرخ با اندکی کاهش از 13.9 درصد که تست مثبت زمانی که نمونه بود فقط حدود 3000 نفر است. در شهر نیویورک حدود 20 درصد تست مثبت است.

نتایج منتشر شده توسط نیویورک فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که 7 میلیون ماسک توزیع خواهد شد به خانه های سالمندان زندگی مردم در مسکن و همچنین کاهش درآمد جوامع در شهر نیویورک است.

“وجود دارد حدود 9 میلیون نفر در شهر نیویورک در مجموع 7 میلیون ماسک را به وضوح تفاوت بزرگ” او گفت:.

نیویورک در مستند حداقل تا اواسط ماه مه و همه باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. نیویورک شده است و این بدترین ضربه امور خارجه ایالات متحده از این بیماری همه گیر; بیشتر 299 نفر در سراسر کشور در مارس 1 – افزایش اندکی در 289 ثبت نام از روز قبل.

Wodonga شهردار خواستار کاهش ویکتوریا coronavirus محدودیت به قوانین تنظیم شده برای استراحت در آن دو شهر آلبری در سراسر NSW مرز.

این می آید به عنوان یک اکثریت منطقه ای ویکتوریا شهرداران می گویند که آنها در حمایت از این پیشنهاد توسط دولت رئیس بهداشت و درمان مامور به صبر کنید تا زمانی که یک بررسی از وضعیت اضطراری در آوریل 11.

Wodonga شهردار آنا Speedie گفت که او نگران بود که کسب و کار در شمال شرق ویکتوریا شهرستان خواهد از دست دادن مشتریان به آلبری که در آن اجتماعی-دورى قوانین شد و آرام از جمعه.

“من نظر شخصی است و ما نیاز به دیدن برخی از کاهش تا [محدودیت],” او گفت:.

Wodonga mayor Anna Speedie wants restriction lifted.

Wodonga شهردار آنا Speedie می خواهد محدودیت برداشته.اعتبار:Simon Dallinger

یکی coronavirus مورد ثبت شده در میان ساکنان Wodonga پس از شروع شیوع و هیچ مورد جدید تایید شده اند وجود دارد از مارس 28, وزارت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

شده اند وجود دارد 217 موارد COVID-19 در منطقه ای ویکتوریا از مجموع 1371 موارد در دولت است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

نویسنده انگلیسی J. K Rowling اعلام کرده است £1 میلیون ($1.9 میلیون دلار) کمک مالی به سازمان های خیریه است که حمایت از بی خانمان ها و قربانیان خشونت خانگی است.

پلیس لندن گفت: در ماه گذشته که گزارش خشونت خانگی به حال افزایش 24 درصد از این کشور دستور داده شد به مستند برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

JK Rowling.

جی کی رولینگ.اعتبار:ایسنا

نگرانی هایی است که کسانی که در روابط سوء استفاده رنج می برند در طول اقامت در خانه سفارشات نیز متحمل شده اند در ایالات متحده با نیویورک فرماندار اندرو کومو گزارش 30 درصد سنبله در گزارش از سوء استفاده در سراسر کشور.

رولینگ ساخته شده و اهدا در افتخار نبرد نهایی در بهترین فروش سری هری پاتر است.

“امروز 22 سالگرد نبرد هاگوارتز اما من قصد دارم به صداقت و می گویند که این احساس نامناسب به بحث در مورد داستانی مرگ و میر امروز” رولینگ گفت در توییتر.

“بیش از حد بسیاری از مردم در حال از دست دادن عزیزان در دنیای واقعی است.

“مثل همیشه در یک بحران از این نوع فقیرترین و آسیب پذیرترین هستند سخت ترین ضربه.

“پس به افتخار نبرد هاگوارتز من ساخت یک کمک مالی از £1 میلیون که نیمی از آن را به https://crisis.org.uk که در حال کمک به بی خانمان ها در طول همه گیر و نیمی از آن را به https://refuge.org.uk زیرا ما می دانیم که استفاده داخلی است و متاسفانه شدیدا افزایش طول مستند.”

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اکثر استرالیایی ها می گویند که آنها از حمایت دولت فدرال coronavirus تماس با ردیابی برنامه اما تنها 16 درصد آن را دریافت ترک نخست وزیر اسکات موریسون کمتر از نیمه راه به 40 درصد جذب هدف است.

یک نظرسنجی از 2000 استرالیایی انجام شده توسط Ipsos یافت 54 درصد تا حدودی پشتیبانی یا حمایت از برنامه و 37 درصد به شدت مخالف و یا تا حدودی مخالف آن است.

مردان با احتمال بیشتری به حمایت از این برنامه از زنان که بودند کسانی که در بالا درآمد خانواده ها و کسانی که ازدواج کرده بودند. کمی وجود دارد تفاوت در میزان پشتیبانی بیش از گروه های سنی دولت و یا بین شهری و مناطق روستایی است.

Deputy Chief Medical Officer Professor Paul Kelly poses with the COVIDSafe app downloaded to his mobile phone.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی شمار با COVIDSafe برنامه دانلود شده را به تلفن همراه خود را.اعتبار:Alex Ellinghausen

از سال 1845 پاسخ دهندگان به نظرسنجی با گوشی های هوشمند و 45 درصد گفت: آنها تا حدودی به احتمال زیاد یا بسیار زیاد برای دانلود نرم افزار. چهار پنج نفر که گفته بودند بعید است برای دانلود برنامه یا نمی دانم اگر آنها خواهد گفت که آنها تا به حال نگرانی های حریم خصوصی در مورد آن.

دولت منادی قوی اولیه جذب با وزیر بهداشت گرگ شکار گفتن 1 میلیون نفر از مردم که دانلود کرده این برنامه بر روی آن برای اولین بار در دسترس شب بیش از حد انتظارات.

اما پس از دریافت روزانه باید به طور پیوسته کاهش به پایین فقط 140,000 در روز جمعه. این تعداد به 4 میلیون در روز شنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل

بوریس جانسون و نامزد کری Symonds باید مفتخر دو پزشک که تحت درمان با نخست وزیر بریتانیا در طول جنگ خود را با کروناویروس ماه گذشته در نامگذاری خود ،

Symonds نشان داد نام اولین فرزند او بود Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون در یک Instagram post.

Carrie Symonds, the fiancée of UK Prime Minister Boris Johnson, holds their first son Wilfred Lawrie Nicholas Johnson.

کری Symonds این نامزد از انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون, دارای اولین پسر Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون.اعتبار:Instagram/@apples_symonds

“Wilfred پس از بوریس’ پدربزرگ Lawrie پس از پدربزرگم نیکلاس پس از Dr Nick قیمت و دکتر نیک هارت – دو پزشک که ذخیره بوریس’ زندگی در ماه گذشته” 32 ساله نوشت.

“با تشکر از شما, بنابراین به باور نکردنی بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان تیم در UCLH که پس از نگاه ما به خوبی.

“من نمی تواند شادتر. قلب من پر است.”

Wilfred است Johnson ششم کودک شناخته شده است; نخست وزیر حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از کودکان او را پدر.

55 سال انتظار برای ازدواج با Symonds بعد از این سال در چه خواهد بود او ازدواج سوم.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 242,000. وجود دارد بیش از 3.3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در سال 93 و با وجود 6781 موارد تایید شده.

شما می توانید تمام آخرین آمار و ارقام برای coronavirus موارد و مرگ و میر در سراسر جهان با استفاده از ابزار تعاملی.

ما COVID-19 مرکز داده ها در اینجا.

صبح بخیر و خوش آمدید به امروز coronavirus وبلاگ در سرد ملبورن صبح. من کریگ و من را در وبلاگ نویسی صندلی تا موقع ناهار.

People walk around Albert Park Lake as storm clouds hover over the city skyline in Melbourne yesterday.

مردم راه رفتن در اطراف آلبرت پارک دریاچه به عنوان طوفان ابرها شناور بیش از خط افق شهر در ملبورن در روز گذشته ، اعتبار:AAP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de