Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 نفر در سراسر جهان تصویب 3.3 میلیون بوریس جانسون نام پسر پس از ICU پزشکان

ساکن یکی دیگر از Anglicare Newmarch خانه در سیدنی غرب مرده است و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

مقیم در بیمارستان درگذشت در شنبه Anglicare سیدنی در بیانیه ای گفت.

ساکن مرگ به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر مرتبط با مرکز مراقبت از سالمندان به 14 و مرگ و میر در سراسر کشور به 94.

کار رهبر Anthony Albanese به نام برای Morrison دولت به ترک مسئولیت از زمانی که به بازگشایی مدارس به کشورها و مناطق.

تماس می آید پس از یکشنبه سن نشان داد تقریبا نیمی از استرالیا به دانش آموزان خود را در نتایج آموزشی آسیب دیده اگر موجود از راه دور آموزش ترتیبات ادامه طولانی مدت با توجه به یک گروه متخصص تشکیل شده توسط استرالیا دانشمند ارشد.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: وجود یک پتانسیل برای آموزش و پرورش فرزندان به آسیب تمدید آنلاین یادگیری و هشدار داد که “خواهد بود که آسیب پذیر و فقیر از راه دور و بومی دانش آموزانی که بیشتر رنج می برند.”

آقای Albanese گفت: دولت فدرال مورد نیاز برای ترک این موضوع به کشورها و مناطق که در اجرای مدارس.

Opposition Leader Anthony Albanese

رهبر مخالفان Anthony Albaneseاعتبار:Alex Ellinghausen

“نگرانی من در اینجا این است که نخست وزیر یک روز است گفت: آن را به کشورها و مناطق و روز بعد ارائه مشاوره و پیشنهادات خود را که بر خلاف توصیه متحده و سرزمین” کار رهبر گفت, اخبار آسمان در صبح روز یکشنبه.

“من فکر می کنم آنچه پدر و مادر می خواهند و آنچه را که آنها به من بگویید که آنها می خواهند وضوح. آنها می خواهند روشن مشاوره در مورد زمانی که مدارس را به طوری که آنها می توانید برنامه های خود را زندگی می کند.

“من فکر می کنم ما باید گوش دادن به توصیه های پزشکی, من فکر نمی کنم آنچه که ما باید انجام دهید این است که رهبران سیاسی ارائه مشاوره های مختلف روز متفاوت است.

“من فکر می کنم آنچه که می کند این است که ایجاد سردرگمی آن را می سازد آن را غیر ممکن است برای پدر و مادر به طرح نظر خود کار الگوها.”

ویکتوریا فاضلاب را به نظر می رسد مجموعه ای برای نظارت برای COVID-19 شیوع بیماری برای سال پس از زمان همه گیر با دولت پساب بالقوه سیستم هشدار دهنده برای شیوع بیماری های جدید.

Illustration Matt Golding

تصویر مت گولدینگاعتبار:سن

دانشمندان از ملبورن آب شده اند بی سر و صدا در نظر گرفتن نمونه از فاضلاب از اطراف شهر برای هفته ها و کار بر روی یک تست تشخیصی برای ویروس.

آنها امیدوارند که این منجر خواهد شد به سیستم هشدار زودهنگام که حواس شیوع قبل از آن نشان می دهد تا در تست بالینی.

تیم پروژه معتقد است که این می تواند فقط هفته دور از یک روش قابل اعتماد برای تشخیص COVID-19 در فاضلاب با خارج از کشور تجربه نشان می دهد نظارت از فضولات انسانی می تواند یک سلاح قدرتمند در مقامات بهداشت عمومی’ زره در برابر ویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل.

کار رهبر Anthony Albanese حمایت کرده است که موریسون دولت خواستار مستقل جهانی تحقیق در ریشه های کروناویروس خواستار آن را “کاملا عادی”.

تماس توسط دولت استرالیا دریافت کرده است یک سری از سخت سرزنش از دولت چین اما نخست وزیر اسکات موریسون گفت و ادامه خواهد داد تا با فشار.

“من توجه دولت را به عنوان کاملا عادی و فقط به عنوان یک ماده البته من انتظار می رود که رخ دهد” آقای Albanese گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه صبح.

“آنچه در استرالیا نیاز به انجام است برای ایستادن به ما و منافع ملی ما با متحدان ایالات متحده, اما ما دوستان با چین و کشورهای دیگر در منطقه ما است.

“استرالیا هر چند نمی توانید اجازه می دهد کسانی که روابط اقتصادی است که بسیار مهم است برای ما برای متوقف کردن ما در حال آماده به می گویند چه باید گفت.

“ما نیاز به دانستن آنچه که ریشه بودند نه به عنوان یک دانشگاهی, ورزش, اما به طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

در صورتی که شما آن را از دست رفته: نخست وزیر بوریس جانسون به نام پسر تازه متولد شده Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون.

این ‘Wilfred” و “لوری’ بخش هایی از این نام گرفته شده از بریتانیا و نامزد کری Symonds را پدربزرگ اگر چه ‘نیکلاس’ ادای احترام به دو بخش مراقبت های پزشکان که ذخیره نخست وزیر زندگی در ماه گذشته هنگامی که او در مبارزه با کروناویروس.

کانال نه کامل داستان:

اره منبت کاری اره مویی بر اساس 2019 ملبورن, نقشه, نقشه نشان داده شده از این شهر و احاطه شده است یک موفقیت بزرگ. با پازل با بهره گیری از یک تجدید حیات در این لحظه به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آن به نظر می رسد آن را نمی تواند آزاد شده اند و در یک زمان بهتر است.

تولید کننده ملیندا کلارک گفت که او به فروش می رسد “40 فوت کانتینر” به ارزش 1000 قطعه پازل. در اینجا است که داستان کامل.

2019 ملبورن نقشه تصریح نسخه از محبوب نشان داده شده در نقشه کشیده شده در اوایل 1990s و ساخته شده است با تشکر از crowdfunding. خبرنگار کارولین روزنامه نوشت: در مورد برنامه ریزی برای نسخه جدید چند سال پیش. دفعات بازدید: داستان کامل.

شده است وجود دارد ثابت کاهش در تعداد ویکتوریایی که در بیمارستان به علت COVID-19 در طول سه هفته گذشته.

در روز شنبه وجود دارد 12 نفر در بیمارستان برای coronavirus ایالت و از آن هفت بودند و در بخش مراقبت های ویژه. (اینها دیروز numbers – این برگه به روز خواهد شد بعد از امروز).

این نمودار نشان می دهد که چگونه تعداد زیادی از مردم در بیمارستان طول زمان تغییر کرده است:

در سراسر کشور وجود دارد که 79 نفر در بیمارستان به دلیل عفونت کروناویروس و از کسانی که در 28 می در بخش مراقبت های ویژه.

تقاضا برای مواد غذایی اضطراری افزایش یافته است به سطح رکورد با توجه به این ملت بزرگترین ارائه دهنده با کارگران موقت و دانشجویان بین المللی در ناامید ترین نیاز دارید.

Foodbank استرالیا اجرایی Brianna کیسی که سازمان توزیع مواد غذایی به 2400 موسسات خیریه و 2000 مدارس – گفت: تقاضا برای مواد غذایی تا به حال از طریق پشت بام رفته از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد بی سابقه ای افزایش تقاضا برای مواد غذایی تسکین” Ms کیسی گفت.

“آن است که مقابله با. مردم را به مانند یک شوک اقتصادی … آنها واقعا تلاش در لحظه و به دنبال ابتدایی ترین نیازهای انسانی, مواد غذایی و مواد غذایی است.”

Amit Thapa (right), founder of the Friends of Nepal Association, gives a helping hand.

Amit تاپا (راست) بنیانگذار دوستان نپال انجمن به کمک به دست.

Amit تاپا از دوستان از نپال ارتباط گفت: سازمان تا به حال ارائه مواد غذایی به بیش از 1000 نپال دانش آموزان در استرالیا از جمله 300 مانع از منابع Foodbank. کسانی که مانع شدند صدر با پنج کیلوگرم برنج و خوراک یک فرد تا یک ماه.

“مردم ما استفاده نمی شود به دنبال کمک شبیه به این وجود دارد که ننگ متصل به آن” آقای تاپا گفت. “آنها در بر داشت خود را در یک موقعیت مخاطره آمیز. ما نمی خواهیم هر کسی که به گرسنه است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

در اینجا صفحه اول امروز یکشنبه سن:

بالا coronavirus-اخبار مرتبط هستند:

کارگری به نام برای مهاجرت استرالیا برنامه ای برای نگهداری و محدود در پی بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: استرالیا کارگران باید “عادلانه بروید و برای اولین بار در مشاغل” در نظر است که به صورت مشترک با برخی از ائتلاف نمایندگان مجلس است. دفعات بازدید: داستان کامل.

تقریبا نیمی از استرالیا به دانش آموزان خود را در نتایج آموزشی آسیب دیده اگر موجود از راه دور آموزش ترتیبات ادامه طولانی مدت با توجه به یک گروه متخصص تشکیل شده توسط استرالیا دانشمند ارشد. دفعات بازدید: داستان کامل.

مرزها بسته شده است. شرکت های هواپیمایی مبتنی است. سفر خارج از کشور ممنوع است. اما آژانس های مسافرتی و خطوط کروز در فیلدینگ سوالات و در برخی موارد مصرف رزرو از مشتاق مسافران است. دفعات بازدید: داستان کامل.

آوردن شما برخی از تصاویر از اسپانیایی ها ورزش در خارج از منزل برای اولین بار در هفت هفته.

People running and cycling through Madrid's Puerta de Alcala on the first day since Spain eased the COVID-19 lockdown measures to allow exercise.

مردم در حال اجرا و دوچرخه سواری از طریق مادرید Puerta de Alcala در اولین روز پس از اسپانیا کاسته COVID-19 مستند اقدامات اجازه می دهد تا ورزش.اعتبار:گتی ایماژ

اسپانیا چهارمین بالاترین مرگ و میر – 24,543 – اگر چه این رقم را شامل نمی شود خانه سالمندان مرگ و میر. اسپانیا جهان دوم-بالاترین میزان مرگ و میر 52.53 مرگ و میر در هر 100,000 نفر است.

A man skips with a skipping rope next to a closed beach in Barcelona, Spain.

یک مرد پرش با طناب پرش بعدی بسته, ساحل, در, بارسلونا, اسپانیا.اعتبار:AP

با این حال این کشور شیوع مصاحبه, معنی, برای اولین بار, اسپانیایی, بزرگسالان مجاز در خارج از منزل برای ورزش است.

دولت مجموعه, زمان اسلات که در آن گروه های سنی مجاز بر روی خیابان برای فعالیت های مختلف با ورزش مجاز در اوایل صبح.

People exercise on a seafront promenade in Barcelona

مردم ورزش در ساحل تفرجگاه در بارسلونااعتباری:AP

در مرحله بعدی از برنامه دولت برای فاز از مستند شروع خواهد شد مارس 4, هنگامی که رستوران ها و فروشگاه ها و کافه ها و هتل ها مجاز به باز کردن در زیر برخی از قوانین سختگیرانه در چهار سلیمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de