نخست وزیر بوریس جانسون منتشر کرده است عکس صفحه اول خود را دیجیتال در جلسه هیئت دولت برگزار شد محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم.

UK Prime Minister Boris Johnson released a screenshot of his first digital cabinet meeting held on the video conferencing app Zoom, Tuesday, March 31, 2020.

نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد, یک تصویر از اولین دیجیتال در جلسه هیئت دولت برگزار شد در این ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. اعتبار:توییتر/@BorisJohnson

چهار نفر از کسانی که در تصویر از جمله نخست وزیر باید هر دو تست مثبت برای coronavirus یا خود جدا با علائم.

جانسون منتشر شد تصویر از وزرای خود کار از خانه به تقویت پیام خود را به انگلیسی ها است که آنها باید در خانه بماند برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“پیام ما به مردم این است: در خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی” جانسون گفت: در توییتر.

یک خوشه از کوانتاس چمدان گرداننده و دو مرز از مقامات نیروی جداگانه متحده در میان جدید COVID-19 مورد تایید در استرالیا.

کوانتاس مبتنی هفت پرواز پس از شش چمدان گرداننده کار در آدلاید فرودگاه آزمایش مثبت است. جزئیات بیشتر از ما خبرنگاران راشل ادی و Megan Gorrey: شش کوانتاس چمدان گرداننده تست مثبت به کروناویروس

و اداره امور می گوید مرزی نیروی رسمی در کوئینزلند و دیگری در NSW نیز آزمایش مثبت است.

خطوط هوایی آمریکا بزرگترین حامل وقتی که می آید به تعداد مسافر به دنبال یک $US12 میلیارد دلار (حدود 20 میلیارد دلار) کمک مالی از دولت آمریکا.

American Airlines jets sitting idle in Phoenix a result of the collapse in travel because of the coronavirus pandemic.

خطوط هوایی آمریکا جت های بیکار نشسته در ققنوس یک نتیجه از سقوط در سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:AP

این شرکت معتقد است که کمک های دولت را قادر خواهد ساخت آن را به کار گیرند و بدون برش و پرداخت و یا ایستاده کارکنان در حالی که پرواز دارند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس مختلف بین المللی ممنوعیت سفر اعمال شده در سراسر جهان است.

در انگلستان British Airways متوقف شد و تمام پرواز از گاتویک فرودگاه, کشور دوم-شلوغ ترین فرودگاه.

اسپانیا ثبت 849 جدید, مرگ و میر, بالاترین روزانه تلفات پس از همه گیر آمار جنوبی کشور اروپایی است.

کروناویروس در حال حاضر ادعا کرد زندگی 8189 مردم وادار کردن مقامات در مادرید برای باز کردن یک دوم سردخانه موقت پس از یخ به خدمات فشرده در هفته گذشته غرق شده.

ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی اتاق برای بیماران در کمتر بیماری جدی و مقامات در حال ایجاد زمینه بیمارستان های ورزشی در مراکز و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 است.

جهانی coronavirus موارد گذشت 800,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. بیش از 38 ، 000 نفر کشته و بیش از 172,000 بهبود یافته اند.

در استرالیا:

  • مرگ و میر می ایستد در 19 بعد از یک مرد مسن در تاسمانی درگذشت.
  • در مجموع 4558 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19.
  • وجود 2032 موارد در NSW 917 در ویکتوریا 743 در کوئینزلند, 337 در جنوب استرالیا 364 در غرب استرالیا 15 در قلمرو شمالی 69 در تاسمانی و 80 در عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو