Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 نفر در ایالات متحده فراتر از 1 میلیون, دانشگاه کوئینزلند واکسن نشان می دهد وعده به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 90

هشت سال Arabella Hanisch Jasiak شد bushwalking در کوه های آبی با پدر و مادر خود را زمانی که او تصادفا ارکیده گذشته بیش از 140 سال پیش است.

پدر و مادر او بن Jasiak و سابین Hanisch که نویسنده کتاب در ارکیده های آبی کوه می دانستم که بلافاصله دختر خود را به حال ساخته نادر پیدا کنید.

Arabella Hanisch Jasiak, 8, has rediscovered an orchid, Corunastylis reflexa, that has not been seen for more than 140 years.

Arabella Hanisch Jasiak, 8 تا کشف یک ارکیده Corunastylis reflexa که دیده نمی شده است برای بیش از 140 سال است. اعتبار:فرانسوی Peeters

تحقیقات دانشمند علامت Clements قادر به تایید ارکیده Corunastylis reflexa گذشته دیده 145 سال پیش.

“او (علامت Clements) پادشاه استرالیا ارکیده, پس از آن واقعا هیجان انگیز برای بلا برای کمک به بازگرداندن گونه” Ms Hanisch گفت: هرالد.

اینجا بیشتر بخوانید.

“ما باید هوشیار باشند و ماندن در خانه در هر کجا که ممکن است به حفاظت از هر یک از دیگر.”

که پیام از ریخته کوئینزلند مخالفت frontbencher ترور وات روز قبل از او جریمه شد برای حضور در یک متهم در خیابان با خارج از وظیفه افسران پلیس.

لیبرال حزب ملی MP استعفا داد و از نقش خود به عنوان کوئینزلند مخالفت سخنگوی اصلاحی خدمات پلیس و مبارزه با تروریسم در روز سه شنبه شب پس از اینکه جریمه $1334 برای نقض coronavirus محدودیت در آخر هفته.

Mr وات پذیرش “مسئولیت کامل” برای اقدامات خود گفت: او نه متوجه او شد نقض قوانین “نواز با همسایگان ما مربوطه وآمد در روز یکشنبه بعد از ظهر”.

اما کمیسر پلیس کاتارینا کارول و بدن فرسوده دید از شرق تووومبا خیابان نشان می دهد آن را جدی تر از آن است.

Queensland MP Trevor Watts was in charge of the state LNP opposition's corrective services, police and counter-terrorism portfolios. He resigned on Tuesday.

کوئینزلند MP ترور وات به اتهام دولت LNP مخالفان اصلاحی خدمات پلیس و مبارزه با تروریسم اوراق بهادار. او استعفا داد و در روز سه شنبه. اعتبار:Trevor وات/ Facebook.

“پلیس را محرمانه را در فضای باز جمع آوری شد, در واقع, خیابان, پارتی,” او گفت: صبح روز چهارشنبه. “مردم در انتهای یک کوچه بن بست در حال نشستن با هم در هر نقطه تا 15 نفر است.”

پلیس بدن فرسوده چشم انداز از این رویداد منتشر شده در پنج شنبه شب به نظر می رسد در تناقض با آقای وات’ توضیح. این تصویر نشان داد یک جدول در پایان تاریک cul-de-sac, احاطه شده توسط حداقل 10 نفر است.

Fronting رسانه صبح روز چهارشنبه آقای وات گفت که او و “همسایگان” بود و مرتب به عقب برای یک نوشیدنی در لبه اموال خود را در مرزهای.

“متاسفانه من ساخته شده یک قضاوت و برداشت کمپینگ و صندلی و راه اندازی آن در مقابل صندوق پستی من است که نقض واضح و روشن از [COVID-19] قانون” او گفت:.

Mr وات گفت: 15-فرد شکل به نظر می رسید “کمی بالا” به او اضافه شده هر چند که همسایه کاهش یافته است در داخل و خارج از بداهتا رویداد در طول بعد از ظهر.

در علاوه بر این به $1334 جریمه نیز به دست کردن وظیفه افسران داخلی انضباطی تحقیقات راه اندازی شده است.

پلیس هنوز در تلاش برای شناسایی 12 نفر دیگر آنها معتقدند بودند در جمع آوری و رد نکرده اند جریمه بیشتر.

اینجا بیشتر بخوانید.

NRL باشگاه ها خواهد بود مجبور به انجام یک “روز آموزش” با بازیکنان در زمانی که آموزش رزومه در روز دوشنبه به طرح هر جزئیات دقیق جدید اقدامات امنیت زیستی.

اگر بازیکنان یافت, به دست انداختن هر یک از این اقدامات پس از آن ARL رئیس کمیسیون پیتر V’landys هشدار داده است مجازات خواهد بود “بسیار سخت تر” از کسانی که دست به Latrell Mitchell جاش Addo-Carr, Nathan Cleary و Tyronne رابرتز-دیویس.

“در اولین روز آنها را تحصیل کرده باشد به عنوان به آنچه که از آنها انتظار می رود,” V’landys گفت. “که بنابراین ما می تواند عادلانه به بازیکنان است. وجود خواهد داشت یک روز آموزش و پرورش در مورد آنچه که از آنها انتظار می رود.

“هنگامی که آنها تا به حال که آموزش و پرورش ما قطعا بسیار سخت تر است. آنها هیچ بهانه ای. آنها را آگاه و آنها را گفته شده است.”

V’landys معتقد است که NRL انتخاب خواهد شد اما به دست قابل توجهی جریمه و تعلیق طولانی به عنوان سرنوشت کل کد استوار بازیکنان مطیع پروتکل – که اساسا ممنوعیت بازیکنان از صرف وقت در هر نقطه دیگر از خود باشگاه و در خانه است.

اینجا بیشتر بخوانید.

بحران خانواده کارگران خواسته اند که مدارس برای جلوگیری از قضاوت های آسیب پذیر پدر و مادر که کارگران ضروری برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه گفت: معلمان اغلب غافل از شرایط وخیم این خانواده ها رو به رو شد.

حضور رز در سراسر کشور مدارس دولتی برای اولین بار بعد از مدت یکی, اما بسیاری از والدین توجه درخواست دولت برای ادامه درس در خانه تا زمانی که کودکان گفته شد زمانی که آنها می تواند بازگشت به کلاس اصلی خود را.

Crisis workers say vulnerable parents are being misinformed about whether their children can attend school

بحران کارگران می گویند پدر و مادر آسیب پذیر هستند که اطلاعات غلط در مورد این که آیا کودکان خود را می توانید با حضور در مدرسهاعتباری:Thinkstock

در پایان آخرین ترم حدود 94 درصد از دانش آموزان ماند از مدرسه به خانه. روز چهارشنبه این تعداد کاهش یافته و به 87 درصد تفاوت از حدود 60000 دانش آموزان در میان جمعیت کل 800,000.

حتی اگر پدر و مادر خواسته شده برای حفظ کودکان از خانه تا زمانی که یک صحنه بازگشت آغاز می شود در مارس 11, مدارس دولتی باز باقی می ماند برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارید و برتر است و بارها و بارها گفت: هیچ کودک خواهد شد دور. اما, برخی از مدارس شده اند گفتن پدر و مادر که کودکان تنها ضروری کارگران ممکن است شرکت کنند.

اینجا بیشتر بخوانید.

دانشگاه ها در حال بازسازی خود را با یک سری جدید از دوره های کوتاه مدت برای کمک به آموزش مجدد افرادی که شغل خود را از دست طول coronavirus بیماری همه گیر.

Macquarie University, دانشگاه سیدنی, دانشگاه NSW سیدنی غربی دانشگاه, دانشگاه ولونگونگ دانشگاه کاتولیک استرالیا و دانشگاه ملی استرالیا در میان موسسات معرفی دوره های آموزشی که شامل آموزش عالی با گواهی برای کارگران آواره.

یک دانشگاه مک کواری سخنگوی گفت که در حال تهیه یک طیف وسیعی از آموزش عالی دوره گواهی در مناطق از جمله مهندسی آن در بیوتکنولوژی و محیط زیست, بهداشت و علوم در زیر لیسانس کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح.

Macquarie University is among universities offering a new range of short courses to help displaced workers get new skills.

دانشگاه مک کواری است که در میان دانشگاه ها به ارائه یک سری جدید از دوره های کوتاه مدت برای کمک به کارگران آواره گرفتن مهارت های جدید.اعتبار:ویرجینیا ستاره

“پس از اتمام دوره کوتاه مدت دانش آموزان خواهد بود قادر به ثبت نام در هر یک از زیر لیسانس دیپلم لیسانس مدرک کارشناسی ارشد دیپلم و یا مدرک کارشناسی ارشد بسته به گواهی آنها تکمیل شده,” او گفت:.

دانشگاه سیدنی گفت: این انتظار برای ارائه به 10 دوره آموزشی در مقاطع کارشناسی ارشد گواهی سطح در طیف وسیعی از موضوعات از جمله عفونت و ایمنی آن, آموزشی, رهبری, برنامه ریزی شهری و محیط زیست علم است.

اینجا بیشتر بخوانید.

منطقه ای بیان خواهد شد و در حال حاضر پرواز 20 پرواز در هر هفته در سراسر کوئینزلند پس از شرکت هواپیمایی امن کمک های مالی از دولت های ایالتی در علاوه بر این به یک فدرال بسته امضا شده در هفته گذشته.

حامل قبلا هشدار داد برخی از زمینه های منطقه ای از کشور را می توان خاموش اگر آن را دارند با این بیماری همه گیر.

“رکس خواهد ایستاد و با تمام جوامع منطقه ای که ایستاده اند توسط رکس در طول این جهانی و ملی بحران” معاون جان تیز در بیانیه ای گفت.

The carrier had previously warned some regional areas of the country could be shut off if it were grounded by the pandemic.

حامل قبلا هشدار داد برخی از زمینه های منطقه ای از کشور را می توان خاموش اگر آن را دارند با این بیماری همه گیر.

“بدون این مداخله بسیاری از کوچکتر منطقه ای جوامع را در معرض خطر داشتن هر گونه خدمات هوایی در همه حداقل به مدت شش ماه.”

در بالای کمک های فدرال بخشی از 100 میلیون دلار را کنار بگذارند توسط دولت به تعهد هزینه های منطقه ای برخی شرکت های هواپیمایی این شرکت هواپیمایی در حال حاضر نیز امضا توافق نامه با دولت کوئینزلند.

منطقه ای مسیرهای مانند کنز برای Mount Isa و یا Bamaga تاونزویل به وینتون از طریق Longreach و غرب پایتخت دولت به Thargomindah و Mount Isa سرویس خواهد بود هر دو هواپیما.

یک تاونزویل-به-Mount Isa مسیر جاری سه هفتگی پروازها در حالی که این مسیر از کنز برای Mount Isa – از طریق مکان در خلیج Carpentaria – عمل پنج بار.

در مجموع 88 هفتگی بازگشت خدمات خواهد شد در حال حاضر پرواز در سراسر کشور هر هفته تحت موافقت نامه های مختلف. هفت از 20 کوئینزلند پرواز خواهد بود بودجه تحت دولت رسیدگی کند.

نیویورک: در لینکلن بیمارستان در برانکس, نیویورک, تماس های اضطراری شد موسیقی متن فیلم از درد و رنج برای Dr Haydee قهوه ای است.

آنها بیش از بلندگوها چندین بار یک ساعت به احضار کمک به شدت بیمار Covid-19 بيمار که برخی از آنها برای او ممکن است به بستری ساعت زودتر. هر یک پاره در او. سپس دو هفته پیش خود او برادر در قانون یکی از بیش از 17,500 مردم به مرگ ناشی از این بیماری در شهر نیویورک است.

Lorna Breen, a top emergency room doctor at NewYork-Presbyterian Allen Hospital, died on Sunday.

لورنا Breen از یک پزشک اورژانس در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان روز یکشنبه درگذشت.اعتبار:مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا

قهوه ای به او کمک کرد تا خواهر ترتیب یک مراسم یادبود و حرکت حمایت کردن خانه های مراسم تشییع جنازه و crematoriums — همه در حالی که عزادار خودش.

“نشستن در خانه و فکر کردن در مورد آن است که غیر قابل تحمل برای هر کسی” براون گفت. “ما در یک دولت است. ما مانند زنده-مرده است.”

مقامات کوره در رفته برای حفظ بهداشت کارگران در سمت راست است که تقسیم.

روز یکشنبه مدیر اورژانس پزشکی در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان دکتر لورنا Breen درگذشت خودکشی پس از درمان بیماران مبتلا به ویروس و سقوط بیمار خودش.

اینجا بیشتر بخوانید.

دولت ویکتوریا پور 45 میلیون دلار به حمایت از دانشجویان بین المللی درد و رنج در طول coronavirus مستند.

آن امیدوار است این پیشنهاد از $1100 امداد پرداخت به دانش آموزان را آینده ویکتوریا $12.6 میلیارد دلار بین المللی آموزش و پرورش بخش و دفع رقابت در سراسر جهان برای دانش آموزان در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.

Italian Giovanni Calandro is one of 40,000 international students in Victoria expected to receive a $1100 payment.

ایتالیایی جیووانی Calandro یکی از 40,000 دانشجویان بین المللی در ویکتوریا انتظار برای دریافت $1100 پرداخت.اعتبار:Simon Schluter

تعداد دانشجویان بین المللی در ویکتوریا کاهش یافته است از 250000 نفر در سال گذشته به حدود 150000 با دانشگاههای برآورد آنها در حال حاضر از دست داد $5.8 میلیارد دلار یا حدود 50 درصد در مقیاس سالانه دانشجویان بین المللی درآمد.

از 1100 دلار کمک مالی معادل دو هفته از کارجویان پرداخت می شود انتظار می رود گرفته تا حدود 40,000 نفر از دانشجویان دانشگاه های TAFEs و کالج های خصوصی که نشان می دهد مشکلات اقتصادی گفت: وزیر گردشگری مارتین Pakula.

اینجا بیشتر بخوانید.

پی پال شده است مجبور به اقدام در برابر کسب و کار آنلاین است که متقلبانه ترویج در خانه COVID-19 کیت تست و ایمنی قرص در میان افزایش جعلی بهداشت ادعا می کند که میفروخت در وب است.

در ارسال به دولت تحقیق مالی و نظارتی تکنولوژی $US136 میلیارد دلار ($209 میلیارد دلار) پرداخت غول پیکر در گفت و گو با افزایش همکاری با قانون محلی مقامات برای کمک به پیگیری و علف هرز ادعای جعلی ویروس درمان و آزمون خود را.

پی پال شده است مجبور به اقدام در برابر کسب و کار آنلاین است که متقلبانه ترویج در خانه COVID-19 کیت تست و ایمنی قرص در میان افزایش جعلی بهداشت ادعا می کند که میفروخت در وب است.

PayPal's Australian arm said it was working with regulators to weed out unscrupulous health claims in the wake of the pandemic.

پی پال استرالیا بازوی گفت: این کار با رگولاتور به علف هرز بی پروا بهداشت ادعا می کند در پی این بیماری همه گیر. اعتبار:Gabby جونز بلومبرگ.

در ارسال به دولت تحقیق مالی و نظارتی تکنولوژی $US136 میلیارد دلار ($209 میلیارد دلار) پرداخت غول پیکر در گفت و گو با افزایش همکاری با قانون محلی مقامات برای کمک به پیگیری و علف هرز ادعای جعلی ویروس درمان و آزمون خود را.

همچنین گفت: کمیته مجلس سنا آن را اقدام علیه کسب و کار که با استفاده از پی پال و ارائه ‘دفاع کیت’ از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و دست sanitiser در قیمت های بیش از ده برابر نرخ بازار.

اینجا بیشتر بخوانید.

جنوب استرالیا رفته یک هفته تمام بدون ضبط هر COVID-19 موارد است.

وجود دارد در حال حاضر فقط 14 فعال موارد در سراسر کشور 96 درصد از COVID-19 بيمار در حال حاضر بازیافت.

جنوب استرالیا ثبت کرده است 438 مورد و چهار مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

SA آسیب شناسی انجام 55,000 آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net