Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 نفر در ایالات متحده فراتر از 1 میلیون, دانشگاه کوئینزلند واکسن نشان می دهد وعده به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 89

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: نیمی از بهداشت روانی و مشاوره در حال حاضر در حال انجام بیش از telehealth با یک میلیون تلفن و اینترنت مشاوره داشتن صورت گرفته در شش هفته گذشته.

آقای موریسون گفت: جداسازی با تجربه که توسط استرالیایی ها ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus پخش کرده بود “با افزایش اضطراب و افزایش فشار بر افراد خود استرس روانی”.

نخست وزیر ملی پیشگیری از خودکشی مشاور کریستین مورگان گفت: فراتر از آبی مشخص شده بود 40 درصد افزایش می دهد در تماس با مقایسه با این زمان در سال گذشته و پریشانی سطح بالا بودند.

“ما همچنین شنیدن … که مردم احساس نمی به عنوان امن به عنوان آنها یک بار بود,” او گفت:.

“جوانان ما نگران آینده است. آنها درک اثرات اقتصادی … این فوق العاده مهم است که ما در واقع وجود دارد به حمایت از آنها.”

خانم مورگان گفت که او حاضر به استفاده از اصطلاح “اجتماعی فاصله” ترجیح می دهند برای اشاره به “فاصله فیزیکی با ارتباط اجتماعی”.

او گفت: تنهایی بود و تأثیر بر سلامت روحی و روانی به ویژه کسانی که “زندگی می کنند که خود به خود که در واقع نمی تواند داشته باشد که واقعیت ملموس از در آغوش گرفتن از یک دوست”.

خانم مورگان گفت: فدرال و دولت وزرای بهداشت مشغول به کار بودند با نخست وزیر “به طور قابل توجهی ramping تا توانایی ما به هماهنگی خدمات تحویل” به بهبود را از پزشکی از راه دور برای خدمات بهداشت روان.

“ما نیاز به ایجاد که بهتر کار می کنند. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کسی که در واقع نیاز به یک سرویس رسیده است,” او گفت:.

“ما می دانیم هنگامی که ما نگاه میکنیم کسانی که دست به خودکشی که 50 درصد از کسانی که ما از دست دادن آمده اند در تماس با ما خدمات بهداشت روان.”

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا موفقیت در مسطح منحنی coronavirus بیماری همه گیر به این معنا نیست که ملت موفق شده است گفت: تعداد کم موارد “به اندازه کافی خوب نیست” اگر اقتصادی و گسترده تر بر بهداشت مجاز به انتقام ویران کردن.

آقای موریسون گفت: داشتن موارد کمتر اما “داشتن استرالیایی از کار … و کودکان دریافت نشده است در کلاس درس آموزش و پرورش” بود و نه یک موفقیت است.

او افزود که اگر استرالیایی ها می خواستم برای انتقال به یک “COVID امن اقتصاد” با محدودیت های کمتری آنها باید دانلود دولت را ردیابی برنامه به طوری که آنها می تواند به زندگی خود را.

نخست وزیر گزارش 2.8 میلیون استرالیایی دریافت کرده بود تماس خود را ردیابی برنامه COVIDSafe از آن در دسترس ساخته شده بود یکشنبه شب.

“این است که موفقیت ما در حال رفتن به قادر به حمایت در محل برای فعال استرالیایی به بازگشت به حالت عادی زندگی و اقتصاد به عنوان ممکن است,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم فقط به پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 اما از دست دادن یک درگیری گسترده تر وقتی که می آید به اقتصاد ما و عملکرد ما در جامعه است.”

آقای موریسون گفت: بیش از 790,000 کارجویان ادعا پردازش شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر با $550 مکمل بودن پرداخت در طول این هفته است.

با Mary Ward

جهانی رتبه آژانس مودی مجددا استرالیا سه گانه رتبه بندی اعتباری در حالی که هشدار دهنده اقتصاد ملی است به احتمال زیاد به کوچک تقریبا 5 درصد در این سال است.

آژانس روز چهارشنبه اعلام کرد که با وجود انتظار ضربه مالی از coronavirus همه گیر و اقدامات با هدف توقف آن گسترش دولت فدرال امور مالی قوی بودند.

دولت انتظار دارد که نشان از کسری بودجه حدود 60 میلیارد دلار برای 2019-20 و تا به 100 میلیارد دلار در سال بعد.

اما مودی گفت: ملت حفظ نقاط قوت در سراسر اقتصاد آن موسسات و بودجه.

“اعتبار مشخصات استرالیا است که پشتیبانی شده توسط این کشور بسیار بالا و قدرت اقتصادی منعکس شده در آن جامد و رشد پایدار تاریخچه و همچنین پتانسیل رشد قوی وجود چالش های فعلی ناشی از شیوع کروناویروس” آن گفت:.

“بسیار قوی چارچوب نهادی نیز زیربنای اعتبار و جبران بالقوه اقتصادی و خطرات ثبات مالی.

“چالش های بنیادی از سطح بالایی از بدهی خانوار که در مهم رکود مسکن می تواند کمک به رشد ضعیف تر و بزرگ خارجی مسئولیت و موقعیت.”

همکار رتبه بندی’ آژانس S&P جهانی در اوایل این ماه قرار داده سه گانه آن یک امتیاز برای استرالیا در چشم انداز منفی به دلیل “وخامت قابل توجهی” در کشور مالی است.

مودی گفت: استرالیا به حال یک رکورد خوب را از پاسخ به شوک های اقتصادی از این کشور آخرین رکود اقتصادی در سال 1990-91.

آن است که در انتظار یک ضربه بزرگ به تولید ناخالص داخلی استرالیا اوج یک 4.9 درصد انقباض برای سال 2020. این انتظار یک جهش در سال 2021 از 3.7 درصد است.

همچنین اوج قابل توجهی کسری بودجه از 5.9 درصد از تولید ناخالص داخلی افزایش به 6.3 درصد در سال بعد.

نخست وزیر اسکات موریسون برنامه ریزی شده بود به آدرس رسانه ها در 11 بعد از ظهر. آن است که در حال حاضر به دنبال نزدیک به 11.15 هستم.

سلامت روان کارشناسان هشدار روانی اثرات از coronavirus و رکود اقتصادی به دنبال خواهد احساس می شود و می گویند استرالیا نیاز به افزایش ظرفیت خود را برای رسیدگی در دراز مدت چشم انداز مثبت در افسردگی و اضطراب و دیگر اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر.

Richard Bryant, رهبر وست مید موسسه استرس پس از سانحه با گروه می گوید: بسیاری از اضطراب دیده می شود در حال حاضر یک پاسخ مناسب به استرس – اما “همانطور که ما را به سال بعد هنگامی که ما احتمالا می تواند شروع به گفتن بدترین است وجود خواهد داشت مردم با مداوم مشکل بهداشت روانی”.

Professor Richard Bryant says Australia needs to prepare for long-term mental health impacts from the coronavirus.

پروفسور ریچارد برایانت می گوید استرالیا نیاز به آماده شدن برای دراز مدت سلامت روان اثرات از coronavirus. اعتبار:کیت Geraghty

Anglicare ایستاده بود با آن “واقعا تصمیم گیری سخت” را به نگه داشتن خانواده ها از قادر بودن به دیدار عزیزان خود را در Newmarch خانه وسترن سیدنی خانه سالمندان است که در حال حاضر مربوط به 56 مورد از coronavirus.

یازده نفر از ساکنان را از درگذشت این ویروس در تاسیسات از جمله چهار در 24 ساعت گذشته.

سرپرستان و مديران آورده بودند از دیگر مراقبت از سالمندان امکانات در هفته گذشته پس از Anglicare گفت: این عامل بود با کمتر از دو سوم از آن به طور منظم اعداد با توجه به کارکنان نیاز به قرنطینه.

Anglicare Newmarch House has reported 54 cases of coronavirus.

Anglicare Newmarch خانه گزارش 54 مورد از coronavirus.اعتبار:Rhett Wyman

در پاسخ به نامه سرگشاده ای به قلم بیش از 90 اعضای خانواده یک شبه که خواسته برای ارتباط بهتر از این تسهیلات و همچنین این فرصت را به بازدید از طریق یک پنجره از اموال.

“ما خیلی دوست دارم بستگان ما ساکنان به دیدار عزیزان خود را در Newmarch خانه” Anglicare سیدنی مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

“ما در حال اجازه دادن به خانواده های کسانی که در مراقبت تسکینی برخی از دسترسی تحت کنترل شدید اما برای دیگران ما به سادگی نمی توانیم خطر بیشتر گسترش COVID-19. این است که واقعا تصمیم گیری سخت برای ما به اما عواقب بیشتر شیوع بیش از حد افتضاح به تامل.”

در پاسخ به نگرانی در مورد ارتباطات مطرح شده توسط خانواده آقای میلارد گفت: این مرکز از نظر قانونی تنها مجاز به برقراری ارتباط با رزیدنت تعیین شده “فرد مسئول”.

“این بسیار سخت است ما می دانیم که هنگامی که دیگران در خانواده ها نگران سلامت خود مادر یا پدر اما متاسفانه … ما فقط می توانیم در برقراری ارتباط مستقیم با شخص مسئول است.”

خانواده های ساکنان در Newmarch خانه ابراز نگرانی در مورد سطح مراقبت از عزیزان خود در حال دریافت و با برخی از گزارش طولانی کردن زمان انتظار برای مراقبت از هفته گذشته است.

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino می گوید: این امر می تواند بی پروا برای مدارس برای بازگشایی, به دولت فدرال ارائه می دهد انگیزه ای برای خصوصی مدارس برای بازگشایی در ماه ژوئن 1.

او خواست مستقل و مدارس کاتولیک به دنبال مشاوره از رئیس بهداشت افسر برت Sutton, به جای اینکه دیکته شده توسط مشترک المنافع پول است.

“اگر آنها را انتخاب کنید به دنبال مشاوره از رئیس افسر بهداشت توصیه من همچنان: که بی پروا” آقای Merlino گفت.

“من احساس می کنم به صورت غیر دولتی مدارس مجبور به این موقعیت است.”

او گفت: همه کشورها بودند به دنبال مشاوره خود را مبتنی بر دولت ،

“اگر شما می توانند یاد بگیرند از خانه شما باید. اگر که ممکن است مدارس باز هستند برای شما” آقای Merlino گفت.

“در صورتی که مشاوره و تغییرات پس از آن ما را پاسخ درآمده است.”

مدارس مستقل در ویکتوریا را متهم موریسون دولت با استفاده از آنها به عنوان “گوه” در مبارزه خود را با اندروز دولت بیش از بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان است.

بسیاری از این مدارس شده اند ایستاده کارکنان در روزهای اخیر در واکنش به از دست دادن درآمد ناشی از COVID-19.

غیر دولتی مدارس داده شده است تا روز جمعه به قبول یک انگیزه نقدی از کشورهای مشترک المنافع در ازای موافقت خود را برای راه اندازی مجدد کلاس های آموزشی در چهار هفته.

میشل سبز, مدیر اجرایی مدارس مستقل ویکتوریا گفت: Morrison دولت قرار داده بود و کارکنان و دانش آموزان و والدین در مدارس مستقل “در یک بازی فوق العاده سخت و ناعادلانه موقعیت”.

‘مدارس در حال حاضر فقط دو روز برای تصمیم گیری اگر آنها قادر به ارائه یک محیط کار ایمن برای معلمان خود و یک محیط یادگیری امن برای دانش آموزان خود را در شرایطی که در همه آنها باور نکردنی تحت فشار و بسیاری از آنها تحت فشار مالی,’ Ms سبز گفت.

یکی دیگر از فرد فوت شده از coronavirus مصرف ملی تلفات به 89.

یک زن سالخورده در 80s در بیمارستان درگذشت در شنبه ویکتوریا شغل وزیر مارتین Pakula گفت.

آن را به ارمغان می آورد دولت تلفات به 18.

سه نفر تشخیص داده شد دیروز با 1354 موارد در سراسر کشور تا کنون.

دوازده موبایل تست سایت خواهد بود و در حال اجرا از یکشنبه از جمله چهار باز امروز صبح در چدستن, Highpoint, Doncaster و Northland مراکز خرید.

هجده peple باقی می ماند در بیمارستان ویکتوریا پایین پنج روز گذشته با نه نفر در بخش مراقبت های ویژه.

شده اند وجود دارد در مجموع 111,000 آزمون در ویکتوریا.

سوپر مارکت غول Coles گزارش کرده است عظیم 13 درصد شکوفایی در فروش بیش از سه ماه اول سال به عنوان coronavirus وحشت خرید دیدم مردم با عجله به فروشگاه خود را.

21 میلیارد دلار خرده فروش گفت: سرمایه گذاران در چهار شنبه درآمد کل در سوپر مارکت خود را بدست آورد شروع به پریدن کرد به $8.2 میلیارد دلار در سه ماهه سوم سال مالی خود را در سال 13.8 درصد افزایش در ماه مارس سال گذشته است. فروش قابل مقایسه در همان فروشگاه اساس رشد 13.1 درصد در هر خط با تحلیلگر پیش بینی اما بیش از 550 درصد افزایش در 2 درصد مشابه-فروشگاه رشد فروش سوپر مارکت در گزارش خود در نیم سال نتیجه.

Australians rushed into supermarkets to hoard supplies in the coronavirus crisis.

استرالیایی ها با عجله به سوپر مارکت ها برای ذخیره کردن منابع در coronavirus بحران است.اعتبار:AAP

Coles’ مشروب فروش سر به فلک کشید 7.2 درصد به $740 میلیون رام کمی اثرات باقی مانده از تابستان bushfires و سیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de