Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 موارد آمار از 245.000 در سراسر جهان و انگلستان و مشاوران می گویند اجتماعی فاصله ممکن است آخرین بار برای یک سال

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus رسیده 1,002 با 235 زندگی از دست رفته در 24 ساعت.

گریم میزان 31 درصد افزایش در اسپانیا مرگ و میر قرار می دهد و این کشور نزدیک به سبقت ایران و میر گزارش شده.

Passengers wear protective face masks at Madrid Barajas airport. Spain's death toll from the coronavirus has passed 1,000.

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت در, مادرید فرودگاه Barajas. اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus گذشت 1,000.اعتبار:بلومبرگ

دولت اسپانیا تحمیل یک وضعیت اضطراری در مارس 14 وادار کردن مردم برای ماندن در خانه های خود به جز در شرایط استثنایی مانند رفتن به محل کار برای خرید مواد غذایی و یا راه رفتن سگ خود را.

دولت منطقه ای در مادرید در اروپا سومین شهر و کانون اسپانیایی شیوع استفاده از هتل به بیمارستان برای درمان بیمار با 19,980 موارد تایید شده در سراسر کشور.

وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید ارتش کمک خواهد کرد که راه اندازی یک بیمارستان صحرایی از 5,500 تخت و بخش های مراقبت ويژه در داخل یک مرکز همایش در پایتخت.

در حال حاضر کشورهای با بالاترین ثبت شده مرگ و میر ناشی از COVID-19 عبارتند از:

  1. ایتالیا 3,405
  2. چین 3,248
  3. ایران 1,433
  4. اسپانیا 1,002
  5. فرانسه 3,72

کاخ باکینگهام بریتانیا لغو نمادین تغییر از گارد مراسم “تا اطلاع ثانوی.”

صدها نفر از گردشگران گله به کاخ و قلعه ویندسور به تماشای 45 دقیقه ای عینک هر روز صبح.

مراسم سنتی است که توسط سربازان در وظیفه فعال از پا سپاه پاسداران که محافظت از پادشاه و قصر سلطنتی پس از 1660.

بیانیه ای از کاخ گفت لغو شد “در خط با دولت توصیه برای جلوگیری از تجمع جرم.”

“مشاوره بررسی خواهد شد بر اساس مداوم با نظر به راه اندازی مجدد در زمان مناسب” قصر گفت.

Buckingham Palace said the world-famous Changing of the Guard has been cancelled indefinitely because of the coronavirus pandemic.

کاخ باکینگهام گفت: مشهور در جهان در حال تغییر از گارد لغو شده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:بریتانیا در نظر

اکثر مردم به راحتی تشخیص پاسداران’ bearskin کلاه و قرمز تونیک چون از این مراسم است که در اصل یک جاذبه توریستی.

پس از ملکه الیزابت تاجگذاری در سال 1953 سربازان از کشورهای مشترک المنافع از جمله سربازان از استرالیا و کانادا و نیوزیلند گرفته شده در نمایش با شکوه و تجمل.

دیروز ملکه و شاهزاده فیلیپ چپ کاخ باکینگهام برای قلعه ویندسور سه روز زودتر از برنامه ریزی به دلیل COVID-19 که در حال گسترش سریع تر در لندن از هر جای دیگری در انگلیس.

انگلستان گرفته, مرحله بی سابقه ای از انتشار داده های علمی زیر بنای آن coronavirus پاسخ.

نخست وزیر بوریس جانسون جذب کرده است, انتقاد میداد برخی از اقدامات سخت تر اعمال شده در دیگر کشورهای غربی مانند استرالیا از جمله ممنوعیت سفر اجرا مستندات و تست دما در فرودگاه.

من شده است با اسکن از طریق اسناد و مدارک که فقط نوشته شده آنلاین و یک خط از مشاوره های علمی در رفتاری و مداخلات اجتماعی است شروع به پریدن کرد.

UK scientific advice says social distancing measures like the kind seen here during an NRL game at WIN stadium could be required for up to a year.

انگلستان مشاوره علمی اجتماعی می گوید: فاصله اقدامات مانند نوع دیده می شود در اینجا در طول یک NRL بازی در WIN ورزشگاه می تواند توان مورد نیاز برای یک سال.اعتبار:AAP

آن را به طور موثر نشان می دهد انزوای اجتماعی اقدامات می تواند توان مورد نیاز برای یک سال.

“توافق شد که یک سیاست متناوب بین دوره های بیشتر و کمتر سخت اجتماعی فاصله اقدامات می تواند موجه باشد موثر در نگه داشتن تعداد مراقبتهای موارد در ظرفیت” مشاوره گفت.

“این خواهد نیاز به در محل برای حداقل بیشتر از یک سال است. تحت چنین به عنوان سیاست حداقل نیمی از سال را صرف تحت سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفته است.”

مجموعه ای کامل از اسناد و مدارک منتشر شده است در اینجا.

خوش آمدید به ما نورد پوشش COVID-19 pandemic برای شنبه 21 مارس سال 2020 است.

عمده تحولات در جمعه شامل:

روکش چگونه بعد باز شدن در اینجا.

برای کسانی از شما که ترجیح می دهند یک مختصر به روز رسانی به الک را از طریق نورد پوشش ما خلاصه اطلاعات شما واقعا نیاز به دانستن و تحویل آن به صندوق پستی خود را هر شب.

ثبت نام برای SMH عضویت در خبرنامه اینجا و سن‘s اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو