Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 موارد آمار از 200 ، 000 در سراسر جهان کوانتاس تعلیق همه پروازهای بین المللی

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید او می دانست که این یک “بسیار ترس لحظه ای برای استرالیایی” اما وجود دارد پنج کارهای عملی است که همه باید انجام دهند در همه زمان ها.

  1. شستن دست های خود را, آن را انجام دهند و انجام آن را به درستی.
  2. زمانی که شما سرفه یا عطسه عطسه به آرنج خود را.
  3. صورت خود را لمس نمی – استفاده می شود برای دست زدن به صورت خود را حتی اگر آن خارش لطفا دست نزنید و صورت خود را. اگر شما نیاز به لمس صورت خود را بشویید دست خود را اول است.
  4. اگر شما اقامت 1.5 متر دور از هر کس در هر زمان که امکان پذیر است.
  5. اگر شما بیمار هستید در خانه بماند. ما می خواهیم افرادی نیز بوده اند در تماس با یک مورد مثبت به ماندن در خانه.

“که برای 14 روز گفت:” پروفسور کلی. “مردم که بازگشت از سفر در خارج از کشور, اقامت در خانه برای 14 روز. این روشی است که ما می رویم برای کمک به یکدیگر برای کاهش repetidy از عفونت به پهن کردن منحنی.”

شرکت کنندگان در یک دانشگاه سیدنی و دانشگاه کوئینزلند راگبی برگزار شد در 14 مارس خواسته شده است به خود منزوی برای 14 روز بعد از دانشگاه سیدنی بازیکن راگبی آزمایش مثبت است.

تمام شرکت کنندگان باید برای خود جدا تا مارس 28, NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: رسانه ها در روز پنج شنبه در نشستی هر کسی که توسعه علائم به تماس خود را در بهداشت عمومی واحد است.

“این پیشگیرانه. آن رخ می دهد در یک تابع که در آن ما در واقع واقعا نمی تواند شناسایی بسیار واضح است چگونه گروه در اطراف نقل مکان کرد در یک فضای” او گفت:.

NSW Health قبلا گفت: همه مصمم به تماس نزدیک مورد خواهد بود تماس با این حال آن را در حال حاضر تلقی شده است که تمام شرکت کنندگان باید خود جدا.

بازی بازی های برگزار شده در دانشگاه سیدنی زمین فوتبال در شب شنبه. بازیکن توسعه علائم در روز یکشنبه.

با لورا Chung

برتر Gladys Berejiklian بازتاب داشته است نخست وزیر اسکات موریسون در تماس با استرالیا را به وحشت خرید پرداختن به خبرنگاران از روستایی خدمات آتش مقر شده اند که repurposed برای همه گیر تلاش کنند.

“ما در حال حصول اطمینان از وجود یک جامد زنجیره تامین و ما نیز می خواهید مطمئن شوید که کسانی که بیشترین آسیب پذیر که نمی تواند رفتن به مغازه ها هر روز به خاطر آنها بی حرکت و یا آنها بزرگتر و یا آسیب پذیر را که به عنوان حمایت از, خوب,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با اضافه کردن هر کس مسئولیت را به انجام کار درست.

“لطفا یک همسایه خوب. یک شهروند خوب باشد. وحشت نکنید خرید. وجود دارد بدون نیاز به انجام این کار است.”

وجود دارد 307 موارد تایید شده در COVID-19 در NSW که 129 نفر خارج از کشور به دست آورد. است که 40 مورد جدید پس از جلسه روز گذشته.

“در هفته های اخیر ما شاهد روند افزایش نسبت به بازگشت مسافران از انگلستان و اروپا و همچنین آمریکا” NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: رسانه ها در روز پنج شنبه.

“بسیاری از بیماران ما در حال مدیریت در جامعه و موفق بودن در خانه و فقط ما تنها بستری بیماران در حال حاضر که نیاز به مراقبت در بیمارستان.”

NSW برتر Gladys Berejiklian به یاد مردم برای ادامه تمرین های اجتماعی فاصله که او گفت: ضروری است برای کنترل گسترش ویروس.

Ms Berejiklian گفت: آنها پیش بینی مرحله بعدی از ویروس ها و تضمین سلامت سیستم آماده شده است.

“در حالی که ما هنوز در مرحله جلوگیری از گسترش در جامعه از حصول اطمینان از که ما نگه داشتن مردم آگاه از آنچه آنها نیاز به انجام برای جلوگیری از گسترش, که ما در حال حاضر با تمرکز در یک بزرگ راه در آماده سازی سیستم بهداشت و درمان برای مرحله بعدی که به احتمال زیاد است.”

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون نشان از یک مشترک پلیس و مرزی نیروی عملیات در راه است برای گرفتن سندیکاهای جنایی که در حال جمع اوری سوپر مارکت کالاها و فروش آنها به بازار سیاه در استرالیا و خارج از کشور در میان شیوع کروناویروس.

مرز نیروی پلیس فدرال استرالیا و دولت نیروهای پلیس در حال بررسی hoarders که انباشت مواد غذایی و دیگر اقلام و سپس فروش آنها را به صورت قابل توجهی سود.

Empty toilet paper shelves at Woolworths Double Bay on Sunday.

خالی کاغذ توالت قفسه در Woolworths دو خلیج در روز یکشنبه.اعتبار:خواهد Willitts

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: او معتقد اصلی هراس از خرید کاغذ توالت و دیگر موارد در استرالیا را برانگیخته بود توسط یک سندیکای جنایی.

“ما برخی از افرادی که دامنگیر آنها احتکار نه برای مصرف خود,” او گفت: 2GB ری هدلی در روز پنج شنبه صبح.

کارگران حمل و نقل اتحادیه ملی وزیر Michael Kaine است ناودان کوانتاس’ زمان تصمیم گیری ایستادگی کردن هزاران نفر از کارگران روز پس از اینکه دولت فدرال دلار اعلام 715 میلیون بسته نجات برای صنعت حمل و نقل هوایی.

“فشار از این بحران شده است تحت فشار قرار دادند به کارگران:” آقای Kaine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

The Transport Union has slammed Qantas' decision to temporarily stand down 20,000 workers.

حمل و نقل اتحادیه ناودان کوانتاس ” تصمیم به طور موقت ایستادگی کردن 20,000 کارگران است.اعتبار:جیمز دیویس

کوانتاس است که مجبور به قطع آن خدمات داخلی به شدت و خدمات بین المللی به طور کامل اعلام کرد در روز پنج شنبه آن را ایستادگی کردن دو سوم از نیروی کار خود را از اواخر ماه مارس است.

کارگران را مجبور به ترک و یا به طور بالقوه ترک بدون پرداخت هزینه.

“هنگامی که این بحران است کوانتاس را ترک توازن صفر و یا کمتر” آقای Kaine گفت.

“ما در حال سرقت از آینده شرکت هواپیمایی کارگران که ساخته شده این شرکت هواپیمایی و این صنعت است.”

وی از Morrison دولت به مرحله با حمایت های مالی برای همه کارگران آسیب دیده.

کوانتاس گفت: این پیشرفت کارکنان چهار هفته مرخصی با حقوق در نیمه پرداخت.

“با کاهش در درآمد ما با آن روبرو هستیم ما باید به تصمیم گیری های دشوار برای تضمین آینده حامل ملی” این شرکت اجرایی آلن جویس گفت.

دو دبستان در ملبورن درونی غرب را گزارش کرده اند تایید موارد COVID-19 در جوامع خود اما باز باقی خواهد ماند.

پدر و مادر در کنزینگتون مدرسه ابتدایی و یک پدر و مادر در نیوپورت باغ اولیه باید هر دو آزمایش مثبت به ویروس.

اما پدر و مادر شده اند گفت: مدارس باز خواهد ماند و بر اساس توصیه وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“DHHS توصیه کرده است که بدون نیاز وجود دارد برای ما مدرسه به نزدیک و یا برای کارکنان یا دانش آموزان را هر بیشتر پیشگیرانه اقدام” والدین و مراقبین در کنزینگتون اولیه گفته شد.

“ما را تشویق همه ما دانش آموزان و کارکنان به حضور در مدرسه به صورت عادی و برای جامعه به حمایت از یکدیگر در طول این زمان.”

آن را به پیروی از بسته شدن از وسط پارک مدرسه ابتدایی امروز بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

مدرسه را برای حداقل 24 ساعت. این دومین ویکتوریا در مدرسه دولتی به دلیل یک مورد در میان کارکنان زیر تورک مدرسه ابتدایی را بسته در اوایل این هفته.

بیش از 30 مستقل ویکتوریا مدارس بسته و یا برنامه های اعلام و شیفت به آموزش از راه دور عمدتا به عنوان یک احتیاط.

نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داده است مدارس مستقل بودجه خود را ممکن است در معرض خطر اگر آنها سرپیچی دولت مشاوره و با توجه به COVID-19 تهدید.

آقای موریسون خطاب به رهبران مدرسه در روز چهارشنبه از جمله سر از استرالیا مدارس مستقل NSW جف Newcombe.

St Kevin's College in Toorak is among many Melbourne private schools which have closed in the outbreak.

سنت کوین کالج در تورک است که در میان بسیاری از ملبورن مدارس خصوصی که بسته اند در شیوع.اعتبار:اریک اندرسون

Dr Newcombe متعاقبا با ارسال نامه ای به تمام اعضای خود در مورد گفتگو است که در آن آقای موریسون “به من یادآوری است که در این وضعیت وجود دارد انتظارات خاصی متصل به عود بودجه ارائه شده توسط دولت استرالیا به کاتولیک و مدارس مستقل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو