NSW بیمارستان را تا سطح شیب دار خود را اعمال جراحی الکتیو را امتحان کنید و دریافت به عنوان بسیاری از بیماران از طریق قبل از آنها در حال غرق coronavirus و آنفولانزا موارد است.

برتر Gladys Berejiklian گفت: دولت دولت 2.3 میلیارد دلار coronavirus بحران بسته محرک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای یک عمل جراحی انتخابی حمله رعد اسا.

“ما می خواهیم به جلو را عمل جراحی انتخابی عملیات در حال حاضر به جای زمانی که ویروس بازدید, پس ما می توانیم اختصاص کسانی که بخش های زیادی از بیمارستان ها برای مقابله با ویروس” Ms Berejiklian گفت.

اما anaesthetists هشدار داده اند در برابر عمل جراحی انتخابی blitzes اصرار استرالیا افسر ارشد پزشکی به توصیه بيمارستان بلافاصله به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو است که می تواند با خیال راحت به تعویق افتاده.

رئیس جمهور معماری سیستم های پیشرفته Dr سوزی Nou گفت: “چند هفته از ناراحتی در حال حاضر می تواند به نجات بسیاری از زندگی پایین خط”.

“واقعیت این است که ما هنوز هم می شود انجام عمل جراحی اورژانس در حالی که در همان زمان برخورد با این اورژانس که قرار داده خواهد شد فشار زیادی بر ما critical care services” او در بیانیه ای گفت.

وجود دارد در حال حاضر 210 مورد از این رمان coronavirus در NSW, دولت, وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: صبح روز سه شنبه.

پس از ساعت 11 صبح روز دوشنبه دولت ضبط شده اضافی 39 تایید COVID-19 موارد است.

وجود دارد در حال حاضر 418 موارد در سراسر کشور از جمله 94 موارد در ویکتوریا و 68 در کوئینزلند (اوایل شکل شامل یک فرد که در حال حاضر گنجانده شده در NSW را آمار و ارقام).

با کیت اوبوسن

ملبورن محققان نقشه برداری پاسخ ایمنی بدن از یکی از استرالیا coronavirus بیماران کشف برای اولین بار چگونه انسان مبارزه با ویروس مرگبار به امید آن می تواند به نگه داشتن راز به پیدا کردن یک واکسن موثر.

با فهم اینکه چگونه بدن ما مبارزه با ویروس مرگبار محققان در ملبورن پیتر دوهرتی موسسه عفونت می گویند یافته های خود را نیز می تواند به سرعت در مسیر درمان برای این بیماری است.

یافته های منتشر شده در مجله Nature Medicine روز سه شنبه اولین بار گسترده پاسخ ایمنی بدن به COVID-19 گزارش شده در سطح جهان است.

هلند را در آغوش یک “گله ایمنی” استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس فقط به عنوان بریتانیا پشت و دور از آن برنامه های خود را برای مدیریت به جای سرکوب این بیماری زیر هشدارهای 250000 هزار مرگ و میر.

در اظهارات که او را جهانی اول رهبر به عموم پشت گله ایمنی نظریه نخست وزیر هلند گفت: یک توده مستند بود که امکان پذیر نیست و این کشور به جای آن تصمیم گرفتند برای یک طرح است که شامل “کنترل توزیع” از COVID-19 “در میان گروه هستند که حداقل در خطر است”.

سیدنی معمولا شلوغ شبکه حمل و نقل عمومی بود که به طرز مرموزی آرام در peakhour به عنوان هزاران نفر از مردم استرالیا از خود شروع منزوی در میان شیوع کروناویروس.

عکس از شهر T2 غرب درونی & Leppington خط و نشان می دهد تعداد انگشت شماری از مسافران پراکنده در طول حمل و نقل که به طور معمول خواهد بود جام جم بسته بندی شده.

Western Line trains were close to empty during the morning peak on Tuesday March 17, 2020.

غربی خط قطار نزدیک شد به خالی در اوج صبح روز سه شنبه 17 مارس سال 2020 است.اعتبار:تام Rabe

مسافران در روز شنبه به نظر می رسد به دست گرفته اند NSW وزیر حمل و نقل اندرو کنستانس مشاوره یا در خانه بمانند یا جلوگیری از رفت و آمد در اوج دوران بحران بهداشت عمومی.

در حالی که حمل و نقل برای NSW قادر به تلفیق بررسی و به اشتراک گذاری رفت و آمد داده ها از سه شنبه, تصاویر و فیلم های گرفته شده توسط مسافران به نظر می رسد برای نشان دادن نسبتا خلوت شبکه.

دولت می گوید تمیز کردن جوخه های مستقر شده اند در سراسر شهر برای تمیز کردن قطار و اتوبوس و کشتی ها و ایستگاه های.

Aldi استرالیا اجرایی تام رام کردن ندارد ساخته شده است که نادر عمومی اعلام و خواستار آرامش و محبت در چهره coronavirus ناشی از وحشت خرید.

در بیانیه امروز صبح آقای رام کردن ندارد از این گفته بود: “بیش از مواد غذایی به اندازه کافی برای رفتن به اطراف” اما گرفتن آن را در قفسه و به سبد نیاز به صبر و شکیبایی از خریداران.

Aldi's CEO has called for compassion as stores deal with shortages.

Aldi مدیر عامل شرکت کرده شفقت به عنوان فروشگاه های مقابله با کمبود.اعتبار:لوئیس Kennerley

“کارکنان ما در انبارها و فروشگاه ها در حال کار سخت برای به دست آوردن سهام توزیع شده در سراسر کشور است. اما ما نیاز به کمک مشتریان,” او گفت:.

“افزایش خشونت است که خرده فروشان را دیده اند بیش از چند هفته گذشته کاملا غیر قابل قبول است. ما می خواهیم هر کس به ملاحظه و دلسوز در راه آنها فروشگاه.

“این به این معنی مدنی رفتار حسن نیت ارائه میدهد به کسانی که کمتر قادر و احترام به کارکنان رسانه های خرده فروشی. کاملا رک و پوست کنده ما را تحمل نخواهد کرد هر چیزی کمتر است.”

او هشدار داد خریداران در برابر تلاش برای ‘بازی’ Aldi را محدودیت سیاست که شبیه به سوپر مارکت ها دیگر با محدودیت بر روی کاغذ توالت آرد و ماکارونی و برنج کاغذ حوله بافت و دست sanitiser. این شرکت همچنین اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در تغییر از ذهن بازپرداخت برای موارد خاص در راستای سیاست های مشابه در Coles و Woolworths.

دانشگاه مک کواری حرکت خواهد کرد به صورت آنلاین آموزش محیط زیست پس از تعلیق کلاس تا مارس 30 با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان.

ایمیل امضا شده توسط معاونت پروفسور S. بروس Dowton می گوید: دانشگاه متوقف خواهد شد کلاس ها از نیمه شب امشب. پردیس باز باقی خواهد ماند.

Macquarie University will shut for over a week to restructure as an online learning institution.

دانشگاه مک کواری بسته خواهد شد برای بیش از یک هفته به بازسازی به عنوان یک آموزش آنلاین موسسه. اعتبار:Paul Wright

از دست رفته کلاس اجرا خواهد شد از طریق یک قبلا alotted اواسط ترم شکستن.

“ما استفاده از این زمان تا 30 آوریل برای انتقال به آنلاین تحویل از سخنرانی ها و سمینارها به عنوان عملی” یک دانشگاه مک کواری سخنگوی گفت. “در حالی که پیش بینی می کنیم اکثر واحدهای تحویل داده می شود آنلاین که آموزش رزومه برخی از واحدهای نمی ممکن است قادر به تدریس آنلاین و جایگزین ترتیبات در نظر گرفته شده برای این واحد است.”

همه غیر ضروری دانشگاه, رویدادهای برنامه ریزی شده برای از بین 23 مارس 18 مارس خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد.

Mercedez-Benz Fashion Week, استرالیا, آخرین رویداد عمومی لغو شود در نور از شیوع کروناویروس با برگزارکنندگان گفت: آنها امید به جشن مراسم سالگرد 25th در 2021.

A model walks the runway wearing creations by Aje during Mercedes-Benz Fashion Week Australia in Sydney, Sunday, May 12, 2019.

یک مدل پیاده باند پوشیدن creations by Aje در طول مرسدس بنز هفته مد استرالیا در سیدنی, پنج شنبه, مارس 12 2019.اعتبار:AAP

“با توجه به استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته (AHPPC)’s قیمومیت در برابر برگزاری غیر ضروری سازماندهی مجامع عمومی بیش از 500 نفر در پرتو جهانی بهداشت نگرانی در مورد COVID-19 (coronavirus) ما پشیمانی به اشتراک گذاری است که مرسدس بنز هفته مد استرالیا 2020, برگزار خواهد شد,” ناتالی Xenita مدیر اجرایی IMG مد حوادث گروهی برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام در بیانیه ای گفت:.

“ما از ما باور نکردنی طراحان و تولید کنندگان و همکاران و کارکنان خود را برای حمایت از استرالیا مد جامعه و نگاه به جلو به جشن ما 25th anniversary در سال 2021.”

می آید پس از باقی مانده نشان می دهد از ویرجین استرالیا ملبورن جشنواره مد (VAMFF) لغو شد آخر هفته گذشته.

کوانتاس و Jetstar اعلام کرده اند بیشتر و کاهش بسیار بزرگتر به داخلی و بین المللی پرواز برنامه به عنوان coronavirus ممنوعیت سفر تشدید.

در کل بین المللی ظرفیت خود را کاهش 90 درصد از پایان ماه مارس به حداقل پایان مارس از 23 درصد کاهش در سه ماهه چهارم سال هفته گذشته اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو