کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است این کشور با بستن مرزهای خود به همه غیر شهروندان و ساکنان. ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو شده اند در خود به انزوا پس از او گرفتار این ویروس در سفر اخیر خود به لندن جایی که او در یک مرحله و با در آغوش کشید سابق نخست وزیر جولیا گیلارد.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau celebrates with his wife, Sophie Gregoire Trudeau last year.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو جشن با همسرش سوفی Gregoire ترودو سال گذشته است.اعتبار:The Canadian Press/AP

ترودو می گوید هر کسی با علائم و نشانه نمی خواهد اجازه ورود به کشور و دستور داده کانادایی برای “ماندن در خانه.”

او خواست هر کانادایی در خارج از کشور به خانه در حال حاضر. “اگر شما در خارج از کشور از آن زمان به خانه می آیند.” آنها نیاز به رفتن به قرنطینه.

پروازهای بین المللی خواهد بود محدود به چهار نفر از فرودگاه های کشور از یکشنبه اما معافیت درخواست برای پروازهای داخلی از آمریکا و مکزیک و کارائیب و کالا.

کانادا می پیوندد مالزی و مصر و سوئیس در اعلام ممنوعیت سفر امروز است.

و صدراعظم آلمان آنجلا مرکل بسته است همه غیر ضروری مغازه ها.

اگر چه انگلستان است ramping تا پاسخ خود را در اصرار در برابر همه “غیر ضروری تماس” نخست وزیر بوریس جانسون است که در ادامه به سرپیچی از تعداد فزاینده ای از کشورها اعمال ممنوعیت در غیر شهروندان و ساکنان از ورود به کشور.

نخست وزیر بوریس جانسون است که پرداختن رسانه ها از شماره 10 و خواستار هر کس برای جلوگیری از “غیر ضروری تماس با ما” با هر کس و جلوگیری از بارها و باشگاه ها و سالن تئاتر و اجتماعی در سالن.

بریتانیا مرگ و میر از این ویروس است 53.

نخست وزیر درخواست انگلیسی ها برای اقامت در داخل برای 14 — می گوید: اگر شما یا سرفه و یا درجه حرارت بالا به جز ورزش در یک “فاصله امن است.”

او در بریتانیا است که در حال حاضر با نزدیک شدن به “سریع منحنی رشد” و موارد می تواند دو برابر بیش از پنج یا شش روز.

او می گوید این “سخت گیرانه اندازه گیری” معرفی شده است در حال حاضر به دلیل آن است که این “لحظه مناسب” به عنوان کارشناسان معتقدند در حال حاضر زمانی است که می توان آن را موثر در کاهش گسترش این بیماری است.

جانسون می گوید: آخر هفته لازم خواهد بود و کسانی که بیشترین آسیب پذیر باید محافظت از تماس برای دوازده هفته. او می گوید پلیس را دیگر نمی توان به رویدادهای بزرگ است که به طور موثر به این معنی که دیگر نمی خواهد بروید.

جانسون می گوید لندن است چند هفته جلوتر از بقیه کشور و باید “به خصوص به طور جدی” توصیه به ماندن در خانه.

بریتانیا ارشد علمی مشاور آقا پاتریک blue palace hotel گوید اگر یک نفر از هر خانواده دارای علائم همه باید قرنطینه.

“این است که باید یک دوره طولانی مدت” پروفسور کریس شوخ می گوید.

او یادآوری می کند که اکثر مردم نمی خواهد بمیرد از این بیماری است و می تواند “به راحتی آن را مدیریت و در خانه” را بدون نیاز به رفتن به بیمه خدمات درمانی.

اما او می گوید: “برخی از مردم را به مرگ…کلی میزان مرگ و میر به نظر می رسد به یک درصد است.”

شوخ می گوید: بسیاری از انگلستان طرح مورد تلاش برای اطمینان حاصل شود که کسانی که نیاز به مراقبت از آن را دریافت خواهد کرد. و او تاکید می کند که زنانی که باردار هستند و نیاز به حفاظت از کسانی که می تواند گسترش ویروس.

Prime Minister Boris Johnson is ramping up the UK's response to the coronavirus urging against all "non-essential" contact.

نخست وزیر بوریس جانسون است ramping تا پاسخ بریتانیا به کروناویروس در برابر اصرار همه “غیر ضروری” تماس بگیرید.اعتبار:بلومبرگ

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است برای تحمیل چنین اقداماتی از جمله ممنوعیت سفر زودتر. اما جانسون و کارشناسان اصرار آنها در حال اجرای برنامه های خود را با توجه به رشد و گسترش این بیماری به جای کپی کردن کشورهای دیگر’ روش.

جانسون می گوید که او اجرای قدرت اما باور ندارد که دولت نیاز به استفاده از آنها. این مهم انگلستان است نه صدور حکم یا دستور قفل پایین شهر, شب زنده داری, به جای سپردن صاحبان به “گام های منطقی.”

بیشتر او خواسته است اگر انگلستان را جریمه افرادی که انتخاب می کنید به معاشرت به جای توجه به “غیر ضروری تماس با ما” مشاوره و جانسون می گوید: وزیر بهداشت مت, Hancock, می تواند ممنوعیت دست دادن اگر او می خواست اما “ما یک مادر و رشد و لیبرال دموکراسی که در آن مردم درک بسیار روشنی توصیه های داده شده به آنها است.”

جانسون پرچم حمایت از کسب و کار که وجود خواهد داشت بسیاری از آسیب به آنها فضا “دوباره از این است.”

خبر بد برای طرفداران تلویزیون بریتانیا سریال Line of Duty و Peaky Blinders (من منتظر خود انزوا زمان برای شروع هر دو پس از بسیاری از توصیه ها).

Filming of Peaky Blinders has been postponed due to Coronavirus.

فیلمبرداری از Peaky Blinders به تعویق افتاده است با توجه به کوروناویروس.اعتبار: رابرت Viglasky

فیلمبرداری از هر دو برنامه های تلویزیونی متوقف شده است با توجه به خورشید.

ما شنیده ام زیادی در مورد اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در بخش خاص از اقتصاد به خصوص هواپیماهای مسافربری و گردشگری اپراتورهای.

اما در اروپا خودروسازان نیز احساس ضربه با کارگران داونینگ ابزار خواستار بهداشتی سختگیرانه تر شرایط.

خودروسازان از جمله فیات کرایسلر, سیتروئن, فولکس واگن و آن حق بیمه واحد آئودی همه متوقف شده تولید.

کارگر نمایندگان در, ایتالیا, فرانسه, بلژیک, اسپانیا و آلمان خواستار کنترل سختگیرانه تر بر بهداشت و ضد عفونی و جداسازی برای کارکنان پاشنه به پاشنه در اروپا و خطوط تولید.

خودروساز فرانسوی PSA که صاحب پژو, اوپل و واکسهال برندها نیز گفت: آن بسته شدن کارخانه خود را در اروپا تا مارس 27.

فورد گفت که بسته شدن کارخانه خود را در والنسیااسپانیا برای بقیه این هفته پس از یک سراسیمگی از عفونت و ارزیابی مجدد پس از گفتگو با اتحادیه های کارگری.

“ما تا به حال سه موارد مثبت COVID-19 در والنسیا سایت در یک دوره 24 ساعته که با درگیر بیشتر جدا کارگران که وارد عملیات مونتاژ” یک سخنگوی گفت.

فرمول یک است و دوم آن مورد تایید شده از coronavirus پس از Pirelli عضو آزمایش مثبت برای این بیماری در استرالیا.

Brett Kuhner and Tim Brook take a slow lap of the track that Formula 1 cars would normally be roaring around.

برت Kuhner و تیم بروک را آهسته دامان آهنگ که اتومبیل های فرمول 1 به طور معمول خواهد بود خروشان در اطراف.اعتبار:جاستین McManus

می آید بعد از فرمول یک جایزه بزرگ در ملبورن بود به نام خاموش در آخرین دقیقه پس از اولین مورد تایید شده.

خبر می آید به مک لارن تایید کرد که بریتانیا مکانیک بود که مبتلا به این بیماری است “و دوره نقاهت را به خوبی”.

چهارده سایر کارکنان مک لارن که در تماس با فرد آلوده باقی می ماند در قرنطینه در تیم هتل در ملبورن.

بهبهان نیوز درک می کند که شش نفر از کسانی که پس از آزمایش شده است و در انتظار نتایج خود را. آنها شده اند به کارگردانی اقامت خود در انزوا برای 14 روز.

“یک عضو Pirelli F1 team آزمایش مثبت برای Covid-19 آذر” دیروز سخنگوی ایتالیایی-بر اساس Pirelli, F1, تنها تایر تامین کننده گفت بهبهان نیوز.

“شخص مورد نظر در حال حاضر پس از تمام روش های مربوطه قرار داده و در محل توسط استرالیا مقامات بهداشتی.

AAP

این فقط از طریق دولت سوئیس رسمی سخنگوی.

دولت سوئیس است ممنوعیت سفر اجازه می دهد تنها شهروندان و ساکنان و هر کسی که به انجام کسب و کار.

Switzerland's ski resorts will be shut down from midnight as part of lockdown measures to try and control the spread of coronavirus.

سوئیس اسکی تعطیل خواهد شد و از نیمه شب به عنوان بخشی از مستند اقدامات را امتحان کنید و کنترل گسترش از coronavirus.اعتبار:iStockphoto

مرز چک معرفی خواهد شد با آلمان و فرانسه و اتریش است.

مغازه ها و رستوران ها, میله, موزه ها, کتابخانه ها, سینما, تئاتر, ورزشگاه, اسکی و سالنهای زیبایی و همچنین پارک های ملی تمام خواهد شد بسته از نیمه شب.

فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, سوخت, ایستگاه, بانک ها, ادارات پست و همه بیمارستان ها و پزشکان عمل جراحی باز باقی می ماند.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حال برگزاری آن روزانه رسانه های کنفرانس.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند.

Dr Tedros می گوید شده است وجود دارد “سریع تشدید” از Covid-19 موارد بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده خارج از چین که در آن ویروس منشاء.

او نخوری عدم تست نسبت به اجتماعی فاصله اقدامات توصیف آن به عنوان “ستون فقرات” چگونه به مبارزه با این بیماری همه گیر را گسترش.

“شما باید آزمون و منزوی کردن شما می توانید مبارزه با آتش blindfolded, و ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است.

“آزمون تست آزمون تست هر مورد مشکوک به,” او گفت:.

انگلستان یکی از کشورهایی که می تواند singling برای انتقاد در اینجا. هفته گذشته نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد تنها در بیمارستان بستری موارد خواهد بود آزمایش اذعان تا به 10000 نفر در جامعه در حال حاضر می تواند مبتلا به این بیماری است.

Dr Tedros می گوید هر کسی در سن بیش از 60 در نظر گرفته شده است بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19. او همچنین شناور دیگر قرنطینه بار گفت: مردم هنوز هم می تواند دیگران را آلوده پس از آنها احساس آنها به بهبود و باید همچنان خود انزوا اقدامات برای حداقل دو هفته پس از خود علائم ناپدید می شوند.

نیویورک مشهور است هرگز خواب اما آن را قرار داده به آزمون.

شهر شب زنده داری خواهد بود و تعطیل از ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی به مقابله جلوگیری از تعامل با جامعه و ممنوعیت های اعمال شده در تجمعات بیش از 50 نفر است.

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک که سالنهای سینما و قمار در سراسر سه کشور بسته شد در حالی که کافه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به کار گیرند اما در یک غذای آماده-اساس تنها.

A food truck vendor pushes his cart down an empty street near Times Square in New York. Mayor Bill de Blasio has ordered bars, restaurants and cafes to shut down.

یک کامیون مواد غذایی فروشنده هل سبد خرید خود را پایین خالی, خیابان, در نزدیکی میدان تایمز در نیویورک است. شهردار بیل د Blasio دستور داده است, میله, رستوران ها و کافه ها به تعطیل.اعتبار:AP

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio در حال حاضر اعلام کرد که بان کی مون در این شهر شبانه و محدود کردن eateries به تحویل و غذای آماده تنها.

در ضمن در واشنگتن DC در اینجا چیزی است که یک ساعت یک عجله به نظر می رسد.

کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرده است آن را پیشنهاد عضو بان کی مون “غیر ضروری سفر” برای 30 روز اساسا بستن مرزهای خود به غیر اتحادیه اروپا ساکنان.

رئیس کمیسیون Ursuala von der Leyen گفت “سبز” و یا خطوط سریع باید معرفی به اولویت دادن به محصولات از جمله مواد غذایی و تجهیزات پزشکی اما غیر ضروری سفر ممنوع خواهد بود.

“کمتر سفر ما بیشتر می توانند حاوی ویروس” von der Leyen گفت.

قوانین محدود کردن کمک های دولت در بازار واحد خواهد بود آرام به اجازه دولت برای سرپا نگه داشتن آسیب پذیر کسب و کارهای زیر پیشنهاد کمیسیون.

مصر را زمین همه پروازها از روز شنبه تا پایان ماه.

همه هتل ها و گردشگران جاذبه خواهد بود ضد عفونی در طول دو هفته.

Hotels will be disinfected during the travel two-week travel ban announced by Egypt's Prime Minister on Monday.

هتل ها خواهد بود ضد عفونی در طول سفر دو هفته سفر بان کی مون اعلام کرد مصر نخست وزیر در روز دوشنبه.اعتبار:iStock

نخست وزیر این کشور را مصطفی Madbouly گفت: در یک کنفرانس خبری که گردشگران در حال حاضر در مصر قادر خواهد بود به پایان تعطیلات خود را.

“تصمیمات گرفته شده توسط دولت برای مبارزه با ویروس های اقتصادی پیامدهای اما دولت در اولویت است برای حفاظت از شهروندان” ساعت Madbouly گفت: با توجه به AharamOnline.

با مهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو