خط مقدم خشونت کارگران ابراز نگرانی کرده اند برای افرادی که ممکن است مجبور به خود منزوی با سوء استفاده شریک است.

“این دو whammy” گفت: زنان ایمنی NSW, chief executive officer, Hayley پرورش. “نه تنها ما به احتمال زیاد برای دیدن افزایش نرخ مانند آنچه ما می بینیم در طول دوره تعطیلات اما خدمات وجود دارد به حمایت از زنان و کودکان تجربه خشونت و سوء استفاده هستند که صالح با بسیاری از چهره به چهره خدمات محدود بودن و یا حتی لغو شود.”

استرالیا زنان در برابر خشونت داد مدیر برنامه Merrindahl اندرو هشدار داد چین شاهد افزایش خشونت نرخ به عنوان نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه.

“دیگر چیزی به درک این است که این فاجعه است واقعا همپوشانی در دیگر حوادث که اتفاق می افتد در زندگی مردم” دکتر اندرو گفت: با اشاره به بریزبن قتل هانا کلارک و سه فرزند توسط شریک زندگی سابق.

“خدمات در حال حاضر تجربه های در تقاضا به دلیل که” او گفت:.

با AAP

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دستور داده است تا شهروندان به ماندن در خانه به جز ضروری دلایل انعکاس اقدامات در برابر جدید کروناویروس گرفته در کشور همسایه ایتالیا.

این اندازه گیری خواهد شد به اجرا در آمده است از ظهر روز سه شنبه به مدت حداقل 15 روز و “هر تخلف از این قوانین مجازات خواهد شد”, پاکسازی هشدار داد در یک کنفرانس آدرس به ملت در روز دوشنبه.

“من به شما می گویم با هیبت این شب گوش دادن به بهداشت و درمان کارگران که می گویند: اگر شما می خواهید برای کمک به شما اقامت در منزل و اجتناب از تماس با ما,” او گفت:.

رواج editor-in-chief, Anna Wintour, بی سر و صدا تایید کرد که این ملاقات جشن سالانه ستاره نکردم سود برای نیویورک موزه لباس, موسسه خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد.

Rihanna arrives at the 2015 Met Gala.

ریحانا می رسد در 2015 Met Gala.اعتبار:سازمان حفاظت محیط زیست

“یک روز که نمی خواهد وارد برنامه خواهد بود که باز از صحنه موسسه نمایشگاه در مورد زمان. با توجه به اجتناب ناپذیر و مسئول تصمیم گیری توسط موزه متروپولیتن به بستن درهای خود را در مورد زمان و باز شب جشن و سرور خواهد بود به تعویق افتاد و به تاریخ بعد” Wintour نوشت: در نامه منتشر شده به رواج وب سایت که در آن او همچنین با حمله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و پاسخ به COVID-19.

مت, جمع آوری کمک برای نیویورک Metropolitan Museum of Art, صحنه و لباس, Institutem است گاهی اوقات لقب “مد اسکار” برای آن فرش قرمز که می بیند یک لیست لباس پوشیدن و توسط طراحان در خط با سالانه خود را تم.

خوب صبح

شده اند وجود دارد عمده تحولات در سراسر جهان به عنوان دولت به دنبال کنترل گسترش coronavirus.

  • این یک سوار وحشی در وال استریت با معاملاتی متوقف و برای سومین بار در شش روز پس از داو جونز شاخص سقوط بیش از نه درصد در چند دقیقه باز از تجارت است.
  • کانادا, مصر, روسیه, مالزی و سوئیس در میان کشورها برای تحمیل ممنوعیت سفر نکرده است.
  • آلمان قفل کردن کشور است.
  • انگلستان بوریس جانسون در ادامه به مقاومت در برابر اتخاذ هر سفر و یا عمومی ممنوع اما استرالیایی ها خواست در برابر همه “غیر ضروری” تماس و به دور ماندن از بارها و تئاتر و همچنین به عنوان فوق العاده قرنطینه اقدامات است.
  • کمیسیون اروپا پیشنهاد ممنوعیت غیر ضروری سفر به بلوک برای غیر عضو شهروندان است. جزئیات بیشتر از اروپا ما خبرنگار بیوان سپر در اینجا.

و آن است که از من در لندن است. من به توزیع بیش به Mary Ward در سیدنی که خود را ادامه خواهد داد پوشش در طول روز است.

خبرگزاری روسی Tass می گوید خارجی ها ممنوع خواهد شد از ورود به کشور بین 18 مارس تا آوریل 1.

Sights like the Church of the Saviour on Spilled Blood in St. Petersburg, Russia will be closed to tourists with a ban on foreigners from Wednesday.

مناظر مانند کلیسای ناجی در خون ریخته در سن پترزبورگ روسیه خواهد بود بسته به گردشگران با ممنوعیت اتباع خارجی از شنبه.اعتبار:iStockphoto

Tass گفت: به روز رسانی ساخته شده بر روی وب سایت دولت. قبلا شهردار مسکو ممنوع تمام وقایع عمومی با حضور بیش از 50 نفر است.

بازیگر بریتانیایی Idris Elba می گوید او آزمایش مثبت این صبح برای کوروناویروس.

او می گوید: او تست شده چرا که او در معرض کسی اما نمی هر گونه علائم. “آن شخص” او گفت:.

سیم ستاره گفت: در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی است که او شده است می خواهم در قرنطینه کرد.

“در حال حاضر زمان برای همبستگی,” او گفت: ترغیب مردم به افزایش در بالا بخش در جامعه است. “اقامت مثبت و دمدمی نیست.”

لندن نمادین پایان غرب که ویژگی های طولانی در حال اجرا بازدید مانند The Phantom of The Opera و Les Miserables خواهد بود یک شهر ارواح امشب.

Australian musical theatre performer Josh Piterman will be hanging up the mask after London's West End Theatres closed due to coronavirus.

استرالیا موسیقی تئاتر مجری جاش Piterman خواهد بود حلق آویز کردن ماسک پس از پایان غرب لندن تئاتر بسته با توجه به کوروناویروس.اعتبار:اندرو میسون

همه نشان می دهد که لغو شده اند, پس از نخست وزیر بوریس جانسون توصیه استرالیایی به دور ماندن از تئاتر و بارها.

جامعه تئاتر لندن از اعلام – جزئیات بیشتر در چه مرحله. تنها سه روز پیش از آن با قاطعیت گفت: تئاتر خواهد “همچنان باز بماند.”

اما در اینجا قاتل به دلیل Johnson نیست منظور از بسته شدن تئاتر و سالن های شرکت های بیمه نمی خواهد نیاز به پرداخت.

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است این کشور با بستن مرزهای خود به همه غیر شهروندان و ساکنان. ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو شده اند در خود به انزوا پس از او گرفتار این ویروس در سفر اخیر خود به لندن جایی که او در یک مرحله و با در آغوش کشید سابق نخست وزیر جولیا گیلارد.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau celebrates with his wife, Sophie Gregoire Trudeau last year.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو جشن با همسرش سوفی Gregoire ترودو سال گذشته است.اعتبار:The Canadian Press/AP

ترودو می گوید هر کسی با علائم و نشانه نمی خواهد اجازه ورود به کشور و دستور داده کانادایی برای “ماندن در خانه.”

او خواست هر کانادایی در خارج از کشور به خانه در حال حاضر. “اگر شما در خارج از کشور از آن زمان به خانه می آیند.” آنها نیاز به رفتن به قرنطینه.

پروازهای بین المللی خواهد بود محدود به چهار نفر از فرودگاه های کشور از یکشنبه اما معافیت درخواست برای پروازهای داخلی از آمریکا و مکزیک و کارائیب و کالا.

کانادا می پیوندد مالزی و مصر و سوئیس در اعلام ممنوعیت سفر امروز است.

و صدراعظم آلمان آنجلا مرکل بسته است همه غیر ضروری مغازه ها.

اگر چه انگلستان است ramping تا پاسخ خود را در اصرار در برابر همه “غیر ضروری تماس” نخست وزیر بوریس جانسون است که در ادامه به سرپیچی از تعداد فزاینده ای از کشورها اعمال ممنوعیت در غیر شهروندان و ساکنان از ورود به کشور.

نخست وزیر بوریس جانسون است که پرداختن رسانه ها از شماره 10 و خواستار هر کس برای جلوگیری از “غیر ضروری تماس با ما” با هر کس و جلوگیری از بارها و باشگاه ها و سالن تئاتر و اجتماعی در سالن.

بریتانیا مرگ و میر از این ویروس است 53.

نخست وزیر درخواست انگلیسی ها برای اقامت در داخل برای 14 — می گوید: اگر شما یا سرفه و یا درجه حرارت بالا به جز ورزش در یک “فاصله امن است.”

او در بریتانیا است که در حال حاضر با نزدیک شدن به “سریع منحنی رشد” و موارد می تواند دو برابر بیش از پنج یا شش روز.

او می گوید این “سخت گیرانه اندازه گیری” معرفی شده است در حال حاضر به دلیل آن است که این “لحظه مناسب” به عنوان کارشناسان معتقدند در حال حاضر زمانی است که می توان آن را موثر در کاهش گسترش این بیماری است.

جانسون می گوید: آخر هفته لازم خواهد بود و کسانی که بیشترین آسیب پذیر باید محافظت از تماس برای دوازده هفته. او می گوید پلیس را دیگر نمی توان به رویدادهای بزرگ است که به طور موثر به این معنی که دیگر نمی خواهد بروید.

جانسون می گوید لندن است چند هفته جلوتر از بقیه کشور و باید “به خصوص به طور جدی” توصیه به ماندن در خانه.

بریتانیا ارشد علمی مشاور آقا پاتریک blue palace hotel گوید اگر یک نفر از هر خانواده دارای علائم همه باید قرنطینه.

“این است که باید یک دوره طولانی مدت” پروفسور کریس شوخ می گوید.

او یادآوری می کند که اکثر مردم نمی خواهد بمیرد از این بیماری است و می تواند “به راحتی آن را مدیریت و در خانه” را بدون نیاز به رفتن به بیمه خدمات درمانی.

اما او می گوید: “برخی از مردم را به مرگ…کلی میزان مرگ و میر به نظر می رسد به یک درصد است.”

شوخ می گوید: بسیاری از انگلستان طرح مورد تلاش برای اطمینان حاصل شود که کسانی که نیاز به مراقبت از آن را دریافت خواهد کرد. و او تاکید می کند که زنانی که باردار هستند و نیاز به حفاظت از کسانی که می تواند گسترش ویروس.

Prime Minister Boris Johnson is ramping up the UK's response to the coronavirus urging against all "non-essential" contact.

نخست وزیر بوریس جانسون است ramping تا پاسخ بریتانیا به کروناویروس در برابر اصرار همه “غیر ضروری” تماس بگیرید.اعتبار:بلومبرگ

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است برای تحمیل چنین اقداماتی از جمله ممنوعیت سفر زودتر. اما جانسون و کارشناسان اصرار آنها در حال اجرای برنامه های خود را با توجه به رشد و گسترش این بیماری به جای کپی کردن کشورهای دیگر’ روش.

جانسون می گوید که او اجرای قدرت اما باور ندارد که دولت نیاز به استفاده از آنها. این مهم انگلستان است نه صدور حکم یا دستور قفل پایین شهر, شب زنده داری, به جای سپردن صاحبان به “گام های منطقی.”

بیشتر او خواسته است اگر انگلستان را جریمه افرادی که انتخاب می کنید به معاشرت به جای توجه به “غیر ضروری تماس با ما” مشاوره و جانسون می گوید: وزیر بهداشت مت, Hancock, می تواند ممنوعیت دست دادن اگر او می خواست اما “ما یک مادر و رشد و لیبرال دموکراسی که در آن مردم درک بسیار روشنی توصیه های داده شده به آنها است.”

جانسون پرچم حمایت از کسب و کار که وجود خواهد داشت بسیاری از آسیب به آنها فضا “دوباره از این است.”

خبر بد برای طرفداران تلویزیون بریتانیا سریال Line of Duty و Peaky Blinders (من منتظر خود انزوا زمان برای شروع هر دو پس از بسیاری از توصیه ها).

Filming of Peaky Blinders has been postponed due to Coronavirus.

فیلمبرداری از Peaky Blinders به تعویق افتاده است با توجه به کوروناویروس.اعتبار: رابرت Viglasky

فیلمبرداری از هر دو برنامه های تلویزیونی متوقف شده است با توجه به خورشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو