Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا مرگبارترین روز می بیند 10 مرگ و میر 459 جدید COVID-19 موارد برای, Victoria, سیدنی, سیاه, زندگی, موضوع, اعتراض, اعتراض در دیوان عالی کشور

ده نفر فوت کرده اند یک شبه از COVID-19 در ویکتوریا پس از دولت ضبط شده اضافی 459 موارد است.

هفت مرد که فوت شده سالخورده در 40s خود را به 70s خود را در حالی که سه زن که فوت شد سالخورده در 70s و 80s.

هفت بر یک شبه COVID-19 مرگ و میر مربوط به مراقبت از سالمندان شیوع بیماری در حالی که سه مورد مربوط به مراقبت از سالمندان بخش.

شده اند وجود دارد 8881 coronavirus موارد در ویکتوریا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

سئول: رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت کل مستند پس از یک فرد پیدا شد مشکوک به COVID-19 علائم و گفت: او معتقد است که “باطل” ویروس ممکن است وارد کشور, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه.

اگر فرد رسما اعلام کرد یک ویروس بیمار او خواهد بود شمال برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد. کره شمالی صبورانه گفت: هیچ یک ویروس مورد در قلمرو آن ادعا را مورد سوال خارج از کارشناسان.

An undated photo provided on Thursday, July 23, 2020 by the North Korean government, in which leader Kim Jong-un visits a new chicken farm.

یک عکسي ارائه شده در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 توسط کره شمالی دولت که در آن رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد بازديد جدید مزرعه مرغ.اعتبار:AP

این مستند اعلام شد بعد از ظهر جمعه. کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: مورد مشکوک به یک فراری که تا به حال فرار به کره جنوبی سال پیش قبل از عبور غیر مجاز از مرز به شمال در اوایل هفته گذشته است.

KCNA گفت تنفسی ترشح و آزمایش خون نشان داد که فرد “مشکوک به آلوده شده اند” با این ویروس. آن گفت: مورد مشکوک به و دیگران در تماس بودند و همچنین کسانی که به Kaesong در پنج روز گذشته قرار داده شد تحت قرنطینه.

AP

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

برخی از دولت گران ترین مدارس خصوصی شده اند و دسترسی به JobKeeper یارانه به نگه داشتن کارکنان در میان عمیق مالی و عدم اطمینان ناشی از COVID-19.

مدارس شبانه روزی از جمله مدرسه شاه در Parramatta, St Joseph, کالج در Hunters Hill و ارمیدل مدرسه در انگلستان واجد شرایط برای دولت یارانه دستمزد پس از بازدید به درآمد خود را از 30 درصد و یا بیشتر با توجه به رکود اقتصادی است.

The King's School Parramatta has qualified for the government wage subsidy.

پادشاه مدرسه Parramatta واجد شرایط برای دولت یارانه دستمزد.اعتبار:پیتر Braig

معلم گفت: منابع دیگر دسترسی به مدارس پرداخت شامل کینرس Wolaroi در نارنجی Frensham در Mittagong و سنت پل کالج بین المللی در خزه ول در جنوب ارتفاعات.

این مدارس را پاسخ نمی دهند به خورشید-هرالد با مهلت.

دولت در ارائه بودجه به مکمل های عملیاتی و هزینه های آموزش در مدارس خصوصی اما آنها را پشتیبانی نمی کند خانه های شبانه روزی به طور مستقیم. اگر دانش آموزان دیگر می توانند شرکت کنند — از جمله بسیاری از 10-15 درصد از مرز بین المللی — درآمد قطره. Coronavirus محدودیت های اجباری بسیاری از مدارس به خانه های شبانه روزی ترم آخر. اکثر مرزها جدا از دانشجویان بین المللی بازگشته اند در این مدت است.

در خیابان یوسف, روز دانش آموزان پرداخت $34,860 در سال مرزها پرداخت $48,720 برای شهریه و هیئت مدیره و دانشجویان بین المللی پرداخت تا $65,300. اما این مدرسه — که تقریبا نیمی از 1000 دانش آموزان مرزها — تا به حال درآمد افت قابل توجهی پس از تعطیلی مدارس در مدت دو.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

معترضان در سیدنی Black Lives Matter تجمع برنامه ریزی شده برای روز شنبه می گویند که آنها هنوز هم مارس با وجود نتیجه NSW دیوان عالی کشور است.

“ما درک می کنیم که وجود دارد مقدار زیادی از ترس و اضطراب در سراسر سیدنی در مورد تمدید جامعه انتقال coronavirus” سازمانده Padraic ‘برنج’ گیبسون گفت.

“بسیار ناعادلانه دولت رهبران سیاسی – نخست وزیر, نخست وزیر این کمیسر پلیس را channelled که اضطراب نسبت به مردم سازماندهی یک اعتراض چند صد نفر که در حال رفتن به فاصله تا آنجا که شما می توانید برای جلوگیری از coronavirus به تقاضای عدالت برای مردم بومی.”

آقای گیبسون خواست هر کسی که به این تجمع برای اطمینان از آنها به لحاظ اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک صورت و اجتناب از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است.

او گفت: هر کسی با COVID-19 علائم باید در خانه بماند.

برگزارکنندگان در حال حاضر به دنبال مذاکره با پلیس در مورد حرکت اعتراضی به دامنه.

“ما قصد داریم به نگه داشتن رفتن پیش” آقای گیبسون گفت.

“همه از برنامه های ما خواهد بود موضوع را به تجدید نظر خواهد بود که ما در حال اجرا به دادگاه تجدید نظر به سعی و حفظ مشروعیت اولیه ما در اعتراض به برنامه.

“مردم باید به یاد داشته باشید آخرین باری که دیوان عالی کشور ممنوع عمده Black Lives Matter تجمع آن لغو شد و در دادگاه تجدید نظر است.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان در حکم دادگاه.

دولت ویکتوریا به شدت آن coronavirus تبلیغات به تمرکز بر روی داستان واقعی زندگی از درد و رنج شبیه به سیگار و تلفات جاده ای مبارزات.

به عنوان دولت پرانتز برای نمرات مرگ و میر بیشتر در هفته های آینده پس از پنج نفر کشته در روز شنبه دولت منتشر کرده است چند زبان تبلیغات برای تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی نشان دادن اثر مخرب coronavirus می تواند در خانواده ها و افراد جوان است.

در یکی از مایکل میانسال coronavirus بیمار, جزئیات, چگونه پزشکان معتقد بودند او به مرگ به عنوان او صرف 72 روز در یک ناشی از کما در بیمارستان است. مایکل توضیح می دهد که در حالی که او به خواب رفته بود همسر او قرارداد coronavirus و احتمال تصویب آن را به مادر مسن که به زودی درگذشت.

“آن را مانند غرق شدن” مایکل می گوید ویروس. “COVID واقعی است, آن است که بسیار واقعی است.”

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مقابله با کمپین با هدف کمک به ویکتوریایی “درک واقعیت” گسترده مرگ و میر است که دولت در حال مبارزه برای جلوگیری از.

“این یک تراژدی اتفاق می افتند که سخت است برای دریافت سر خود را در اطراف” استاد Sutton گفت: در روز شنبه.

“این است که نامرئی دشمن در بسیاری از راه و زمانی که ما فقط به بحث در مورد اعداد هنگامی که ما صحبت در مورد تولید مثل اعداد و توانايی انتقال نیست که آن را مانند درک واقعی عواقب آن برای مردم ندارد.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان.

David Berger یک دکتر اورژانس در شمال استرالیا.

ما نیاز به صحبت. این نیست که ما نمی درک مینماید. ما انجام دهد. اما این “بهداشت و درمان قهرمانان” مزخرف است که در واقع ما را می کشد. در سراسر جهان مردم کف برای بهداشت و درمان کارگران ضرب دیده گلدان و تابه از خود ویندوز ستایش ما را به آسمانها و آن را مانند وجود ندارد roll call of the fallen برای توجیه آن است.

The Hippocratic Oath is not the same thing as a death wish.

سوگند نامه بقراط است همان چیزی که به عنوان یک آرزوی مرگ.اعتبار:Nic واکر

در بریتانیا وجود دارد و حتی یک سر و صدا به جایزه ما مدال, به عنوان اگر ما سربازان در نوعی از جنگ است. اما ما نمی ثبت نام برای دفاع از کشور ما ، من نمی یاد متعهد به unhesitatingly قربانی سلامتی من یا زندگی من برای محافظت از بیماران زمانی که خطر به طور کامل با توجه به سازمانی بی کفایتی و سهل انگاری.

ما سربازان. ما کارگران در چه ناگهان تبدیل به یک بسیار خطرناک در محل کار درست مانند کارگران و کشاورزان و steeplejacks شده است برای صدها سال. اگر شما بازدید از خط Lode یادبود به 800 کارگران معدن که از دست داده اند زندگی خود را در داخل و اطراف بروکن هیل پس از معدن آغاز شد و در اواخر قرن نوزدهم به شما زده شده است را از لیست های طولانی از مرگ و میر ناشی از اوایل سال در حال حاضر کاهش یافته به یک یا دو سال و بیشتر سال هیچ در تمام.

مردم می خواهم به خنده در مورد “پوچ OH+S” اما در هفت سال به عنوان یک دکتر اورژانس در یک کنترل از راه دور بیمارستان است که به پورت اول از تماس به صورت تلفات به صورت عمده مجموعه ای از عملیات دریایی صنعت گاز, من نمی تواند به یاد بیاورید دیدن یک واحد صنعتی آسیب است. نه تنها یکی است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

پلیس را صادر 126 جریمه بیش از 24 ساعت گذشته به کسانی که نقض ارشد بهداشت افسر COVID-19 جهات از جمله به یک زن و شوهر در نزدیکی 1000 مراحل نشان ‘آشکار’ بی توجهی به قوانین است.

هفده تخلفات صادر شده در ایست های بازرسی در 24 ساعت تا 12 بعد از ظهر یکشنبه پس از بیش از 14,900 وسایل نقلیه متوقف شد در سراسر همان دوره است.

47 سال و 51 سال هر دو از فرنتری گوللی شده اند جریمه برای پوشیدن ماسک پس از امتناع از دادن افسران جزئیات خود را در حالی که نزدیک به 1000 مراحل.

این جفت ارز که با دو فرزند بودند با نزدیک شدن توسط پلیس در 2pm شنبه و بارها و بارها خواسته که چرا آنها با پوشیدن ماسک.

“پس از درخواست های متعدد این دو هر دو دستگیر و صادر خواهد شد با 200 دلار جریمه برای عدم پوشیدن چهره و پوشش” ویکتوریا سخنگوی پلیس گفت که در روز یکشنبه.

“در حالی که پلیس را با استفاده از اختیار در هفت روز اول پس چو جهت صادر شد ما دریغ نکنید به صدور جریمه برای افرادی که بدیهی است و پرهیاهو نشان دادن بی توجهی به امنیت جامعه با عدم پوشیدن ماسک.”

ویکتوریا گذشت غم انگیز نقطه عطف امروز با مرگ یک فرد در 40s خود را – جوانترین ویکتوریا به مرگ از coronavirus.

آن را تا به سوالاتی در مورد اینکه آیا کسی تا به حال هر شرایط از پیش موجود ساخته شده است که آنها را بیشتر در معرض خطر این بیماری جزئیات هنوز منتشر خواهد شد.

اما Austin مراقبت های ویژه بیمارستان مدیر Dr Stephen Warrillow هشدار داد که هیچ کس نباید خود را در نظر ایمنی بدن اشاره کرد که در حالی که آن را نادر وجود داشته است موارد مستند در خارج از کشور که در آن جوان و سالم مردم به حال تسلیم به COVID-19.

او همچنین گفت: زندگی مردم با چه شده است که از قبل موجود شرایط از جمله دیابت و فشار خون بالا شده اند می تواند زندگی سالم و فعال زندگی بیش از حد قبل از ابتلا به کوروناویروس.

پلیس چندین جریمه به افراد و مکانهای در 24 ساعت گذشته از جمله 12 مجازات نقض اعلامیه به مردم که با حضور بزرگ رقص در بوتهزار در نزدیکی دریاچه Jindabyne در روز جمعه.

حدود ساعت 11.30 روز جمعه پلیس نامیده می شدند به بوتهزار در نزدیکی پیست اسکی معروف و مشاهده 150 تا 200 نفر در رقص.

زیر سوالات پلیس صادر مجازات نقض اعلامیه به هشت مردان سالخورده در 20s خود را به 30s و چهار زن سالخورده در 20s خود را.

همچنین جریمه شد و یک محل در Thredbo است که گفته می شود بیش از حد بسیاری از مردم در محل, مردم در انتظار در خط و فاصله فیزیکی و بیش از 10 نفر نشسته در یک جدول.

پلیس صحبت کرد و به دارنده پروانه در مورد مسائل اما زمانی که آنها بازگشت و بعد از یک ساعت آنها گفته مشاهده بیشتر نقض رخ می دهد و مردم “در حال اجرا” بیانیه ای از پلیس گفت:.

مجوز صادر شد با دو $5,000 پین در حالی که سفر شرکت صاحب که تا به حال سازماندهی برای تعداد زیادی از کاربران به حضور در محل صادر شد $5000 پین.

60 ساله نیوکاسل مرد نیز جریمه پس از او گفته شکست خورده به خود منزوی پس از بازگشت از ویکتوریا.

یک زندگی موضوع تجمع برنامه ریزی شده برای درونی سیدنی در روز سه شنبه است ممنوع مجمع عمومی یک NSW دیوان عالی کشور قاضی حکم داده است اما اعتراض برگزارکنندگان انتظار می رود به تسلیم فوری درخواست تجدید نظر علیه این تصمیم.

پلیس در زمان دادگاه اقدام به دنبال ممنوعیت سفارش برای این تجمع سازماندهی شده توسط خانواده دیوید Dungay jnr یک Dunghutti مردی که در بازداشت در سال 2015 پس از او برگزار شد توسط اصلاحی خدمات افسران در حالی که نفس نفس زدن “من نمی توانم نفس بکشم”.

یک طرح ارائه شده به پلیس توسط سازمانده برنج گیبسون گفت: حدود 500 نفر خواهد بود و راه رفتن از شهر به مجلس ارائه طومار خواستار اتهامات جنایی علیه نگهبانان زندان که مهار Mr Dungay.

استنطاق یافته در سال گذشته را توصیه نمی اتهامات جنایی که آقای Dungay خانواده تا به حال به دنبال. این تجمع برنامه ریزی شده است برای پنج شنبه همزمان با اولین روز از NSW مجلس.

در یک قضاوت در یکشنبه, عدالت, علامت Ierace اعطا منع سفارش, اما پلیس به توافق اقامت توقف به منظور در نظر گرفتن اثر تا 10 صبح روز دوشنبه در انتظار مسکن از هر گونه درخواست تجدید نظر.

ممنوعیت سفارش می کند ممنوعیت تجمع آشکار اما برگ شرکت کنندگان در معرض بالقوه کیفری از جمله تحریم برای مسدود کردن ترافیک و یا نقض بهداشت عمومی سفارشات.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان.

شده است وجود دارد تقاضا کمتر در آمبولانس ویکتوریا در طول همه گیر اما با توجه به سایر وسایل حفاظتی شخصی برای امدادگران و وسیله تمیز کردن زمان برای پایان یک صورت گرفته است دیگر.

آمبولانس ویکتوریا مدیر عامل دانشيار تونی واکر گفت: اگر افزایش نیاز به آمبولانس برای کمک به این بیماری همه گیر در ادامه آن را یک “تاثیر قابل توجهی بر روی سلامت عملکرد سیستم.

“ما در خارج از کشور به جاهایی مثل لندن نگاهی به جاهایی مثل نیویورک و غیره که در آنها دیده می شود رشد نمایی در آمبولانس تقاضا است. ما آماده ایم که برای” او گفت:.

نیروی دفاع استرالیا از اعضای در حال حاضر خواهد شد با توجه first responder آموزش خواهم که داده در کشور ویکتوریا و قادر به حمل تجهیزات و رانندگی در حالی که امدادگران ارائه مراقبت.

بیست اعضا آموزش داده خواهد شد از دوشنبه با 150 کل ADF اعضا به سفارش بیش از ده روز است.

“ما تا به کار کرده و با دفاع از نزدیک به خصوص در طول bushfires و ارتباط ما در بر داشت کار کردن با آنها فوق العاده است” – دانشيار واکر گفت.

“پیدا کنیم که ماهیت نظامی رویکرد متناسب با سادگی با همان روشی که ما در حمایت از مراقبت در جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü