در اینجا این است که آخرین قسمت از عصر/صبح سیدنی هرالد لطفا توضیح روزانه پادکست در COVID-19 بیماری همه گیر. خبرنگار بهداشت راشل Clun به نظر می رسد در این قسمت صحبت کردن در مورد تست و بیشتر.

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در دفتر بیضی این روزها به عنوان اواخر به عنوان ظهر زمانی که او معمولا در ترش و خوی او پس از صبح ماراتن تلویزیون است.

US President Donald Trump reacts as he looks at a television monitor during a news conference in the White House.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد به عنوان او به نظر می رسد در تلویزیون مانیتور طی یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است.اعتبار:بلومبرگ

او شده است تا در کاخ سفید در اتاق خواب استاد به عنوان اوایل به عنوان ساعت 5 صبح به تماشای فاکس نیوز, سپس, سی ان ان, با یک دسته علف و غیره از MSNBC پرتاب برای خشم مشاهده. او باعث می شود تماس با تلویزیون در پس زمینه خود را معمول پس از او برای اولین بار وارد کاخ سفید است.

اما در حال حاضر تفاوت وجود دارد.

رئیس جمهور می بیند چند متحدان مهم نیست که کانال او کلیک کنید. او عصبانی است حتی با روباه پیر امنیت پتو برای به تصویر کشیدن او را به عنوان او می خواهم دیده می شود. و او باعث می شود زمان برای تماشای فرماندار اندرو کومو را در جلسات از نیویورک از نزدیک نظارت به صورت پراکنده تعریف و یا ادم احمق.

محدود به کاخ سفید و رئیس جمهور این است که جدا از حامیان بازدید کنندگان سفر و گلف است که یک بار او را سرگرم با توجه به بیش از یک دوجین از مقامات دولت و مشاور که صحبت در مورد تهمت عجیب و غریب زندگی جدید است. او آزمایش های هفتگی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اقتصاد — مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی مورد برای انتخاب مجدد — دارای درون منفجر. خبری از او در دست زدن به coronavirus شده است به شدت منفی به عنوان دموکرات را محکوم کرده اند او را برای عدم همدلی و صداقت و شایستگی در این صورت یک بیماری همه گیر.

حتی جمهوری خواهان را انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات به نفس و دست زدن به خشن از منتقدان به عنوان بی فایده.

نیویورک تایمز

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

SA سلامت است که انتظار می رود به روز رسانی در جنوب استرالیا در نبرد با COVID-19 بعد از ظهر امروز در حدود 3.45 pm AEST.

WA گزارش کرده است یکی از جدید تایید COVID-19 مورد یک شبه شامل 65 ساله و پرت کاری مرتبط به یک کشتی کروز آوردن دولت تعداد کل موارد تا 549.

این می آید پس از دولت ثبت شده هیچ یک شبه موارد سه بار در این هفته است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: مورد جدید در ارتباط بود به کاستاریکا Luminosa کشتی کروز توسط, ایتالیایی, خط کروز کاستا Crociere.

تعدادی از مسافران از این اقیانوس پیمای شد, پرواز به پرت در منشور هواپیما از رم در اواخر ماه مارس و قرنطینه در هتل ها.

“همانطور که با همه جدید تایید موارد تماس با ردیابی جریان است برای اطمینان از تمام تماس نزدیک اعلام می شود و توصیه به خود منزوی,” یک, وزارت بهداشت, سخنگوی گفت.

وجود دارد در حال حاضر 16 COVID-19 بيمار در و بیمارستان ها از چهار که باقی می ماند در ICU.

تا کنون 478 مردم بهبود از این بیماری در سراسر کشور از جمله 55 نفر در منطقه ای مناطق ترک 63 فعال موارد در وا.

وزارت بهداشت را آزمایش کرده است 34,199 مردم در دولت است.

پایی را درخشان ترین ذهن را با هم خواهد آمد به راهنمای AFL و باشگاه از طریق بازگشت به بازی روند و ارزیابی آینده فوتبال ادارات و نرم و کلاه و استعداد مسیرهای.

لیگ برتر مربیان جان Longmire و آدم سیمپسون ملحق خواهد شد AFL پایی رئیس استیو هوکینگ و تجربه مدیران فوتبال جف والش, Chris Davies, David شریف گراهام رایت و کریگ Vozzo برای ارزیابی اولویت ها و پتانسیل سازه برای فعال کردن فوتبال بخش برای اجرای موثر با کاهش بودجه است.

Sydney Swans coach John Longmire.

سیدنی قوها مربی جان Longmire.اعتبار:گتی

Collingwood مربی ناتان Buckley و شیر’ مربی کریس Fagan کمک خواهد کرد هوکینگ و AFL عضو هیات پاتریک کلیفتون به توسعه بازگشت به بازی قصد دارد به لیگ آثار نسبت به قادر بودن به اطلاع باشگاه ها به تصويب دولت پس از مارس 11 فصل آنچه در سال 2020 ممکن است مانند نگاه.

AFL رسانه ها گزارش روز جمعه گروه کاری به منظور ارزیابی استعداد مسیرهای شامل ارشد مربیان Alastair Clarkson, Fagan, لوقا بوريج و همچنین شیرها’ مدیر اجرایی گرگ سوان و AFL کارکنان اندرو دیلون و تریستان سالتر.

این گروه انتظار می رود که به دنبال بازخورد از با تجربه لیست مدیران از جمله ریچموند بلر هارتلی و جیلان را Stephen Wells.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

مقامات بهداشت و درمان بررسی خواهد شد ملی استرالیا, پزشکی ذخایر پس از آن پدید آمده تجهیزات حفاظت شخصی موضوع به کمبود – از جمله لباسهای پشت بام ها و عینک ایمنی – نمی شد در میان موارد را کنار گذاشته و برای یک بحران است.

به عنوان کادر درمانی در بیمارستان بزرگ همچنان به مبارزه به منبع PPE, افسر ارشد پزشکی برندان مورفی نشان داده است پزشکی ملی ذخایر اداره شده توسط دولت فدرال تا به حال تنها محدود, فروشگاه, محدود به فولاد P2 و N95 ماسک.

Face shields and goggles were not in Australia's national medical stockpile.

چهره سپر و عینک نمی شد در استرالیا پزشکی ملی ذخایر.اعتبار:دین Sewell

وزارت بهداشت وزیر کارولین ادواردز گفت و دستکش و روپوش و عینک نشده بود “سنتی” شده است از جمله در پزشکی ملی ذخایر و که در آغاز همه گیر “وجود دارد هیچ کدام از این موارد”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

قانون ثبت یک مورد جدید از coronavirus در 24 ساعت گذشته.

زن سن کمتر از 30 مورد است که هنوز هم در دست بررسی قانون بهداشت گفت.

شهرستان پایتخت تعداد کل coronavirus موارد 106. یک نفر همچنان در بیمارستان است.

من عاشق این “تست نیوز” گالری عکس از عکاس خبری کیت Geraghty او به عنوان اسناد coronavirus تست در شاهزاده ولز بیمارستان COVID-19 درمانگاه و آزمایشگاه ویروس شناسی در سیدنی.

من اضافه شده یک زن و شوهر از تصاویر زیر اما آن را به ارزش بررسی کامل گالری.

Face shields hang on the wall in the Virology Laboratory.

چهره سپر آویزان بر روی دیوار در آزمایشگاه ویروس شناسی. اعتبار:کیت Geraghty

Hospital Scientist Dimitra Iliakis operates the COBAS 6800 instrument which process coronavirus samples.

بیمارستان دانشمند Dimitra Iliakis عمل COBAS 6800 ابزار است که روند coronavirus نمونه. اعتبار:کیت Geraghty

اینجا کلیک کنید برای دیدن گالری کامل.

نجات ارتش و پلیس ویکتوریا قرار داده اند از این ویدئو نشان دادن کار خود را برای کمک به حرکت افراد دچار بی خانمانی به اسکان اضطراری و کمک به آنها دسترسی بهتر به خدمات ضروری است.

این دو سازمان گفت: 216 مردم کمک کرده از آوریل 1.

ویکتوریا انتشار پلیس گفت: این همکاری ساخت یک تفاوت و هر دو سازمانهای امیدوارم که این کار می تواند منجر به کمک به مردم بیشتر پیدا کردن طولانی مدت اسکان و بیشتر پشتیبانی می کند.

“ما همچنان به همکاری با ارتش رستگاری و شهر ملبورن برای درک بهتر چالش های مواجه شده توسط مردم دچار بی خانمانی و چگونه ما می توانیم با هم کار کنند برای حمایت از کسانی که ممکن است نیاز به کمک در شهر ما” آن را بخوانید.

این یک ویژگی در عمق از خاک رس لوکاس و Timna جک در مورد هزینه های ویکتوریا مگا پروژه ها و اینکه آیا پس از همه گیر آنها ارزش تداوم ، وجود آموزنده تصویری به عنوان به خوبی.

شانه را از طریق بودجه دولت پرونده برای 1932 سال بیکاری به اوج خود رسید و در 32 درصد در طول رکود بزرگ و شما را پیدا خواهد کرد 5000 پوند کنار گذاشته قابل توجهی در جاده پروژه در ویکتوریا.

اگر یک چیز وجود دارد ملبورن انجام شده است بسیاری از در حال حاضر, آن را عظیم جاده و راه آهن و پروژه های.

این پول بخشی از “یک بیکاری صندوق امداد مورد استفاده قرار گیرد به گسترش جاده اقیانوس بزرگ و ارائه کار برای بیش از 200 بازگشت سربازان”.

جاده ها – در حال حاضر یکی از استرالیا بزرگترین جاذبه های توریستی – نشان می دهد که میراث دولت می تواند ترک هنگامی که در تلاش برای افزایش یک سقوط اقتصاد است.

تقریبا یک قرن بعد از آن ویکتوریا است خیره در یکی دیگر از وحشی رکود اقتصادی از قدر دیده نمی شود پس از افسردگی و قطعا پس از دولت گذشته رکود اقتصادی در سال 1991.

برتر Daniel Andrews دارای خوی رسانه های تقریبا روزانه پس از تماس با یک وضعیت اضطراری در ماه مارس با یک تمرکز قوی بر رفع بهداشت و درمان فاجعه است.

اما بحران های اقتصادی coronavirus می تواند انتقام بر ویکتوریا ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان یک چالش بحران بهداشت و درمان با وزارت خزانه داری دولت تخمین می زند این هفته پیش بینی یک چهارم از یک میلیون ویکتوریایی به زودی از کار – دو برابر تعداد فعلی. برای مقابله با اقتصادی ضرب و جرح ویکتوریا قرض خواهد شد تا $24.5 میلیارد دلار پول اضافی است.

اندروز به طور منظم گفت: ساخت و ساز خواهد شد یکی از راه های دولت او حفاری ویکتوریا خروج از بحران. “ما در حال رفتن به نیاز به انجام بیشتر در جاده و راه آهن. آن را باید به او گفت:” این هفته “به سطح دیگری بروید”.

اما با دولت زیرساخت های درایو در حال حاضر در چه بیشتر فکر می کردم “سطح بعدی” قبل از همه گیر می Victoria در واقع تامل گام گذاشتن در بیشتر پروژه های بزرگ می سازد با برچسب قیمت بیش از $1 میلیارد ؟

و یا می تواند همه گیر ارائه یک نوع تنظیم مجدد که در آن Daniel Andrews شل تمرکز خود را بزرگ می سازد و به جای آن نوبت به وزارت امور خارجه نسبت به دیگر زیرساخت به اقتصاد پمپاژ دوباره ؟

اینجا را کلیک کنید برای خواندن ویژگی های کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de