ملبورن CBD مرکز فروش مرکز خرید بازگشایی و یک AFL راه اندازی مجدد در ماه ژوئن به نظر می رسد یک گام نزدیک تر ارائه امیدوارم به کسانی که با خارش پا که ویکتوریا در حال ظهور است از همه گیر مستند.

نشانه هایی وجود دارد که coronavirus یخ ممکن است در حال حاضر شروع به گرم شدن بیشتر مردم در ملبورن در هفته های اخیر پس از سخت اجتماعی فاصله قوانین مجبور به بسته شدن بسیاری از کسب و کار.

Foot traffic along Melbourne's Bourke Street Mall has slightly picked up.

ترافیک پا همراه ملبورن Bourke خیابان بازار کمی برداشت.اعتبار:Simon Schluter

در پاییز بعد از ظهر جمعه که شهرستان شده اند که مملو از مردم قبل از این ویروس عابر پیاده اعداد در Bourke خیابان شد تا کمی در هفته های اخیر.

شهر ملبورن ترافیک پا سنسور شمارش 536 نفر عبور Bourke خیابان بازار بین ظهر و 1 بعد از ظهر روز جمعه تا 43 درصد از چهار هفته به طور متوسط از 374.

هرچند که هنوز هم به خوبی به طور متوسط در سال گذشته از 3042.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

Dettol با صدور بیانیه ای گفت که “تحت هیچ شرایطی” باید مردم در مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده به خود برای درمان coronavirus.

فوق العاده بیانیه به شرح زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s دیدگاه در کنفرانس خبری پنج شنبه شب که در آن رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد محاکمه انجام می شود می تواند برای دیدن اگر مواد ضد عفونی کننده و یا نور ماوراء بنفش می تواند کشتن coronavirus در بدن انسان است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده را بکشند coronavirus در بیماران است.

Dettol با صدور بیانیه ای در وب سایت خود گفته شده بود پرسید: “آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.”

این شرکت بدون ابهام بود.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر).

“همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.

“لطفا خواندن برچسب و ایمنی اطلاعات است.

“ما مسئولیت داریم که در ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دقیق و به روز اطلاعات به عنوان توصیه شده توسط پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی.

“برای این و دیگر افسانه متلاشیکننده حقایق مراجعه کنید Covid-19facts.com.”

دانا McCauley و حداکثر Koslowski گزارش را در یک صفحه از عصر امروز که استرالیا در مسیر برای ‘احتیاط’ کاستن از coronavirus محدودیت.


بازی ورزشی و داشتن تعداد کمی از بازدید کنندگان در صفحه اصلی در میان آزادی است که می تواند به زودی ترمیم به استرالیا به عنوان داده های رسمی نشان می دهد که بهداشت عمومی اقدامات موفق در مسطح منحنی coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت می خواست به استرالیا بازگشت به ورزش تفریحی “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” و ملی کابینه دولت و قلمرو رهبران توافق کردند به منظور توسعه اصول برای ورزش و تفریح به ثبات در سراسر کشور است.

“ما می خواهم به عقب بر گردیم به جایی که [بازی ورزشی] اتفاق می افتد و ما می توانیم با اعتماد به نفس به انجام آن را با خیال راحت” آقای موریسون در جمع خبرنگاران گفت: کانبرا در روز جمعه.

[دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا]

برخی از تصاویر زیبا در آینده از ما عکاسان سراسر کشور و از شما و همه خوانندگان ما. من به اشتراک گذاری آنها را در سراسر صبح – به خاطر ارسال آنها را در rachael.dexter@theage.com.au


ANZAC day 2020 commemorated on the Kingston foreshore by local residents.

روز آنزاک 2020 گرامی در کینگستون موج شکن توسط ساکنان محلی است.اعتبار:Karleen Companies List

Vietnam veteran Rod Coote, son Nathan and wife Julie observe a live stream of ANZAC day's dawn service outside their house in Melbourne.

کهنه سرباز جنگ ویتنام راد Coote, پسر ناتان و جولی مشاهده جریان زندگی می کنند از روز آنزاک در سپیده دم و خدمات خارج از خانه خود را در ملبورن.اعتبار:James Ross

Sandy Rose, and George Schmitz in Daff Avenue in Hampton East.

شنی و جورج Schmitz در Daff خیابان در شرق همپتون.اعتبار:ربکا طبق

برتر Daniel Andrews فقط صحبت در ملبورن ایستگاه رادیویی 3AW تأمل در آنچه که او به نام “یک سال و یک روز آنزاک شبیه هیچ دیگر”.

Anzac Day in Mooroolbark at reader Mellanie Lloyd's home.

روز آنزاک در Mooroolbark در خواننده Mellanie لوید صفحه اصلی.اعتبار:
Mellanie لوید

“این واقعا کاملا شگفت انگیز است که ویکتوریایی در سراسر کشور به خیابان می آیند و می گویند با تشکر از شما,” او گفت:.

آقای اندروز حاکی است که برخی از محدودیت ها خواهد بود برداشته ‘در چند هفته’ – گفت که ویکتوریا را تشویق عفونت اعداد خواهد “ما برخی از گزینه های در طول هفته های آینده… گزینه های که در دیگر نقاط جهان هرگز”.

با وجود آن خوش بینی نخست وزیر هشدار داد در برابر خوشنودی اجتماعی در مورد سوريه گفت: او نفرت را برای دیدن مردم “به طور کامل قابل فهم نا امیدی بهتر از آنها”.

“من درخواست های زیادی از آنها را, اما آن کار می کند.”

آقای اندروز گفت که در حالی که ویکتوریایی منعکس شد در قربانی کردن در روز آنزاک آن را “مطمئنا نه بیش از حد به درخواست است که ما فقط به دنبال قوانین برای چند هفته بیشتر”.

عکاس الکس Ellinghausen است ثبت این عکس از مراسم یادبود جنگ استرالیا در این صبح است.

The Stone of Remembrance and the empty forecourt ahead of the Anzac Day commemorative service at the Australian War Memorial in Canberra on Saturday.

سنگ یادبود و خالی جلوخان پیش از Anzac روز یادبود در مراسم یادبود جنگ استرالیا در کانبرا در روز شنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

سنتی Dawn خدمات ملی مراسم و جانبازان مارس برگزار نشد در این سال زیر محدودیت در مجامع عمومی و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آیا شما در خود loungeroom یا شما در جلوی خانه خود را این صبح ؟ اگر شما با دیگران یا به تنهایی – احساس رایگان برای ایمیل فرستادن به در خود را با عکس و یا داستان در مورد چگونه شما در حال مشاهده روز آنزاک در طول این زمان.

rachael.dexter@theage.com.au

دفعات بازدید: چگونه به رعایت روز آنزاک در حالی که خود منزوی

The traditional Dawn Service at the Australian War Memorial will not take place this year following restrictions of public gatherings and social distancing measures in place as a result of the COVID-19 pandemic.

سنتی شدگان در مراسم یادبود جنگ استرالیا برگزار خواهد شد در این سال زیر محدودیت های اعمال شده از مجامع عمومی و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.اعتبار:Alex Ellinghausen

نخست وزیر اسکات موریسون به استناد Anzac میراث به زیر خط ملی تلاش مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موریسون اشاره سابق جنگ از زمان نخست وزیر John Curtin که صحبت از اصلی Anzacs عبور مشعل برای هر نسل از استرالیا.

“این روز آنزاک آن منتقل شده است به ما” موریسون گفت: در مراسم یادبود جنگ استرالیا.

“و هم با ایمان به یکدیگر و هدایت زندگی می کند و به عنوان مثال از کسانی که رفته اند قبل از ما درک که مشعل روشنایی تا Anzac سحر.

“مبادا فراموش کنیم.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در حال طعنه آمیز که نشان می دهد می تواند به دانشمندان در آزمایشی تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک امکان coronavirus درمان فقط به ببینید که چگونه روزنامه نگاران واکنش نشان خواهد داد.

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که مورد سوال یک خبرنگار در دفتر بیضی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده را بکشند coronavirus در بیماران است.

“من درخواست بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل اما آن را نشانی از آن را بکشند و آن را بکشند و آن را در دست و که همه چیز را بسیار بهتر است.

“که انجام شد در قالب یک سوال طعنه آمیز به خبرنگاران گفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد از او خواست که خود را کارشناسان بررسی آنچه که نقش خورشید می تواند در کشتن ویروس به جای نشان می دهد آنها می تواند نگاه به ماوراء تزریق – چیزی است که از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است.

برای ثبت Dettol می گوید: مردم در زمان رئیس جمهور توصیه جدی است. ادامه مطلب: آیا تزریق ضدعفونی کننده های Dettol هشدار به مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در ایالات متحده گذرانده 50,000 تقریبا دو برابر است که از ایتالیا – بخش دوم بدترین آسیب دیده کشور در جهان است.

در حالی که ما در جهان بالاترین مرگ و میر آن تا هفتم-بالاترین میزان مرگ و میر 15.2 هر 100 ، 000 نفر است. بلژیک و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و هلند همه باید میزان مرگ و میر بالاتر از ما است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تحت فشار به عنوان یک نتیجه از دست زدن به او از همه گیر فقط هفت ماه از انتخابات آمریکا.

همین حالا این جزئیات از ما ما خبرنگار متی Knott, که طول می کشد یک نگاه چگونه امریکا قطب بندی شکل گرفته در این کشور پاسخ: یک حزبی pandemic: چگونه ایسنا شکل مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de