Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا دانلود COVIDSafe برنامه بیش از 2 میلیون بار اجتماعی فاصله در NSW تا حدی آرام کشور مرگ و میر می ایستد در 88

توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت که بازی های المپیک در حال حاضر به تعویق افتاد تا 2021 خواهد بود “اوراق” اگر آن را نمی تواند برگزار و سپس با توجه به مصاحبه منتشر شده در سه شنبه.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن در ماه گذشته به تعویق افتاد و این بازی تا ماه ژوئیه سال 2021 به دلیل تاثیر از شیوع کروناویروس.

با این بیماری همه گیر در سراسر جهان به عفونت رای نوردی و کارشناسان نشان می دهد یک واکسن است که هنوز هم یک راه طولانی کردن سوالات خواسته شده در مورد این که آیا یک تاخیر بیشتر ممکن است مورد نیاز.

ایسنا

اینجا بیشتر بخوانید.

چهار بیشتر ساکنان از یک مرکز مراقبت از سالمندان در نزدیکی پنریته در غرب سیدنی اند و به عنوان یک نتیجه از coronavirus پس از 8ساعت در شب دوشنبه.

مرگ و میر از Anglicare را Newmarch خانه در Caddens در حال حاضر در 11.

هشتم مرگ در تاسیسات گزارش شده توسط گرگ شکار در صبح روز سه شنبه قبل از سه مرگ و میر تایید شد در روز سه شنبه بعد از ظهر.

Eleven residents from the Newmarch House have now died after testing positive for coronavirus.

یازده نفر از ساکنان را از Newmarch خانه در حال حاضر پس از تست مثبت برای کوروناویروس. اعتبار:Rhett Wyman

چهار مرگ و میر فشار ملی استرالیا, مرگ و میر به 88.

“ما برای گسترش عمیق ترین همدردی به این خانواده ها برای ضرر و زیان آنها در حال تجربه” یک بیانیه از Anglicare بخوانید. “این یک زمان غم انگیز نه تنها برای خانواده هایی که از دست عزیزان خود هستند اما برای دیگر ساکنان و خانواده.

“همچنین در نظر گرفتن عمیق تلفات در کارکنان ما که برای مراقبت و می دانستم که این ساکنان و خانواده خیلی خوبی است.”

زلاند نو مشتاق برای طعم و مزه خود را از مک دونالد در بیش از یک ماه اندود شده اند تا قبل از طلوع آفتاب در درایو-از طریق خطوط به عنوان کیوی جشن پایان بی رحمانه آنها را مستند.

در روز سه شنبه نیوزیلند دولت برداشته افراطی ترین اقدامات خود در پاسخ به COVID-19.

Hutt South MP Chris Bishop was one of many to post his McDonalds and takeaway coffee haul online, posting on Twitter "It's hard to explain how good this tastes".

Hutt جنوبی MP کریس اسقف یکی از بسیاری از به پست خود مک دونالد و غذای آماده قهوه مسافت آنلاین ارسال در توییتر “آن را سخت به توضیح دهد که چگونه خوب این سلیقه”.اعتبار:مسائل NZ

برای بسیاری از کیوی است که به معنای بازگشت به کار. برای دیگران آن را به معنای گیر کرده به غذای آماده.

Jacinda protocol wine studio دولت ممنوع تمام رستوران عامل در طول پنج هفته به سطح-چهار مستند ساخت زلاند نو متکی به سوپر مارکت و لبنیات محلی برای مواد غذایی است.

با این محدودیت برداشته بسیاری از رفت و مستقیما برای قوس های طلایی.

در نیو پلموث محلی مک دونالد فروشگاه مشتریان انتظار در خط در درایو-از طریق 3:30در با 40 خودرو در خط زمانی که فروشگاه باز در 5:00am می باشد با توجه به رادیو برگشت.

این یک داستان مشابه را در شمال جزیره, شهر ساحلی, Gisborne, که در آن هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان داد که ده ها تن از اتومبیل در یک صف پوشا چندین بلوک مشتاق به دریافت مورد علاقه خود را Maccy Ds.

AAP

خانواده های استرالیایی را پرتاب بیش از 10 درصد بیشتر زباله و بازیافت از طریق kerbside سطل طول COVID-19 مستند در میان سنبله در سوپرمارکت خرید و تحویل.

شورای استرالیا از بازیافت می گوید اقدام فوری مورد نیاز است برای مدیریت حجم بیشتری از زباله های پلاستیکی تولید شده در دو ماه گذشته.

Overflowing rubbish bins in South Yarra on Tuesday. Waste levels have surged during the COVID-19 lockdown.

سرشار سطل زباله در South Yarra در روز سه شنبه. زباله های سطح رسید و در طول COVID-19 مستند.اعتبار:جو Armao

مدیر عامل شرکت پیت Shmigel همچنین هشدار مردم پرتاب چیز اشتباه در kerbside سطل های بازیافت – به خصوص نرم پلاستیک – پیشرو به سطح بی سابقه ای از آلودگی.

تاثیر coronavirus ریختگی بیشتر شک در استرالیا توانایی برای دیدار با ملی بسته بندی بازیافت اهداف تا سال 2025 که توافق توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی در سال 2018 است.

این اهداف شامل 70 درصد از بسته بندی پلاستیکی بازیافت یا کمپوست و phaseout مشکل ساز و غیر ضروری را تنها با استفاده از پلاستیک و بسته بندی.

اینجا بیشتر بخوانید.

SA سلامت تنظیم شده است به ارائه به روز رسانی coronavirus ارقام در 4.15 pm.

Woolworths اتحاد پیوست Coles در کاهش خرید محدودیت تقاضا در موارد ضروری شروع به بازگشت به حالت عادی در میان COVID-19.

از پنج شنبه, Woolworths را افزایش محدودیت از هر نفر به چهار نفر در هر فرد بر روی کاغذ توالت برنج دست sanitiser و دستمال مرطوب ضد باکتری.

Empty shelves at Woolworths in Double Bay.

قفسه های خالی در Woolworths در خلیج.اعتبار:Rhett Wyman

ماکارونی سبزیجات منجمد بافت نوزاد دستمال مرطوب لوبیا پخته, کنسرو, اسپاگتی, حوله کاغذی و یکبار مصرف دستکش را دیگر باید یک حد خرید.

Coles اعلام کرد پیش از آن آنها خواهد بود از بین بردن محدودیت در خرید کاغذ توالت و حوله کاغذ, روم محدودیت فقط در 10 دسته بندی محصولات در فروشگاه خود را.

دو هر فرد محدودیت هنوز هم باقی می ماند در پاستا و آرد و خشک برنج و تخم مرغ و منجمد سبزیجات و دسر, قند, قلع, گوجه فرنگی, مایع صابون و دستمال مرطوب ضد باکتری.

NSW پلیس را به اتهام هفت و جریمه 15 نفر در 24 ساعت گذشته بیش از COVID-19 مربوط به نقض شد.

در یک مناسبت افسران صحبت کرد و به 44 سال در Dawes نقطه در سیدنی گفت که پلیس او وجود دارد به دود و “خودت”. پلیس پس از آن به اتهام واقع شاهدانه در طول یک جستجو از مرد است.

او دستگیر شد و متهم پس از افسران یافت او دریافت یک هشدار برای عبور اجتماعی فاصله محدودیت در روز شنبه در همان محل. او ظاهر خواهد شد در داونینگ مرکز دادگاه محلی در ژوئیه 15.

در یک حادثه جداگانه افسران صحبت دو مرد در Goulburn خیابان حدود 1 بعد از ظهر روز دوشنبه. در طول یک جستجو از یکی از مردان پلیس به اتهام واقع methylamphetamine.

چک های ماموران نشان داد باندی مرد قبلا هشدار داده شده است برای نقض COVID-19 محدودیت.

او دستگیر شد و به اتهام داشتن مواد مخدر ممنوع و نقض بهداشت عمومی عمل خواهد شد و به نظر می رسد در داونینگ مرکز دادگاه محلی در جولای 2.

این NRL دست Latrell میچل و جاش Addo-Carr 50.000 دلار جریمه و ناتان Cleary $10,000 خوب بعد از ستاره سه نفر گرفتار شده بودند از موازین اجتماعی فاصله پروتکل های.

Addo-Carr میچل و 10 دیگر مردان گرفتار شدند مستند نادیده گرفتن قوانین شکار و کمپینگ و سفر در اواسط سواحل شمال در Mitchell ملک نزدیک تری, ارسال عکس و فیلم از این سفر در رسانه های اجتماعی.

The pair posted apologies on Instagram on Monday afternoon, hours after the NRL lashed their actions as "unacceptable".

جفت ارسال شده عذر خواهی در Instagram روز دوشنبه بعد از ظهر ساعت پس از NRL شدت انتقاد کرد اقدامات خود را به عنوان “غیر قابل قبول”.اعتبار:Instagram

سابق NSW منبع هم تیمی بودند که در روز دوشنبه دلار جریمه 1000 توسط پلیس برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله اقدامات و Addo-Carr همچنان تحت بررسی برای امکان اقدام جنایی در مورد استفاده از سلاح گرم در Mitchell اموال.

غربی استرالیا ثبت یک مورد جدید از COVID-19 یک شبه.

زن 80 است از یک مسافر از کاستا ویکتوریا کشتی کروز. او در بیمارستان است.

و در حال حاضر 47 فعال موارد با 17 از Artania کشتی کروز.

شانزده نفر همچنان در بیمارستان با چهار در بخش مراقبت های ویژه.

تا کنون 35,155 مردم باید آزمایش منفی به کروناویروس در و بیش از 6200 از این از مناطق.

پس از نزدیک به دو ماه از پایدار وحشت خرید عمده سوپرمارکت Coles حذف کرده و آن محدودیت در خرید کاغذ توالت و حوله کاغذ, روم محدودیت فقط در 10 دسته بندی محصولات در سراسر فروشگاه ها.

Coles اول قرار دادن محدودیت در خرید کاغذ توالت در اوایل ماه مارس پس از coronavirus نگرانی دامن زده وحشت گسترده خرید و انباشت در سراسر کشور است.

The toilet roll situation was so inflammatory in Australia it required police supervision.

توالت رول وضعیت طوری بود التهابی در استرالیا به آن نیاز پلیس نظارت.اعتبار:AAP

یک سخنگوی خرده فروش گفت: امروز این انتظار به حذف بیشتر محدودیت بیش از هفته های آینده “به عنوان مشتری تقاضا همچنان برای ایجاد ثبات و دسته بندی های بیشتر دیدن تامین سطوح بازگشت به حالت عادی”.

دو هر فرد محدود باقی می ماند در پاستا و آرد و خشک برنج و تخم مرغ و منجمد سبزیجات و دسر, قند, قلع, گوجه فرنگی, مایع صابون و دستمال مرطوب ضد باکتری.

خرید محدودیت بر روی کاغذ توالت در حال حاضر باقی می ماند در Woolworths و Aldi.

“ما سپاسگزار برای تلاش های تولید کنندگان ما به ارائه به طور قابل توجهی افزایش حجم به دیدار اخیر غیر منتظره افزایش در تقاضای مشتری و به مشتریان خود را برای صبر و درک ما فروشگاه زنجیره تامین و اعضای تیم مشغول به کار به عنوان مقدار سهام بر روی قفسه های ممکن” یک Coles سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de