استرالیا coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است به هفت پس از 81 سال NSW زن گذشت یک شبه.

بود تماس نزدیک از دیگری مورد تایید شده.

در نه ساعت بین 11 و 8 بعد از ظهر روز پنج شنبه اضافی 46 مورد از COVID-19 تشخیص داده شد در NSW در نظر گرفتن دولت تعداد کل موارد به 353.

این موارد جدید در NSW شامل 14 سال دختر و 73 سال در خانه سالمندان.

شش نفر در NSW در بخش مراقبت های ویژه. وجود دارد هیچ یک از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در ویکتوریا.

AFL رئیس Gillon McLachlan گفت لیگ را تعطیل برای 30 روز اگر هر بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و گفت: “به بازیکنان گفته خواهد شد به اشتراک گذاشتن بطری های آب یا لرزش دست.

McLachlan گفت: هیچ بازیکن درگیر در امشب مسابقه بین Collingwood و غربی Bulldogs در انتظار نتایج آزمون معنی مطابقت قطعا پیش بروید.

Carlton's Mitch McGovern rises high on Thursday night.

کارلتون را میچ مک گاورن افزایش پنج شنبه شب.اعتبار:AAP

در شب گذشته مسابقه بین ریچموند و کارلتون, بازیکنان, بودند, های بطری نوشابه, دست دادن و بغل کردن.

McLachlan گفت: این شیوه خواهد بود ممنوع برای اطمینان از بازیکنان تا به حال حداقل تماس بگیرید. “شما می توانید ببخش هر کس برای اینکه کمی همیشگی,” او گفت: 3AW نیل میچل.

McLachlan گفت: شب گذشته مسابقه خود جلب کرد یک تلویزیون بزرگ مخاطبان شبیه به یک مسابقه پایانی.

او اذعان کرد ناراحت کننده طبیعت به تماشای مسابقات بدون طرفداران اما گفت: مردم از “دریافت استفاده می شود به آن”.

“ما در حال دست و پنجه نرم کردن با چیزی بی سابقه و پایی وجود دارد به عنوان طولانی به عنوان آن می شود و آن چیزی … [که] مردم را می توانید در اطراف خود تلویزیون و در آن از دست داده امیدوارم برای چند ساعت.”

سنهمراه با همکاران ما در صبح سیدنی هرالدباید دوباره badged موجود لطفا توضیح پادکست به تمرکز صرفا بر coronavirus وضعیت.

روزنامه’ ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر خواهد شد صحبت با خبرنگاران ما هر دو در استرالیا و در سه قاره های دیگر به بحث در مورد پیشرفت های عمده ای از روز تغلیظ اخبار شما نیاز به دانستن به پادکست های منتشر شده در اواخر بعد از ظهر هر روز هفته برای مدت زمان از coronavirus وضعیت.

در نسخه اول کانبرا خبرنگار Eryk Bagshaw و اروپا خبرنگار بیوان سپر بحث در مورد برنامه های مختلف توسط دولت ها در سراسر جهان به سرعت گسترش ویروس.

وزیر بهداشت گرگ شکار تهدید کرده است که “پس از” کسانی که احتکار پاراستامول و Ventolin به عنوان جدید محدودیت در خرید خود را به اثر می آیند.

قوانین جدید اعلام شد و در روز پنج شنبه پس از سن گزارش محلی از کمبود برخی از مواد مخدر شد و به احتمال زیاد در هفته گذشته.

“ما از این طریق دریافت کنید. آن شش ماه است. آن خواهد بود دشوار است آن را به بی سابقه است. اما ما را از طریق این” آقای شکار گفت: در طلوع صبح.

Federal Health Minister Greg Hunt.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار.اعتبار:AAP

“این دو دارو به ویژه در موضوع احتکار … پیتر داتون در حال رفتن به تعقیب کردن از طریق امور خانه و مرز زور کسانی که احتکار و تلاش برای فروش در خارج از کشور,” او گفت:.

“ما قرار داده ایم در جای محدودیت های جدید با داروساز دیروز دقیقا کسانی که داروهای. تعداد محدودی از فروش با تمرکز بر کسانی که با نیاز واقعی.”

او گفت: حرکت داروها پشت پیشخوان اجازه می دهد داروسازان به ورزش “اختیار به دنبال نیاز واقعی و مطمئن شوید که آنها در حال تهیه یک بسته”.

“مصرف Ventolin دور از کسی که آسم است و نه فقط مایه تاسف است, اما آن را کاملا نامناسب” او گفت:.

برای اولین بار در 165 سال تاریخ چاپ نسخه ای از این سن در کنار هم قرار شد بدون اتاق خبر در روز پنج شنبه به عنوان روزنامه پرسنل مشغول به کار از خانه.

The Age's front page today, put together by staff working from home.

سن را صفحه اول امروز با هم قرار داده و توسط کارکنان مشغول به کار از خانه.اعتبار:سن

سن‘s Docklands newsroom آرام بود و پس از مدیریت خواسته حدود 200 خبرنگاران و سردبیران و عکاسان و طراحان زیر سردبیران اداری و کارکنان تولید به انجام شغل خود را از خانه.

برای بسیاری از آن را به معنای یک راه جدید برای انجام کارها. به جای بحث و توسعه ایده های داستان در فرد روزنامه نگاران در جریان ویرایشگران خود در صبح استفاده از پیام آنلاین ابزار شل و تلفن همراه نرم افزار WhatsApp.

در خانه موقت و دفاتر و خبرنگاران ساخته شده است تماس تلفنی و انجام مصاحبه قبل از پر کردن داستان در کار لپ تاپ.

بیشتر بخوانید درباره چگونه سن است که کار از خانه در اینجا.

یک ملبورن زن و شوهر است که در میان ده ها تن از مردم را به بیمار افتاده در coronavirus آلوده کشتی کروز کوستا Luminosa.

39 استرالیایی روی 1400 شخص بوش کروز شده اند خودداری از ورود به فرانسه خواهد شد و در حال حاضر دریانوردی با کشتی به ایتالیا, ویروس جدید epicentre.

شده اند وجود دارد چند تایید موارد COVID-19 در کشتی و بسیاری از آنها بیمار از جمله یک زن و شوهر از ملبورن جشن سالگرد عروسی.

سن گفته شده است آنها افتاده بود بیماری تب اما به طور قابل توجهی بهبود یافته در 24 ساعت گذشته.

همه استرالیایی ها تحویل داده شدند, فرانسوی, فرم های مهاجرت دیروز و گفت: پروازها شده بود سازمان یافته است. اما بعد نامه ای به کابین که در آن همه مسافران خود منزوی اطلاع استرالیایی این برنامه لغو شده بود.

بیش از 200 آمریکایی در کشتی باید متحرك در مارسی هستند و به زودی به پرواز در پروازهای چارتر سازمان یافته توسط دولت ایالات متحده. سن نیز زنبور عسل گفت: کانادایی ها نیز مجاز در فرانسه.

دولت استرالیا ارائه کرده است و نه یک برنامه برای بازگرداندن آنها و نه هیچ یک از صدها نفر از مردم استرالیا به دام افتاده در 35 کشتی کروز در سراسر جهان

به عنوان ارشد ورزش نویسنده گرگ Baum توضیح می دهد که اگر فضای ارائه شده توسط طرفداران در فوتبال چیزی بود که ما برای اعطا گرفته, آن را نمی خواهد همیشه بود دوباره پس از آخرین شب فصل بازکن در خالی میکروگرم.

تماشای هر دو تیم اجرا به لحن خود را club آهنگ ها به خالی کولوسئوم شد سورئال.

An empty MCG last night.

خالی میکروگرم شب گذشته.اعتبار:گتی

بسیاری در رسانه های اجتماعی اظهار نظر که بازی که تبدیل به یک مایل مسابقه پس از ناموفق کارلتون گشت – فاقد هیجان و احساس مانند یک تمرین بازی.

“ریچموند سرود resounded اما وجود دارد هیچ کس را انتخاب کنید تا معروف “زرد و سیاه” rejoinder نشانه و سکوت پس از آن بود که پر سر و صدا” می نویسد: Baum.

“این بود که به نام فصل بازکن اما آن نگاه و احساس مانند نهایی تمرین. پیر-زمان چهارشنبه شب پرورش جام stoushes تولید بیشتر جو است.

“در اینجا چیزی است که می تواند شنیده شود: سوت, بازیکنان, صدای, دستورالعمل, از, نیمکت, نفرین, لقب.”

فوتبال نویسنده پیتر رایان قبل از empting کندی از یک هیچ-طرفداران محیط زیست در مورد چگونگی نوشت AFL را افزایش عینک از بازی پشت درهای بسته.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت: او را قطع پرداخت به عنوان کوانتاس’ قیمت سهم سقوط از 20,000 از هواپیمایی کارگران بودند که ایستاده بود پایین در روز پنج شنبه.

آقای جویس گفت که او انتظار می رود “شدید” رکود جهانی. او اصرار داشت شرکت هواپیمایی را بهبود می یابند, با کارگران در حال ابقاء و مبتنی هواپیما در آسمان است.

Qantas chief executive Alan Joyce said Woolworths believed there was alignment between its roles and the airline's.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت: Woolworths معتقد بودند تراز بین نقش ها و خطوط هوایی.اعتبار:Nine News

آن را می تواند 18 ماه برای این شرکت هواپیمایی به بهبود می یابند به گفته آقای جویس که گفت: “وحشتناک سخت” تصمیمات گرفته شده در روز پنج شنبه شد و در بهترین منافع شرکت است.

“این بزرگترین بحران در این صنعت تا به حال دیده می شود,” او گفت: ABC Radio ملی, توضیح خود را پرداخت-بسته خواهد بود کوچک که او نتواند در پاداش و پرداخت های دیگر متصل به این شرکت قیمت سهم. او نیز چشم پوشی $3.3 میلیون از حقوق و دستمزد خود را برای باقی مانده از سال است.

پروازهای داخلی را بهبود می یابند در ابتدا گفت: آقای جویس با سفر جهانی به انتخاب کنید تا پس از آن.

جویس گفت که در مقایسه با دیگر جهانی هواپیمایی کوانتاس است در یک موقعیت خوب اما این است که “نه ایمنی به آنچه اتفاق افتاده است”.

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg می گوید دولت فدرال هیچ برنامه ای برای nationalise شرکت های نوپای دوست هواپیمایی “در حال حاضر” گفت آن است که تمرکز دولت است.

صحبت کردن در ABC News صبحانه برنامه این صبح آقای Frydenberg خطاب تماس برای دولت برای خرید کوانتاس و ویرجین استرالیا, پس از شرکت های هواپیمایی اعلام کرد کاهش خروج دهها هزار نفر از کار.

Josh Frydenberg on Thursday.

جاش Frydenberg در روز پنج شنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

“به همین دلیل ما اعلام کرد یک بسته برای بخش حمل و نقل هوایی که شامل هزینه های پایین تر و در واقع rebating هزینه های که در حال حاضر پرداخت شده است” او اضافه کرد: بیشتر اقدامات بودند برای کمک به صنایع تحت تاثیر اقدامات دولت برای مبارزه با گسترش COVID-19 از جمله گردشگری و مهمان نوازی و هنر و آموزش بین المللی در بخش های.

آقای Frydenberg وجود دارد گفت: دومین بسته محرک اقتصادی آینده که دولت “هنوز برای نهایی”. آن را هدف استرالیایی که تبدیل به بیکار در طول این بحران است.

او رد پیشنهادات از افزایش دائم به Newstart خواستار وقوع یک “موقت چالش”.

صحبت کردن در وحشت خرید در سوپر مارکت آقای Frydenberg گفت: یک گروه کاری تعیین شده بود تا با دولت ACCC و فروشندگان عمده آموزش عمومی است که آنها فقط باید برای “یک روز”.

“مردم نیاز به احترام به یکدیگر. این است که یک تیم استرالیا حاضر است. ما نیاز به نگاه پس از یک دیگر. ما نیازی به شرکت در وحشت-خرید.”

آمریکا و کانادا در حال تقویت کنترل های خود را بر روی جنبش در داخل و خارج از کشور خود.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: همه آمریکایی ها برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی و به خانه می آیند و اگر در خارج از کشور انعکاس مشابه تلفنی با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در اوایل این هفته.

US President Donald Trump speaking earlier this week.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در اوایل این هفته.اعتبار:AP

رئیس جمهور تهمت و گفت: شهروندان آمریکایی که بازداشت شده در ایران و لبنان منتشر شده است از بازداشت و پس از واشنگتن ramped تا تلاش برای به دست آوردن آنها را آزاد میان شیوع کروناویروس.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید: کانادا-مرز ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد بود بسته به همه غیر ضروری سفر در هر دو جهت در شب جمعه. او می گوید آن را “هفته به هفته” اجتماعی-فاصله اقدامات در کشور برداشته شود.

هر دو ایالات متحده و کانادا شده اند در مذاکرات در روزهای اخیر برای مذاکره متقابل توقف گردشگری و خانواده بازدیدکننده داشته است اما خروج این جریان از تجارت دست نخورده است. کانادا متکی بر ما برای 75 درصد از صادرات آن و حدود 18 درصد از آمریکایی-صادرات به کانادا. خیلی از کانادا عرضه مواد غذایی می آید از و یا از طریق ما.

ترودو می گوید دولت او پس از مشاوره کارشناسان بهداشت و نمی محدودیت در فعالیت ها و حرکات در کانادا تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است. ترودو ساخته شده نظرات خود را در مقابل محل اقامت خود را که در آن او خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. کانادا مورد تایید 770 موارد و نه مرگ.

با AP, Reuters.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de