Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا COVID-19 تلفات می رسد 21 به عنوان ویمبلدون لغو و در سراسر جهان مورد رسیدن به 900,000

“این مهم است که کمک خواهد کرد به نگه داشتن اقتصاد رفتن و نگه داشتن به عنوان بسیاری از استرالیایی ها در کار به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

در حالی که بخش های بسیاری شده اند و ضربه سخت به دلیل همه گیر دیگران شاهد افزایش تقاضا است.

آنها عبارتند از: بهداشت و درمان و مراقبت های بخش حمل و نقل و تدارکات خرده فروشی برخی از معدن و تولید و کشاورزی و دولت کار می کنند.

کارفرمایان امید برای ارتباط با کارگران بالقوه می تواند به طور مستقیم در تماس با وزارت آموزش و پرورش و مهارت و اشتغال است.

AAP

یک داروساز بوده و پانچ در صورت در حالی که تلاش برای جلوگیری از احتکار بافت, در حالی که دیگران تا به حال سهام پرتاب در آنها و تهدید به مرگ دریافت به عنوان تنش شعله ور شدن بیش از محدودیت دارو در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Pharmacist Fedele Cerra says his staff have been abused on a daily basis.

داروساز Fedele Cerra می گوید کارکنان خود را مورد آزار قرار گرفته شده در روزانه.اعتبار:جو Armao

در یکی از ناراحت کننده حادثه در حال بررسی توسط پلیس, یک دستیار داروخانه در ساحلی ویکتوریا شهر تورکی مورد نیاز بخشی از گوش او چسبیده به هم بعد از او در حمله هفته گذشته توسط یک مشتری ادعا به کوروناویروس.

مشتری یک زن در 30s, پرتاب شیشه های بطری دارو در عضو ستاد از حدود 1.5 متر به دور بعد خواستار پزشکی برای او روشن ایرویز.

در یک حادثه جداگانه در یکی دیگر از داروخانه یک مشتری پرتاب یک آیتم از سهام در یک عضو هیات فقط برای آن را به دست و ضربه زدن به یکی دیگر از مشتری که پس از آن نیاز فوری به درمان پزشکی گفت: داروخانه صنفی ویکتوریا جمهور آنتونی Tassone.

“اکثر مردم در حالی که مضطرب و نگران هستند و به طور کلی درک و سپاسگزار” آقای Tassone گفت. “اما در ادامه به تعدادی از افرادی که صفحه نمایش بی ادب توهین آمیز و غیر قابل قبول رفتار.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

استرالیا sharemarket آماده است برای سنگین می افتد امروز صبح به عنوان coronavirus داده ها را تکان داد تا در بازارهای جهانی یک شبه.

وال استریت سقوط بیش از 4 درصد تنظیم ASX برای باز کردن به شدت پایین تر است. در ساعت 7: 30 am AEST های آتی با اشاره به افت 169 امتیاز یا 3.2 درصد در باز است.

بازارهای مالی ظاهرا شوکه نشانه هایی که COVID-19 بحران به مراتب قابل توجه تر از آنچه قبلا با تخفیف و به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه به کشیدن خیلی بیشتر به آینده است.

دولت آمریکا مدل سازی نشان می دهد که مرگ و میر به تنهایی حتی با اجتماعی فاصله اقدامات می تواند ادعا 240,000 زندگی معامله گران را شوکه کرد. و در حال حاضر سیاست پیچیده بحران بیش از حد با ما هوش شبانه نشان می دهد شب گذشته که چین تحت-گزارش میزان آن coronavirus caseload و مرگ و میر.

شبانه حرکت آمد و به رغم آنچه که برخی از خوش تعجب آور اقتصادی دیروز. چین Caixin PMI ارقام تأیید این کشور فعالیت تولید بازگشت به گسترش در ماه گذشته.

اجتماعی فاصله قوانین در NSW که ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر و جلوگیری از مردم را از خروج از خانه بدون یک “معقول بهانه” خواهد بود تا پایان ماه ژوئن, NSW Police Commissioner میک فولر به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

آقای فولر گفت: قوانین خواهد بود در محل برای 90 روز و او نمی خواهد به دنبال یک فرمت به قدرت های جدید پس از آن زمان. قوانین به اجرا در آمد در روز سه شنبه که بدان معنی است که آنها را از گذشته تا ماه ژوئن 29.

او گفت که “شخصا” بررسی تمام جریمه های صادر شده در رابطه با قوانین. “اگر من فکر می کنم آن را بی دلیل از آن خواهد شد فورا خارج می کنیم و تماس شخصی با فرد” آقای فولر گفت.

در آخرین روزانه coronavirus پادکست از سنملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر بحث پیچیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با خبرنگار جرم و جنایت و سالی Rawsthorne.

ثبت نام برای خبرنامه روزانه ما شوید که قطره در صندوق پستی خود را در شب و خلاصه بعد تحولات کلیدی.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد دولت فدرال ویروس مدلسازی این هفته پس از معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: پیش بینی در مورد گسترش این بیماری همه گیر در استرالیا نمی خواهد در دسترس خواهد بود در پایان این هفته است.

روز دوشنبه پروفسور کلی گفت تیم او خواسته شده بود به یک جلسه در اواخر این هفته “که در آن مدل سازی و اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی پاسخ باز خواهد شد”.

اما در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز استاد کلی روشن نظرات خود را: “من نقل شده که گفت: من را رها سازی. من می خواهم برای روشن است که ما خواهد شد بحث در مورد مدل سازی و نگاه به آن شفاف در روزهای آینده.”

نیوزیلند دولت علنا خود را منتشر COVID-19 مدلسازی در اوایل این هفته ارائه آنچه سلامت ویرایشگر کیت اوبوسن به عنوان یک “بینش ارزشمند را به استرالیا خود سازی تا کنون نگه داشته و از”.

AFL رئیس Gillon McLachlan گفت: فصل می تواند شروع بعد از ژوئن 1, و هنوز هم 17 دور در.

او همچنین گفت: ممکن است رسیدن به نقطه ای که در آن AFL نظر بازی یک فصل کوتاه تر از 17 دور.

AFL boss Gillon McLachlan.

AFL رئیس Gillon McLachlan.اعتبار:گتی ایماژ

“من خوشبین هستم … ما باید یک فرصت برای دریافت فصل دور,” او گفت: ABC radio روز پنج شنبه صبح.

McLachlan نیز تا به حال یک پیام برای اعضای تحت مشکلات مالی در مورد بازپرداخت: “اگر آنها به آن نیاز دارید می توانید آنها را [داده می شود بازپرداخت] … اما ما دوست داریم آنها را به ماندن چون صنعت ما و باشگاه های ما در یک نبرد برای به دست آوردن از طریق عضویت ما است حیاتی” او گفت:.

“من می دانم که اعضای ما را در درک چگونه سهم خود را از عضویت خود به باشگاه است.”

این CSIRO را آغاز کرده است در مراحل بسیار اولیه از آزمایش دو پتانسیل COVID-19 واکسن یکی از دانشگاه آکسفورد و یکی از ما شرکت Inovio Pharmaceuticals Inc.

آزمون انجام شده بر روی موش خرماها در استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی. در فوریه CSIRO شد اولین بار در جهان تحقیقات سازمان برای تایید موش خرماها در واکنش به رمان coronavirus.

وجود دارد حداقل چهار استرالیا گروه در حال حاضر مشغول کار بر روی توسعه یک COVID-19 واکسن. سن گزارش شده است که برخی بر این باورند که تعدادی از دانشمندان در مورد تقسیم بودجه و منابع است.

معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی ” گفت: در آن ممکن نخواهد بود به ضرب و شتم coronavirus بدون یک واکسن است که می تواند 18 ماه به منظور توسعه.

کلید کنفرانس آب و هوا که با توجه به محل در گلاسکو اسکاتلند در ماه نوامبر به تعویق افتاده است تا 2021.

رئیس جمهور این رویداد انگلیسی, وزیر Alok Sharma, اعلام تعویق در توییتر گفت: “جهان بی سابقه ای مواجه چالش جهانی & کشورها به درستی تمرکز بر مبارزه با #COVID19.”

“با توجه به این #COP26 به تعویق افتاده است,” او نوشت.

“ما همچنان به همکاری با شرکای خود برای ارائه جاه طلبی های مورد نیاز برای مقابله با بحران آب و هوا & توافق جدید تاریخ زمین گلوب اروپا-آفریقا است.”

بسیار پیش بینی, مذاکرات تعیین شد به ایجاد یک توافق جهانی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای بیش از آنچه مقرر شده در توافق پاریس, آخرین جهانی آب و هوا پیمان.

پایان دادن به گمانه زنی های گسترده است که در این اجلاس خواهد بود به تعویق افتاد, فنلاندی وزیر محیط زیست Krista Mikkonen گفت: اجلاس آب و هوا و جداگانه اجلاس در حفظ گونه های در معرض تهدید است که با توجه به محل در کونمینگ چین در ماه اکتبر هر دو تحت فشار قرار دادند در سال آینده.

“گلاسکو COP26 کنفرانس آب و هوا خواهد حرکت از نوامبر سال آینده با توجه به جهانی coronavirus وضعیت” Mikkonen گفت: در بیانیه ای به نقل از سازمان ملل متحد آب و هوا مقامات.

با بازارهای مالی نیز در آشفتگی امیدوار است که در سال 2020 خواهد اثبات محوری سال برای آب و هوا دیپلماسی و اقدام به شتاب معکوس انقراض گیاهی و جانوری و حشرات گونه به سرعت در حال کم رنگ.

با مهر.

رئیس سازمان جهانی بهداشت ابراز نگرانی عمیق در مورد “سریع تشدید و گسترش جهانی” از کروناویروس که رسیده 205 کشور و سرزمین.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که آژانس او در بانک جهانی و صندوق بین المللی پول حمایت بدهی برای کمک به کشورهای در حال توسعه در مقابله با این بیماری همه گیر را پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.

“در گذشته پنج سال شده است وجود دارد در نزدیکی-رشد نمایی در تعداد موارد جدید و تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته” Tedros گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو که در آن سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت استوار است.

“در چند روز آینده ما را در رسیدن به 1 میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ و میر در سراسر جهان,” او گفت:.

AAP

در صفحه اول امروز عصر:

  • امدادگران anaesthetists و پرستاران را در میان کسانی که به نام در به کارکنان 4000 تخت جدید در مبارزه با کروناویروس به عنوان دولت ویکتوریا آماده به صورت بی سابقه ای 1.3 میلیارد دلار گسترش آن در بخش مراقبت ظرفیت.

    The front page of The Age on Thursday April 2.

    صفحه اول عصر روز پنج شنبه 2 آوریل.اعتبار:سن

  • یک گروه از قضات سابق است اصرار استرالیا در پارلمان به راه اندازی یک کمیته دو حزبی به مورد مداقه قرار دادن دولت اپیدمی پاسخ آن را به عنوان چهره یکی از طولانی ترین خاموش شدن ناگهانی در ضبط.

  • برجسته محققان خواستار ملی COVID-19 تحقیقات استراتژی به عنوان تعدادی از آزمایش های بالینی از coronavirus دارو و واکسن منفجر می شود. آنها هشدار می دهند بدون در سراسر کشور هماهنگ استراتژی محققان به احتمال زیاد تکراری کار گام در هر یک از دیگر انگشتان پا و مبارزه با بیش از کمیاب بودجه.

  • سابق چینی افسر نظامی که فرستاده تن از تجهیزات حفاظتی از استرالیا به چین در طول ارتفاع ووهان coronavirus شیوع متهم شده است که احتکار از فاجعه با تجهیزات پزشکی گفته تورم در قیمت تا 300 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de