Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا COVID-19 موارد رشد تنها هشت جهانی به موارد پیش افتادن از 2.6 میلیون, ما, مرگ و میر در نزدیکی 50,000

یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی پرتاب شد از کار در هفته گذشته با توجه به وزارت کار است.

این هفته گزارش به ارمغان می آورد تعدادی از آمریکایی ها که کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس به 26.4 میلیون – یا حدود 15 درصد از کل ما نیروی کار است.

“نرخ بیکاری به نظر می رسد آماده به آمار 20 درصد سطح و این به تنهایی باید دلیل کافی برای تغذیه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفظ پرتاب محرک به اقتصاد” گفت: ادوارد ملاارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

People gather for a 'Liberate Minnesota' protest on April 17.

مردم جمع آوری برای ‘آزاد مینه سوتا’ اعتراض در آوریل 17.اعتبار:AP

وزیر کار یوجین Scalia گفت: همه گیر باعث شد “ادامه داد: افزایش نرخ بیکاری.”

Scalia گفت: 44 متحده بودند پرداخت $US600 ($941) هفتگی سود ارائه شده به صورت زیر قبلا گذشت فدرال بسته محرک اقتصادی به ارزش $US2 تریلیون دلار ($3.1 تریلیون دلار).

اطلاعات منتشر شد پیش از این انتظار عبور از طریق کنگره یکی دیگر از coronavirus بسته امداد این یکی ارزش $US484 میلیارد دلار ($759 میلیارد دلار).

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به بازگشایی اقتصاد اگر چه قدرت برای انجام این کار نهفته است با دولت فرمانداران.

کاخ سفید تنظیم کرده راهنمایی برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت و رئیس جمهور درک شده است به تشویق شده اند تظاهرات خواستار به اصطلاح “آزادی” از برخی از قفل پایین متحده است.

ایالات متحده به ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر از coronavirus با بیش از 46,000 زندگی از دست رفته به این بیماری همه گیر. اما ما هفتم-بالاترین میزان مرگ و میر 14.24 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر است.

انگلستان گسترش یافته تست به تمام کلید ضروری و اعضای خانواده خود را.

دولت تحت فشار بوده است به افزایش آن تست شده است محدود تا به حال به بیمارستان موارد و بیمه خدمات درمانی کارگران است.

زمانی که ما در اتحادیه اروپا به خبرنگار بیوان سپر قرارداد یک مورد جدی از COVID-19 امدادگران تست نکردم او وقتی که آنها آمدند به ارزیابی اینکه آیا او باید در بیمارستان بستری شود.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت: یک تست پیگیری و ردیابی نرم افزار که trialled و خواهد بود منتشر شده در هفته.

او گفت “مداوم” به استخدام ارتش 18,000 ردیاب از جمله 3000 پزشکان برای این برنامه است.

انگلستان مرگ و میر به اوج خود رسید اما plateauing با 616 جدید مرگ و میر ثبت شده در آخرین دوره 24 ساعته. بریتانیا پنجم-بالاترین مرگ و میر و میزان مرگ و میر با توجه به اطلاعات عرضه شده توسط دولت.

سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری هشدار داده است منطقه تست قابلیت ها “بسیار محدود” و “بسیار تیره و تار است.”

آفریقا با جمعیت بیش از 1 میلیارد دلار را ثبت کرده است 1247 مرگ و میر و تایید 26,144 عفونت.

A man washes his hands to curb the spread of the new coronavirus in Juba, South Sudan.

یک مرد شستن دست های خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در جوبا سودان جنوبی. اعتبار:AP

اما تعداد موارد در حال افزایش است به شدت توسط 43 درصد در هفته گذشته و 29 درصد از هفته قبل است. تنها 500,000 آزمایشات انجام شده به میزان 325 در هر 1 میلیون نفر است.

آفریقا CDC مدیر جان Nkengasong اذعان موارد واقعی به مراتب بالاتر است.

“اگر شما نمی آزمون شما را پیدا کند. و اگر شما نمی شما کور هستند. اگر شما نمی آزمون شما جلوتر از منحنی,” او گفت:.

“این یک نبرد دشوار به ساخت سیستم های سلامت در حالی که شما به آنها نیاز دارید.

“این چیزی است که ما در واقع در حال حاضر انجام. ما در حال بازی گرفتن و که بسیار بسیار کار سختی است.”

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که این قاره می تواند تبدیل به آینده کانون بیماری همه گیر.

یک گزارش اخیر سازمان ملل متحد هشدار داد که ویروس می تواند کشتن بیش از 300,000 آفریقایی و فشار 30 میلیون به جان فقر است.

بازگشت به اندرو کومو‘s کنفرانس خبری را به شما نتایج: از دولت عمده مجموعه ای از آنتی بادی آزمایش های انجام شده این هفته است.

فرماندار گفت: مطالعه از 3000 نیویورکی که از خرید بازگشته است نتایج اولیه نشان عفونت نرخ 13.9 درصد است.

New York's Governor Andrew Cuomo addressing the media on the coronavirus pandemic.

نیویورک فرماندار اندرو کومو پرداختن رسانه ها در coronavirus بیماری همه گیر.

این بدان معناست که حدود 2.7 میلیون نیویورکی به احتمال زیاد آلوده شده اند. با دولت ضبط 15,500 مرگ و میر – بالاترین در آمریکا به این معنی است که ویروس’ مرگ و میر در حدود 0.5 درصد است که در دولت است.

اما کومو هشدار داد که رای نمی شد دقیق به عنوان مرگ و میر تعداد افرادی که جان خود را در مراقبت از خانه و بیمارستان ها اما نه کسانی که ممکن است در خانه درگذشت.

آنتی بادی آزمایش شناسایی یک پروتئین خاص در بدن توسعه برای مبارزه با SARS-CoV-2 ویروس. این بسیار مهم است به عنوان بسیاری از coronavirus موارد را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

“این واقعا می تواند به ما اطلاعات برای تصمیم گیری” فرماندار نیویورک گفت.

آن است که هنوز مشخص نیست اگر داشتن مبارزه این بیماری یک بار فراهم می کند یک فرد با هر ماندگار ایمنی.

سابق نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی الیزابت وارن می گوید: او برادر – یک کهنه سرباز جنگ ویتنام – درگذشت از coronavirus.

وارن گفت: همین نی, 86 پیوست نیروی هوایی در سن 19 و صرف کار خود را در ارتش از جمله پنج و نیم سال و در جنگی در ویتنام است.

A family photo showing, from left, Don Reed Herring, Elizabeth Warren, John Herring, David Herring.

یک عکس خانوادگی نشان از سمت چپ همین نی شاه ماهی, الیزابت وارن, جان شاه ماهی, David, شاه ماهی.اعتبار:توییتر/@EWarren

“او جذاب و خنده دار یک رهبر” 70 ساله وارن گفت در توییتر.

“آنچه که او را فوق العاده ویژه خود را داشت و لبخند – سریع و کج آن را همیشه به نظر می رسید برای تولید نور خود را که روشن هر کس در اطراف او.”

“من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که مراقبت از او را گرفت اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر – و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر.

“من شما را از دست صمیم قلب برادر من.

وارن بوده است شدید منتقد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s دست زدن به همه گیر بود اما نشان داد ویروس زده خانواده اش.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر را تصویب کرده است 186,000. وجود دارد بیش از 2.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 732,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 76 و وجود دارد 6600 موارد تایید شده. ارقام ترجمه به میزان مرگ و میر 0.27 هر 100 ، 000 نفر است.

در مقایسه با بلژیک مرگ و میر – بالاترین در جهان است که حدود 55 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر و اسپانیا است 46.48 در هر 100 ، 000 نفر است.

روز پنج شنبه:

  • استرالیا ثبت شده فقط هشت مورد جدید از عفونت است. مردی که در دهه 60 درگذشت در ویکتوریا و تنها یک مورد جدید ثبت شد در دولت است.
  • دولت گفت: این امر قانونگذاری به افتخار آن وعده که تنها مقامات بهداشتی و هیچ سازمان دولتی یا اجرای قانون بدن خواهد دسترسی به ردیابی نرم افزار.
  • روبی شاهزاده چپ استرالیا به فیلیپین. کشتی مرتبط شده است 21 از استرالیا 76 coronavirus کشته و حدود 10 درصد از این کشور در مجموع عفونت.
  • تحقیقات نشان می دهد حدود 10 درصد از استرالیایی قصد صرف کمتر از یک بار در این مستند برداشته شده است.
  • دولت بریتانیا مواجه شده افزایش فشار بیش از دست زدن به آن از همه گیر به عنوان تلفات صعود به بیش از 18,000 – پنجم-بالاترین در جهان است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو