Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا فراتر از 2000 مورد به عنوان ویکتوریا سوابق سنبله در COVID-19 بيمار

وجود 500 پلیس انجام نقطه چک در مورد نیاز مردم به خود منزوی, برای اطمینان از آنها مطابق با کروناویروس مهار اقدامات است.

ویکتوریا پلیس منتشر کرده است تصویری از چک کردن آنها را در 37 سال از Essendon که به تازگی در بازگشت از بالی.

این یک مثال از آنچه که نقطه چک می تواند مستلزم:

آن است که تعطیلات مدرسه یا خانه-تحصیل در محل خود را? ما winging آن را کمی تا کنون در سن وبلاگ نویسی HQ. شده است وجود دارد افزایش یافته بازی از انحصار اتفاق می افتد (ریاضی? دیپلماسی?).

وجود خواهد داشت برنامه های درسی آمده است اما ما باید تعطیلات مدرسه ، به نظر می رسد مانند واقعیت نیز هنوز غرق در دیگر خانواده ها:

این اسرائیل ویروسی رفت و گفت: آنچه که ما همه می خواهم به (از طریق ABC رادیو راف Epstein):

وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino می گوید او با اعتماد به نفس تمام دانش آموزان انجام VCE و VCAL خواهد بود قادر به تکمیل مطالعات خود را اما نمی توان گفت که آیا آنها این کار را انجام دهید این سال است.

“اما وجود خواهد داشت تصمیم نقاط … از نظر زمان بندی,” او گفت: ABC radio در این شب ، “مدارس در حال حاضر تصمیم گیری در مورد به تأخیر انداختن مدرسه بر اساس ارزیابی.”

Education Minister James Merlino.

وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

آقای Merlino گفت: مدرسه-ارزشیابی درس کار بود که با تاخیر در حالی که تصمیم گیری شد و هنوز می شود ساخته شده در مورد تاریخ امتحانات و کلی آزمون پيشرفت است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن به عنوان به خوبی به عنوان TAFE و پذیرش دانشگاه.

این احتمال وجود دارد امتحانات برگزار خواهد شد بعد از در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

آقای Merlino گفت: او را درک بسیاری از خانواده ها نیست دسترسی به اینترنت در خانه اما دولت در تلاش بود تا به حمایت از آنها.

“ما در حال صحبت کردن در مورد ارائه دهندگان دسترسی به 4G سیم کارت برای خانواده های که متصل نیست حاضر به عنوان به خوبی به عنوان قدیمی کپی دیسک,” او گفت:.

آقای Merlino گفت: او می خواست مطمئن شوید اگر NBN سقوط دانش آموزان ارائه می شود می تواند با نسخه های کاغذی از کار خود را.

او گفت: پدر و مادر خواسته شد تا نسبت به ایجاد روال برای فرزندان خود ارائه فضا برای انجام کار مدرسه و نظارت بر ارتباط با معلمان است.

“مهم وجود دارد و مهم چیزهایی است که پدر و مادر باید انجام دهید اما ما انتظار نداریم که آنها را به کارشناسان. ما انتظار نداریم که آنها را معلم فرزندان خود هستند.”

این شده است یکی دیگر از عظیم روز با تحولات بزرگ. و هنوز هم وجود دارد یک ملی در جلسه هیئت دولت امشب. بیایید روکش روز تا کنون:

 • استرالیا پیشی گرفته است 2000 مورد. اطلاعات جدید منتشر شده فقط بعد از 5 بعد از ظهر را نشان می دهد 2043 موارد با 818 در NSW و 411 در ویکتوریا.
 • شمارش شامل کشور هشتم, مرگ یک زن در 70s که درگذشت در سیدنی بیمارستان بود ، او یک مسافر در روبی شاهزاده کشتی کروز.
 • ویکتوریا ثبت کرده است 64 موارد جدید یک شبه از جمله قبل از سن مدرسه کودک است. وجود دارد در حال حاضر 12 نفر در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه. وجود 41 نفر در زمینه های منطقه ای.
 • در سراسر جهان توسط 5 بعد از ظهر امروز وجود دارد 381,621 موارد با 16,563 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز داده است.
 • سازمان جهانی بهداشت هشدار میدهد که همه گیر شتاب گرفته است. در آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد; 11 روز برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است.
 • انگلستان در حال حاضر در مستند با افرادی که قادر به ترک خانه به جز ملزومات مانند مواد غذایی و دارو است.
 • ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داده است سخت تر از مستند اقدامات در استرالیا پس از امشب ملی در جلسه هیئت دولت.
 • بیش از 2 میلیون استرالیایی می تواند از کار در این سال به عنوان هزاران نفر صف برای رفاه. پیش بینی ها نشان می دهد استرالیا به رهبری برای 15 درصد نرخ بیکاری بدترین از افسردگی است.
 • مردم هنوز هم به Centrelink ثبت نام کنید.. وجود صف های طولانی در خارج از دفاتر دوباره امروز و به مردم گزارش انتظار طولانی بر روی گوشی. این MyGov سایت دوباره سقوط کرد.
 • پدر و مادر در حال هشدار داد در مدارس می تواند بسته حداقل تا جولای.
 • رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید مدل سازی نشان می دهد پتانسیل برای نیمی از جمعیت یا بیشتر آلوده شدن. اگر ما جدا درست اما ما می توانیم جلوگیری از که بدترین سناریو.
 • درمانی کالا دولت سریع دنبال تصویب سریع COVID-19 آزمون است که می تواند به شناسایی این ویروس در 15 دقیقه.
 • چین در شهر ووهان که در آن ویروس شروع به گسترش در اواخر سال گذشته به پایان خواهد رسید و آن مستند در آوریل 8, گزارش های متعدد می گویند.

هزاران نفر از پزشکان حمایت ویکتوریا رئیس بهداشت افسر تماس برای محدودیت های.

پزشکان رهبری در بخش مراقبت متخصص گرگ کلی منتشر دادخواست در 1am امروز. By 5pm, او گفت:, 5000 پزشکان اضافه شده بود نام خود را به آن.

این دومین درخواست فوری پزشکان ارائه شده به دولت های ایالتی و فدرال در روز – با اولین پیش بینی با نزدیک به کامل دقت و سرعت که در آن ویروس می تواند انتقال از طریق جامعه تا پایان هفته گذشته است.

پزشکان خواستار مقامات بلافاصله اجرای دقیق مستند و اجتماعی فاصله و هشدار حیاتی تجهیزات مانند بیشتر تنفس است و در عین حال برای رسیدن به در برخی از بیمارستان ها.

کارشناسان بیماری های عفونی توافق ملی shutdown اجتناب ناپذیر است اما هشدار می دهند در برابر شروع آن خیلی زود است.

ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید: واحد مراقبت های ویژه می تواند اداره کند هزاران نفر از مردم اگر هواکش سفارش می رسند. اما او هشدار استرالیا به عنوان 10,000 موارد در یک هفته دیگر.

Dr Sutton گفت: ABC Radio بعد از ظهر امروز او می خواست محدودیت بیشتر برای معرفی شرکت به سرعت گسترش یافته است.

Chief Health Officer Brett Sutton.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton.اعتبار:AAP

“این زمان را به تفاوت به منحنی,” او گفت:.

Dr Sutton گفت که او ترجیح می دهند برای دیدن اعمال اقدامات سخت تر زودتر به جای تلاش برای انجام این کار زمانی که “آن را در حال حاضر فرار ما”.

“در بسیاری از موارد ما واقعا صحبت کردن در مورد آوردن واقعا رو به جلو برخی از اقدامات است که ما می دانیم بد برای اقتصاد,” او گفت:.

“اما ما در حال آوردن آنها را به جلو توسط یک زن و شوهر از هفته با ایده داشتن عواقب فاجعه بار یک یا دو ماه پایین مسیر.”

کارفرما و کارمند در گروه صنعت هتل گرد هم آمده اند در یک معامله جدید به کارگران و کسب و کار از طریق coronavirus بحران است.

صنعتی داوری امشب تایید معامله و مذاکره بین استرالیا هتل های انجمن و ایالات اتحادیه کارگران به کارفرمایان اجازه کاهش تمام وقت کارگران ساعت و آنها را به کار در سراسر مناطق مختلف در تلاش برای حفظ شغل.

Industrial Relations Minister Christian Porter.

روابط صنعتی وزیر مسیحی پورتر.اعتبار:Alex Ellinghausen

وزیر روابط صنعتی مسیحی پورتر ستایش معامله به عنوان یک مثال خوب از معقول همکاری در طول بحران.

کارگران در صنعت هتل که شامل میله های زندان شده اند که مجبور به بستن یا غذای آماده تنها قادر خواهد بود به کار در خارج از معمول خود را در منطقه کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان آن را بی خطر است و آنها واجد شرایط هستند.

کامل و کارکنان پاره وقت می توانید خود را ساعت کاهش یافته و به 60 درصد از نرمال فهرست اسامی به عنوان کسب و کار مقابله با دولت محدودیت. و کارفرمایان می توانند لینک مستقیم کارکنان خود را به مرخصی سالانه یا مرخصی با نصف پرداخت 24 ساعته.

اقدامات موقتی هستند و برنامه ریزی شده به آخرین برای بقیه سال.

اتحادیه های کارگری و کارفرمای گروه ها در بحث در مورد تغییرات مشابه به جوایز حاکم بر صنعت رستوران داری.

مدیران و معلمان در حال حاضر برنامه ریزی برای امکان وجود دارد که مدارس بسته خواهد شد حداقل تا جولای و کودکان محدود به آموزش از راه دور برای تمام ترم دو.

پدر و مادر حتی هشدار داده شده است به آماده شدن برای فرصتی که در خانه تحصیل ممکن است گسترش به مدت سه.

Parents have been warned to prepare for the prospect of no return to classes in term two.

پدر و مادر هشدار داده شده است به آماده شدن برای چشم انداز بدون بازگشت به کلاس در ترم دو.اعتبار:جینی Barrett

ویکتوریا وزارت آموزش و پرورش و آموزش است و در عین حال به حکومت در مورد اینکه آیا اولیه و ثانویه دانش آموزان را به کلاس وقتی که مدرسه رزومه در 15 آوریل و یا نیاز به یادگیری از راه دور. یک تصمیم است که مجموعه ای اعلام می شود و نزدیک به شروع ترم دو.

اما چند اصول گفته اند که آنها انتظار می رود دانش آموزان به بازگشت به صورت چهره به چهره در کلاس های بعدی در ماه است.

که شماره افتاده دوباره لحظه بعد که غربی استرالیا تایید خود را روزانه آمار و ارقام.

WA 35 موارد جدید را افزایش می دهد ملی شمارش به 2043 موارد تایید شده. تاسمانی است و در عین حال گزارش داده های خود را برای روز.

شماره تازه شده اند بنمايد برای coronavirus موارد در استرالیا. تعداد کل موارد در سراسر کشور در حال حاضر در سال 2008 با 411 در ویکتوریا و 818 در NSW.

که شامل 114 موارد جدید امروز در NSW 78 در کوئینزلند و 56 در ویکتوریا.

در سراسر جهان توسط 5 بعد از ظهر امروز وجود دارد 381,621 موارد با 16,563 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو