WA برتر را علامت McGowan می خواهد دو کشتی کروز قایقرانی کردن WA ساحل بیرون از دولت در آب و رفتن به خانه.

این کارشناس Magnifica که گزارش هیچ ناخوشی بیماران و Artania که مشکوک COVID-19 بیماران هر دو در نزدیکی Fremantle.

WA Premier Mark McGowan.

WA برتر را علامت McGowan.اعتبار:AAP

آقای McGowan گفت: Artania گزارش شده بود 25 مسافر و خدمه با علائم تنفسی.

او گفت: یک مسافر که دیگر در روی عرشه کشتی در حال آزمایش مثبت به COVID-19.

این Artania درخواست کمک با سلامت ارزیابی و COVID-19 تست شب گذشته. WA وزارت بهداشت مقامات در هیئت مدیره کشتی اما نتایج حاصل از تست شناخته نمی شود تا بعد امشب.

این Magnifica شده است دسترسی به پورت ها در دبی بود که بعد از آن پورت از تماس و بازگشت به Fremantle.
علاوه بر این در حال انجام مقدمات برای استرالیا مسافران در هیئت مدیره واسکو دا گاما به قرنطینه در Rottnest Island, کردن پرت.

آقای McGowan گفت: حدود یک چهارم از WA COVID-19 مورد بوده است مربوط به کشتی های کروز از ایالت های شرقی.
او گفت: هیچ مسافر از هر Magnifica یا Artania اجازه داده می شود در ساحل مگر اینکه آنها در یک زندگی را تهدید کند.

NSW برتر Gladys Berejiklian است که خواست برای اطمینان مستاجرها که حمایت در راه است.

سبزی مسکن سخنگوی جنی Leong گفت: بسیاری از مستاجرها بودند “فقط برگزاری” پس از تعداد بی شماری از مشاغل از بین رفته یک شبه در خط با دولت فدرال به طور فزاینده ای دقیق خاموش کردن اقدامات است.

Member for Newtown Jenny Leong.

عضو نوتون جنی Leong.اعتبار:AAP

“اجاره نیاز به یک پیام فوری از لیگ برتر به آنها گفتن که کمک در راه است,” Ms Leong گفت.

“هر کس می داند که راه حل کامل ممکن است کمی از زمان برای کار کردن اما با دادن تعهد به افرادی که می دانند که آنها هیچ راهی برای پرداخت هفته آینده اجاره است که ما باید پشت خود را مورد نیاز است در حال حاضر.”

موضوع اجاره امداد بلندی است به عنوان یک چالش عمده برای ملی کابینه است که با توجه به در نظر گرفتن این موضوع دوباره در امشب نشست.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: شب گذشته که ملی کابینه تا به حال ساخته شده “بسیاری از پیشرفت” در شماره این هفته آماده شد “به امید نهایی برخی از اقدامات”.

“این واضح است که یک موضوع پیچیده است چرا که شما یک مستاجر شما رو یک صاحبخانه شما رو طلبکاران و همه این مسائل و شما نیاز به حل برای کل زنجیره ای است که وجود دارد” آقای موریسون گفت.

این می آید به عنوان NSW مجلس شب گذشته توافق کردند که به یک سری از سبزی اصلاحات با هدف تقویت حفاظت برای اجاره آن را به عنوان به تصویب دولت اضطراری قوه مقننه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما اصلاحات نیست و از خود تغییر وضع موجود.

نه آنها دست افزایش قدرت به دولت برای ایجاد مقررات جدید اگر آنها را مشاهده کنید مناسب از جمله توقف اخراج و جلوگیری از مردم از داشتن اجاره نامه خود را خاتمه در ارتباط با این بیماری همه گیر.

“در حالی که این اصلاحات به تفویض قدرت به وزیر مربوطه به عمل آنها هنوز هم نیاز به انجام این کار” Ms Leong گفت.

“اگر این قانون تا به حال ساخته شده, آنها را مجبور به پیش نویس قانون صبر کنید تا زمانی که مجلس از سر گرفته شد (بعد تاریخ برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر) و سپس باید این قانون مورد بحث و گذشت.”

تماس: The Herald است که به دنبال به صحبت کردن با NSW ساکنان که گذاشته شده از شغل خود در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و به عنوان نتیجه را ترک کرده اند و یا در حال ساخت ترتیبات خود را به ترک خواص اجاره. تماس با ما lisa.visentin@smh.com.au

وزیر امور خارجه Marise پین است لعنتی مقامات چینی به طور رسمی indicting استرالیا دانشگاهی یانگ Hengjun در جاسوسی و اتهامات گفت: بهداشت ضعیف باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

Yang Hengjun has been detained since January.

یانگ Hengjun بازداشت شده است پس از ماه ژانویه است.اعتبار:AP

وکلای دکتر یانگ گفت: خود را در مورد دریافت شده توسط دادستان را در آخرین روز رسمی که اتهامات می تواند منتقل شود در زیر چین مات و سیستم قضایی.

سناتور Payne گفت: دولت استرالیا به شدت اعتراض به کیفرخواست رسمی در چین به ظن جاسوسی است.

“دولت استرالیا بسیار نا امید است که مقامات چینی هنوز ارائه رسمی مشاوره در Dr یانگ کیفرخواست” او گفت:.

“پس از بازداشت او بیش از یک سال پیش دولت استرالیا بارها بیان قوی آن نگرانی در مورد درمان Dr یانگ. دکتر یانگ را مورد همچنان از منافع کلیدی به استرالیا در جامعه است.

“بحران زمان برای ملت ها را با هم بکشید. آن است که در روح احترام متقابل و اعتماد است که ما در ادامه وکالت برای دکتر یانگ شده است اذعان کرد.

“دکتر یانگ بهداشت ضعیف باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. در اخیر ما نمایندگی ما به دادگاه تجدید نظر به ملاحظات بشردوستانه به درخواست دکتر یانگ وضعیت است.”

این شهروند استرالیایی و طرفدار دموکراسی سیاسی و وبلاگ نویس بازداشت شد و در ژانویه سال گذشته و به طور رسمی به خبرنگاران در پکن دولت اداره امنیت در اوت 23 ظن چینی با به خطر انداختن امنیت ملی است.

وکلای او می گویند 54 ساله برگزار شده است تا حد زیادی در انزوا پس از.

NSW Police Commissioner میک فولر اعلام کرد یک قایق جدید قدرت اعطا شده به پلیس از جمله در نقطه جریمه از $1000 برای افراد و 5000 دلار برای شرکت های بزرگ که دست انداختن اجتماعی فاصله قوانین معرفی شده در پی شیوع ویروس.

"If you don't need to be outside at the moment don't go outside": Mick Fuller.

“اگر شما نمی نیاز به خارج در این لحظه همین حالا برو بیرون”: میک فولر.اعتبار:جسیکا Hromas

جریمه اعمال خواهد شد به هر فرد یا شرکت است که نتواند به قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت از خارج از کشور و یا flouts قوانین ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر در داخل و بیش از 500 نفر در خارج از منزل.

جریمه خواهد شد و همچنین اعمال اقدامات سختگیرانه تر اعلام شده توسط نخست وزیر اسکات موریسون شب گذشته, محدود کردن, هوای آزاد, تناسب اندام گروه به 10 نفر مراسم به پنج نفر و مراسم به 10 نفر.

کمیسر فولر گفت: اگر وجود داشت سرپوشیده جمع آوری و یا حزب با بیش از 100 نفر هر کس به طور بالقوه می تواند جریمه $1000.

“اگر شما coronavirus و شما را به جامعه و قرار دادن آن در معرض خطر شما می تواند به صورت یک نقطه خوب,” او گفت:.

“من بسیار به جای نوشتن بلیط… که ممکن است توجه مردم را به شروع به گوش دادن به وزیر بهداشت شروع به گوش دادن به برتر و نخست وزیر است.”

او گفت: جمعیت تجمع در ساحل باندی در آخر هفته نشان داد “به وضوح در جوامع در حال گرفتن پیام.”

وزیر پلیس و اورژانس خدمات دیوید الیوت گفت: اگر مردم می خواستند به خانه احزاب و دست انداختن قانون “ما قانونگذاری و ما اجرای قانون است.”

“اگر شما نمی نیاز به خارج در این لحظه همین حالا برو بیرون.”

این در نقطه جریمه خواهد شد در محل از 12am پنج شنبه.

Wellington: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با اعلام وضعیت اضطراری ملی به عنوان کشور آماده برای رفتن به یک کامل مستند در نیمه شب برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Prime Minister Jacinda Ardern speaks to media at a press conference ahead of a nationwide lockdown on Wednesday.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio صحبت می کند به رسانه ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از یک مستند در سراسر کشور در روز چهارشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

دولت به فرماندهی این نیروی دفاع برای کمک به پلیس برای رعایت امنیت عمومی و اجرای مستند آغاز می شود که در نیمه شب روز چهارشنبه.

پلیس و دفاع مدنی پرسنل شده اند فراهم طیف گسترده قدرت به بستن جاده ها را کنترل ساختمان ها و فضاهای عمومی و تنظیم جریان مواد غذایی و سوخت و لوازم ضروری.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

دولت فدرال است که با توجه به عدم برنامه ریزی پرواز به مکان های از راه دور برای نجات صدها نفر از هزاران نفر از مردم استرالیا به دام افتاده در خارج از کشور.

Matthew and Gabe Ryan were cycling the length of South America when the coronavirus lockdown trapped them in Peru.

متی و گیب Ryan شد دوچرخه سواری به طول آمریکای جنوبی که coronavirus مستند به دام افتاده و آنها را در پرو.

در یک بیانیه مشترک معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک و وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: وزارت امور خارجه و تجارت “مشغول به کار در سراسر ساعت” برای کمک به استرالیایی ها که نیاز به خانه.

این اطلاعیه به شرح زیر DFAT هشدار که استرالیایی ها به دام افتاده در خارج از کشور خواهد بود مجبور به ماندن در جایی که آنها برای “یک دوره دیگر تا خروج را می توان مرتب شده اند و یا مرز تعطیلی برداشته شوند”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن کودکان مشابه به ویندوز در روزهای آینده نگران نباشید.

آنها به احتمال زیاد از گام گذاشتن در یک خرس شکار. نه برای خطرناک است, گریزلی نوع, اما برای کرکی نشسته بر آستانه پنجره در سراسر کشور خواب آلود در حومه شهر خیابان.

Alice Gibson’s children Harley, 6, Fergus, 8 and Lorelei, 4 with their bears.

آلیس گیبسون کودکان هارلی, 6, Fergus, 8 نما, زن نما, 4 با خرس. اعتبار:جو Armao

خوب بعد از ظهر مت Bungard مصرف بیش وبلاگ برای بقیه روز.

تعداد COVID-19 مورد از روبی شاهزاده کشتی کروز که لنگر انداخت در سیدنی در هفته گذشته تجدید نظر شده است توسط دو توسط NSW سلامت.

وجود دارد در حال حاضر 10 COVID-19 موارد در NSW ويژه و از آن موارد تنها نیاز به چهار هواکش در این مرحله است.

به عنوان از 1:45pm امروز وجود دارد 1,029 موارد در سراسر کشور.

جنوب استرالیا دولت این است که مجموعه ای برای باز کردن “بهداشت هتل ها” برای کارگران خط مقدم که نمی خواهید برای رفتن به خانه به خانواده خود و به طور بالقوه گسترش coronavirus.

جنوب استرالیا برتر استیون مارشال, اعلام برنامه های امروز.

“آنچه این هتل را فراموش اجازه خواهد داد که مردم در خط مقدم که به دنبال پس از بيماران قادر به صلح از ذهن و به جای رفتن به خانه به خانواده خود را در یک هتل اقامت,” او گفت:.

هتل های در حال انتظار برای باز کردن در عرض چند هفته.

در حال حاضر وجود دارد 2252 موارد COVID-19 در استرالیا, معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی گفته رسانه های این بعد از ظهر.

از این موارد استاد کلی گفت: “اکثر خفیف هستند”: تنها 197 شده اند در بیمارستان بستری و 17 هستند در بخش مراقبت های ویژه (10 از آنها در NSW).

Deputy Chief Medical Officer Professor Paul Kelly.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی.اعتبار:Alex Ellinghausen

“همه کسانی که کشته شده بود بیش از سن 70 و اکثریت خود را در دهه 80 و حتی 90” پروفسور کلی گفت. “این گروه سنی بزرگتر بود که اولین نقطه من می خواستم.”

خواست برای روشن شدن AHPPC نظر در آن بیانیه منتشر شده در اوایل امروز که ویکتوریا تا به حال ابراز تمایل برای “قوی تر اقدامات” پروفسور کلی گفت که AHPPC متحد شد در چه اقدامات آنها فکر می کردند باید به تصویب رسید اما این یک سوال بود از سرعت.

“آنچه که در اختلاف است که اساسا دو مکتب فکری” او گفت:.

“یکی است – رفتن سخت و سریع. و یکی دیگر در مورد مقیاس واکنش متناسب. من یک مقیاس پذیر متناسب با پاسخ – بنابراین بقیه AHPPC.

“ویکتوریا می خواهد برای رفتن سریع تر و بیشتر و انتخاب خود را. آنها دولت منتخب دموکراتیک است که صلاحیت این دادگاه ها. به طوری که آنها می توانید انجام دهید که اما این اقدامات است که ما در حال ارائه هستند همان اقدامات است. آن است فقط قرار دادن آنها در سریع تر است.”

استاد کلی اضافه شده آن خواهد بود “چند ماه” قبل از برخی از خاموش کردن محدودیت برداشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو