Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا رکورد کمترین تعداد COVID-19 نفر در دوره 24 ساعته از اوایل ماه مارس ما غرق 46,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 76

لندن: برای اولین بار در حافظه زندگی آخرین ارسال نمی خواهد صدا در یادبود جنگ استرالیا در اروپا در روز آنزاک.

Villers-Bretonneux Australian memorial and cemetery will be silent on Anzac Day

Villers-Bretonneux استرالیا یادبود و گورستان خاموش خواهد شد در روز آنزاکاعتبار:Mike Bowers

وجود خواهد داشت نه یک گروگان در ترکیه و یا در Villers-Bretonneux در شمال فرانسه و یا در لندن است.

اما پرسش پیش خواهد رفت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس با استرالیا کمیسیون عالی به جریان کانبرا سحر خدمات زندگی می کنند و دوباره یک ساعت بعد از طلوع خورشید در انگلستان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

Coles و Woolworths با سنت و باز کردن فروشگاه خود را برای تجارت در 9 در روز آنزاک در NSW و عمل می کنند.

Woolworths فروشگاه به طور معمول بسته تا 1 بعد از ظهر در روز آنزاک اما تجارت از ساعت 9 صبح تا 6 روز شنبه در مدیریت اجتماعی فاصله گرفته است.

Staff behind safety screens at Woolworths Town Hall in Sydney.

کارکنان پشت صفحه نمایش های ایمنی در Woolworths تاون هال در سیدنی.اعتبار:دالاس Kilponen

اما یک Woolworths کارکنان است که در ارتش او تا به حال حاضر به کار در روز آنزاک و می ایستادن در جلوی خانه از خانه خود را با شمع به یاد داشته باشید دوستان او تا به حال از دست رفته در جنگ در افغانستان است.

“فروشگاه باید باز نمی شود قبل از 1 بعد از ظهر,” کارکنان عضو که مایل بود به نام گفت. “آن روز آنزاک و ما منعکس مردم ساخته اند که قربانی جنگ برای کشور ما است.”

یک Woolworths گفت: این تصمیم به باز کردن قبلا ساخته شده بود با مشورت با RSL. او گفت: دن مورفی و BWS فروشگاه ها مشروب نمی خواهد باز کنید تا بعد از 1 بعد از ظهر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تیم اجازه خواهد داشت به 20 بازیکن در دسترس برای انتخاب تا یک ساعت قبل از شروع مسابقه فوتبال در مورد آخرین لحظه برداشت با توجه به مثبت coronavirus آزمون تحت برنامه ای برای راهاندازی لیگ فصل است.

این NRL اتحاد دوباره فعال آن حجم کار-تعادل کمیته برای کمک به پیاده سازی پروتکل های ایمنی است که در طلیعه با توجه به شروع مجدد رقابت در آوریل 28.

کمیته ملاقات برای اولین بار از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه بعد از ظهر است و پیش نویس چند پیشنهاد که در نظر گرفته خواهد شد در روز جمعه جلسه از پروژه آپولو گروه ضربت. یکی دیگر از ابتکار عمل است گسترش از بالا-30 جوخه به 32 بازیکن را به اطمینان حاصل شود باشگاه را به عمق مورد نیاز برای درست کردن یک تیم است که دارای اعضای مبتلا به COVID-19.

نیز وجود دارد که برای رفتن به یک کلاه بر روی تعدادی از کارکنان پشتیبانی هر باشگاه قادر خواهد بود به را به سالن در روز بازی. حجم کار-تعادل کمیته پیشنهاد کرده است که در مجموع بین 12 و 14 به حداقل رساندن خطر عفونت. اما این رقم خواهد بود گسترش یافت و به 14 تا 18 کارکنان برای جلسات آموزشی اگر هر کارمند پایبند به سخت امنیت زیستی اقدامات اعمال شده توسط NRL.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

برای مدت زمان COVID-19 بحران لطفا توضیح دهید که در حال آمدن است به شما پنج روز در هفته است.

امروز در قسمت لطفا توضیحملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر پیوست توسط رئیس سیاسی خبرنگار دیوید کرو به بحث در مورد عجله از استرالیا کسب و کار ثبت نام برای JobKeeper برنامه و چگونگی سیستم های دولت خواهد نگه دارید تا با تقاضا است.

از جان گذشته, کسب و کارهای کوچک هستند که تحت فشار قرار دادند به لبه سقوط به عنوان آنها سعی کنید به جمع آوری صدها هزار دلار برای پوشش دستمزد ماهانه صورتحساب است که در برخی موارد دو برابر به عنوان تا 1.7 میلیون کارگران افزایش پرداخت تحت این دولت JobKeeper برنامه.

دولت تحت فشار از کسب و کارهای کوچک که زده اند با مشکلات $130 میلیارد دلار طرح کار کرده با ملت بانک برای ایجاد خطوط تماس ویژه, بنابراین شرکت می تواند به سرعت دسترسی به وام های خود را برای پوشش حقوق کارکنان.

Tammy Robinson, manager at the FCGC gym, one of many businesses trying to find tens of thousands of dollars to pay its staff the JobKeeper payment.

تامی رابینسون مدیر در FCGC بدنسازی, یکی از بسیاری از کسب و کار در تلاش برای پیدا کردن ده ها هزار دلار به پرداخت آن کارکنان JobKeeper پرداخت. اعتبار:ادی جیم

JobKeeper است که دولت مهم ترین coronavirus محرک و اندازه گیری, پرداخت 1500 دلار از واجد شرایط کارگران در یک برنامه آن را می گوید اطمینان حاصل شود کارکنان حفظ یک اتصال به کارفرمایان خود را.

هرالد عکاس جینی بارت بود در Port Kembla به عنوان روبی شاهزاده ترک به فیلیپین.

Illawarra locals watch on as the ship departs.

Illawarra محلی سازمان دیده بان به عنوان این کشتی حرکت.اعتبار:جینی Barrett

Those still onboard wave goodbye.

کسانی که هنوز پردازنده wave goodbye.اعتبار:جینی Barrett

بریتانیا فقیر رمان coronavirus تست ظرفیت به معنی آن است که به احتمال زیاد یکی از دول عقبمانده به خروج سختگیرانه مستند است که به شدت با چکش مصرف آن اقتصاد مبتنی بر دویچه بانک گفت: در روز پنج شنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون recuperating در کشور محل اقامت پس از قبر COVID-19 عوارض مواجه است انتقاد از سیاستمداران مخالف و برخی از اپيدميولوژيستها برای واکنش بیش از حد به آرامی به شیوع کروناویروس.

British Prime Minister Boris Johnson has been recovering from coronavirus.

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و دوره نقاهت بعد از coronavirus.

او مواجه شده است و خواستار تحقیقات مستقل به دولت را از دست داده و شیوع این بیماری پس از وزرا تلاش برای توضیح تکان دهنده نرخ مرگ و محدود تست و گزارش کمبود محافظ کیت که در آن است بیشتر مورد نیاز است.

“انگلستان عقب تقریبا هر رسانه به اقتصاد بزرگ جهان وقتی که می آید به کروناویروس آزمون” دویچه بانک الیور هاروی گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“این خواهد مادی تاثیر دولت توانایی به دنبال ‘تست و ردیابی’ رویکرد وقتی که می آید به کاهش مستند.”

وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده شده به 100000 نفر در هر روز تست شده توسط پایان ماه آوریل هر چند فقط 22,814 آزمايشات انجام شده در آوریل 21 – آخرین روز که داده های در دسترس عموم است. در مجموع 559,935 آزمون انجام شده است و در مجموع در بریتانیا است.

دویچه بانک گفت که با توجه به انگلیسی, جمعیت حمایت از مستند و بسیار نگران شیوع, دولت ممکن است پیدا کردن آن سخت به سادگی به سهولت آن را با یک اسکاندیناوی گله-ایمنی سبک طرح است.

“انگلستان خواهد بود یکی از دول عقبمانده وقتی که می آید به هر یک از بلند کردن اجسام موجود مستند یا عمومی خرید-در زمانی که محدودیت ها کاسته” هاروی گفت.

او گفت که با توجه به این که مصرف باعث می شود تا چنین بخش بزرگی از انگلستان اقتصاد این است که به شدت در معرض coronavirus بحران است.

“انگلستان به نظر می رسد در دو whammy,” هاروی گفت.

“از یک طرف کمتر توسعه استراتژی خروج از بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته و علامت سوال بیش احتمالی آن اعدام و از سوی دیگر اقتصاد است که بسیار در معرض از یک بخشی دیدگاه به مستندات.”

ایسنا

کوئینزلند مقامات بهداشتی در حال کار برای تماس با مسافران یک پرواز از ملبورن این هفته پس از یک بازگشت یک تست مثبت برای COVID-19.

کسانی که در ردیف 17 تا 21 از VA341 تلقی شده است تماس نزدیک در هیئت مدیره پرواز که فرود در بریزبن در روز دوشنبه.

همه مسافران پس از رسیدن در کوئینزلند از هر دو ایالتی و خارج از کشور نیاز به قرنطینه خود را برای 14 روز. برخی از معافیت اعمال می شود.

داخلی و ورود شماره ها به دولت همچنان به افزایش در هفته گذشته با تقریبا 1000 دست زدن به پایین در دو روز گذشته به تنهایی.

در مجموع 3094 دستور داده شده است به قرنطینه از مرز محدودیت آغاز شد و در اواخر ماه مارس در حالی که 56 بوده است مطلب.

کشتی کروز در مرکز این کشور بزرگترین COVID-19 جنجال به ترک ساحل جنوبی NSW این بعد از ظهر است و محدود به فیلیپین.

به عنوان خدمه دست تکان داد از یک درب با یک دست غول, قایق چپ Port Kembla با یک بنر بزرگ در پشت تشکر Illawarra محلی برای مهمان نوازی خود را.

کشتی لنگر انداخت در بندرگاه سیدنی در ماه گذشته شده است و مربوط به بیش از 650 مورد از COVID-19 در مسافران و 21 مرگ و میر. بیش از 150 خدمه نیز آزمایش مثبت است.

نیوزیلند دولت صرف خواهد شد $NZ50 میلیون ($47 میلیون) در بیمار رسانه های کسب و کار در طول coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

اخبار سازمان باید التماس کرد با Jacinda protocol wine studio دولت برای حمایت بیش از ماه گذشته با توجه به تبلیغات جریان است که بودجه عملیات تجاری اما خشک شده بود.

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Protocol Wine Studio.اعتبار:گتی ایماژ

هر کسب و کار رسانه ها در نیوزیلند گرفته تا دولت یارانه دستمزد برنامه را پوشش می دهد که یک بخش از حقوق را برای 12 هفته دوره برای کارگران در مبارزه صنایع.

اما رسانه ها در حال حاضر پشتیبانی شده در بالا و فراتر از بسیاری از صنایع تبدیل شدن به بخش سوم پس از اولیه بهداشت و درمان و حمل و نقل هوایی برای دریافت حمایت های خاص.

“این حمایت نشان دهنده نقش اساسی رسانه ها در این زمان در ارائه دسترسی به قابل اعتماد و به روز پوشش خبری و نگه داشتن زلاند جدید متصل می شود در حالی که در مستند” ارتباطات وزیر کریس Faafoi گفت.

“شواهدی وجود دارد زلاند جدید در حال تبدیل شدن به اعتماد منابع خبری در پاسخ طناب اعداد در این زمان پس از آن بسیار مهم است رسانه ها پشتیبانی می کند به نگه دارید انجام این کار بزرگ آنها انجام شده است.”
آقای Faafoi گفت: او را انتخاب طرح های پیشنهادی است که “حمایت از درب به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است”.

تقریبا نیمی از بودجه ($NZ21.1 میلیون) را به تلویزیون و رادیو پخش برای کاهش هزینه های انتقال برای شش ماه آینده.

آقای Faafoi نیز راه اندازی $NZ11.1 میلیون صندوق خاص برای کمک های مالی.

Ms protocol wine studio قبلا متعهد دراز مدت اصلاحات از بیمار صنعت فراتر از این کوتاه مدت پچ-تا اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de