ملت افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی, منتظر تقریبا سه هفته به مختصری نخست وزیر اسکات موریسون در coronavirus پس از اولین جلسه از ظهور آن در ووهان چین.

استاد مورفی صبح امروز گفت: یک کمیته مجلس سنا جلسه که گروه او هشدار داده شد به وجود SARS-CoV-2 در ژانویه 1, اما باقی مانده در یک “حالت تماشای” تا زمانی که مشخص شد این ویروس پخش شد از طریق انسان به انسان انتقال در ژانویه 19.

Chief Medical Officer Brendan Murphy said Australia acted earlier than many other nations by declaring the novel coronavirus had pandemic potential on January 21.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: استرالیا عمل زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر با اعلام این رمان coronavirus تا به حال همه گیر بالقوه در ژانویه 21.اعتبار:Alex Ellinghausen

او گفت: چین تا به حال اطمینان داد سازمان جهانی بهداشت قبل از این تاریخ است که آن را تا به حال ویروس تحت کنترل است.

“تمام داده ها از چین در آینده پیشنهاد … [a] خوشه ای از موارد. وجود دارد حدود 43 مورد و سپس آنها گفته شده بود هیچ مورد جدید به مدت یک هفته و در تمام موارد آمده از حیوانات” استاد مورفی گفت.

او گفت: استرالیا شده بود “به خوبی آماده” برای جهانی همه گیر و در عمل زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر با اعلام این رمان coronavirus تا به حال همه گیر بالقوه در ژانویه 21.

استاد مورفی گفت: وزارت بهداشت پاکسازی شده بود و به “صرف چه چیزی شما نیاز به نگه داشتن استرالیا امن” در تجدید پزشکی ملی ذخایر از جمله جوراب زنانه ساقه بلند در تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

او گفت که دولت پرداخت شده بود “قیمت حق بیمه” برای ماسک در حالی که مرتب سازی از طریق ارائه می دهد از احزاب مختلف به فروش PPE به مقامات بهداشتی – از جمله برخی از “نسبتا ظالمانه قیمت خواسته”.

فدرال رهبر مخالفان Anthony Albanese و سایه وزیر مسکن و بی خانمانی جیسون کلر به آدرس رسانه ها در مدت کوتاهی. شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

لوازم خانگی و الکترونیک دهنده رادیو اجاره به طور دائم تعطیل تمام فروشگاه مکان در سراسر استرالیا و حدود 300 کارکنان برکنار مارک اولین خرده فروشی عمده تلفات از coronavirus بحران است.

Radio Rentals stores will permanently shut due to a coronavirus-induced downturn.

رادیو اجاره فروشگاه ها به طور دائم تعطیل به دلیل coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.اعتبار:لیزا Iley

در بیانیه ای روز پنج شنبه صبح ASX-فهرست شرکت مادر خار گروه گفت: سرمایه گذاران آن 62 رادیو اجاره فروشگاه و انتخاب انبارها می ماند بسته به طور دائم سرزنش “coronavirus محور رکود در بخش خرده فروشی”.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

کوئینزلند برتر لعنتی فرودگاه ملبورن زمین را به فریب باکره پایین جنوب به عنوان “کاملا مضحک”.

کوئینزلند قول داد به “توقف در هیچ چیز” برای باکره نگه داشتن دفتر مرکزی در بریزبن حتی پس از بیمار هواپیمایی رفت و داوطلبانه دولت در روز سه شنبه.

هر دو NSW و ویکتوریا نشان داده اند علاقه برش یک معامله امن هواپیمایی دفتر مرکزی آن در ایالات مربوطه می باشند.

فرودگاه ملبورن اجرایی Lyell Strambi گفت: شهر محروم با داشتن آن جت پایه در بریزبن که قطع آن از مرکز فعالیت های کسب و کار در استرالیا.

برتر Annastacia Palaszczuk تمسخر نظرات خود را.

“باکره مقر آنها باید اینجا بمانید و ما را به نگه داشتن آنها را در اینجا چون ما نیاز به آن را برای ما منطقه ای جوامع است.”

یک نفس عمیق بکشید و سیدنی و چون شهر شما هوا نبوده است, این, پاک, پس از پایان سال 2017 با کروناویروس کمک به کاهش آلودگی هوا.

مارس سطح ذرات آلودگی هوا کوچک به اندازه کافی برای ورود به ریه ها و جریان خون کمتری نسبت به همین ماه در سال های اخیر و به مراتب پایین تر از در طول تابستان گذشته bushfires. این COVID-19 ویروس است که پیشتر هوا و ترافیک جاده نقش مهمی در کاهش.

میانگین ماهانه ارقام اندازه گیری ذرات از 2.5 میکرون یا کوچکتر – میلیونیم متر – به شدت کاهش یافت و در ماه های فوریه و مارس از ماه های قبل با توجه به محیط زیست و انرژی واحد علوم از وزارت محیط زیست.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

کوئینزلند ارشد بهداشت افسر افزایش یافته است که تعدادی از عزاداران مجاز در کوئینزلند مجالس ترحیم از 10 تا 20.

دکتر ژانت جوان امروز گفت که اعداد بزرگتر از مردم شده بود و اجازه داد در برخی مجالس ترحیم در شرایط تخفیف از جمله سنت های فرهنگی در ارتباط با بومی مجالس ترحیم.

Queensland Chief Health Officer Dr Jeannette Young made the announcement about funerals today.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان ساخته شده اطلاعیه در مورد مراسم امروز است.اعتبار:دن Peled/AAP

دکتر جوان گفت: آن ساحل لخت به هیچ اصلی شیوع بیماری و یا خوشه در موارد مرتبط با این انتخاب مجالس ترحیم با شماره های بالاتر از عزاداران است.

“ما در کره جنوبی که [تشییع] بودند و در واقع یکی از عمده رانندگان از موارد خود,” او می گوید.

“[با این حال] شما می توانید بروید و تماس با 20 نفر به سرعت و مدیریت آن است.”

کار سناتور ریاست مجلس سنا کمیته تحقیق در استرالیا در پاسخ به COVID-19 می گوید پرس و جو خواهد forensically بررسی موریسون دولت سلامت و سیاست های اقتصادی از جمله آن شهروندان هستند “از دست رفته” در حمایت از.

سناتور کتی گالاگر گفت: ملت افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی توجه بود و به نظر می رسد در امروز زندگی می کنند جریان دادرسی در مورد 10در و خواهد بود “یک بازدید کننده مکرر به کمیته”. او می رود به سوال درباره طرح دولت برای لغو محدودیت های اجتماعی.

Labor Senator Katy Gallagher is chairing a Senate inquiry into the Australian response to the COVID-19 pandemic.

کار سناتور کتی گالاگر ریاست مجلس سنا تحقیق در استرالیا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.اعتبار:Alex Ellinghausen

سناتور گالاگر گفت: هفت سناتور کار در پرس و جو شد “مصمم به ارائه مسئوليت نظارت و شفافیت استرالیا مردم سزاوار”.

“از آنجا که مجلس بوده است نه نشستن را به طور منظم به عنوان آن خواهد بود … این انتخاب کمیته های مهم خودرو برای ارائه پاسخگویی و شفافیت به استرالیا,” او گفت:.

روبی شاهزاده کشتی کروز افتضاح به احتمال زیاد صبر کنید تا بعد از شنیدن, او گفت:.

“بدیهی است که وجود دارد دولت فدرال نقش در که و که باقی می ماند کمی نامشخص است و ما شروع به کاوش که [بعدها],” Ms گالاگر گفت.

“ما در حال تلاش به جلسات دو بار در هفته است.”

پس از استاد مورفی, بازیگری از وزارت بهداشت انتظار می رود که به نظر می رسد قبل از این کمیته در مورد 11.45 هستم.

ویکتوریا در 60s او مرده است از coronavirus او یکی از جوانترین برای مردن در دولت از این بیماری است. در آن طول می کشد دولت شمار کشته ها به 16 و ملی تلفات به 75.

وجود دارد تنها یکی از جدید COVID-19 مورد تایید در ویکتوریا یک شبه آوردن تعداد کل موارد به 1,337. تنها دو مورد تایید شده از روز قبل ،

“افکار من با خانواده اش” وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: در یک صدای جیر جیر.

یک مورد جدید به یک جامعه انتقال با یک منبع ناشناخته.

وجود دارد که 27 نفر در بیمارستان ویکتوریا که برای درمان این ویروس از جمله ده در بخش مراقبت های ویژه. در مورد 1,250 مردم بهبود یافته اند و بیش از 93,000 ویکتوریایی تست شده اند.

دو مورد جدید از COVID-19 شناسایی شد در کوئینزلند یک شبه مصرف دولت را در مجموع به 1026.

بسیاری از افرادی که آلوده شده اند باید پس از بهبود.می آید بعد از صفر موارد ثبت شده در روز دوشنبه و چهارشنبه و شش در روز سه شنبه.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk said the state had recorded two new cases.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دولت تا به حال ثبت دو مورد جدید.اعتبار:AAP

برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دو مورد جدید بود “هنوز هم یک خبر خوب برای کوئینزلند”.

وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: 20 نفر همچنان در بیمارستان با هفت تن از آنان در بخش مراقبت های ویژه.

او گفت: یکی از موارد جدید بود کوئینزلند ساکن در غرب استرالیا و دیگر تا به حال شده است در تماس نزدیک با مورد تایید شده.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk و وزیر بهداشت استیون مایل هستند با ارائه یک کوروناویروس به روز رسانی. شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de