Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا رکورد کمترین تعداد COVID-19 نفر در دوره 24 ساعته از اوایل ماه مارس ما غرق 46,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 74

رئیس سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد که او امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد تجدید تعلیق آن از بودجه اما که تمرکز اصلی در پایان دادن به این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی.

وجود دارد “نگرانی رو به بالا روند” در اوایل شیوع در بخش هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“بسیاری از کشورها هنوز در مراحل اولیه خود بوده و برخی که تحت تاثیر اولیه در این بیماری همه گیر در حال شروع به دیدن یک تجدید حیات در موارد” Tedros گفته ژنو روزنامه نگاران در مجازی جلسه.

“اشتباه نکنید ما یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی او گفت:” در حالی که اشاره کرد که شیوع در غرب اروپا به نظر می رسد تثبیت یا کاهش است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته مورد انتقاد قرار گرفت که دست زدن به همه گیر و اعلام کرد او در تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده به شدت معتقد است که حزب کمونیست چین شکست خورد به گزارش شیوع کروناویروس جدید به موقع و به چه کسی.

“من امیدوارم که انجماد از بودجه خواهد بود تجدید و ما بار دیگر پشتیبانی که کار می کنند و همچنان به صرفه جویی در زندگی” Tedros گفت. “من امیدوارم که ما معتقد است که این سرمایه گذاری مهم نه فقط به دیگران کمک کند اما برای ما به ماندن بگیرید امن نیز می باشد.”

که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان هشدار داد در برابر باز کردن سفر جهانی بیش از حد به سرعت و گفت: این امر نیاز به “مراقب باشید مدیریت ریسک”.

وی با اشاره به موج در عفونت در آفریقا مانند نزدیک به 300 درصد افزایش در موارد در سومالی در هفته گذشته. “ما در ابتدا در آفریقا” رایان گفت.

که مقامات کشور خواست برای ادامه سرمایه گذاری در آمادگی کرد و گفت که تنها 76 درصد سیستم های نظارت برای تشخیص موارد است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از شکاف در جهان دفاع و نه تنها کشور, همه چیز در جای خود” گفت: Tedros.

در میان انتقاد که آن را باید در عمل زودتر Tedros در دفاع از این که تصمیم به اعلام اضطراری بین المللی تنها در Jan. 30 – بالاترین سطح از هشدار.

“به دنبال من فکر می کنم ما اعلام اورژانس در زمان مناسب و هنگامی که جهان به اندازه کافی زمان برای پاسخ گفت:” Tedros اضافه کرد که در آن تاریخ وجود دارد تنها 82 COVID-19 موارد در خارج از چین و بدون مرگ و میر در آن زمان است.

جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست بهداشت جهانی خیریه گفت که جهان نیاز به یادگیری برای زندگی با جدید COVID-19 بیماری است. “این است و نه گسسته کردن یک قسمت. باور من این است که این در حال حاضر یک بومی بشر عفونت…ما در حال رفتن به پیدا کردن راه هایی برای مقابله با آن گفت:” یک رسانه های آنلاین جلسه.

ایسنا

عمل دولت به طور چشمگیری گسترش معیارهای تست برای COVID-19 در سرمایه های ملی است و در حال حاضر به دنبال تست همه نمایش علائم بیماری در یک هفته دو حمله رعد اسا.

از روز جمعه Canberrans خواهد شد و دیگر نیازی به سفر خارج از کشور به تازگی و یا یک تماس با یک مورد تایید شده از coronavirus به واجد شرایط برای یک آزمون بیش از دو هفته است.

Health Minister Rachel Stephen-Smith says Canberrans have done well in adopting social distancing requirements.

وزیر بهداشت راشل استفان اسمیت می گوید Canberrans به خوبی انجام داده اند در اتخاذ اجتماعی فاصله مورد نیاز است.اعتبار:Karleen Companies List

دولت می گوید “همه علامت مردم” که در حال حاضر برای یک آزمون خواهد بود واجد شرایط برای یکی. علائم شامل تب 38 درجه یا بیشتر (یا سابقه تب مانند nightsweats) یا بیماری حاد تنفسی (تنگی نفس و سرفه یا گلو درد).

“افرادی که در حال آزمایش تحت ترتیبات جدید هنوز هم مورد نیاز خود به قرنطینه تا زمانی که آنها دریافت یک تست منفی نتیجه” عمل دولت گفت.

وزیر بهداشت راشل استفان اسمیت گفت: “Canberrans شده اند انجام یک کار باور نکردنی در کمک به ما در جلوگیری از گسترش COVID-19 و ما در حال حاضر تنها کشف یک مورد تایید شده در گذشته نه روز”.

“ما با اعتماد به نفس است که ما در یک موقعیت بسیار خوب در عمل است. با توجه به کم بودن تعداد موارد تایید شده و بسیار کم تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان های ما, ما انتظار نداریم که برای دیدن تعداد زیادی از موارد تشخیص داده نشده” خانم استفان اسمیت گفت.

“این افزایش تست را به ما برخی از اطلاعات واقعا ارزشمند به عنوان ما را در تصمیم گیری در مورد راه رو به جلو است.”

سازمان بهداشت جهانی محققان خواهد بود با توجه به همان قدرت به عنوان بازرسان سلاح های به زور وارد یک کشور تحت یک دولت استرالیا برنامه ریزی برای جلوگیری از تکرار COVID-19 جهانی همه گیر.

این قدرت جدید که نخست وزیر اسکات موریسون مطرح شده با رهبران جهان در روزهای اخیر را به شدت تغییر در این عملیات که با دادن این قدرت برای رفتن به یک کشور به بررسی شیوع بیماری بدون رضایت ملت و دولت است.

Prime Minister Scott Morrison is pushing for tough new powers for the World Health Organisation.

نخست وزیر اسکات موریسون است فشار برای تخریب قدرت های جدید برای سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:Alex Ellinghausen

حرکت به تعمیرات اساسی جهان سلامت بدن می آید که استرالیا را در روز پنج شنبه تماس بگیرید برای یک بررسی بین المللی حیات وحش, بازار, است که دولت می گوید ایجاد یک “خطر بزرگ” برای سلامت انسان و تولید مواد غذایی.

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud گفته مجازی نشست G20 کشاورزی وزیران در شنبه شب که یک تیم از محققان باید بررسی تجارت بین المللی در زندگی حیوانات وحشی در اصطلاح مرطوب بازار.

Coronavirus اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از یک میزبان حیوانات به انسان ها را در یک بازار در شهر ووهان که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی در حال ذبح و به فروش می رسد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

رئیس کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده افتضاح است را رد کرد و ادعا می کند که متوجه از اولین روز از جلسات بود “مخفی” ،

پرس و جو شروع جلسات عمومی دیروز که بصورت زنده بر روی وب سایت خود را. سیدنی مدافع برت واکر SC که عنوان مستقل تحقیق گفت: “تاسف پیشنهاد شده است که اطلاع از این واقعیت است که کمیسیون ویژه جلسات بودند آغاز شد و در برخی از راه های مخفی”.

Bret Walker SC is leading the inquiry.

برت واکر SC است که منجر به پرس و جو.اعتبار:دولت NSW

“نیست که” او گفت:. “دلیل دیر اطلاع از شروع جلسات و عدم ‘هیاهو’ در مورد آنها این است که نه من و نه هیچ یک از اعضای کمیسیون ویژه کارکنان می دانستند که این جلسات بودند رفتن به جلو بروید تا اواخر روز 21 مارس سال 2020 است.”

آقای واکر گفت: “این بود که به دلیل مشکلات آشکار در خدمت احضار بالقوه شاهد در شرایط اضطرار زمانی که آنها در یک کشتی کروز و در اثر در مستند.

“خدمات احضار نیامد تا اواخر آوریل 21 روز که در آن کسانی که احضاریه صادر شده توسط من است.”

آقای واکر گفت: این فرصت را برای برگزاری جلسات در حال حاضر “به وجود آمد به عنوان یک نتیجه غیر منتظره تاخیر در رگ روبی شاهزاده ترک NSW” که رهبری او را “گام های فوری” به احضار خدمه که در کشتی باقی ماند. پنجره برای برگزاری جلسات بودند “بسیار محدود” او گفت:.

این کشتی که در بندر پهلو Kembla نزدیکی ولونگونگ با خدمه در هیئت مدیره است که انتظار می رود به ترک استرالیا آب در 4 بعد از ظهر امروز.

این تحقیق که به سفارش NSW, دولت, امروز ادامه دارد.

فرودگاه ملبورن ساخته شده است که جسورانه زمین برای تبدیل شدن به ویرجین استرالیا خانه جدید استدلال بحرانزده هواپیمایی باید راه رفتن به دور از آن بریزبن پایه برای بهتر بهره برداری سودآور مسیر بین ملت دو تا از بزرگترین شهرستانها.

باکره قرار داده شد به داوطلبانه دولت در روز سه شنبه موجب شور و علاقه از دولت و بخش خصوصی مناقصه. این هرالد و سن نشان داد این هفته که حمل و نقل نجیب زاده Linsday فاکس مذاکرات با دولت ویکتوریا و در مورد حرکت آن عملیات خود را متعلق به بخش خصوصی فرودگاه آوالون.

شده است وجود دارد یک سراسیمگی از رقابت بین کشورهای jostling به کمک ویرجین استرالیا در حالی که دولت فدرال را رد کرده و هواپیمایی درخواست برای $1.4 میلیارد وام قابل تبدیل به سهام.

کوئینزلند قبلا هشدار داده NSW به “عقب نشینی” پس از آن پیشنهاد هر گونه کمک دولت ممکن است به یک نیاز است که خطوط هوایی انتقال آن بریزبن ستاد به سیدنی.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

دولت بریتانیا اعلام کرد در آغاز مارس که آن را به حال یک هدف از انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان ماه.

اما همانطور که ما در اروپا خبرنگار بیوان سپر گزارش امروز فقط 23,000 آزمايشات انجام شده در انگلستان توسط چهار شنبه صبح – هشت روز از دولت خودخواسته مهلت.

UK Health Secretary Matt Hancock.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock.اعتبار:Pippa Fowles

دولت اصرار دارد آن را به 100,000 هدف با وجود انتهایی مهلت.

در طول یک رگبار گلوله از بازجویی های جدید کار رهبر آقا Keir Starmer و تجدید مخالفت تیم در طول یک “مجازی” نشسته از مجلس در روز چهارشنبه وزیر بهداشت مت Hancock تاکید کرد کاهش کشور را مستند نمی شد قریب الوقوع و تنها می تواند رخ دهد هنگامی که مقامات بهداشت عمومی قادر به انجام تست توده و تماس با ردیابی.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

کوئینزلند دانش آموزان مدرسه شروع ترم دو این هفته, یک هفته پس از جنوب همسایه در ویکتوریا.

NSW دانش آموزان به آنها ملحق خواهد شد از دوشنبه و وزارت آموزش و پرورش است شدت در حال آماده شدن برای بازگشت برخی از چهره به چهره و آموزش از هفته سوم شروع on May 11, توزیع یک سال عرضه صابون و دست sanitiser به دولت 2200 مدارس دولتی.

NSW will begin a roster system for face-to-face learning in early May.

NSW آغاز خواهد شد فهرستی سیستم به صورت چهره به چهره آموزش در اوایل ممکن است.اعتبار:تانیا Macheda

به عنوان الکساندرا اسمیت و اردن بیکر گزارش امروز برتر Gladys Berejiklian فشار به همه دانش آموزان را در مدرسه تمام وقت مدت سه شامل مهم رول از محصولات کلیدی برای اطمینان از مدارس می تواند نیازهای سخت سلامت مورد نیاز است.

در علاوه بر این به 12 ماه عرضه صابون و دست sanitiser, 10,000 تب سنج پیشانی خواهد بود دست به مدارس و معلمان باید اولویت دسترسی به COVID-19 تست.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

صبح به خیر, اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا به مهمترین تحولات یک شبه از:

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 182,000. وجود دارد بیش از 2.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 706,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • استرالیا در موارد افزایش فقط چهار چهارشنبه و مرگ و میر می ایستد در 74
  • گزارش پرس و جو به دولت پاسخ امروز آغاز می شود
  • سازمان جهانی بهداشت را تکذیب کرد تایوان هشدار داد در آن از انسان به انسان انتقال این ویروس در پایان دسامبر
  • Media mogul روپرت مرداک و پسرش Lachlan توافق کرده اند که برای یک coronavirus قطع پرداخت

ادامه مطلب: روپرت و ترجمه مرداک به چشم پوشیدن از حقوق با توجه به آمار از coronavirus

  • بریتانیا افسر ارشد پزشکی هشدار داد اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد حداقل یک سال از آنجا که واکسن و درمان بعید است که قبل از آن. مرگ و میر گذشت 18,000
  • سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ است که منجر به توسعه یک tri-state تماس با ردیابی برنامه برای آمریکا از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات
  • و CDC می گوید دو حیوان خانگی گربه ها دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا

و که آن را از من تحویل به Michaela Whitbourn در سیدنی که شما را از طریق روز تحولات است.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی خواهد بود و این رقم برای اولین بار در خط برای یک کباب توسط سناتور انجام تحقیق دولت در پاسخ به همه گیری که امروز آغاز می شود.

Australia's Chief Medical Officer Brendan Murphy speaks to journalists in the Prime Minister's courtyard at Parliament House, Canberra.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی صحبت می کند به روزنامه نگاران در نخست وزیر حیاط در پارلمان کانبرا.اعتبار:Alex Ellinghausen

وزیر بهداشت کارولین ادواردز نیز ظاهر می شود; جلسه امروز آغاز می شود در 10.

کار سناتور کتی گالاگر است که ریاست این تحقیق از پارلمان در کانبرا است. دکتر مورفی را در فرد ظاهر می شود اما دیگر اعضای کمیته حضور تقریبا.

این کمیته همچنین توافق برای برگزاری جلسات دو بار در هفته در طول مراحل اولیه تحقیق آغاز هفته آینده.

مقامات ایالات متحده گفته اند که دو حیوان خانگی گربه ها دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

آنها اولین حیوان خانگی گربه ها تایید شده است که قرارداد این بیماری در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه.

Two cats in the United States have tested positive for COVID-19.

دو گربه در ایالات متحده آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:iStock

این felines از دو خانه جداگانه در نیویورک بدترین ضربه امور خارجه آمریکا و انتظار می رود که بهبودی کامل را.

در مورد یک گربه یک دامپزشک آزمایش روی حیوانات پس از آن نشان داد که علائم خفیف یک بیماری تنفسی.

هیچ انسان ها از گربه خانگی آزمایش مثبت برای این بیماری منجر کارشناسان به فکر می کنم آن را آلوده و یا asymptomatically و یا از طریق تماس با فرد آلوده در خارج از خانواده است.

در مورد گربه های دیگر صاحب آن تا به حال بیماری بلکه یک دوم گربه در خانواده نشان داده است هیچ نشانه ای از بیماری است.

“مقامات بهداشت عمومی هنوز در حال یادگیری در مورد SARS-CoV-2 اما هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش این ویروس در ایالات متحده” این سازمان در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد هیچ توجیهی در نظر گرفتن اقدامات در برابر حیوانات همدم که ممکن است سازش رفاه خود را.”

CDC می گوید تا زمانی که بیشتر شناخته شده است در مورد چگونه COVID-19 تحت تاثیر قرار حیوانات حیوان خانگی صاحبان توصیه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را جدا از سایر حیوانات و انسان و پوشیدن یک ماسک و اجتناب از نوازش حیوانات اگر آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru