Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا رکورد کمترین روزانه COVID-19 مورد از اوایل ماه مارس به سنا پرس و جو به همه گیر پاسخ رزومه; که دفاع از خود در برابر انتقاد

تمام 18 تیم می تواند بر اساس در ویکتوریا برای بازنگری شده AFL فصل و یک تیم می تواند در ادامه بازی در یک قرنطینه hub حتی اگر یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

تحت اولیه پیشنهاد مرتبط با تست مشخص شده توسط AFL به باشگاه در روز سه شنبه یک بازیکن که تست مثبت را به انزوا و تحت نظارت های پزشکی و تمام افرادی که در تماس با این بازیکن و یا رسمی خواهد بود مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود که ویروس به حال منتقل شده است.

The AFL managed just one round of the season, behind closed doors, before the competition was suspended.

AFL موفق فقط یک دور از این فصل در پشت درهای بسته قبل از مسابقه به حالت تعلیق در آمد.اعتبار:AAP

AFL ثابت رئیس تراویس Auld روز چهارشنبه که هاب شد و در حال حاضر همه اما برخی از به پا زدن شروع بقیه فصل.

“آن احساس می کند مانند آن را تنها راه ما در حال رفتن به دریافت فصل ما آغاز شده است,” او گفت: Essendon پادکست.

“این ممکن است راه ما کامل فصل ما, اما قطعا آن را احساس می کند مانند راه ما نیاز به آن آغاز شده است.”

Auld گفت: گزینه های شامل داشتن تمام 18 تیم مستقر در یک قرنطینه hub بازی در چند سالن.

MCG آماده است تا میزبان شش بازی یک هفته با تعجب ورزشگاه میزبانی مشابه اگر تعداد ویکتوریا انتخاب شده است به عنوان یک محل که در آن بازی ها را می توان با خیال راحت بازی کرد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: دولت تا به حال ثبت پنج مورد جدید از COVID-19 در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز چهارشنبه از 5600 آزمون.

آن را “بسیار مثبت نتیجه” و “یکی از بهترین نتایج ما تا به حال” Ms Berejiklian گفت.

NSW Premier Gladys Berejiklian said the Ruby Princess inquiry was being conducted in a "robust" way.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: روبی شاهزاده پرس و جو شد و در حال انجام در یک “قوی” است.اعتبار:نه

“ما می دانیم که این محدودیت هایی که ما تا به حال در محل کار,” او گفت:.

این آمار و ارقام می آیند یک روز پس از ویکتوریا ثبت اولین روز خود را با هیچ شبکه رشد در مورد برای اولین بار در یک ماه. دو مورد جدید ثبت شد اما آنها لغو شد با این طبقه بندی از موارد موجود به دولت دیگر.

این می افزاید: به یک اجرای تک رقم افزایش ویکتوریا در روزهای اخیر یک روند است که مقامات نسبت به سخت اجتماعی فاصله قوانین شده اند که در جای خود برای ماه گذشته است. وجود نداشت جدید مرگ و میر. آخرین بار ویکتوریا ارسال شده هیچ افزایش خالص در موارد 6 مارس.

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud گفته است نشست جهانی کشاورزی وزیران باید وجود داشته باشد یک مطالعه مستقل به حیات وحش خطرات بازار و این کشورها باید در حفظ و تجارت مواد غذایی برای جلوگیری از ویرانگر تولید نمایند.

صحبت کردن در ABC Radio ملی آقای Littleproud گفت: حیات وحش بازارهای مانند یک در ووهان چین که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس اعتقاد بر این است که منشأ تهدید نه فقط مردم بلکه استرالیا امنیت زیستی بیش از حد.

Minister David Littleproud.

وزیر دیوید Littleproud.اعتبار:Alex

“ما رئیس دامپزشکی افسر به ما می گوید که او معتقد است که ممکن است نیاز به از رده خارج است اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما علم اول و ما می خواهیم به انجام آن آرام و روشمند راه نه راه مقابله,” او گفت:.

تماس می آید پس از وزیر خارجه Marise پین و نخست وزیر اسکات موریسون به نام برای رسیدگی به چین را از دست داده و وقوع.

آقای Littleproud نیز خواست سازمان ملل در نشست G20 کشاورزی وزیران به اعمال سیاست های حمایتی در محصولات کشاورزی از ترس جهانی از کمبود مواد غذایی اگر کشورهای همکاری.

“این سطح از مواد غذایی است که تولید شده در جهان است و در واقع زنجیره تامین,” او گفت:.

“من مطرح شده که به خوبی [در این جلسه] – بهترین راه برای بهبود عرضه مواد غذایی زنجیره ای شد برای بهبود تجارت نه تنها کاهش تعرفه ها و موانع فنی بیش از حد.”

“این بسیار مهم است که کشورها نمی استفاده از این به عنوان یک مکانیزم تجارت به عنوان یک تجارت مانع از آنجا که تاثیر در حرکت مواد غذایی در سراسر جهان است.”

حداقل هفت نفر قرارداد coronavirus در ویسکانسین‘s اولیه انتخابات در آوریل 7, میلواکی, مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه تایید ترس است که برگزاری فرد رای گیری در طول بحران بهداشت و درمان قرار دادن مردم در معرض خطر است.

Voters masked against coronavirus line up at a high school for Wisconsin's primary election in Milwaukee on April 7.

رای دهندگان نقاب در برابر coronavirus خط در یک دبیرستان برای ویسکانسین اولیه انتخابات در میلواکی در 7 آوریل.اعتبار:AP

هفت مورد شامل شش رای دهندگان و اعتراض کارگر در میلواکیایالت و بزرگترین شهر که در آن نزدیک به 200 رای گیری مکان بودند مقایسه به پنج وجود دارد و ساعت-صف های طولانی برای بازیگران آراء دفتر میلواکی کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik تایید کرد.

تعداد مربوط به انتخابات عفونت می تواند به عنوان رشد 14 روز دوره کمون به پایان می رسد در چهارشنبه مقامات بهداشت گفت.

رمان coronavirus می تواند به تحمیل آسیب پایدار در بدن ارگان اصلی خدشه برای سال ریه و قلب توابع از کسانی که به شدت بیمار با این بیماری است.

در دراز مدت اختلال عصبی نیز ممکن است در تعداد کمی از بیماران مبتلا بسیار بدخیم موارد برخی از کارشناسان نشان می دهد.

Professor Robert Booy.

پروفسور رابرت بوی.

دانشگاه سیدنی بیماری های عفونی متخصص رابرت بوی گفت: زخم و آسیب به قلب و ریه ها ممکن است احساس برای ماه ها در برخی موارد و در سال دیگر بیماران است.

“شکی وجود ندارد که ویروس به خصوص تحت تاثیر قرار ریه ها در فوری روز و هفته” استاد بوی گفت.

“در دراز مدت ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. اما ما گمان می برند که می تواند آسیب واقعی است و این چیزی است که می تواند اثرات آن بر بدن انسان برای ماه ها یا حتی سال.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد که او امیدوار است این تهمت اجرایی خواهد تجدید تعلیق آن از بودجه اما که تمرکز اصلی در پایان دادن به این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی.

وجود دارد “نگرانی رو به بالا روند” در اوایل شیوع در بخش هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“بسیاری از کشورها هنوز در مراحل اولیه خود بوده و برخی که تحت تاثیر اولیه در این بیماری همه گیر در حال شروع به دیدن یک تجدید حیات در موارد” Tedros گفته ژنو روزنامه نگاران در مجازی جلسه.

“اشتباه نکنید ما یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی او گفت:” در حالی که اشاره کرد که شیوع در غرب اروپا به نظر می رسد تثبیت یا کاهش است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته مورد انتقاد قرار گرفت که دست زدن به همه گیر و اعلام کرد او در تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده به شدت معتقد است که حزب کمونیست چین شکست خورد به گزارش شیوع کروناویروس جدید به موقع و به چه کسی.

“من امیدوارم که انجماد از بودجه خواهد بود تجدید و ما بار دیگر پشتیبانی که کار می کنند و همچنان به صرفه جویی در زندگی” Tedros گفت. “من امیدوارم که ما معتقد است که این سرمایه گذاری مهم نه فقط به دیگران کمک کند اما برای ما به ماندن بگیرید امن نیز می باشد.”

که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان هشدار داد در برابر باز کردن سفر جهانی بیش از حد به سرعت و گفت: این امر نیاز به “مراقب باشید مدیریت ریسک”.

وی با اشاره به موج در عفونت در آفریقا مانند نزدیک به 300 درصد افزایش در موارد در سومالی در هفته گذشته. “ما در ابتدا در آفریقا” رایان گفت.

که مقامات کشور خواست برای ادامه سرمایه گذاری در آمادگی کرد و گفت که تنها 76 درصد سیستم های نظارت برای تشخیص موارد است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از شکاف در جهان دفاع و نه تنها کشور, همه چیز در جای خود” گفت: Tedros.

در میان انتقاد که آن را باید در عمل زودتر Tedros در دفاع از این که تصمیم به اعلام اضطراری بین المللی تنها در Jan. 30 – بالاترین سطح از هشدار.

“به دنبال من فکر می کنم ما اعلام اورژانس در زمان مناسب و هنگامی که جهان به اندازه کافی زمان برای پاسخ گفت:” Tedros اضافه کرد که در آن تاریخ وجود دارد تنها 82 COVID-19 موارد در خارج از چین و بدون مرگ و میر در آن زمان است.

ایسنا

در صفحه کاغذ امروز:

Page one of The Age on Thursday April 23.

یک صفحه از عصر روز پنج شنبه 23 آوریل.اعتبار:سن

  • فرودگاه ملبورن ساخته شده است که جسورانه زمین برای تبدیل شدن به ویرجین استرالیا‘s جدید خانه استدلال سقوط هواپیمایی باید راه رفتن به دور از آن بریزبن پایه برای بهتر بهره برداری سودآور مسیر بین ملت دو تا از بزرگترین شهرستانها.

  • این موریسون دولت نمی خواهد مداخله دولت در مناقصه جنگ برای نجات ویرجین استرالیا به عنوان مشکل زمینه های هواپیمایی مناقصه از سرمایه گذاران و دولت ها برای کمک به بازیابی از یک فروپاشی مالی.
  • یکی از استرالیا بزرگترین مرکز خرید صاحبخانه – مجاورت مراکزصاحب چدستن – تهدید به اقدام علیه صاحبان فروشگاه که نزدیک درهای خود را برای حفاظت از کارکنان از coronavirus در آشکار نقض قوانین جدید حمایت از تلاش های خرده فروشی مستاجران.
  • سازمان بهداشت جهانی محققان خواهد بود با توجه به همان قدرت به عنوان بازرسان سلاح های به زور وارد یک کشور تحت یک دولت استرالیا برنامه ریزی برای جلوگیری از تکرار COVID-19 جهانی همه گیر.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

یک مدل جدید از خانواده خدمات مراقبت از پرده برداری خواهد شد توسط اندروز دولت در روز پنج شنبه است که تمرکز بر مداخله زودرس ارتباط آسیب پذیر کودکان و افراد جوان به کارکنان منابع و خدمات است.

The coronavirus lockdown has led to visits between vulnerable children and teenagers and their families being stopped.

Coronavirus مستند منجر به بازديد بین آسیب پذیر کودکان و نوجوانان و خانواده خود را در حال متوقف شده است.

این قابل درک است این مدل جدید که اعلام خواهد شد توسط کودک حمایت وزیر لوقا Donnellan طراحی شده برای شکستن”سوله” در حمایت از کودک و خانواده, خدمات, سیستم های.

دلار 77.5 میلیون بسته شامل $46 میلیون دلار به تقویت ظرفیت خانواده ارائه دهندگان خدمات مانند توت و خیابان و Anglicare به ارائه کمک رسانی و حمایت از کودکان در معرض خطر و آسیب است.

حفاظت از کودکان پزشکان و غیر دولتی ارائه دهندگان خدمات با هم کار خواهد کرد برای شناسایی حمایت از کودکان و خانواده های آنها و یا خارج از خانه مراقبین نیاز به پیوند آنها به این خدمات است.

پیش از اعلام آقای Donnellan گفت: coronavirus همه گیر شد و با قرار دادن “بسیار زیاد” فشار بر خانواده ها و کارگران خط مقدم از جمله چالش های مالی و پتانسیل برای افزایش سطح خانواده ،

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی خواهد بود و این رقم برای اولین بار در خط برای یک کباب توسط سناتور انجام تحقیق دولت در پاسخ به همه گیری که امروز آغاز می شود.

Australia's Chief Medical Officer Brendan Murphy speaks to journalists in the Prime Minister's courtyard at Parliament House, Canberra.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی صحبت می کند به روزنامه نگاران در نخست وزیر حیاط در پارلمان کانبرا.اعتبار:Alex Ellinghausen

وزیر بهداشت کارولین ادواردز نیز ظاهر می شود و جلسه امروز آغاز می شود در 10.

کار سناتور کتی گالاگر است که ریاست این تحقیق از پارلمان در کانبرا است. دکتر مورفی را در فرد ظاهر می شود اما دیگر اعضای کمیته حضور تقریبا.

این کمیته همچنین توافق برای برگزاری جلسات دو بار در هفته در طول مراحل اولیه تحقیق آغاز هفته آینده.

از کمیسیون اروپا می گوید که قصد دارد به انتشار قوانین جدید در ماه آینده به فعال کردن safe بازگشایی مسافرت هوایی.

اتحادیه اروپا و کمیسر حمل و نقل Adina Valean گفت: اقدامات در نظر گرفته شده شامل الزامی به پوشیدن ماسک های صورت و همچنین به عنوان ضد عفونی از فرودگاه و هواپیما.

Airlines around the world have been hit hard by the coronavirus outbreak.

خطوط هوایی در اطراف جهان شده است ضربه سخت شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

“همه این ها باید بخشی از این دستورالعمل و احتمالا تا اواسط ماه مه ما می تواند به جلو قرار داده و این استراتژی ما در حال کار بر روی” Valean گفت در توییتر.

Valean گفت که او انتظار دارد که اجتماعی فاصله مورد نیاز را در محل باقی می ماند تا زمانی که وجود دارد هیچ COVID-19 درمان یا واکسن.

“ما انتظار داریم که این بحران با ما بماند و این ویروس را به ماندن با ما,” او گفت:.

صنعت هواپیمایی انتظار وسط صندلی را باید خالی سمت چپ زمانی که مسافرت هوایی در نهایت رزومه.

بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) می گوید: این صنعت می تواند از دست دادن $US314 میلیارد دلار ($497 میلیارد دلار) در سال 2020 به دلیل مستندات و ممنوعیت سفر اعمال شده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im