این قطعا بی سابقه ای در برابر ما هستید.

در نظر گرفتن این شکل: در سطح جهان بیش از 1.5 میلیارد نفر یا یک پنجم از جمعیت جهان – خواسته شده است و یا دستور به ماندن در خانه را امتحان کنید به بلانت گسترش coronavirus.

در سراسر جهان بیش از 335,000 نفر آلوده شده اند و 15000 نفر از ویروس. به عنوان موارد در چین زوال یافت خطرات به اروپا و آمریکا و استرالیا را به طرزی اگر چه آلمان روز دوشنبه به وقت محلی با احتیاط گزارش برخی مسطح از آن عفونت منحنی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده حسابداری برای حدود 12 درصد از این کشور در مجموع موارد.

با AP

سهام در سراسر جهان در حال نوسانی پایین تر حتی پس از فدرال رزرو اعلام کرد یک موج جزر و مدی از پشتیبانی برای اعطای وام بازارهای رفتن راه فراتر از “بازوکا” آن را در حال حاضر تخلیه شده است.

مقیاس تغذیه حرکت سرمایه گذاران تحت تاثیر قرار, اما سهام هنوز هم کاهش یافت و در چند دقیقه اول معاملات به عنوان نگرانی همچنان به افزایش در مورد اقتصادی درد که ناشی از شیوع کروناویروس.

Stocks were swinging lower on Wall Street in early trading on Monday, local time.

سهام شد و نوسانی پایین تر در وال استریت در اوایل معاملات روز دوشنبه به وقت محلی.اعتبار:AP

بانک های مرکزی در حال انجام آنچه آنها می توانند برای حمایت از اقتصاد به عنوان بیشتر دولت ها و جوامع نزدیک اما سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن دولت آمریکا انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی. کنگره بحث حدود US2 تریلیون دلار ($3.4 تریلیون دلار) بسته نجات برای اقتصاد بیش از آخر هفته اما بالای مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره در حال تلاش برای نهایی آن است.

S&P 500 به پایین بود 1.8 درصد به عنوان 9.50 am به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 271 امتیاز یا 1.4 درصد به 18,904 و نزدک بود پایین 0.4 درصد است.

AP

ایالات متحده جراح عمومی صادر کرده است خود را starkest هشدار به تاریخ در مورد سلامت خطر ناشی از coronavirus شیوع, هشدار آمریکایی ها که این بحران “رفتن به بد” این هفته است.

این کشور بالا, عمومی بهداشت, رسمی, جروم, Adams صدا زنگ به عنوان نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها از خواب بیدار شد به “اقامت در خانه سفارشات.”

US Surgeon-General Jerome Adams says the situation in the US is set to get worse this week.

ما جراح عمومی جروم آدامز می گوید: این وضعیت در ایالات متحده تنظیم شده است به بدتر این هفته است.اعتبار:AP

همانطور که از یکشنبه شب متحده آمریکا با جمعیت بالغ بر بیش از 100 میلیون نفر را به اعمال محدودیت برای محدود کردن این ویروس نیز آلوده کرده است که تقریبا از 35000 نفر کشته و 428 در ایالات متحده قرار دادن این کشور در یک مسیر مشابه به کسانی که از ویران کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

“این هفته آن را به بد” آدامز گفت: ان بی سی امروز نشان می دهد گفت: وجود بیشتر مردم به دیدن واشنگتن مشهور سالانه شکوفه های گیلاس از وجود شکوفه های. “این است که چگونه گسترش است اتفاق می افتد. هر کس نیاز به در نظر گرفتن مراحل درست در حال حاضر: خانه بمانند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل 15 روز طرح اقدام ملی در هفته پیش اصرار آمریکایی ها به دنبال جهت “در خانه ماندن” دستور دولت و مقامات محلی است.

در همان زمان او نیز به مراتب بیشتر خوش بینانه از کارشناسان بهداشت و درمان شده اند در مورد پیش آگهی برای این شیوع در حالی که همچنین با ابراز نگرانی در مورد اثر منفی از خاموش کردن گسترده swathes از اقتصاد است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تمام حروف یک شبه. “در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

همچنین روز دوشنبه به وقت محلی ایالات متحده فدرال رزرو نصب شده فوق العاده جدید مجموعه ای از برنامه ها برای جبران اختلال در اقتصاد ناشی از شیوع backstopping بی سابقه محدوده اعتبار برای خانواده کسب و کارهای کوچک و کارفرمایان بزرگ.

ایسنا

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که در روز یکشنبه را به قرنطینه رفت و پس از آمدن به تماس با یک coronavirus آلوده, دکتر, سالم است اما کار از خانه معاونت اولاف شولز گفت.

“صدراعظم سالم است در این لحظه. او است که به سادگی در خانه, اتاق کار, به عنوان بسیاری دیگر از افرادی که تا به حال به محل خود را در خود به انزوا در خانه” شولز است که وزیر اقتصاد آلمان گفت: روز دوشنبه به وقت محلی.

German Chancellor Angela Merkel is working from home, but is said to be healthy.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در حال کار از خانه است اما گفته می شود سالم است.اعتبار:گتی ایماژ

مرکل رفت و به خانه قرنطینه پس از یادگیری است که یک دکتر که تجویز واکسن برای او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“او فعال است: ما تا به حال در جلسه هیئت دولت با هم این صبح است. نه با تصویری اما البته همه ما می دانیم هر یک از دیگران’ صدای. در غیر این صورت فایل های در حال تحویل به عقب و جلو و همه چیز است که اتفاق می افتد به عنوان شما می خواهم تصور کنید” Scholz گفت.

دولت آلمان نیز تایید دیگری بزرگ بسته کمک برای کمک به شرکت ها و افراد متاثر از این بیماری همه گیر.

بسته کمک معافیت شش سال از بودجه متعادل با قرض گرفتن €156 میلیارد دلار ($288 میلیارد دلار) برای تامین مالی آن است.

دولت اعلام کرد که به شرکت های کوچک و افراد خود اشتغال کمک تا €15,000 هر یک بیش از سه ماه.

این بسته جدید می آید در بالای قبلی تعهد حداقل €460 میلیارد دلار وام تضمین برای کمک به بزرگترین اقتصاد اروپا رسیدگی به خرید اینترنتی از در حال اجرا کردن زندگی عمومی را به حداقل برساند.

AP, Reuters

پارلمان فدرال را تصویب کرده است محرک اقتصادی اقدامات طراحی شده برای کوسن پتک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

یک سری از لوایح تصویب شد شنبه شب با دو بسته به ارزش $17.6 میلیارد دلار و 66 میلیارد دلار در قلب موریسون دولت پاسخ.

The house votes during a division on the amendments to the coronavirus economic response.

مجلس آرا در یک بخش در اصلاحات مربوط به کروناویروس اقتصادی پاسخ.اعتبار:Mike Bowers

در قانون جداگانه دولت را کنار بگذارند بیشتر از 40 میلیارد دلار به صورت فوری و پیش بینی نشده هزینه های مرتبط با بیماری همه گیر به احتمال زیاد به علت رکود است.

کارجویان جوانان کمک هزینه فرزند و سود ویژه پرداخت خواهد شد افزایش است با $550 دو هفته.

خزانه دار جاش Frydenberg در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر شب دوشنبه و گفت: این بسته محرک اقتصادی جدید خواهد همچنان به حمایت از استرالیایی ها در طول بحران.

“بهترین راه برای نگه داشتن استرالیایی در مشاغل است که به نگه داشتن کسب و کار در کسب و کار,” او گفت:.

“ما می دانیم که وضعیت اقتصادی رو به وخامت گذاشته است که هر روز عبور می کند. و ما می دانیم که شوک اقتصادی از coronavirus و تاثیر آن خواهد بود عمیق تر خواهد شد گسترده تر و طولانی تر خواهد بود از اول فکر می کردم.

“اما امشب استرالیا مجلس عمل کرده است در بهترین منافع را می پوشند گاه به گاه و تنها معامله گران و بازنشستگان و کسانی که در درآمد پشتیبانی و استرالیا در دانش آموزان است.”

وزیر دارایی Mathias Cormann تایید coronavirus مکمل می تواند به گسترش دانش آموزان تمام وقت.

دولت دیگر نمی خواهد نیاز به قوانین برای ایجاد تغییرات به رفاه تنظیمات پس از عبور از اصلاح بسته به خدمات اجتماعی وزیر قدرت بی سابقه ای.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این بسته اینجا.

AAP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما را “هدایت” توسط ژاپن تصمیم بر سر اینکه آیا برای برگزاری توکیو 2020 المپیک در میان جهانی از شیوع کروناویروس به کانادا و استرالیا ترک تابستان بازی ها.

“ما خواهد بود با هدایت خواسته های نخست وزیر آبه از ژاپن, یک دوست بزرگ ایالات متحده و یک مرد است که انجام یک کار باشکوه در المپیک محل برگزاری, به حضور در بازیهای المپیک در ژاپن است. او را به تصمیم گیری مناسب!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

دلیل افزایش فشار از ورزشکاران ورزش و کمیته المپیک که برخی از آنها تهدید تحریم باید ژوئیه بازی ها جلوتر رفته اند و در میان COVID-19 گیر IOC است به اعلام به تعویق افتادن اضافه خواهد شد که به 22 میلیارد دلار رقم آن در حال حاضر هزینه ژاپن به مرحله این رویداد است.

چیزهایی که نقل مکان کرد و به سرعت در حال در روز دوشنبه. کانادا کمیته ملی المپیک اعلام کرد که حاضر به ارسال ورزشکاران باید ژوئیه 24 تاریخ شروع در محل باقی می ماند قبل از استرالیا کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران خود که آن را در حال حاضر قابل دفاع با خیال راحت به جمع آوری یک تیم در میان خطرات بهداشتی ممنوعیت سفر و اختلالات به آموزش.

“استرالیا کمیته المپیک (AOC) می گوید استرالیا ورزشکاران باید آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو در شمال تابستان 2021 زیر کمیته بین المللی المپیک اعلام بالقوه به تعویق افتادن این بازی و تغییرات در چشم انداز سلامت در استرالیا و سراسر جهان,” the AOC بیانیه بخوانید.

Coronavirus مرگ و میر در اسپانیا رسیده است 2182 اضافه کرد 462 مرگ و میر یک شبه وزارت بهداشت گفت.

اسپانیا نیز ثبت 4,517 عفونت های جدید در روز دوشنبه به وقت محلی آوردن تعداد کلی پس از آغاز شیوع این بیماری به 33,089. روز به روز افزایش حدود 15 درصد است که شبیه به یک دیده می شود روز قبل از.

Military officers are disinfected near an airport in Bilbao in northern Spain.

افسران نظامی ضد عفونی هستند در نزدیکی یک فرودگاه در شهر بیلبائو در شمال اسپانیا.اعتبار:AP

دولت اسپانیا می گوید: معاون نخست وزیر کارمن کالوو شده است بستری شدن یک عفونت تنفسی و پزشکان در حال آزمایش او برای COVID-19.

اسپانیایی ها آغاز دومین هفته از حبس به عنوان نگرانی برای سقوط این کشور در سیستم بهداشت و درمان در میان هجوم بیماران نیاز به کمک تنفس.

دولت اسپانیا به دنبال تصویب به گسترش اضطراری دولت برای دو هفته بیشتر تا آوریل 11, اما شدیدتر اقدامات مانند توقف کلی تولید صنعتی شده اند رد کرد.

هیچ ورودی مسافران از خارج از اروپا شنگن منطقه مرزی مجاز به کشور با شروع از دوشنبه.

AP

شب خوب و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش جهانی coronavirus بیماری همه گیر. ما خواهید بود در ادامه برای به روز رسانی شما در طول شب و به سه شنبه.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو