تا 200 ویکتوریا پرسنل پلیس در قرنطینه با توجه به پتانسیل COVID-19 قرار گرفتن در معرض به عنوان نگرانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای افسران.

وحی می آید به عنوان قدرتمند Police Association نام برتر Daniel Andrews اعلام وضعیت فاجعه در ویکتوریا برای افزایش اختیارات پلیس به اجرای خود-جداسازی و ممنوعیت تجمع جرم و به بهتر بسیج منابع است.

در حالی که ویکتوریا پلیس در بیانیه ای گفت که نیروی کافی به حال عرضه حفاظتی تجهیزات سن صحبت کرده است به چند از افسران پلیس که نگران بودند کارکنان در حومه ایستگاه شده بود عامل بدون دسترسی کافی به صورت ماسک یا دستمال مرطوب الکل.

افسران نیز نگران ادامه استفاده از میز تلفن ثابت و تلفن و اتومبیل و گفت: تجهیزات بود که به درستی ضد عفونی در این تغییر یک تغییر.

بیشتر در اینجا

بیش از 280,000 مردم گفته اند Centrelink آنها قصد دارند به ادعای پرداخت های رفاهی تحت حکومت coronavirus کمک بسته در یک روز.

تعداد زیادی خط چگونه به شدت اقتصاد شده است در برخورد با یک موج از صنعت خاموش شدن ناگهانی اعلام شده از سوی نخست وزیر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

 More than a quarter million Austrlaians have applied for welfare.

بیش از یک چهارم میلیون Austrlaians را برای اعمال رفاه. اعتبار:James Gourlay

و کسانی که سعی در قرارداد Centrelink اما شکست خورده با توجه به سایت و تصادفات زیادی صف در روزهای اخیر قادر خواهد بود به پرداخت های خود را backdated به روز شنبه زمانی که تایید شده اگر آنها اطلاع Centrelink از مسائل خود را از طریق تلفن.

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت اعلام کرد تغییر در چهارشنبه اولین روز جدید “قصد به ادعای” روند آغاز شده و عامل.

بیش از 280,000 مردم از آن استفاده کرده بود توسط 2.30 pm او گفت: با این تعداد برای روز بسیار بالاتر است.

موجی از تقاضا در زمان myGov سایت پایین بارها و بارها در اوایل این هفته و صف snaked در اطراف بلوک در برخی از Centrelink دفاتر.

فرآیند جدید اجازه می دهد تا مردم به دولت آنها می خواهید به ثبت نام برای کارجویان و یا دیگر امنیت اجتماعی پرداخت و با ارائه مدارک بعد از آن با پرداخت backdated به هنگامی که قصد به ادعای تسلیم شد.

یک مجموعه از تغییرات دیگر ساخته شده است آن را آسان تر برای مردم را به رفاه راهنما: متقاضیان لازم نیست برای اثبات آنها باید به طور رسمی خود را از دست داده و آنها می توانند به منظور بررسی هویت خود را از طریق تلفن.

و آقای رابرت گفت: در آزادی مطبوعات است که 1500 کارکنان در خدمات استرالیا شده بود مستقر کرده تا به خط مقدم تماس با مرکز و پردازش پرداخت نقش با یکی دیگر از 1500 جدید کارکنان آموزش دیده. آنها شروع خواهد شد در روز دوشنبه.

This year's VCE class could get an extension on their exams and assignments

در این سال VCE کلاس می تواند یک فرمت در امتحانات و تکالیف اعتبار:رابرت خشن

VCE امتحانات و تکالیف می تواند تحت فشار قرار دادند در تلاش برای کوسن سال 11 و 12 دانش آموزان از اختلال COVID-19 بیماری همه گیر.

به طور کلی موفقیت در آزمون sat با تمام VCE دانش آموزان نیز به احتمال زیاد به تاخیر می افتد.
به نام GAT سه ساعت تست است یک ارزیابی از هر VCE دانش آموز به طور کلی سواد و حساب.

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino گفت: هیچ نگرانی گسترده در میان دانش آموزان, معلمان و مدیران است که این اختلال به سال تحصیلی می تواند تاثیر منفی بر دانش آموزان خود را انجام می دهند VCE و آن را جایگزین VCAL.

“به من اجازه دهید بسیار روشن VCE و VCAL دانش آموزان را تکمیل مطالعات خود را” آقای Merlino گفت.

او گفت که دولت مشغول به کار بود در گزینه های به حمایت از آنها.

“این شامل تمرکز بیشتر بر آموزش آنلاین به تاخیر انداختن مهلت برای قطعات خاص از ارزیابی کار و GAT زمان امتحانات و به دنبال چه دیگر پشتیبانی ما می تواند ارائه,” او گفت:.

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق بر روی یک جارو $US2 تریلیون دلار ($3.3 تریلیون) اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز چهارشنبه به وقت محلی.

این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار و هنوز هم نیاز به نهایی در مفصل مقننه زبان.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” Ueland گفت.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $US367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

جزئیات نهایی ثابت کرده nettlesome. یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران $US500 میلیارد دلار برای تضمین یارانه وام به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

بسته بود با هدف مبارزه با آنچه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت “جدی ترین تهدید برای آمریکا در بهداشت و درمان در بیش از یک قرن و به احتمال زیاد بزرگترین خطر برای آمریکا شغل و رفاه است که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ”.

بیشتر در اینجا

برچسب مد گورمن بسته شده است فروشگاه خود را در سراسر کشور امروز, هشدار به خریداران از طریق آن Instagram صفحه که در آن 43 فروشگاه خواهد بود تعطیل تا اطلاع ثانوی.

Gorman closes its store

گورمن بسته خود را ذخیره اعتبار:Paul Jeffers

“فروشگاه آنلاین ما همچنان باز باقی می ماند و ما مشغول هستند و در آینده با برخی از مطالب جالب برای کمک به نگه داشتن شما را اشغال کردند در حالی که شما در خانه هستند” این شرکت گفت: پیروان.

“لطفا نوع به یکدیگر و لطفا در خانه بمانند. پس از نگاه خانواده و دوستان خود.”

گورمن متعلق به خرده فروش کارخانه X که همچنین بسته آن مارک های دیگر که شامل Dangerfield, شاهزاده خانم, بزرگراه, Alannah تپه و جک لندن است.

کارخانه X عمل حدود 150 مکان های خرده فروشی در سراسر استرالیا که برخی از آنها امتیاز می ایستد در فروشگاه های بزرگ مانند مایر.

مسافران در عین حال یکی دیگر از کروز شده اند محدود به کابین خود با مسافر و خدمه گزارش آنفولانزا مانند علائم به عنوان کشتی به نظر می رسد برای باز کردن پورت.

نود و استرالیا را در داخل گرگ مورتیمر است که در حال حاضر سمت مونته ویدئو در اروگوئه.

یکی از گردشگران در کشتی روز دوشنبه تا به حال درجه حرارت بالا در روال متوسط چک.

“امروز سه نفر از اعضای خدمه نیز گزارش شده بالاتر از حد معمول حرارت” اپراتور شفق اعزامی گفت: در روز چهارشنبه.

وجود دارد هیچ تست کیت در هیئت مدیره هر چند تا مسافران هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا آنها آخرین کروز به COVID-19 در هیئت مدیره.

“ما در حال کار برای به دست آوردن یک تشخیص قطعی و ما شده اند قادر به امن سریع Covid-19 کیت های آزمایش که در راه خود را به مونته ویدئو برای دیدار با کشتی” بیانیه ای از شفق قطبی اعزامی گفت.

“به طور منظم حرارت تست شده و اجرا شده در هیئت مدیره به عنوان بخشی از COVID-19 پروتکل.”

همه مسافران در حال محدود به کابین خود.

شفق قطبی اعزامی گفت: در آن مشغول به کار بود با DFAT برای اطمینان از مسافران در حال بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“به عنوان به زودی به عنوان ما آگاه بودند که مرزهای شروع به خاموش کردن ما شروع به کار بر روی رزرو پرواز چارتر به مسافران و تیم خانه با خیال راحت و اشاره کرد ما نیاز به پاک کردن از هر گونه علائم یا درجه حرارت بالا به مدت 10 روز قبل از تخلیه در هر پورت.”

DFAT گفت: وجود 3000 استرالیایی گیر در 30 کشتی در سراسر جهان است.

New Zealander سام ملویل یکی از نزدیک به 1.6 میلیون دارندگان ویزای موقت در استرالیا را از دست داد خود را به عنوان یک آشپز در کوه اریکا هتل Prahran در هفته گذشته است.

در حال حاضر او را به ماندن با خانواده, دوست, دانستن او هیچ چشم انداز به احتمال زیاد از کار دیگری در مهمان نوازی.

Temporary worker Sam Melville is facing financial strife.

کارگر موقت سام ملویل است مالی مواجه نزاع.اعتبار:جاستین McManus

بیش از 600 ، 000 زلاند جدید در استرالیا زندگی می کنند با دسترسی به مدیکر اما دسترسی محدود به رفاه و یا به تازگی اعلام کرد کمک برای اخراج کارگران از دولت فدرال است.

“نیوزیلند و استرالیا باید همیشه از نزدیک با یکدیگر است. ما مبارزه در جنگ با هم و مبارزه با آتش سوزی با هم. اما در واقع ما شهروندان درجه دوم در اینجا.”

دولت فدرال است که پرچم آن ممکن است گسترش مزایای ویژه رفاه پرداخت به کارگران موقت در مشکلات مالی. آن نیز چشم پوشی تازه وارد ساکن دوره انتظار این هفته به این معنی مهاجران می توانید پرداخت هر چه زودتر.

بخوانید در مورد مبارزه در مواجهه با ویزای موقت مهاجران در اینجا.

امروز در قسمت مورچه مایل (9) می پرسد Miki پرکینز تمام چیزهایی که در ذهن خود را در مورد ویروس. این یک قسمت به بازی برای بچه های خود را برای به اشتراک گذاشتن با دیگر پدر و مادر و برای دریافت برخی از ایده های عملی در مورد چگونگی بحث در مورد بحران با افراد جوان است.

Yang Hengjun has been detained since January.

یانگ Hengjun بازداشت شده است پس از ماه ژانویه است.اعتبار:AP

وزیر امور خارجه Marise پین است لعنتی مقامات چینی به طور رسمی indicting استرالیا دانشگاهی یانگ Hengjun در جاسوسی و اتهامات گفت: بهداشت ضعیف باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

وکلای دکتر یانگ گفت: خود را در مورد دریافت شده توسط دادستان را در آخرین روز رسمی که اتهامات می تواند منتقل شود در زیر چین مات و سیستم قضایی.

سناتور Payne گفت: دولت استرالیا به شدت اعتراض به کیفرخواست رسمی در چین به ظن جاسوسی است.

“دولت استرالیا بسیار نا امید است که مقامات چینی هنوز ارائه رسمی مشاوره در Dr یانگ کیفرخواست” او گفت:.

“پس از بازداشت او بیش از یک سال پیش دولت استرالیا بارها بیان قوی آن نگرانی در مورد درمان Dr یانگ. دکتر یانگ را مورد همچنان از منافع کلیدی به استرالیا در جامعه است.

“بحران زمان برای ملت ها را با هم بکشید. آن است که در روح احترام متقابل و اعتماد است که ما در ادامه وکالت برای دکتر یانگ شده است اذعان کرد.

“دکتر یانگ بهداشت ضعیف باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. در اخیر ما نمایندگی ما به دادگاه تجدید نظر به ملاحظات بشردوستانه به درخواست دکتر یانگ وضعیت است.”

این شهروند استرالیایی و طرفدار دموکراسی سیاسی و وبلاگ نویس بازداشت شد و در ژانویه سال گذشته و به طور رسمی به خبرنگاران در پکن دولت اداره امنیت در اوت 23 ظن چینی با به خطر انداختن امنیت ملی است.

وکلای او می گویند 54 ساله برگزار شده است تا حد زیادی در انزوا پس از.

شده اند وجود دارد بیشتر coronavirus موارد در ویکتوریا در میان 25-29 ساله از هر گروه سنی جدید در بخش بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

این ارقام نشان می دهد که از 466 موارد تایید کرد که دولت این ماه 54 (یا یکی در نه مورد) بوده است مردم را در اواسط تا اواخر دهه بیست سالگی.

اما هنگامی که ما تنظیم برای دولت توزیع جمعیت معلوم است که مردان در اواسط تا اواخر دهه شصت در ویکتوریا بالاترین میزان عفونت کروناویروس در این مرحله است.

این رشد می کند نشان می دهد که تعدادی از زنان و مردان در هر گروه سنی در ویکتوریا که تشخیص داده شده اند با کروناویروس:

این جدید وزارت بهداشت و خدمات انسانی داده ها می آید به عنوان وزیر بهداشت جنی Mikakos منتشر شد سنین دو نفر که در بخش مراقبت های ویژه به دلیل یک عفونت کروناویروس. یکی سالخورده در 30s خود را دیگر در 60s خود را (نگاه کنید 1.19 pm پست)

“Coronavirus می توانید اعتصاب کردن در افراد جوان و همچنین” Ms Mikakos گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو