استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram گذاشته است تقصیر را به گردن NSW مقامات بهداشتی برای اجازه دادن به یک کشتی کروز به پیاده در سیدنی با تعدادی از مسافران در هیئت مدیره بود که قرارداد coronavirus پس از گزارش آنفولانزا مانند علائم.

آقای Outram گفت: ABF نیست باید مسئولیت برای ارزیابی سلامت و امنیت زیستی نگرانی از روبی شاهزاده خانم کروز و آن را NSW Health که به چراغ سبز برای مسافران به پیاده.

Australian Border Force Commissioner Michael Outram.

استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram.اعتبار:Alex Ellinghausen

او گفت سازمان تنها تا به حال مسئولیت برای ویزا و قاچاق در کشتی های کروز.

این بنیاد برومند رئیس همچنین نشان داد NSW سلامت را نمی گوید او در سازمان وجود دارد و مسافران در هیئت مدیره با علائم شبه آنفولانزا.

“داشتن دیده می شود انتقادات و تفسیر شده است که … نه فقط در برابر من, سازمان, استرالیا, مرز, نیروی, اما من دفاتر به خصوص من فکر می کنم این مهم است به بیرون آمدن امروز در اینجا برای روشن شدن برخی از حقایق واقعی و به شما برخی از جزئیات بیشتر” آقای Outram گفت: در کانبرا است.

آقای Outram گفت: مسئولیت امنیت زیستی نگرانی های دراز با وزارت کشاورزی در کشورهای مشترک المنافع سطح کار در رابطه با دولت و قلمرو سلامت بخش است.

“ما در مرز نیروی آیا تخصص در سلامت یا امنیت زیستی” او گفت:.

آقای Outram گفت NSW بهداشت تصمیم گرفته بود آن را کم خطر نیست هیئت مدیره کشتی و به تصویب برای همه مسافران را پیاده.

“آنها [NSW Health] احساس می کرد که کم خطر و وجود دارد بدون نیاز به حضور این کشتی اما ما شش افسران عینک ماسک و دستکش با اینحال” او گفت:.

“وجود دارد تعدادی از مسافران در کابین خود. وزارت کشاورزی مقامات توصیه من افسران که در نیو ساوت ولز بهداشت تا به حال انجام یک ارزیابی ریسک به حال دارای خطر کم که مقامات بهداشت خواهد بود و نه حضور در رگ. به عنوان یک نتیجه از که اطلاعات همه مسافران داده شد چراغ سبز به پیاده.

“این تصمیم به آنها اجازه می دهد در رابطه با سلامت و ایمنی زیستی موضوع یکی برای NSW سلامت.

“من اینجا نیست برای apportion سرزنش ما همه اینجا با هم در استرالیا … مردم می توانند ذهن خود را در مورد آنچه رفت را اشتباه و بدون شک بیشتر پایین مسیر وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چه کسی بود که در ایمیل.

“اما در حال حاضر من می خواهم به انجام کار با دولت و خاک ادارات بهداشت, پلیس, دولت, صنعت, صنعت و دیگران و جوامع ما را از طریق این زمان واقعا دشوار است.”

Google Trends که تجزیه و تحلیل آنچه که مردم به دنبال در اینترنت, موتور جستجو است که به برخی از بینش های جذاب در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

برای مثال بالا روند جستجو موضوع در 24 ساعت گذشته در استرالیا “barre” که شاهد افزایش قابل توجهی پس از نخست وزیر در کنفرانس خبری شب گذشته که در آن او در تلفظ آن کلمه اشتباه است.

Barre (تلفظ “بار” نه “bar-ay” را به عنوان آقای موریسون گفت) یک نوع رقص باله الهام گرفته از ورزش. Barre studios در میان مراکز تناسب اندام برای تحت مرحله دو محدودیت.

“من کاملا مطمئن هستم که آنچه که به صداقت. B-A-R-R-E برای کسانی که به دنبال خاص تعریف” گفت: جمع روزنامه نگاران.

جستجو در گوگل علاقه برای “آنچه که در باره?” افزایش بیش از سه صد در 24 ساعت گذشته.

بهداشت استرالیا حفاظت مدیران کمیته (AHPPC) پیشنهاد کرده است که بسته شدن از خوابگاه دانشگاه در آن مشاوره های اخیر برای ملی کابینه اجتماعی در مورد فاصله.

“ما توجه داشته باشید که ما قبلا توصیه می شود در حال حرکت دانشگاه ها به سیستم عامل های آنلاین و به کارگیری اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های 1 نفر به ازای هر 4 متر مربع قانون). توجه باید به بسته شدن دانشجو مسکونی محل اقامت” در آن گفت: نسبت به پایان آن بیانیه منتشر شده بود ،

در حال حاضر اکثر دانشگاه های استرالیا هنوز هم دانش آموزان در سایت.

با اشاره به تعطیلی خدمات اضافی از نیمه شب امشب AHPPC گفت: “همه کشورها و مناطق در توافق با بالا موقعیت به جز ویکتوریا که ابراز تمایل به حتی قوی تر اقدامات در این زمان”.

استرالیا مرزی نیروی کمیسر مایکل Outram صحبت می کند از کانبرا:

همه بخش ها بالاتر صبح امروز با info tech تا 8.6 درصد و مالی تا 7 درصد تقویت شده توسط وال استریت رکورد سود یک شبه.

دنبال بازار حرکات در تمام طول روز با ما زندگی می کنند, وبلاگ بیش از اینجا.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton منتشر کرده است یک نمایش زمان واقعی از دولت coronavirus داده است.

Dr Sutton توییتی لینک این صبح است. این داده ها شامل اطلاعات در مورد تعداد موارد تایید شده و کسانی که به بهبود و آزمایش در دولت است.

آن را نیز تجزیه می کند داده ها بر اساس سن و جنسیت و indentifies به “حالت خرید” از موارد تایید شده (که عمدتا در حال حاضر از تماس با یکی دیگر از مورد تایید شده).

AFL بازیکنان رئيس جمهور انجمن پاتریک Dangerfield گزارشی در Leigh ماتیوز’ انتقاد از این لیگ بازی همگروهی گفت که بازیکنان آماده را به دراز مدت کاهش پرداخت اما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در این فصل را مانند قبل از توافق به یک معامله.

این AFLPA و AFL در حال قفل شده است و در زمان مذاکرات بیش از حد از قطع پرداخت بازیکنان باید در میان بی سابقه مالی ضربه بودن احساس کل فوتبال صنعت به دلیل coronavirus بحران است.

AFLPA president Patrick Dangerfield.

AFLPA جمهور پاتریک Dangerfield.اعتبار:AAP

بازیکنان داوطلب شده اند 50 درصد کاهش برای مدت زمان از AFL را نامحدود زنگ تفریح که اجرا خواهد شد حداقل تا مارس 31. با این حال لیگ برتر است که مانند یک برش نیست و تقریبا به اندازه کافی.

صحبت کردن در سن صبح امروز جیلان سوپراستار Dangerfield گفت: بازیکنان بودند “کاملا” آماده به دراز مدت کاهش پرداخت.

“من فکر می کنم گام بعدی این است که گرفتن وضوح در اطراف منابع مالی از این بازی و که در آن خط اعتباری و یا هر آنچه در آن ممکن است نشسته با هزینه نگهداری کل رقابت در حال اجرا بدون بازی و بدون هر گونه درآمد” Dangerfield گفت.

“ما باید همگام با AFL پس از آن درخواست برای چیزی که کاملا بی دلیل آن را ‘بله ما درک می کنیم که در آن شما در حال حاضر بیایید به یک توافق است که به نظر می رسد بعد از همه احزاب.

“ما باید مسئولیت را به بازی کاملا, اما ما یک مسئولیت است که ما به دنبال پس از بازیکنان ما و خانواده خود را.”

در حدود یک در هر 10 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایتالیا و اسپانیا به پزشکان و پرستاران با دولت هشدار داد که کمبود تجهیزات حفاظتی اتحاد چپ سلامت کارگران “رفتن به نبرد با کاغذ سپر و اسلحه اسباب بازی”.

از 39,673 موارد تایید شده در کشور اسپانیا, 5400 – یا 14 درصد – در حال متخصصان پزشکی در خط مقدم از اروپا بدتر اورژانس پس از جنگ جهانی دوم است.

Medical workers near Milan in northern Italy prepare to treat more patients.

پزشکی کارگران در نزدیکی میلان در شمال ایتالیا آماده سازی برای درمان بیماران بیشتر است. اعتبار:گتی

در ایتالیا, ایتالیایی, موسسه ملی بهداشت گزارش داد که 5760 کارگران کاهش یافته بود بیمار است که نشان دهنده 9 درصد از تمام مثبت آزمون در سخت-آمار کشور است.

این آمار و ارقام – که بین دو تا سه برابر بیشتر از کسانی که ثبت شده در چین در طول بدترین شیوع آن – ارائه دیدی نسبت به خطر رو به کارکنان در بیمارستان ها شلوغ. برخی در حال کار مانند ساعت های طولانی است که ماسک را ترک کرده اند اصطکاک سوختگی در چهره خود را.

به “هشدار دهنده” رای نیز تهدید مهم پزشکی در پاسخ به دلیل آلوده پزشکان و پرستاران باید دور ماندن از کار به مدت حداقل 14 روز حتی اگر آنها فقط علائم خفیف. تا 20 درصد از برخی از کارکنان در بیمارستان ها در ایتالیا به شمال مبتلا هستند.

دولت فدرال ارسال یک پیام متنی با اطلاعات در مورد اجتماعی فاصله و بهداشت به استرالیا همراه امروز است.

در این پیام آمده است: “Coronavirus Aus Gov msg: برای جلوگیری از گسترش ماندن 1.5 متر از دیگران پیروی از قوانین در گردهمایی های اجتماعی, شستن دست در خانه بمانند اگر بیمار”. آن را نیز فراهم می کند یک لینک به وب سایت دولت.

آن را می آید, پس از نخست وزیر اسکات موریسون شده است بارها و بارها خواسته در کنفرانس های مطبوعاتی که چرا پیام های متنی در حال حاضر رفته بیرون داده این است که آنچه رخ می دهد در مواقع اضطراری مانند bushfires.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو