نا امید با دولت در پاسخ یکی سیدنی سلامت کارگر را گرفته آن را بر خود بگویید پدر و مادر به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه از مدرسه در صورت امکان

ارشد anaesthetist و پدر سه راب هاکت در زمان دست نویس ثبت نام به پدینگتون در سیدنی حومه شرقی به درخواست همکار پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر آنها می توانند.

Dr هاکت که همچنین یک ایمنی بیمار, مدافع ایستاده بود در خارج از دروازه مدرسه در صبح روز دوشنبه با امضای دوخته به قفسه سینه خود را خواندن: “اگر ممکن است لطفا نگه داشتن کودکان خود را در خانه. آیا آنها را به مدرسه. زندگی در آن بستگی دارد. دولت بسیار کند عمل می کنند.”

Dr Hacket گفت که او تا قبر ترس برای بیماران و کارکنان بیمارستان ها با ویروس در گردش و او نا امید که بیشتر نیست در حال انجام است به آن داشته باشد.

او شده است “التماس” و جراحان در سیدنی بیمارستان نیست برای رفتن پیش با غیر ضروری اعمال جراحی الکتیو از هفته گذشته, او گفت:.

“شما می توانید حس ترس هنگامی که شما راه رفتن به این بیمارستان است. مردم راه رفتن در اطراف وجود دارد هیچ رهبری واقعی… هیچ کس آماده برای یورش که مورد اتفاق می افتد.

“آن را افسرده و غمگین و اگر وجود دارد هر چیزی من می توانم به دولت سریع تر حرکت میکنم.”

به غیر از آخر هفته دوچرخه سوار,,,,, Dr هاکت گفت: خانواده اش باقی مانده بود در خانه برای چند روز گذشته اما زمانی که مدارس تا به حال بسته در دوشنبه ایده آمد به او برای ایستادن در دروازه و “من فقط می توانم خودم را متوقف کند.”
او گفت: معلمان در مدرسه بودند “حمایت” از موضع خود اما به او گفت که آنها نیاز به زمان برای آماده سازی منابع آنلاین.

“تنها بچه ها که رفتن باید کسانی که پدر و مادر کاملا نمی تواند در خانه بماند و پس از آنها” دکتر هاکت گفت.

بانک مرکزی می گوید که “آماده” برای خرید استرالیا بدهی دولت در یک چشمگیری تشدید شده توسط بانک برای محافظت از اقتصاد است.

در بیانیه رئیس بانک فیلیپ لاو نشان داد که بانک مرکزی استرالیا نیز کار بر روی طیف وسیعی از اقدامات است که متعاقبا اعلام خواهد شد این هفته.

“بانک مرکزی آمادگی خود را برای خرید استرالیا اوراق در بازار ثانویه به حمایت از عملکرد صاف که در بازار است که یک کلید قیمت گذاری معیار برای استرالیا سیستم مالی” او گفت:.

دکتر لاو گفت: بانک مرکزی استرالیا نیز رفتار خرید مجدد ترتیبات بدهی که حداقل شش ماه است برای زمانی که لازم است.

او همچنین گفت: این بانک مشغول به کار بود با دولت بدهی صدور آژانس استرالیا از مدیریت مالی, برای نظارت بر شرایط مالی.

در حالی که مسافران خود را از خود جدا در استرالیا به مدت دو هفته و یا به نوبه خود در اطراف و خانه پرواز هواپیمایی کابین خدمه در حال به حرکت در اطراف جامعه است.

وزارت بهداشت و درمان تایید شده در دوشنبه کابین خدمه بودند معاف از دولت را موظف 14 روز دوره قرنطینه برای همه ورود بین المللی.

“دولت با همکاری نزدیک با شرکت های هواپیمایی برای حمایت از اعضای خدمه سفر به و از مقاصد بین المللی” یک سخنگوی گفت.

“آنها توصیه شده است به مراقبت خاص در دراز اور اختصاص داده شده به استفاده از حمل و نقل خصوصی, جلوگیری از شلوغ فضاهای عمومی برای نظارت بر علائم و به پرواز نیست اگر آنها بیمار هستند.

“این معافیت پشتیبانی حیاتی پل هوایی بین استرالیا و سایر نقاط جهان در طول این زمان دشوار است.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود آمریکایی ها به تعویق انداختن تجمعات از 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته نشان می دهد حوادث در حال تغییر به صورت مجازی باشد که در آن امکان پذیر است.

تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده با صعود به 3100 یک شبه. ساکنان بیش از 65 در ایالت کالیفرنیا بوده است گفت: به ماندن در خانه های خود و شهر نیویورک را در مدارس دولتی خواهد شد این هفته.

ویکتوریا بیمارستان ممکن است برای درمان coronavirus بیماران به طور انحصاری به گفته مدیر سازمان بهداشت افسر برت Sutton.

آقای Sutton گفت اختصاصی coronavirus بیمارستان می تواند یک گزینه جذاب برای کاهش فشار بر نظام سلامت اگر جامعه انتقال ویروس صعود به عنوان انتظار می رود.

“من احساس دل و روده است که تمام بیمارستان ها باید به بیماران است. اما این ایده از cohorting – یا بیماران با کروناویروس و یا با بیماری های تنفسی با هم – است که موجب صرفه جویی در [تجهیزات حفاظت شخصی] snd نیروی انسانی است که احتمالا راه رفتن,” او گفت: ایستگاه های رادیویی 3AW.

“اگر که شامل … یک بیمارستان است که به طور انحصاری برای coronavirus بیماران و که با این نسخهها کار عملیاتی پس ما باید کاملا کشف آن است.”

آقای Sutton نه نام خاص بیمارستان است که می تواند انتخاب شود و گفت: تمام بیمارستان ها احتمال ایجاد coronavirus بال.

آقای Sutton گفت: دولت ها در سراسر استرالیا مشغول به کار بودند برای تعیین اینکه آیا تعطیل مدارس ارزشمند بود در این مرحله از شیوع بیماری است. آن را ممکن است خطرناک تر برای کودکان به صرف زمان در خانه با بزرگسالان به طور بالقوه آلوده آنها را از میان دیگر کودکان که تجربه بیماری را در یک فرم خفیف تر.

“این یک شمشیر دو لبه است,” او گفت:.

کوئینزلند مرکزی مهد کودک گروه Goodstart یادگیری اولیه بوده است توقیف دو هفته پس از یک دفتر کار-بر اساس عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 مجبور تعدادی از دیگران به خود انزوا.

این عضو هیات اخیرا در بازگشت از خارج از کشور و مشغول به کار در یک اداری نقش در Murarrie سایت متصل نیست به هر مهد کودک, این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه.

“آنها در حال حاضر به خوبی و تحت نظارت پزشکی” بیانیه ای گفت:.

“ما تعدادی دیگر از کارکنان خود جدا با توجه به این مورد تایید شده.

“به عنوان یک اضافی احتیاطی اندازه گیری ما در حال بسته شدن بریزبن ما سر دفتر برای دو هفته. ما یک تعداد پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه در محل در همه دولت ما بر اساس دفاتر و همچنین در تمام مراکز ما.”

بیلی الیوت – موسیقیاست که بازی در رجنت تئاتر در ملبورن اتحاد پیوست لیست در حال رشد از عمده تولیدات لغو فصل خود را در انبوه جمع آوری محدودیت.

نشان می دهد با توجه به اجرای تا آوریل 19, اما تایید آنها نمی تواند ادامه. نشان می دهد عملکرد نهایی شد و در روز یکشنبه.

Aaron Smyth, left, and Wade Neilsen in the Australian production of Billy Elliot.

هارون Smyth چپ و وید Neilsen در استرالیا تولید بیلی الیوت.اعتبار:James D مورگان

می آید بعد از این صبح امروز اعلام کرد که هری پاتر و نفرین کودک, بازی در شاهزاده تئاتر که نزدیک به چهار هفته است.

تولید کنندگان از شرک موسیقیکه باز در تئاتر اعلیحضرت او در تاریخ 19 فوریه و اجراهای تا مارس 19 پیش از یک فصل در بریزبن هستند و در عین حال به ایجاد یک اطلاعیه در مورد آینده تولید.

اسپانیا در وزارت دفاع گفت: استقرار واحدهای نظامی تحت یک وضعیت اضطراری که در آن اعلام کرده است برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

این دومین-بدترین آسیب دیده کشور اروپایی پس از ایتالیا و در روز شنبه دستور داد آن 47 میلیون نفر از شهروندان به ماندن در خانه به جز لازم گردش مانند خرید مواد غذایی و دارو است. گردهمایی های اجتماعی ممنوع و زمین های بازی کودکان بودند ضبط کردن.

People applaud from a balcony during a flash mob called through social media and messaging platforms, aimed to thank workers in the fight against coronavirus in Barcelona, Spain.

مردم تحسین از یک بالکن در طول یک فلش اراذل و اوباش نامیده می شود از طریق رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل با هدف تشکر از کارگران در مبارزه با کروناویروس در بارسلونا ، اعتبار:گتی

وزارت بهداشت و درمان گفت: اسپانیا به ثبت 288 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر از 136 روز شنبه. این کشور در روز یکشنبه به حال 7753 عفونت از 5700 در روز شنبه با حدود نیمی از آنها متمرکز در پایتخت مادرید.

یک مدرسه ابتدایی در جنوب غرب سیدنی بسته شده است پس از کسی که با حضور در توسعه حرفه ای رویداد در سایت آزمایش مثبت برای COVID-19.

والدین و کارکنان در خیابان کریستوفر مدرسه ابتدایی کاتولیک در Panania بودند دیروز توصیه به مدرسه خواهد بود بسته شده اما امروز بازگشایی فردا.

فرد آسیب دیده با حضور در این رویداد پنج شنبه گذشته بود که یک معلم در سیدنی مدرسه کاتولیک سیستم.

سیدنی مدارس کاتولیک مدیر اجرایی تونی Farley گفت: مدرسه بود ترک “هیچ چیز را به شانس” با وجود مشاوره از NSW بهداشت گفت: خطر دانشجو و یا کارکنان قرار گرفتن در معرض در حداقل بود.

“ما تصمیم گرفته اند به نزدیک مدرسه برای یک روز برای فعال کردن کامل بهداشت رفت و برگشت. ما نیز خواسته آن دسته از معلمان که با حضور پنج رویداد برای آزمایش و خود منزوی به عنوان یک اقدام احتیاطی” او گفت:.

“ما می خواهیم به همه اقدامات احتیاطی ممکن را برای تضمین ادامه داد: سلامت و ایمنی جامعه مدرسه ما … بسته شدن یک مدرسه حتی فقط برای یک روز ممکن است به نظر می رسد فوق العاده و اندازه گیری, اما ما در حال زندگی در زمان فوق العاده ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو