Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اندروز پرچم اواخر پایان سال 12s به کسب ATARs

Essendon ستاره Hurley, Michael دارای نمونه سخاوتمندانه طبیعت AFL ستاره در طول coronavirus بحران با کمک یک بمب افکن فن حفظ او عضویت و صندلی که متعلق به اواخر مادر بزرگ.

با تمام 18 AFL باشگاه رفتن را از طریق بحران مالی در آورده با COVID-19 pandemic, باشگاه خواسته اند که اعضای وفادار باقی می ماند اما با بحران جرقه گسترده کار ضرر و زیان برخی از طرفداران مجبور شده اند به دنبال کمک.

Michael Hurley (left) leads the Bombers out for their opening-round clash with Fremantle.

مایکل هرلی (سمت چپ) منجر افکن را برای خود باز دور برخورد با Fremantle.اعتبار:AAP

هنگامی که یک فن از جمله Jayden کارتر تماس Essendon عضویت تیم از طریق ایمیل و او با دریافت این اخبار دلگرم کننده است که Hurley تا به حال ارائه شده به پرداخت تعادل باقی مانده از سال 2020 عضویت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی تولید کرده اند یک راهنمای روشن به چه ویکتوریایی می توانید و نمی تواند انجام دهد تحت خارجه سه محدودیت.

آن را در پرسش و پاسخ قالب و پوشش می دهد یک دسته از حالات مختلف به اشتراک گذاشته شده از بازداشت سوالات می توانید به من شلیک در حلقه بسکتبال در پارک ؟

در اینجا برخی از نمونه های دیگر:

می توانید من را به انجام برخی از ورزش در فضای باز در خود من ؟

شما می توانید به ترک خانه خود را به تنهایی ورزش ارائه آن را ممکن است برای حفظ مناسب فیزیکی و فاصله گرفتن از دیگران است. این شامل دویدن ، دوچرخه سواری و یا انواع دیگر از ورزش ها مانند یوگا در یک پارک.

آیا من می توانم ورزش با دیگران ؟

شما می توانید ورزش در خارج از منزل با هر یا همه افرادی که به طور معمول زندگی می کنند در همان آدرس به شما به عنوان. این شامل راه رفتن سگ یوگا در پارک یا رفتن برای اجرا و یا دوچرخه سواری. همیشه حفظ فیزیکی فاصله زمانی که شما در حال ورزش با آنها.

متناوبا, شما همچنین می توانید انجام ورزش در فضای باز با یکی دیگر از دوستان یا اعضای خانواده که نمی به طور معمول زندگی می کنند در همان آدرس به شما ارائه شده شما حفظ فاصله فیزیکی در حالی که با هم.

که فرد همچنین می توانید یک مربی شخصی اگر شما می خواهید.

می توانید من را به پارک ؟

بله, شما می توانید رفتن به پارک برای ورزش است اما بازدید از پارک باید کوتاه نگه داشته. کودکان باید اجازه داده شود برای آمدن به تماس با تجهیزات زمین بازی, در بیرون, صندلی و میز و آنها نباید از نوشیدن از چشمه های آب آشامیدنی.
فرزندان خود را باید از نزدیک تماس فیزیکی با دیگر کودکان در پارک.

شما می توانید لیست کامل این آدرس.

ویکتوریا مدارس در حال انتظار برای بازگشایی در مدت دو با یک اسکلت کارکنان به جای فرزندان کارگران ضروری و آسیب پذیر دانش آموزان در حالی که اکثر دانش آموزان ادامه تحصیل از راه دور.

در ضمن 12 سال دانش آموزان می تواند نشستن امتحانات نهایی اوایل سال آینده به دریافت یک عطر نمره تحت برنامه های در نظر گرفته شده توسط Premier, Daniel Andrews به دست و پنجه نرم کردن با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس و آن اختلال به آموزش و پرورش فرزندان.

تعطیلات مدرسه در حال حاضر آورده شده است به جلو و دو روز از مدت دو اعلام آموز-رایگان اجازه می دهد تا معلمان برای نهایی آماده سازی خود را برای اجرای کلاس های از راه دور.

در حالی که یک اطلاعیه در مورد برنامه های دقیق برای آینده کوتاه مدت است و انتظار نمی رود تا اوایل این هفته لیگ برتر است concededthat آن را “نگاه کمی متفاوت در یک روز”.

“ما به پدر و مادر به همان اندازه توجه می کنیم – برخی از بچه ها می خواهد در مدرسه بعضی از کودکان خواهد شد یادگیری از خانه” آقای اندروز گفت: در روز یکشنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

سابینا خواندن در تلاش است به یک “نیمه پر لیوان” رویکرد به زندگی به عنوان خانواده – و بقیه از ما – در حال حاضر آن را می داند.

بر خلاف بسیاری از ما او ابزارهای خود را به عنوان یک روانشناس برای کمک به COVID ضد ما در حال حاضر — به معنای واقعی کلمه نزدیک ترین روابط در جزئیات مورد با شوهر و دو دختر (یک پسر) و سگ با او است 24/7 های سقف.

در حالی که پدر و مادر مسن بیشتر مستقل کودکان گزارش با بهره گیری از پاداش پیوند و برخی از زوج ها می گویند که آنها در حال استفاده از زمان به روز کردن خواندن تصدیق میکند که برای هر گونه ارتباط با مسائل مستغرق بدون مدیریت دقیق ماه های آینده می تواند “شیطانی”.

“استفاده از الکل است که در حال حاضر در حال افزایش است و اگر این ارتباط در حال حاضر بر روی اسلاید شما را مجبور به کار دو بار به عنوان سخت به حفظ پویایی در خلیج,” او می گوید. برای برخی از خانواده ها “آن را به اثرات مخربی” به عنوان مردم مجبور به مقابله با مشکلات “به جای نورد بیش از همه چیز”.

اما به عنوان کسی که خانواده اش به خوبی انجام می دهند, او استراتژی.

این خدمات عبارتند از فرانک گفتگو در مورد نقش در, صفحه اصلی چسبیده به نظم برنامه ساخت یافته های مهد کودک و رعایت حیاتی شخصی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به روز شده: ویکتوریا برتر Daniel Andrews دارای پرچم پتانسیل گسترش مدرسه سال 2021 به اجازه می دهد تا 12 سال دانش آموزان به کسب یک عطر نمره.

برتر گفت: مدت دو نمی خواهد مانند یک “طبیعی عبارت” و سال 12 دانش آموزان داده می شود هر فرصتی برای پایان امتحانات خود را و کسب شانس به نمره دانشگاه محل.

“این هدف من است که آنها می توانید یک عطر اگر نه در این تقویم سال پس از آن بسیار وجود دارد به زودی پس از” اندروز گفت: ABC اخبار یکشنبه شب.

“ما شش یا هشت هفته برای گرفتن مدرسه سال که مدرسه برنامه ریزی شده بود را به پایان برساند و تعطیلات کریسمس. ما در مکالمات با دانشگاه TAFE و دیگر کشورهای مشترک المنافع – من می دانم که آن را بسیار خسته کننده باشد اما من نمی توانم پاسخ قطعی.

“من نمی توانم به [پسرم] نوح است که در 12 سال تمام پاسخ او را می خواهد اما به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند ما خواهد شد. نکته کلیدی این است برای به دست آوردن این حق است.”

اندروز گفت: مدرسه اصطلاح متفاوت خواهد بود.

“این رفتن به متفاوت خواهد بود و وجود خواهد داشت یک تنظیم که در آن برخی از دانش آموزان در حال یادگیری از خانه به طوری که به همین دلیل این مهم را به تعطیلات مدرسه رو به جلو به طوری که ما می تواند انجام دهد که کار در آموزش آنلاین” اندروز گفت: ABC News.

“ما در انجام بسیاری از کار در این فضا را به خانواده هایی که لازم نیست بهترین تکنولوژی و کمک به آنها را. ما همچنین می توانید انجام کارهای راه مد قدیمی که در آن بچه ها می نوشتن آن بر روی کاغذ و ارسال آن را به عقب. ما به دنبال در تمام عناصر این.

دولت به احتمال زیاد به یک اطلاعیه در آموزش و پرورش در اواخر این هفته یک بار آنها را نهایی برنامه های خود را برای دانش آموزان مدرسه.

اندروز همچنین گفت که او می تواند نگاه به یک عمده رونق ساخت و ساز پس از COVID-19 همه گیر پاک است با بازسازی پروژه مورد نیاز است.

او پیش بینی کرد ویکتوریا و بقیه جهان بود برای یک مشکل چند ماه

“آن را نمی خواهد بود آسان است و تصور ما فقط می تواند به نوبه خود این را در چند هفته زمان اشتباه است” اندروز گفت.

“ما باید به مردم امید کاذب. من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک مرحله چهار در همان نقطه است.

“این خواهد بود که با ما برای هفته ها و ماه ها که فقط طبیعت از این چیزها.”

قدرتمند جدید کمیته نظارت بر موریسون دولت عملکرد در coronavirus بحران پس از هفته ها تنش بیش از قدرت مجلس به مورد مداقه قرار دادن جارو بهداشت اقدامات و بودجه عظیم outlays.

مجلس تنظیم شده است به اجازه حداقل یک کمیته و احتمالا دو به منظور تماس وزیران به حساب و سوال و مقامات بیش از تصمیم گیری های خود را در جامعه خاموش شدن ناگهانی و کمک های مالی.

Crossbench MPs Zali Steggall, Bob Katter, Adam Bandt, Rebekha Sharkie, Andrew Wilkie and Helen Haines.

Crossbench نمایندگان مجلس زالی Steggall باب Katter, Adam Bandt, Rebekha Sharkie اندرو Wilkie و هلن Haines.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت می تواند مجبور به قبول سنا انتخاب کمیته مگر آن پذیرای یک روش جایگزین و آرا با کار سبزی و crossbench نمایندگان مجلس در یک فرم اضافی را بررسی کنید.

در حالی که کشور از جمله بریتانیا و نیوزیلند استفاده از کمیته های مجلس برای نظارت بر تصمیمات دولت در طول بحران جهانی وجود ندارد مشابه استرالیا ساختار.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

قتل کارآگاهان منجر خواهد شد یک پرونده جنایی به مشکل روبی شاهزاده کشتی کروز به عنوان مسافر کشته شدگان صعود به 10 و مقامات آماده به کشتی سوار در زمانی که این اسکله در جنوب سیدنی در روز دوشنبه.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: تحقیقات جنایی حیاتی بود برای تعیین اینکه آیا اپراتورها از کشتی کارناوال استرالیا شد “شفاف” در مورد بیمار مسافران است.

Many questions: NSW Police Commissioner Mick Fuller

بسیاری از سوالات: NSW Police Commissioner میک فولر اعتبار:SMH

آقای فولر گفت: وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده” در مورد کشتی کروز با وجود تحقیقات اولیه خود را طی دو روز و یک coronial تحقیقات نیز ممکن است مورد نیاز است.

“سوال کلیدی است که بدون پاسخ مانده و یا جنایی coronial بررسی خواهد شد نیاز به انجام شده بود و اگر کارناوال و یا خدمه بودند و شفاف در conceptualising واقعی بیمار [و] خدمه شرایط بهداشتی مربوط به COVID-19” آقای فولر گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

جهانی رکود اقتصادی قابل اجتناب است. این یک تکرار از سال 1929 یا 2008. بانک مرکزی و دولت در حال حاضر گرفته شده در مراحل شدید به شکستن زنجیره ای واکنش و جلوگیری از ثانویه خرید اینترنتی از COVID-19 باعث اعتباری حمله قلبی است.

قریب الوقوع خطر دو هفته پیش بود که پا کشیدن و یا خوشنودی اجازه می دهد رکود نیروهای metastasise به چیزی به مراتب بدتر است. شده است که تا حد زیادی برطرف – به طور معجزه آسایی با توجه به این که وجود دارد این است که دیگر یک عملکرد G20 سیستم جهانی. فک انداختن عینک از 6.6 میلیون “از دست رفته” ما شغل در یک هفته قطعا تست اعصاب. آن است که منظور از قدر بدتر از اوج رسید از demobilisation پس از جنگ جهانی دوم است.

بانک مرکزی امریکا pencilled بیکاری از 15.4 درصد در ایالات متحده در اواخر بهار. مایکل دردا از MKM ترس آن می تواند 20 درصد و مطابقت 1933 سوابق. ما فکر آن را نمی تواند دوباره اتفاق می افتد و نوین در توسعه اقتصاد است. ما فکر می کنم دوباره.

توده lay-offs در اروپا هستند تشک بادی مجهزند توسط “Kurzarbeit” (پاره وقت) طرح و اورژانس یارانه برای حقوق. در عین حال آنها به ندرت کمتر نگران کننده است. یک پنجم از همه کارگران بخش خصوصی در فرانسه شده اند به طور موقت گذاشته است. ایتالیا با کسب و کار لابی Confindustria می گوید اقتصاد خود را در برابر یک آبشار از پیش فرض ها در عرض چند هفته است که می تواند همه بیش از حد به راحتی بیش از نوک به افسردگی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

یک پنجم Queenslander مرده است از COVID-19 به عنوان دولت خود را ثبت کمترین افزایش موارد برای هفته ها.

کوئینزلند بهداشت تایید کرده است که 78 سال در گذشت شاهزاده چارلز بیمارستان در بریزبن در این آخر هفته. این درک او شرایط اساسی علاوه بر پیمانکاری رمان coronavirus.

مرد مسافر در بد بخت روبی شاهزاده کشتی کروز است که بیش از 600 نفر و 10 دیگر مرگ و میر متصل به آن است.
یک سخنگوی از کارناوال استرالیا, Princess Cruises’ پدر و مادر شرکت امروز تایید کرد, آن کمک خواهد کرد پلیس با تحقیقات خود را.

“ما را دیده اند [NSW] کمیسر پلیس اعلام. در علاوه بر این به میل و رغبت شرکت کننده در این تحقیق کارناوال استرالیا را با شور و نشاط پاسخ به هر گونه اتهامات که وجود دارد در حال حاضر باید افشای کامل و پایه و اساس آنها را” او گفت:.

مرد پنجم Queenslander به مرگ از coronavirus و چهارم مربوط به کروز.

تایید آخرین مرگ آمد و پس از کوئینزلند ثبت شده نه فقط موارد جدید شب یکشنبه به مصرف دولت را در مجموع به 907.

لندن: ملکه خواهد اصرار انگلیس برای اثبات این که این نسل “را به عنوان قوی به عنوان هر گونه” در سخنرانی خود به ملت به عنوان جدید کار رهبر, انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس بحران است.

ملکه عمیقا پیام شخصی می آید به عنوان نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس در ادامه به افزایش در سراسر جهان, اما دو تا از سخت ترین ضربه از کشورهای ایتالیا و اسپانیا ابراز امیدواری کرد که بحران به اوج رسید.

تعداد افراد آلوده در آمریکا افزایش یافت و به بیش از 300,000 به عنوان مرگ و میر صعود گذشته 8400. در سطح جهان وجود داشته است 1.2 میلیون عفونت و مرگ و میر نزدیک 65,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آدرس انتظار می رود که در حدود ساعت 5 صبح دوشنبه AEST.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de